PDA

Shiko versionin e plotė : Social Networks - Rrjetet SocialeFaqe : 1 [2]

 1. Facebook Messenger sjell ndryshime per festat e fundvitit
 2. Boxy sjell 'Inbox by Gmail' ne Mac kompjuterin tuaj (foto)
 3. WhatsApp se shpejti edhe me video-thirrje? (foto)
 4. Krijuesi i Vine e prezanton aplikacionin e ri, Peach
 5. WhatsApp tani FALAS pėr tė gjithė!
 6. Twitter ndryshon timeline
 7. Shėn Valentini, mė i postuari nė rrjetet sociale
 8. Shqiptarėt synojnė tregun botėror me aplikacionin “Hello – Talk to Strangers”
 9. Facebook Messenger arrin nė 900 milionė pėrdorues, shton funksione si tė SnapChat
 10. Kjo ėshtė arsyeja pse kėto ikona keqinterpretohen (Foto)
 11. Kjo ėshtė risia mė e kėndshme nga Instagram!
 12. Instagram sė shpejti me dizajn tė ri bardh e zi (foto)
 13. Instagram pėrfundimisht vjen edhe nė Windows 10
 14. Edhe Facebook Messenger sikurse Snapchat, me mesazhe vetė-shkatėrruese!
 15. WhatsApp tani me aplikacion pėr Windows dhe Mac
 16. Google prezanton aplikacionet e reja, Allo dhe DUO
 17. Instagram mundėson postimin prej aplikacioneve tė ndryshme
 18. Microsoft e ka blerė LinkedIn pėr 26 miliardė dollarė
 19. Edhe Apple me rrjet social sė shpejti?
 20. WhatsApp kopjon Snapchat: statuset veteshkaterruese me foto dhe video po vijne
 21. Facebook Messenger Day debuton globalisht, njė tjetėr klon i Snapchat Stories
 22. 10 gjėrat qė duhet t’i fshini menjėherė nga Facebook!
 23. Instagram Stories i bėn njė vit, me 250 milionė pėrdorues
 24. Instagrami zbulon nėse jeni nė depresion
 25. Hashtags i bėjnė 10 vjet qė nga fillimi i pėrdorimit
 26. Skandali i Facebook-ut: Gjėrat qė ėshtė mirė t’i fshini nga profili juaj
 27. Gmail vjen me ‘Smart Compose’
 28. Instagram lanson IGTV, platformėn konkurrente tė Youtube
 29. Instagram shton indikatorin qė tregon nėse njė pėrdorues ėshtė online
 30. WhatsApp sė shpejti me reklama (ads)
 31. Shazam bashkėpunon me Instagram pėr njė mėnyrė tė re tė ndarjes sė kėngėve