PDA

Shiko versionin e plotė : Makina dhe MotorraFaqe : [1] 2

 1. Toyota versioni iQ3, e vogel dhe e fuqishme!
 2. Opel Astra – pamjet e para tė enterierit
 3. Hummer behet kinez, por shitjet jane ne minimum historik, -67%!!
 4. Nje nder makinat e enderrave - Audi S5 Cabriolet
 5. Alfa MiTo, vjen me propursor Multiair!
 6. Vjen Saab 9-4X
 7. Kontrolloni gomat
 8. Frena e dorės
 9. Shitet Bugatti i pare Veyron 1.72 milionė Euro
 10. Makine me 2200 CV fuqi
 11. Defektet e mundshme nė pajisjet elektrike tė makinės suaj
 12. Honda v4
 13. V4 Moto Ferrari
 14. Si ta kurseni benzinėn nė makinė?
 15. Si modifikohet nje makine nga fillimi ne fund!
 16. Parking pak i veēant!
 17. Ndėrrimi i vajit nė makinėn tuaj
 18. Porche Panamera me 4 dyer
 19. Lamborghini Gallardo LP550-2
 20. Fotografitė e para tė BMW X1
 21. Dy motorė tė ri tė fuqishėm me naftė pėr 407 Coupe
 22. Peugeot 3008 & 308 SW automjetet e afaristeve tė vitit
 23. VW Golf VI ABT GTI Sportsline VS4-R
 24. Alfa Romeo vjen nė modelin 159
 25. Fotografitė e para tė Bugatti Bordeaux
 26. Audi A1 Seik Vjen nė Shtator
 27. Mercedes konfirmon karavanin E-class pėr Frankfurt
 28. Ferrari 458 Italia - Nje makine enderrash!
 29. Vjen Toyota IQ elektrike
 30. Peugeot 207 e 308 marrin njohje pėr vetėdijesim ekologjik
 31. Shfaqen fotot zyrtare tė E-class karavan
 32. Lamborghini hibrid qysh nė vitin 2015
 33. Priusi i ri mė i mirė nė tė gjitha aspektet
 34. BMW lanson hibridin mė tė fortė nė botė
 35. Prodhohet ekzemplari i 1.500.000-tė i Fiat Panda
 36. KIA сee’d me fytyrė tė re
 37. Version special i Bugatti Veyron Sang Bleu
 38. Skica e parė e konkurrentit tė BMW 1 nga Lexus
 39. Fotoja e parė e trashėguesit tė Hyundai Tucson
 40. Seat Leon Cupra R me 256 kuaj fuqi
 41. Po pėrgatitet Audi RS3?
 42. Rifreskohet Honda CR-V
 43. Edhe dy premiera tė reja tė Peugeot nė Frankfurt
 44. Fotografitė e para: BMW Vision EfficientDynamics
 45. Dritė e gjelbėr pėr prodhimin e Mini Coupe e Speedster
 46. Ford i ri C-Max: Mė shumė fuqi, mė ekonomik
 47. Peugeot 4007 me friksion tė dyfishtė
 48. Paraqitet Rolls Royce Ghost
 49. Alfa Mi.To- pasion, kėnaqėsi...
 50. Fiat, Peugeot dhe Renault mė tė shiturat
 51. Renault paraqet katėr modele tė vogla “tė gjelbra”
 52. Brabus paraqet “Baronin e Zi”
 53. ABT rregullon modelin Polo
 54. Ferrari i parė hibrid me motor V12
 55. Fiat 500 me 265 kuaj fuqi
 56. Land Rover konfirmon prodhimin e modelit LRX
 57. Alfa 169 nė platformėn e Chrysler 300C
 58. Versioni elektrik i Phantom i gatshėm pėr prodhim?
 59. Video: Kapet Golfi VII?
 60. Honda CR-Z i gatshėm pėr premierė nė Tokio
 61. Toyota tėrheq 3.8 milionė automjete
 62. Bugatti 16C Galibier shkon nė prodhim?
 63. Konfirmohet prodhimi i Audi R8 e-Tron
