Receta Gatimi

A ju kane tradhetuar ?a e keni falur?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
  1. #1
    i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Postime
    410
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11

    A ju kane tradhetuar ?a e keni falur?

    ME KETE TEME DUA TI DREJTOHEM DHE FEMRAVE DHE MESHKUJVE DHE DUA TJU PYES NESE JU KANE TRADHETUAR?SI JENI NDJERE?A E KENI FALUR PARTNERIN?NE LIDHJE ME KETE TEME DO TE THOJA QE NESE NJE MASHKULL DO TE ME TRADHETONTE DO TA FALJA ASNJEHER SE KAM MENDUAR SE NJE MASHKULL TRADHETON NGA DASHURIA POR NGA TESTOSTERONI ,AI DO TE NDJEHET QE AKOMA KA FUQI JOSHESE DHE BLABLABLA SI BEJ TE GJITHE MESHKUJ POR KUJDES NESE NJE FEMER TRADHETON AJO E BENE SE GJITHCKA KA MBARUAR MES JUSH ,NUK KA ME PASION ,SKA ME RAPORTE,SKA ME PUTHJE DHE SIGURISHT SKENI ME INTERESA TE PERBASHKETA.482890_435472946528335_603727842_n.jpg

  2. #2
    i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
    Anėtarėsimi
    May 2011
    Vendndodhja
    Nė mendjen tėnde!
    Postime
    776
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    14
    Hmm Tradhtuar me dikend tjeter Jo dhe kjo asnjeher s'do te ndodh! por larguar pa arsye Po. Gjate gjith ksaj kohe kam mesuar qe nje femer e mire do nje person te lige qe ta rrah te pakten 3 her ne dite. Tradhtia eshte nje nder gjerat qe ne jete urrej me se shumti,eshte shum e ulet, definitivisht per mua eshte e pafalshme. Nese dashuria eshte e vertet nuk ka kurrsesi te ndodh.. Kshu qe kur vet perpara i shprehesh tjetrit qe e do mos provo te besh nje gje te tille sepse te kushton shum rende. Pastaj eshte edhe kjo qe ka konfikte midis ciftit dhe vendosin te ndahen nga njeri tjerit.. ehe.. te tjerem duam dhe te tjere na duan..

  3. #3
    i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
    Anėtarėsimi
    May 2010
    Vendndodhja
    fier shqiperi
    Postime
    639
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    15
    gabimet dhe i falim por per tradhetine mvaret se per cfare lloje tradhtije behet fjale, por sido qe te jete nuk behet fjale per falje me , ai qe i ben duhet te mendohet mire .

  4. #4
    STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Vendndodhja
    New Mojave
    Postime
    11,524
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    26
    "e kemi harruar"...

  5. #5
    i/e rregjistruar 10% Maska e inushja
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    69
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    hmmmmmmmmmmm...me ka ndodhur...dhe nuk e kam falur...i urrej tradhetite dhe ata qe tradhetojne,qofte kjo fizike ose virtuale...pasi kohet e fundit jane shume te perhapura.nuk do ta falja tradhetine dhe nuk do doja te me falnin gjithashtu...

  6. #6
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    asgje nuk eshte absolute ema. Ka plot meshkuj qe tradhetojn nga ndjenja...ashtu sikurse ka edhe shum femra sot qe tradhetojn per sport
    kam qen un ajo qe dikur ( ne adoleshencen time )....thoja qe po me tradhetoi , do e vras , do e mbys...do hakmerrem e bla bla bla
    por , realisht e kuptoj qe kam gabuar ne mendim...sepse cdo njeri ka nevoj per nje shanc te dyte . Mos harro se faji ne nje tradheti , nuk eshte vetem tek ai qe tradheton...por edhe te partneri tjeter. Nuk e di reagimin e par , sdua tja fus kot ktu.... Nrm qe vuan.....reagon..... Por , gjeja me e mir qe mund te besh eshte te terrhiqesh dhe te mendosh se cf e shkaktoi. E diskuton me partnerin ...dhe nese arsyeja eshte qe ai do dike tjeter , un i jap doren...e i uroj lumturi. E nese jo......nese e shoh qe eshte penduar ,,,,,dhe pranon ta gjejm sebashku ate qe na mungonte ne cift , qoft ne dialog , qoft edhe ne mardhenie me intime....ather edhe mund ta fal . Nese e sheh qe cdo gje ka mbaruar.....ather , cdo njeri te shoh punen e vet .....

