PDA

Shiko versionin e plotė : Hardware, Gadget, Elektronikė 1. Kohėzgjatja e baterise sė njė kompiuterit laptop
 2. Cfare PC keni?
 3. A e dini ēfare pamje ka kompjuteri juaj lakuriq?
 4. Skano Hard Diskun per Gabime
 5. Si te bejme USB me Password!
 6. Rikuperoni te dhenat nga Disku demtuar!
 7. Rreth Hardware (ne pika te shkurta)
 8. Rikupero te dhenat nga hardisk i demtuar
 9. Formatizo harddiskat permes notepad
 10. Kompjuter i bere ne shtepi.
 11. Hard Disk-u
 12. Motherboard - Skeda meme
 13. Cfare Televizori keni ne shtepine tuaj?
 14. Ja si ndertohet nje Super Kompjuter!
 15. Jing.Regjistroni ate qe shini ne monitor ne diskun e pc
 16. Me shum per mikroprocesorin dhe memoriet?
 17. Shpejtesia e Procesorit (CPU) dhe informacione Hardware
 18. 15 Keshilla per te permiresuar baterine e laptopit
 19. Cilat jane karakteristikat e kompjuterit tuaj te enderrave?
 20. Program per te rregulluar Hard Disk-et e prishur
 21. Zhurma ne Kompjuter? Problemi mund te jete pluhuri - Ja si ta pastroni
 22. Printerat me te Mire dhe me te Lire per Zyren Tuaj
 23. ATI Graphics apo Nvidia - Sondazh mbi Kartat Video
 24. Si ti shtoni PC-s edhe 10GB me shume ?
 25. Desktopi mė i fuqishėm nga Alienware gjer mė sot
 26. Vizio PC, njė sistem kompjuterik All in One
 27. Acer do te sjelle ne treg dy Tablet me Windows 8
 28. Asus me Windows 8 RT
 29. PC nga Asus me Windows 8 dhe Android
 30. Edhe Samsung me Laptop/Tablet me Windows 8
 31. Ultrabook-et e prezantuar ne Computex 2012
 32. Google mund te leshoje Tablet me Chrome OS se shpejti
 33. Dell Vostro me Ivy Bridge dhe 4G LTE
 34. Asus ROG Tytan transformohet me njė tė shtypur butoni (video)
 35. Acer lanson Iconia Tab A700
 36. Acer Aspire S5 Ultrabook ne dyqane kete muaj
 37. Zyrtare: All-in-one PC nga Vizio 24 dhe 27 inē me Ivy Bridge
 38. Toshiba me Tablet Windows 8 RT (video)
 39. Windows 8 duke punuar ne MacBook Pro me Retina Display
 40. Sot mund te prezantohet Tableti i Microsoft
 41. Microsoft Surface - Tablet i ri me Windows 8
 42. Ēfarė dimė dhe nuk dimė rreth Tableteve Microsoft Surface
 43. IBM - Superkompjuteri qe punon me ujė
 44. Ēmimi i Microsoft Surface do te filloje nga 599 Dollare
 45. Microsoft Surface do te vije vetem me Wi-Fi
 46. Ventilatore Ftohes per Procesor CPU
 47. Elemino Zhurmen e Kompjuterit
 48. Google Nexus Tablet do te vije me Android 4.1
 49. Apple ndalon shitjen e tabletit Samsung Galaxy Tab ne USA
 50. Google tashme ka tabletin Nexus 7 me Android 4.1 Jelly Bean dhe cmim te lire
 51. HP nuk do te lansoje Tablet me Windows 8 RT
 52. NEC LaVie Z Ultrabook
 53. Andy - Roboti Google Android
 54. Gjykata Angleze: Galaxy Tab nuk eshte "cool", nuk po e kopjon iPad
 55. Intel: Se shepjti 20 Tablet te bazuar ne Windows 8
 56. Samsung Series 9
 57. Ēfarė mund tė bėjnė SmartTV-tė ?