 64. Si do tė duhej tė duket Golf VII
 65. Disa kėshilla praktike pėr tė kursyer karburantin ne makinene tuaj
 66. VW planifikon versionin kabriolet tė Panameras
 67. Ferrari ‘made in China’
 68. Ripėrtėrihet Mazda2
 69. Ikona amerikane pėrfundon nė duart e kinezėve
 70. Chrysler 300C bėhet Lancia?
 71. Ford tėrheq edhe 4.5 milionė automjete nga tregu
 72. VW Beetle me mė shumė hapėsirė
 73. Audi A1 vitin e ardhshėm
 74. Golfi mė ekonomik ndonjėherė
 75. BE vė nė diskutim shitjen e Opelit
 76. Shfaqet pamja e Kia Cadenza
 77. Veritas RS III shkon nė prodhim serik
 78. VW fillon shitjen e Golf e Scirocco
 79. Lexus lanson super-automjetin mė tė rrezikshėm japonez
 80. Fuga - modeli i parė hibrid i Nissan nė Tokio
 81. Porsche e gatshme tė ndajė platformėn e 911 me Volkswagen?
 82. Suzuki paraqet katėr modele Kizashi
 83. 911 GT3 RS i ri ende mė i ngadalshėm se Nissan GT-R
 84. Jaguar pėrgatit trashėguesin e modelit XJ220
 85. Opel paraqet modelin mė ekonomik Corsa
 86. Pėrzgjidhen finalistėt pėr automjetin e vitit
 87. Paraqitet BMW M3 GTS
 88. Shfaqen fotografitė e Volvo S60
 89. Tani pėr tani Volkswagen mban fronin, jo Toyota
 90. Bugatti 16C Galibier ėshtė “vetėm koncept”
 91. BMW paraqet motoēikletėn Concept6
 92. Hummer pėrgatit modelet H4 e H5?
 93. Ford Fusion shpallet automjeti i vitit
 94. Fiat Doblo- "dhomė dite"
 95. Sė shpejti premiera e tė riut Audi A8
 96. Pamja e parė nė serinė 5 tė BMW-sė
 97. Shpiket taksi qė nuk ka nevojė pėr shofer
 98. Mercedes rifreskon C-Class
 99. Peugeot zėvendėson 407 e 607 me modelin e ri 508?
 100. Twingo Gordini Renaultsport tregon fytyrėn
 101. Nissan freskon pamjen e modelit Qashqai
 102. VW paraqet automjetin mė ekonomik nė botė
 103. Fotografia e parė e trashėguesit tė modelit Alfa Romeo 147
 104. Mercedes rastėsisht zbulon ridizajnin e modelit C-Class
 105. Tata Nano Europa
 106. Alfa Giulietta do tė debutojė nė Gjenevė
 107. Kepler Motors paraqet super-automjetin hibrid
 108. Ferrari paraqet hibridin e vet tė parė
 109. Ibiza versioni sport, FR, Cupra dhe Bocanegra
 110. Shfaqen fotografitė e para tė Mini Countryman
 111. G-Power nga BMW X5 Bėn Raketė!
 112. Zbulohet Makina e re Ferrari F1
 113. Toyota tėrheq tetė modele tė saja nga Evropa
 114. Renault Wind nė Gjenevė
 115. Kia Sportage shfaqet edhe zyrtarisht
 116. Jaguar pėrgatit modelin elektrik XJ
 117. Ajer i Kondicionuar tani dhe per Motorrat
 118. Peugeot RCZ automjeti mė i bukur i vitit
 119. Ridizajnohet BMW X5
 120. Honda CR-Z gati pėr Gjenevė
 121. Mercedes paraqet konceptin F800 Style
 122. Fotografitė dhe videoja zyrtare e Porsche Cayenne
 123. Abarth 500C e Punto Evo nė Gjenevė
 124. Seat paraqet konceptin tėrheqės IBE nė Gjenevė
 125. Porsche 918 Spyder shkon nė prodhim
