Varferia sot


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Varferia sot

  Receta Gatimi

  Sot varferia ka ndryshuar koncept, nese deri dje i varfer ish ai qe nuk kish buke te hante, nuk kish rroba te ndrohej, nuk kish nje zjarr te ngrohej,nuk kish televizor ne shtepi, nuk kish mundesine te shkollohej sot i varfer eshte ai qe nuk shkon ne restorant te pakten 1 here ne muaj,nuk djek moden, nuk ben pushime 2-3 here ne vit, nuk ka nje makine. Por ne te njejtin moment lexojme njohim njeres qe kane nje makine por gjithashtu jane dhe ne listen e gjate te nje dyqani ushqimor, Njohim njeres qe rrine gjithe diten neper bare dhe klube te ndryshme por prap kane borxhe. Ju si mendoni, varferia ka ndryshuar apo jo?

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Varferia sot

  Nuk ka ndryshuar, mos harro se akoma ka qe nuk kane te hane, nuk kane te ndrohen, por me e bukura eshte se ata qe ishin te pasur dikur jane bere akoma me te pasur. Eshte rritur pak mireqenja por prap ka shume varferi ne popoll.

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Varferia sot

  une nuk thashe qe nuk ka varferi por a eshte shnderuar ne tjeter botkuptim ajo.

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Varferia sot

  per mendimin tim nuk ka ndryshuar as botkuptimi sepse edhe sot ekzistojne ato shtresa qe nuk kan te ndrohen apo te mbushin barkun me buke, por nuk e fshehin realitetin.
  kurse ata qe nuk kane dhe rrine neper lokale e klube apo bredhin me vetura(nuk flitet kur vetura eshte mjet i nevojshem) kjo shtrese quhen pordhacet.
  per mendimin tim nuk mund te quhesh i varfer nese nuk shkon ne lokale apo nuk ndjek moden

 5. #5
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Varferia sot

  Me mire i varfer se sa i pasur! Ci do parae? Nuk i ha as qeni!

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Varferia sot

  po po

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kosovė, rreth 600 mijė fėmijė tė rrezikuar nga varfėria
  Nga olsii nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-11-2012, 09:53 PM
 2. Varfėria-Shembet ndėrtesa nė Gramsh,3 tė vdekur
  Nga labja nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 07-03-2011, 08:34 PM
 3. Varfėria, rritet numri i femrave qė prostituojnė
  Nga EMAUS nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-03-2009, 01:43 PM
 4. Varfėria, 5 mijė fėmijė analfabetė enden rrugėve.
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-11-2007, 11:58 AM