PDA

Shiko versionin e plotė : Futbolli shqiptar 1. Kampionati Shqiptar 2007/08
 2. Lojtarėt e Kombtarės a luajn me zemėr
 3. Bojkotohet kampionati Shqiptar i futbollit
 4. Stadiumi, "Vllaznia" rrezikon Evropėn
 5. Interviste me Erion Bogdanin
 6. Tirana 2 Milan 0
 7. Burgosja e kombėtares shqiptare hyn nė histori
 8. Futbollisti me i mirė Shqiptar ?
 9. Kush duhet te jete kapiteni i kombetares ?
 10. 10 milionė euro pėr “Qemal Stafėn”
 11. Kombėtarja pa Lorik Canėn nė ndeshjen me Maltėn
 12. Futbolli i femrave: Tirana A.S, fituese e Turneut Kombėtar
 13. Bogdani refuzon QPR
 14. Kampionati Shqiptar
 15. Hani i shqetėsuar, nė kėrkim tė zėvendėsuesve
 16. Ari Han: Ėndėrroj edhe unė si shqiptarėt
 17. Shkėlqim Muēa zyrtarizohet si trajner i Dinamos
 18. Sytė dhe veshėt nga Tirana‑Elbasani, hyrja e tifozėve falas
 19. Hungaria dhe Danimarka: Jashtė Bogdani, thirren Memelli dhe Bylykbashi
 20. Sonte Danimark - Shqiperi ,jepni komentet tuaja
 21. Dy disfatat radhazi, Shqipėria humbet 11 vende nė FIFA
 22. Dhuna ndaj arbitrave, reagon Ambasada Italiane
 23. Tirana shpallet kampione e Superliges
 24. Champions League, Tirana perballe Stabaek
 25. Liga e Europės: Vllaznia vazhdon, Renova dhe Dinamo eliminohen
 26. Flamurtari fiton takimin me Madheruellin
 27. Tirana eliminohet nga Liga e Kampionėve
 28. Superliga, bien Partizani e Elbasani
 29. Largim i turpshem nga Europa
 30. Shqipėria U21 shėnon fitore ndaj Azerbajxhanit
 31. Shqipėria mposht Uzbekistanin
 32. Cana: Ndaj Rumanisė duhet tė japim maksimumin
 33. Kuzhe: Do ta mposhtim Bjellorusinė
 34. Sonte: SHQIPERI - Qipro
 35. Shqiperi - Zvicer
 36. Dedikuar "shqiptarėve" tė Zvicrės (FOTO LAJM)
 37. Sonte Norvegji-Shqipėri: Jepni parashikimet tuaja
 38. Kombetarja Shqiptare e Futbollit ne Foto