 58. Cili eshte Tableti ideal per mua ? Guida e blerjes: Vere 2012!
 59. Video nga e Kaluara - Telefoni iTunes dhe Steve Ballmer qesh me iPhone
 60. Kompjuter LG V720 all-in-one PC
 61. Dell Precision M4700 dhe M6700
 62. MSI GT60 dhe GT70 Laptop per gaming
 63. Zbulohet cmimi i Microsoft Surface Tablet ?
 64. MSI prezanton Laptop te ri "CR41"
 65. Smartphone-t & Tabletet e Samsung para dhe pas daljes se iPhone
 66. Microsoft Surface me Windows 8 ne Tetor
 67. Kompjuteri
 68. Zbulohet Sony Xperia Tablet
 69. Microsoft: Maus dhe Tastiere e re per Windows 8
 70. Rrjedhin detajet e Lenovo Windows 8 Tablet
 71. Samsung Galaxy Note 10.1 sot fillon shitjen
 72. Lenovo ThinkPad X1 Carbon Ultrabook
 73. Asus Transformer Pad TF300TL me LTE ne treg ne Gjermani dhe Austri se pari
 74. LG prezanton Televizorin LED 84LM960V 84 inē
 75. Firefox 16 do te jete versioni i fundit per Mac OS X
 76. Kindle Fire 2 do te vije me 6 Shtator
 77. Samsung do te prezantoje Hybrid PC te Serise 5 ne IFA 2012
 78. Sony VAIO Duo 11 (foto)
 79. Samsung zbulon serine e PC-ve All-In-One 5 dhe 7
 80. Televizoret luxoz me 70, 75 dhe 84 inē
 81. Amazon prezanton Kindle Fire me 7 dhe 8.9 inē HD
 82. Televizori 84 inē 4K Ultra HD i LG del ne shitje ne Amerike per 19,999$ (foto)
 83. HP Prezanton Desktope te rinje All-in-One
 84. Microsoft: Surface do te kushtoje "300 deri ne 700 Dollare"
 85. 99 Dollar per nje Tablet Nexus
 86. Tablet me ēmim te arsyeshem nga Mediacom SmartPad
 87. AMD Appzone Player i sjell aplikacionet e Android ne pajisjet me Windows 8
 88. Top 5 driver cloud
 89. HP ElitePad 900: Tablet me Windows 8 per biznes
 90. Google te prodhoje Nexus-Tablet me 10 inē ?
 91. Lenovo do te prezantoje dy Laptope te rinje te konvertueshem me Windows 8 (foto)
 92. Asus ben gati per para-porosi Tabletat TAICHI 21 dhe VivoBook X202
 93. Free Upgrade to Windows 8 vetem me ~15$ - Regjistrimet Filluan
 94. Aksesoret e Logitech per Windows 8
 95. Acer paralajmeron Aspire 5600U dhe 7600U, All-in-one kompjutere
 96. Microsoft Surface do te filloje shitjen me para-porosi nga data 26 Tetor
 97. Google do te lansoje Chromebook per $249
 98. Microsoft eshte duke ndertuar Tablet 7 inēesh
 99. Guida mbi blerjen e Tablet-it perfekt
 100. Vihet perseri ne funksion Kompjuteri me i vjeter ne bote
 101. Microsoft Surface Pro do te vije ne Janar
 102. Mozilla leshon Facebook Messenger per Firefox (video)
 103. Windows RT vs Windows 8 Pro: Zgjidhni tabletin e duhur pėr punė
 104. HP prezanton EliteBook Revolve
 105. Vitin tjeter Mac do te prodhohen ne SHBA
 106. SSD profesionalė nga Plextor
 107. Del nė shitje Tableti Lenovo ThinkPad 2
 108. LG do tė prezantojė Google-TV tė rinjė nė CES 2013 (video)
 109. IBM tregon kompjuterėt e 5 viteve tė ardhshme (video)
 110. "Raspberry Pi" - Mini-Kompjuter per vetem 35 Euro (video)
 111. Samsung tė prezantojė HDTV tė rinjė nė CES 2013 ? (video)
 112. Samsung do tė prezantojė ekrane pėr PC tė ndjeshėm nė prekje pėr Windows 8 (foto)
 113. Samsung zbulon dy Laptopė tė rinjė me Windows 8 pėrpara CES 2013
 114. Edhe HP do tė sjellė Chromebook
 115. Sony prezanton PlayStation 4
 116. Chromebook Pixel - Ultra Laptop nga Google (video)
 117. Sony prezanton Xperia Tablet Z me FullHD
 118. Edhe Samsung do tė prodhojė Smart-Watch
 119. Samsung TV qė do tė kushtojė vetėm 39 mije Dollar
 120. Edhe Google me "Smart Watch"
 121. iTV i Apple me Siri dhe Ultra-HD ?
