PDA

Shiko versionin e plotė : Kampionate Evropian 1. FORZA INTER
 2. FORCA MILAN
 3. FORCA JUVENTUS
 4. Renditja FIFA pėr Evropėn
 5. Kampionati europian 2008
 6. Sa kushtojnė 16 skuadrat e “Euro 2008”-s
 7. Eusebio Haliti ngjitet nė majė tė Evropės
 8. Kampionati Italian 2008-2009
 9. Vllaznia vs Napoli - Kupa Uefa
 10. Cili eshte ekipi juaj i preferuar?
 11. Kush do te jet Fituesi I Champions League ne 2008-2009 ?
 12. Disa prej episodeve mė tė ēuditshme nė histori te Sportit
 13. Liga Premier mė e mira nė botė
 14. Erjon Bogdani, nė "orbitėn" e Romės
 15. Guardiola: Messi luajti shkėlqyeshėm
 16. Klinsman kėrkon Canėn te Bayerni
 17. Ronaldo pėson aksident
 18. Manchester United fitues i derbit t? Premierlig?s
 19. Reali dhe Barcelona me fitore..
 20. Ronaldo zyrtarisht lojtari mė i mirė i vitit sipas FIFA-s
 21. Igli Tare: Bundesliga, mė e mirė se Seria A
 22. Milan e Fiorentina, nė gjurmėt e Migjen Bashes
 23. 243 milionė funte pėr Kaka? Milani pranon?
 24. Premier League, triumfojne Manchester e Chelsea
 25. Digo-Juventus, marrėveshja ėshtė afėr
 26. Ronaldinjo: Nėse Kaka ikėn, ėshtė njė shkatėrrim pėr Milanin
 27. Shpėrthen Igli Tare, hakėrrim shqiptari ndaj Zarates
 28. Kaka Refuzon Sheiket,qendron tek Milani
 29. Kupa e Italisė, Inter nė gjysmėfinale pasi mundi Romėn
 30. IFFHS: Barcelona skuadra mė e mirė nė dy dekadat e fundi
 31. Skuadra mė e mirė e vitit 2008 sipas FIFA-s
 32. Leo Mesi: Pėrjetėsisht te Barcelona
 33. Bufon kėrkon njė “e-mail” nga Obama
 34. Kampionati Anglez 2008-2009
 35. Lyon, Marseille dhe Bordeaux, ndalesa tė detyruara
 36. Messi nė histori, shėnon golin numėr 5.000 tė Barēės
 37. Xhixhi Bufon nuk dorėzohet pėr titullin
 38. Sport:Futboll disa lajme shkurt.
 39. Beckham: Dua tė qėndroj te Milani
 40. Ēėshtja “Bekham”, Platini kundėr Milanit
 41. Ronaldo: Manchesteri ёshtё mё i mirё se Interi
 42. Grumbullohet Bekham, Runi jashtė listės pėr Spanjėn
 43. Kampionati Gjerman 2008-2009
 44. Real Madridi arrin “qiellin e shtatė”
 45. Kaka dėmtohet, humb Brazilin dhe derbin me Interin
 46. Kampionati Spanjoll 2008-2009
 47. Kaka ne Derbi Riaftėsimi nė kohė rekord
 48. Milani, njė gjysmėhap drejt kualifikimit
 49. Rikthehet Liga e Kampionėve, magjia e futbollit europian
 50. Turperohet Milani, e eliminon Verderi nga UEFA
 51. Kaka i paprekshem, Bekham deri ne fund te sezonit
 52. SuperPipo, 300 gola ne futbollin profesionist
 53. Merkato: Levizjet e Lojtareve
 54. Barcelona fiton trofeun e parė,Po ashtu dhe Lazio
 55. Juventus, shkarkohet Claudio Ranieri
 56. Shakhtari fiton Kupėn UEFA
 57. Barēa-Manēester ėshtė finalja e ėndrrave…
 58. Hiddink e mbyll me trofe, Chelsea fiton FA CUP
 59. Inter, Mourinho harton listen e “zeze”
 60. Anglia ēmendet per Canen
 61. Ronaldo tek Reali, Barcelona reagon ashper
 62. Tifozet e Marsejes nderojne Canen
 63. Champions League, zbardhen enigmat
 64. Kampionati Italian 2009-2010
 65. Kampionati Spanjoll 2009-2010
 66. Kampionati Anglez 2009-2010
 67. Fotot me te bukura nga Seria A
 68. Finale e Champions League: Bayern - Inter
 69. Goli me rrofishat i Rooney
 70. Rikthehet Uefa Champions Legue me dy takime e para
 71. AC Milan vs FC Inter
 72. Kryen nevojat personale gjatė ndeshjes
 73. Milani drejt titullit KAMPION 2010-2011
 74. AC Milan Kampion - Serie A
 75. Champions League - Milan ben Spektakel
 76. Serie A: Milan - Juventus - Formacioni
 77. Kalendari per CHAMPIONS LEAGUE 2011-2012
 78. Juventus Milan - Formacioni dhe Foto
 79. Champions League: Milan- Barcelona
 80. Cilet nga keta trajner te AC Milan ju ka pelqyer me shume
 81. Lamtumira e Pep Guardioles
 82. Ndeshjet dhe Rezultatet e UEFA EURO 2012 - Poland Ukraine
 83. Tifozet e Euro 2012
 84. Grupet e Champions League 2013
 85. Barcelona vs Milan - Live ora 20:45
 86. Finale Champions League
 87. Juventus - Roma, Totti: Sfidė prestigji
 88. Premier League - Mourinho: Januzaj ka tė ardhme
 89. 1912 nė Vlorė, 2014 nė beograd!
 90. Pajtim Kasami pėrshėndet greqinė me "Kuq e Zi" (foto)
 91. SHQIPĖRI Armeni - Euro 2016
 92. Biletat e Kombėtares shqiptare kanė arritur nė Kosovė!