PDA

Shiko versionin e plotė : Futbolli 1. Futboll Zone
 2. Zona e Tifozėve
 3. Kur futbolli behet freestyle
 4. Aksionet me te mira te 2008 ne Futboll
 5. Ibra-Kaka, me te paguarit e vitit 2008
 6. Shkarkohet Skolari, Ēelsi kėrkon trajner
 7. Brazili, leksion futbolli kampionėve tė botės
 8. Shkurt Nga Ndeshjet e Tjera
 9. Futbollistėt mė tė mirė tė planetit nė timonin “e artė”
 10. Ēelsi zyrtarizon trajnerin Hidink
 11. Milan dhe LA Galaxy merren vesh pėr Beckham
 12. Rekord i Van Der Sar 1302minuta pa pesuar gol
 13. Per futbollin po studiohet Kartoni Portokall dhe Albitri i Dyte ne fushe!
 14. Liverpooli klubi mė i mirė nė Evropė sipas UEFA-sė
 15. Efekti i krizės: Milani ul rrogat
 16. Mourinjo nėn hetim, federata gati dėnimin
 17. Ja 11 lojtaret me te mire te 2008
 18. Ekipet me te pasura
 19. Donadoni, trajner i ri i Napolit
 20. FIA terhiqet, 2009-ta me rregullat e vjetra
 21. Shikoni Shqiperi - Hungari sonte ora 20:30
 22. Ronaldinho adhuron Mourinhon
 23. Lorik Cana, Liverpuli mendon per shqiptarin
 24. City hap thesin, 150 milione Paund per Messi-n
 25. Finalja e Champions, masa ne Rome
 26. Ronaldinho e sheh te ardhmen larg Milanit
 27. Barcelona eshte kampionja e re e Europes: Barcelona 2 - 0 Manchester
 28. Man. Utd, Cristiano Ronaldo “djali plangprishes”
 29. Sheiku Al Maktum kerkon Milanin
 30. Portugali-Shqiperi
 31. Barazim 1-1 ne miqesoren eksperimentale kuqezi
 32. Baric: Portugezet nuk moren fryme ne Shqiperi
 33. Pele: Ronaldo mė kujton George Bestin
 34. Tevez fajėson ardhjen e Berbatovit pėr largimin
 35. Brazili fitues i Kupės sė Konfederatave
 36. Dhjetė lojtarėt e mėdhenj qė braktisėn Unitedin
 37. Kaka: Gjithmonė do tė jem fans i Milanit
 38. Disa nga lojtaret dhe formacionet me te mira te 08/09
 39. Kaka prezantohet tek Reali, nis epoka e tij galaktike
 40. Ronaldo prezantohet nė Bernabeu
 41. Benzema prezantohet pa numėr
 42. Taci kerkon te bleje skuadren e Bolognes
 43. Kaka-Ronaldo, klauzola 1 miliarde euro
 44. Ferguson: Ronaldo me i miri ne bote
 45. Ibrahimovic prezantohet si lojtar i Barcelonės
 46. Formacioni mė i mirė i dekadės nė botė
 47. Eto’o prezantohet tek Inter
 48. Cana: Jam nje lider tipik per futbollin anglez
 49. Nis sot Premier League
 50. Berlusconi lancon baby-Milan
 51. Barca fiton edhe Superkupėn e Evropės
 52. Milan shkateron Juventusin
 53. Rikthehet milani i frikshem.
 54. Derbi i Madh i Serise A - Fitorja i Buzeqesh Skuadres se INTERIT
 55. Kupa e Afrikes, tris radhazi per Egjiptin
 56. Diego: Jemi vetė fajtorė
 57. Champions League: Lyoni mposht Realin
 58. Champions League: United pėrmbys Milanin
 59. Champions League:Bordeaux nxjerr rezultat pozitiv
 60. Champions League:Stuttgarti ndal kampionin
 61. Champions League:Inter mposht Chelsea-n ne San Siro
 62. Brazili e Anglia me fanela me te riciklueshme
 63. United fitues i League Cup
 64. FIFA mendon tė largojė rregullin e ofsajdit?
 65. Boterori 2010, ja fanelat e kombetareve
 66. Kaka dhe Ibra? Nje enderr e larget per Milanon…
 67. Messi dhe Mourinho, tė superpaguarit e futbollit
 68. Afrika e Jugut 2010, frikė nga “bombat e pista”
 69. Messi: Jemi pranė titullit
 70. Pele: Messi si unė? Duhet tė shėnojė 1 mijė gola!
 71. Revolucion nė United
 72. Chelsea interesohet pėr Higuain
 73. Mancini: Tevez do tė mbetet nė City
 74. Anelka do tė nėnshkruajė kontratė tė re me Chelsean
 75. Berlusconi: Po tė isha unė trajner, Milani do ta fitonte titullin
 76. Capello refuzon tė kėndojė himnin e Anglisė
 77. Robben: Bayerni nuk ėshtė ekip i madh
 78. Modele futbolliste, pėr fonde bamirėsie
 79. Sa tifoza te italise jemi te lirenti.com
 80. Kalendari Kupes Botes 2010 Ne Desktopin Tuaj
 81. Kupa Botes Afrika Jugut 2010 STADIUMET
 82. FIFA publikon kandidatėt pėr “Topin e Artė” tė Botėrorit
 83. Botėrori, 10 arsye pėr ta kujtuar
 84. Bajrami shėnon nė fitoren e Suedisė
 85. Jones kalon nė Stoke City