 126. BMW lanson serinė e re 5 Touring
 127. KIA Optima pėr shije tė amerikanėve dhe evropianėve
 128. Ferrari lanson modelin mė tė shpejt - 599 GTO
 129. JAC IV: Smart nė mėnyrė kineze
 130. Renault paraqet versionin serik tė modelit Fluence
 131. Aston One-77 pėr herė tė parė nė publik
 132. Raketa me emrin Audi R8 GT
 133. Guida: Si te parkojme makinen me sukses!
 134. Nje Crash Test i shkuar dem per Volvon s60
 135. Brabus shfaqė automjetin ‘mė tė trentė’ deri mė tani
 136. Kėrkesa pėr Audi A1 shumė e madhe
 137. Bugatti pėrgatitė super Veyronin me 1.200 kuaj fuqi
 138. Zbulohet koncepti i ri i modelit Smart
 139. Opel Calibra e re pėr tre vjet
 140. Grand Cherokee i ri
 141. Volkswagen blenė kompaninė Italdesign Giugiaro
 142. Mini i jep dritėn e gjelbėr konceptit Beachbomber
 143. Restyling per motorrin Kawasaki Versys
 144. Audi A5 coupe 30 Years Quattro Edition
 145. Audi A1: spot internacional
 146. Jaguar feston ditėlindjen me njė ekzemplar platini
 147. "Fiat" kthehet nė tregun amerikan pas 30 viteve
 148. Citroėn ridizajnon limuzinėn dhe karavanin C5
 149. Mazda CX-7 edhe nė versionin me naftė
 150. "Ferrari 458" digjet
 151. Mercedes AMG do tė bėj motoēikleta?
 152. Maybach Exelero kushton 8 milionė dollarė
 153. Super-automjeti i McLaren - 200.000 euro
 154. Opel konfirmon prodhimin e Calibras sė re!
 155. Hasselblad H4D-40 Ferrari Edition
 156. Maserati planifikon konkurrentin e Cayenne
 157. Bugatti Veyron mė i tmerrshmi pėr nga harxhimet
 158. Nissan Leaf – automjeti evropian i vitit
 159. Nissan GT-R, 100 km/h pėr tre sekonda
 160. Lamborghini nuk do SUV, por limuzinė me dy palė dyer
 161. Konfirmohet Dodge Viper i ri
 162. Mercedes i ri SLK
 163. Ēelesa Hi-Tech: Makinat jane ne rrezik nga Hackers
 164. Ferrari i parė familjar me 4 vėnde
 165. Ferrari prezanton makinėn e 2011-s
 166. Motorra per Trasport Special
 167. Nis puna pėr veturėn mė tė shpejtė nė botė
 168. Makina e preferuar per personat Gay
 169. Tani edhe veturat do tė kenė qerpikė
 170. Targa ne formatin Europian per Shqiperine
 171. Risi: Vetura ndalet nėse i del pėrpara kėmbėsori
 172. Bugatti Veyron, “perla” e shpejtėsisė
 173. 10 gabimet qe bejme kur jemi ne timon
 174. Mercedes F800 Style Concept
 175. Marsh Automatik apo Manual?
 176. Foto makinash sportive
 177. Aksident Tragjik - Futet ne korsine e gabuar!
 178. Makinat qė riparohen mė lehtė
 179. Fotografi nga Ford Focus i Ri
 180. Makinat mė tė mira tė vitit 2011
 181. 10 makinat e preferuara nga femrat
 182. Makinat mė tė rrezikshme, ato me ngjyrė tė zezė
 183. Makina e tejdukshme pritet tė shitet pėr shifėr rekord
 184. Motori japonez me jashtėqitje njerėzish
 185. Makinat BMW - Serit e Reja me foto
 186. Ēmimi i Karburantit?
