PDA

Shiko versionin e plotė : Shitje, Blerje, Jepet me Qera  1. Shes Okazion - Shitet Fabrikė pėr prodhim dhe pėrpunimin e Inoks dhe Alumin
  2. Jap me Qera Jepet me Qera Vile 3-kateshe
  3. Shes Makine Familjare Crysler Voyager Vitit 2001 - 7 Vende - Diesel
  4. Jap me Qera Apartament buzė detit nė Durrės pėr pushime