Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 36
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??

  Receta Gatimi

  Tregoheni ketu.............!

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??

  Lulekuqe mbi mure, kjo me erdhi tani.


  Po Juaja?

 3. #3
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??

  Ai qe permendi Renix dhe Muri i gjalle shume te prekshem

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX\";p=\"8704
  Lulekuqe mbi mure, kjo me erdhi tani.


  Po Juaja?
  Paskemi te njejtat gusto!

 5. #5
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??

  "Taulanti kerkon nje moter".
  Kush e di sa kohe kam pa e pare. Nuk e di a eshte tek galeria e filmave.
  Ore meqe ra fjala tek filmat, si e ka titullin ai filmi ku nje grup femijesh i shkojne mesueses vizite ne shtepi per 8 Mars dhe humbin rrugen?

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??

  KALI I BARDHE eshte filmi qe me ka pelqyer me se shumti.

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??

  Debatik.................. (me colin, zoti msus....etj) E pash keto kohet e fundit, dhe nuk e mbaja mend, por shume shume i bukur.....!

 8. #8

  Re: Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga daku323\";p=\"8725
  "Taulanti kerkon nje moter".
  Kush e di sa kohe kam pa e pare. Nuk e di a eshte tek galeria e filmave.
  Ore meqe ra fjala tek filmat, si e ka titullin ai filmi ku nje grup femijesh i shkojne mesueses vizite ne shtepi per 8 Mars dhe humbin rrugen?
  *Nje vonese e vogel* e ka ai filmi per 8 Marsin


 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??

  Eja,

  Lulekuqe mbi mure,

  Dora e ngrohte,

  Kur xhirohej nje film,

  Taulanti kerkon nje moter,

  Zevendesi i grave e shume e shume te tjera!!

 10. #10
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??

  Kur xhirohej nje film me pelqen dhe mua shume!

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??

  Me pelqen shume filmi "DIMRI I FUNDIT"

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??

  Filma shqiptare qe me pelqejne jane shume, por do te vecoja filmin "zonja nga qyteti"

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??

  edhe une do te thoja per " zonja nga qyteti " " tomka dhe shoket e tij " " beni ecen vete " dhe " mimoza llastica " ndoshta dhe shume te tjere qe nuk i kam ndermend tani

 14. #14
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??

  Eja

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga daku323\";p=\"26765
  Eja

  Shi ky si qesh me filmin tim te preferuar!! lol

 16. #16
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??

  E ke ti kete filmin se nje shoku im po plas e nuk po e gje dot!

 17. #17
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??

  Me pelqen dhe filmi "Dy here mat"

  "Cuk ti do me vdesesh mua"

 18. #18
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??

  Ata ishin kater!

 19. #19
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??

  Duaje emrin tend

 20. #20
  neper bote......... 10% Maska e ledjo
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  82
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  debatik.........

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cili ishte programi juaj i preferuar kur ishit femije?
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 19-12-2015, 11:51 PM
 2. Cili eshte Superheroi juaj i preferuar?
  Nga ReniX nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 04-10-2014, 07:42 AM
 3. Cili eshte ekipi juaj i preferuar?
  Nga Negativ nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 28-03-2014, 11:38 PM
 4. Cili eshte kengetari(ja) juaj e preferuar ??
  Nga ulkina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 43
  Postimi i Fundit: 27-03-2014, 05:30 PM
 5. Cili ėshtė filmi mė i bukur Shqiptar?
  Nga Lirenti nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 17-02-2011, 12:19 AM