 86. Branca: Nuk ka negociata pėr Burdisson
 87. Ferguson: Top katėrshja, sfidė pėr tė gjithė
 88. Balotelli: E di tė ardhmen time
 89. Spanja e para, Shqipėria e 70-ta
 90. Anglia dhe Argjentina solide, Gjermania barazon
 91. Silva shpėton Spanjėn
 92. Hernandez. Do tė preferoja fitoren
 93. Toure: Balotelli, eja te City
 94. Capello: Beckham tė penzionohet
 95. Macherano: Nuk kam problem me Liverpoolin
 96. Zyrtare: Poulsen lojtar i Liverpoolit
 97. Shkėmbim Ibra-Robinho?
 98. Fabiano lojtar i Marseille?
 99. Mascherano e do Barcelonėn
 100. Dzeko: E dua Juventusin
 101. Kuzhe i kėnaqur me lojėn e Muzakės dhe Lilės
 102. Rivaldo nė negociata me Mallorcan
 103. Zyrtare: United transferon Bebe
 104. Neymar lojtar i Chelseat?
 105. Carvalho: Mourinho, trajner fitues
 106. B45 vetėm 2 milionė euro larg Cityt
 107. Blanc: Paraqitja e mirė, por jo humbja
 108. Ferguson: Glazerėt bėnė punė tė mirė
 109. Reali tė mposhtė Milanin pėr Ganson
 110. Iniesta: Mirė se erdhe Ozil
 111. Schalke ta pengojė Wolfsburgun pėr Diegon?
 112. Federer: Mund tė fitoj 20 ‘grand slam’ turne
 113. Magath: Liga Premier, opsion pėr mua
 114. Giggs: Mos e harroni Beckhamin
 115. Tevez aludon nė largim nga kombėtarja
 116. Benitez i gatshėm pėr trofeun e parė Tim
 117. Mascherano lojtar i Barcelonės?
 118. Poulsen: Kam shumė pėr tė treguar
 119. Liverpooli tė paguajė 60 milionė funte
 120. Ibra, lojtari mė i paguar nė botė te City?
 121. Kaka: Nuk isha vetvetja
 122. Shwarzer: Kam nevojė pėr Arsenalin
 123. Sullivan: Behrami dėshiron tė largohet
 124. B45 nė Angli pėr test mjekėsor
 125. Edhe Weder pas Baptistas
 126. Carragher: Hodgson ka sjellė energji tė re nė Liverpool
 127. Essien shpreson nė njė sezon pa lėndime
 128. Barcelona apo Real Madridi.
 129. Pushton fushėn pėr tė evituar qė skuadra kundėrshtare tė shėnojė
 130. Kampionati Boteror Rusi 2018 dhe Katar 2022
 131. Ky tifo nuk eshte pare ndonjehere!
 132. Messi: Jam i sigurt se Cesc ėshtė i Barcės
 133. Allegri: Pato ka vetėm 21 vjet
 134. Trajneri i Portos nė radarėt e Juventusit
 135. FIFA heton trukime tė ndeshjeve nė Shqipėri
 136. Eto’o nuk paguan 60 euro!
 137. 36 kartonė tė kuq nė njė ndeshje futbolli
 138. Pse ka dy lloje futbolli?
 139. Eto’o shpenzon 2500 euro nė ditė
 140. Njė gol qė tė lė pa fjalė
 141. Vetėvritet golashėnuesi mė i shpejtė nė historinė e futbollit
 142. Skuadra me e mirė nė Botė 2011
 143. Skuadra e Preferuar
 144. David Beckham mahnitė me gjuajtjet e tij!
 145. Abidal: 90% jam ende i Barcelonės
 146. 10 Lojtaret e me te mire te futbollit per Vitin 2012
 147. Ndodh edhe kėshtu nė futboll
 148. Blatter: Teknologji nė futboll
 149. UEFA shpall Lionel Messi lojtarin me te mire ne bote per vitin 2011
 150. Roma nėnshkruan me Nicolas Lopez
 151. 73 tifoz tė vdekur nė kampionatin egjiptian
 152. Serie A, Roma - Inter shtyhet per te dielen ne ora 15:00
 153. Cmenduria: Ronaldo - Rrezikoi te humbiste jeten ne fushe
 154. Real Madrid dhe Jose Mourinho thyejnė rekord pas rekordi.
 155. Uefa champions legue. Arsenali tenton permbysjen. Shokon milanin ne pjesen e pare
 156. Cristiano Ronaldo apo Lionel Messi
 157. Pas Guardiolės ikėn edhe Mourinho ?
 158. Ku qendron problemi?
 159. Goli Me 200 Km Ne Ore Qe Habiti Te Gjithe !
 160. Kush do tė jetė golashėnuesi i Euro 2012?
 161. Gjermania dėnon sulmet raciste ndaj Ozil
 162. Shikonte Euro 2012, vdes nga pagjumėsia 26-vjeēari
 163. Tragjedi ne Brazil, vdes ne fushe "Pele" i ri
 164. Super goal edhe nje koment qe te emocionon
 165. LAJM BOMBE...Barcelona e Messit ndeshje miqsore per 100 vjetorin ne Vlore.
 166. Disa nga Transferett ne Premier League 2012/2013
 167. Ronaldo Thyen Rekord
 168. Gjej ndryshimin
 169. Kosovari qė veshi Lionel Mesin
 170. El Shaarawy driblon topin ne mes te kembeve te Arbitrit - Video
 171. Ibrahimovic - Loja e Messit si ne Videogames
 172. Skandalet sportive tė vitit 2015