 122. AMD prezanton super-grafiken Radeon HD 7990
 123. HTC ėshtė duke punuar nė njė Windows-Tablet
 124. Alienware PC me Ubuntu Linux
 125. Ndryshimi mes televizorėve LCD, LED, Plasma dhe OLED (video)
 126. Acer Iconia W3 - Tablet 8-inēėsh me Windows 8 (foto)
 127. Galaxy Note 3 me 8-core CPU dhe 8-core GPU ?
 128. Syzet e Google - Google Glass (foto)
 129. Klasat e shpejtėsisė sė SD-Kartelave te detajuara
 130. Microsoft prezantoi Xbox One (video)
 131. Shitet kompjuteri mė i vjetėr i Apple pėr $671,400
 132. Asus sjell Transformer Book - Produkt tre nė njė
 133. Mac Pro dhe Macbook Air i ri (foto)
 134. Ky ėshtė PlayStation 4 (foto)
 135. Google prezantoi Nexus 7 tė ri (foto)
 136. Google Nexus 7 i ri, i dekompozuar nga iFixit (foto)
 137. 6 tabletėt mė tė mirė pėr rikthimin nė shkollė
 138. CEO i Nvidia konfirmon: Surface 2 nė prodhim e sipėr
 139. Diēka rreth Printerave 3D
 140. Karta Video - Nvidia Maxwell: Test GTX 750Ti
 141. Ky ėshtė Playstation 4 i bardhė (foto)
 142. MacBook Pro tė ri me ekranin Retina, tani me CPU mė tė shpejtė dhe mė shumė memorie
 143. Tableti mė i mirė qė mund tė blini: iPad Air (Wi-Fi) video
 144. Ora e menēur e HP, HP-01 Chrome Prototype LED e vitit 1977 nė shitje pėr $14,500.00
 145. Samsung prezanton orėn e menēur Gear S me 3G (foto)
 146. Hard Disk me hapesire 8TB Memorie
 147. Ora e menēur e Sonyt (foto)
 148. Apple Watch me 34 modele te ndryshme! (foto)
 149. Apple prezanton iPad Air 2 dhe Mini 3 (foto + video)
 150. Amazon prezanton konkurrentin e Chromecast, Fire TV Stick (foto)
 151. Nokia prezanton tabletin N1 - Klonim i iPad Mini! (foto/video)
 152. Tani mund ta para-porositi kamerėn Polaroid Socialmatic (foto/video)
 153. Microsoft Office 2016 do tė vijė nė fund tė vitit (foto)
 154. Microsoft HoloLens nė veprim (video)
 155. Tableti gjigand, HP Pro Slate 12 me Android (foto)
 156. Apple Watch do tė dalė shitje nė muajin Prill
 157. Transformuesit e Sony-t: VAIO Z dhe VAIO Z Canvas (foto/video)
 158. Sony prezanton Tabletin super tė hollė, Xperia Z4 (foto)
 159. Apple prezanton MacBook tė rinjė me ekran 12" Retina (foto)
 160. Cili eshte kompjuteri laptop me i holl deri me sot
 161. 32 GB DDR3 RAM per Laptop
 162. Apple, fillojnė para-porositė pėr MacBook edhe Watch
 163. Samsung me tabletė tė rinj qė ngjajnė me iPad tė Apple
 164. Pesė laptopėt mė tė mirė me ekranet 15 inē
 165. Google ka lansuar tabletin Pixel C me ekran 10.2" (video)
 166. Samsung prezanton Netbook 9 (video)
 167. Apple i pranon problemet me baterinė nė iPhone 6S dhe 6S Plus
 168. 13 Produkte tė Apple qė nuk e keni ditur se ekzistojneė (foto)
 169. Amazon Fire, tableti qė kushton vetėm 39 dollarė!
 170. Asus E403SA VivoBook kushton 399 dollarė
 171. 5 produkte tė reja qė Apple devinitivisht do t’i krijojė!
 172. HP Spectre ėshtė laptopi mė i hollė nė botė, dhe “vrasėsi” i MacBook!? (video)
 173. Apple lanson modelet e reja tė MacBook Retina (foto/video)
 174. Acer vjen me Laptop super tė hollė, Aspire S13 (Video)
 175. Microsoft kėtė javė mė nė fund e ka lansuar aplikacionin zyrtar tė Instagram nė pajis
 176. Ēdo laptop e ka kėtė pjesė, por ndoshta nuk e keni ditur se pėr ēfarė shėrben?
 177. 10 aksesorėt teknologjik me ēmim nėn 10 euro (Foto)
 178. Raport: Nė Mars Apple tė prezantojė iPad dhe iPhone te rinj
 179. MacBook Pro 13 inē: A ja vlen tė sakrifikosh pėr njė Touch Bar?
 180. Ky ėshtė Surface Laptop i Microsoft (foto/video)
 181. Sa e dėmton ri-startimi i dhunshėm kompjuterin tuaj?
 182. Lamtumira e njė prej produkteve mė tė suksesshme tė Apple: iPod Nano
 183. Arrin USB 3.2 – ēfarė do tė thotė kjo pėr ne?
 184. AirPods 2 mund tė lansohen mė 29 Mars