  7. #7
    i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Postime
    410
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    ckemi labe me kishin munguar bisedat bashke ,edhe une kur isha adoleshente ashtu thoja por eshte dhe dicka qe femrat menjeher pastaj shikojne dhe analizojne lidhjen e tyre mos kane gabuar dh ku,fillojne fajsojne veten por une e mendoj ndryshe un bej cdo gje kur jam e lidhur bej te ndjehet ai mashkulli ,e bej te lumtur,te qete dhe nuk kam arsye qe te vras mendjen kur thjesht ai mund te jete nje debil qe i duket vetja interesant te ndjehet i perkesdhelur e qe do vemendje me mer te keqen mua ai se e kap edhe e mbys un me thene te drejten se vras shume jo se sme intereson po po e vrave te hipin ne qafe burrat keshtu e mendoj une
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    asgje nuk eshte absolute ema. Ka plot meshkuj qe tradhetojn nga ndjenja...ashtu sikurse ka edhe shum femra sot qe tradhetojn per sport
    kam qen un ajo qe dikur ( ne adoleshencen time )....thoja qe po me tradhetoi , do e vras , do e mbys...do hakmerrem e bla bla bla
    por , realisht e kuptoj qe kam gabuar ne mendim...sepse cdo njeri ka nevoj per nje shanc te dyte . Mos harro se faji ne nje tradheti , nuk eshte vetem tek ai qe tradheton...por edhe te partneri tjeter. Nuk e di reagimin e par , sdua tja fus kot ktu.... Nrm qe vuan.....reagon..... Por , gjeja me e mir qe mund te besh eshte te terrhiqesh dhe te mendosh se cf e shkaktoi. E diskuton me partnerin ...dhe nese arsyeja eshte qe ai do dike tjeter , un i jap doren...e i uroj lumturi. E nese jo......nese e shoh qe eshte penduar ,,,,,dhe pranon ta gjejm sebashku ate qe na mungonte ne cift , qoft ne dialog , qoft edhe ne mardhenie me intime....ather edhe mund ta fal . Nese e sheh qe cdo gje ka mbaruar.....ather , cdo njeri te shoh punen e vet .....

  8. #8
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    36
    Deritanimo skemi marre gje vesh as dua ta marr! Por ne do ta fal, varet nga shume gjera!

  9. #9
    Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
    Anėtarėsimi
    Jun 2010
    Postime
    6,231
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    Tradhtia nuk ben te falet,se ajo behet me paramendim dhe nese thradhton nje her ai ose ajo do tradhtoj cdo her.njeriu kur nuk e gjen njeriun e duhur me mir ti thot hapur se nuk shkon.Dhe secili ne rrugen e vet,e jo te manipuloj ne lidhje, se her do kur do dalin ne shesh gjerat.

  10. #10
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
    ckemi labe me kishin munguar bisedat bashke ,edhe une kur isha adoleshente ashtu thoja por eshte dhe dicka qe femrat menjeher pastaj shikojne dhe analizojne lidhjen e tyre mos kane gabuar dh ku,fillojne fajsojne veten por une e mendoj ndryshe un bej cdo gje kur jam e lidhur bej te ndjehet ai mashkulli ,e bej te lumtur,te qete dhe nuk kam arsye qe te vras mendjen kur thjesht ai mund te jete nje debil qe i duket vetja interesant te ndjehet i perkesdhelur e qe do vemendje me mer te keqen mua ai se e kap edhe e mbys un me thene te drejten se vras shume jo se sme intereson po po e vrave te hipin ne qafe burrat keshtu e mendoj une
    mir ben qe nuk e vret mendjen...po jan ca gjera moj motra qe smund te rrish me syt mbyllur.
    Ti thua qe do ja falja , sepse e di qe meshkujt tradhetojn thjesht nga hormonet... por ta siguroj un qe kto i thua sot.....
    sepse ne momentin qe do te ndodh ( qe uroj mos te ndodht kurr ) , do fillosh e do mendosh , ok e fala ksaj radhe , po sikur ta bej prap ? Do te gerryej nga brenda ideja se mund edhe te ndjej per ate tjetren .. E nese nuk ndjen , ideja se ne krahet e tij ka qen dikush tjeter....apo edhe vazhdon te jet. E pervec ktyre te vret edhe sedra jote, krenaria si femer ,,sepse meriton respekt , perkujdesje.....ashtu sikurse edhe ti e jep
    Kshu qe mos e quaj kaq te leht , sepse nuk eshte.

  11. #11
    i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
    Anėtarėsimi
    Jun 2011
    Vendndodhja
    Kosove
    Postime
    703
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    13
    Vajza benu te mira e falni kta persona se kush punon edhe gabon

  12. #12
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
    Vajza benu te mira e falni kta persona se kush punon edhe gabon
    ...ncncncncnc....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

  1. Kanė thėnė pėr dashurin!
    Nga ReniX nė forum Romanca
    Pėrgjigje: 11
    Postimi i Fundit: 09-09-2012, 03:56 PM
  2. UFO-t kanė zbritur nė Tokė
    Nga Kliton nė forum Kuriozitete
    Pėrgjigje: 15
    Postimi i Fundit: 12-04-2011, 07:41 PM
  3. Ata qė ushtrojnė kanė IQ mė tė lartė
    Nga aurel nė forum Kuriozitete
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 05-12-2009, 01:07 PM
  4. Si kane dashuruar gjysherit?
    Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 16-08-2009, 12:36 AM
  5. E keni tradhetuar ndonjehere te dashurin/dashuren tuaj?
    Nga EMAUS nė forum Votime dhe Sondazhe
    Pėrgjigje: 46
    Postimi i Fundit: 25-06-2009, 10:45 PM