 187. Limusina Fiat 500
 188. Del nė shitje makina e Obamės
 189. Fotogaleria me Motorra - Motocycles
 190. Si te montojme Zinxhirat e Debores ne Makine
 191. Formula 1 - Prezantohet Ferrari 2012
 192. Ferrari FF - Bore dhe Shpejtesi
 193. Kur nje Bionde Sexy hipen ne nje Lamborghini te verdhe
 194. Gjėrat qė duhet t’i dini pėr periudhėn dimėrore
 195. 10 makinat mė luksoze tė botės
 196. Makina me e vjeter ne Bote del ne Shitje
 197. Modifikuar Mercedes-Benz C Klasė
 198. Parkimi mė i shtrenjtė nė botė
 199. Shitje Rekord per Porsche ne Kine
 200. Super-Ferrari F12 Berlinetta
 201. Bertone, makina me pamje fantashkencore
 202. Fotografi nga Salloni Makinave ne Gjinever
 203. Ducati Monster Versioni Diesel
 204. Makina sportive te modifikuara
 205. Chrysler do te rindertoj super makinen Viper
 206. Vienna Autoshow: Trend dhe Performance
 207. Audi blenė Ducat-in per 860 Mil. Euro
 208. Range Rover Evoque: Nje makine si Victoria Beckham
 209. Njė makinė Fiat 500 nė shtėpinė e Volkswagen
 210. Supermakina mė ekonomike nė botė (foto)
 211. Klientet e Mercedes jane shoferet me te kenaqur
 212. Foto me Super Makina te Veēanta
 213. Opel Adam: Makine per neper qytet
 214. Motorēikleta elektrike BMW C Evolution (video)
 215. Panairi Auto China 2012 (foto)
 216. McLaren prezanton “makinėn e ėndrrave” (foto)
 217. Makina me te pasterta te vitit 2012 (foto)
 218. Motorat qe perdoren me shume nga shqiptaret
 219. Cfare mjetesh motorike keni ne perdorim
 220. Foto te "Land Rover Freelander 2" te ri
 221. Foto te "Peugeot 208 GTI dhe XY"
 222. Konceptet e Peugeot Onyx dhe 2008 (foto)
 223. Nissan tregon konceptin e Terra (foto)
 224. Ja si do te jete furgoni i BMW (foto)
 225. Foto te "Audi RS5 Cabrio"
 226. Kolona me e gjate ne bote me makinat Ferrari (Video)
 227. Nje Ishull mbi nje Super Yacht
 228. Panairi i Makinave ne Paris (foto + info)
 229. Vajzat me te nxehta te Panairit te Makinave ne Paris 2012 (foto)
 230. Honda Civic eshte "Makina e femrave per vitin 2012"
 231. Porsche e Felix Baumgartners ne eBay
 232. Maserati GranCabrio MC ne Paris 2012 (foto)
 233. Aston Martin “mėson” japonisht
 234. Foto te Mercedes Ener-G-Force
 235. Nė Romė tė mbahen garat e Formula E ?
 236. Google Maps dhe Places do tė vijnė nė makinat e KIA-s kėtė vit
 237. Automobili mė i vjetėr nė botė - i krijuar nė vitin 1884
 238. Modeli i Ri i SUV Porsche Macan
 239. Ēfare moshe e keni marr patenten e Makines
 240. “LaFerrari”, supermakina e parė hibride e kompanisė italiane (foto)
 241. Lamborghini Veneno $3.9 million
 242. Porsche 911 GT3 - 2013
 243. Mercedes-Benz CLA250 2014 - Photo Gallery
 244. Mercedes-Benz SLS AMG Black Series 2014 Photo Gallery
 245. Jaguar nxjerr flak nga rrotat!
 246. Ferrari 599XX Evolution
 247. Super Super Cars
 248. Lamborghini Huracan - Njė tjetėr Super Makinė
 249. Renault prezanton makinėn sportive Sport R.S. 01 (foto)
 250. Del nė ankand makina mė e vjetėr Batmobil (foto)