PDA

Shiko versionin e plotė : Social Networks - Rrjetet SocialeFaqe : [1] 2

 1. Twitter e Facebook zhvendosen nė Amazon Kindle
 2. Twitter mė shumė si faqe lajmesh
 3. Facebook reagon ndaj shqetėsimeve rreth privatėsisė
 4. Facebook thekson do tė bėjė ndryshime nė privatėsi
 5. 7 Arsyet pėr tė braktisur Facebook...
 6. Menaxherėve u pėlqen Facebook-u
 7. Dizajn i ri, mė i thjeshtė pėr MySpace!
 8. MySpace si Facebook!
 9. Twitter me buton tė ri cicėrues
 10. Facebook ka njė vrimė qė mund t’iu ofroj spamerėve emra dhe foto
 11. Facebook rrugės pėr tė tejkaluar Google
 12. Spam nė Facebook Chat
 13. MySpace mė nė fund kyēet nė Facebook
 14. Facebook sėrish ndanė stokun, tani 5 me 1
 15. Facebook rrit kualitetin e fotografive!
 16. Facebook do tė mundėsojė krijimin e grupeve private
 17. Facebook ruan fotografitė dhe bisedat e fshira
 18. Tė dhėnat e pėrdoruesve tė Facebook, sėrish nė rrezik
 19. Pas flirtit nė Facebook, profesorėt pėrjashtohen nga puna
 20. A po vjen telefoni i menēur Facebook 4G?
 21. Edhe milionerėt rrinė nė Facebook
 22. Mė shumė se 7,000 njerėz tė etiketuar nė njė imazh pėr rekord tė ri
 23. Zhvilluesit e aplikacioneve tė Facebook kanė shitur informata tė pėrdoruesve
 24. Facebook thotė se shkronjat e vogla janė eksperiment!
 25. Edhe Mbretėresha nė Facebook
 26. Japoni: Facebook mbetet prapa Twitter
 27. Facebook burimi kryesor i provave pėr avokatėt e divorcit
 28. Facebook parashikues i zgjedhjeve ?
 29. Arabia Saudite “luan” me Facebook
 30. Facebook paraqet ‘vrasėsin’ e Gmail!?
 31. 250 milion njerėz pėrdorin Facebook, ēdo ditė
 32. SHBA: Facebooku mund tė zbulojė vendndodhjen
 33. “Play.me”, kanali i parė muzikor live nė Facebook
 34. Facebook po kolonizon internetin!
 35. Pėrdoruesit e Facebook-ut mė tė rrezikuar nga astma
 36. Facebook nuk e pėrkrah Twitter!
 37. S’ka kush qė e ndalė Facebookun
 38. Acer sjell nė realitet laptopin me ekran tė dyfishtė
 39. Njė studim i ri thotė se Facebook i bėnė njerėzit mė tė shoqėrueshėm!
 40. Facebook e rregjistron fjalėn "Face"?
 41. Facebook apo Sexbook?
 42. Recetė pėr Google Chrome Pro
 43. Facebook-u sulmohet sėrish
 44. “Vrasėsi i Facebook” pritet tė lėshohet sė shpejti
 45. Mark Zuckerberg: “Paratė dhe fama nuk mė kanė ndryshuar”
 46. Facebook lanson profilet e reja
 47. 250 milionė njerėz pėrdorin Facebook Connect
 48. Zuckerberg jep pasurinė e tij pėr bamirėsi
 49. Facebook azhurnon dhe shton veēori tė reja
 50. Facebook nuk shitet!
 51. Facebooku, shkak divorcesh nė SHBA
 52. Facebook nuk pranoi ofertėn 15 miliardė dollarėshe tė Microsoft
 53. Facebook “lufton” me lirinė e shprehjes
 54. Top trendet e vitit nė Facebook
 55. Mark Zuckerberg ėshtė Njeriu i Vitit
 56. Facebook ėshtė vendi mė i mirė pėr punė
 57. Facebook Tag identifikon fytyrat e miqve
 58. Facebook shton veēori tė reja
 59. Facebook do tė blejė 15 biznese tė reja
 60. Facebook ri-freskon News Feed
 61. Facebook, i pari edhe me biznes
 62. Facebook rrėzon Google nga froni i mbretit tė Webit
 63. Facebook ėshtė numėr 1, pėr 2010!
 64. Nė Facebook ngarkohen 750 milionė fotografi
 65. Facebook do te mbyllet me 15 mars !
 66. Tė “ēmendur” pas Facebook?
 67. Facebook fillon me emaila
 68. Facebook zbulon adresėn dhe numrin e telefonit tė pėrdoruesve
 69. Facebook mori gati 5% tė pėrfitimeve nga reklamat nė SH.B.A
 70. A ka apo s’ka privatėsi nė Facebook?
 71. Si fitoi rrjeti Facebook 1.86 miliardė dollarė nė vitin 2010?
 72. Hakerėt thyejnė llogarinė e Mark Zuckerberg
 73. Pėrmirėsoni menjėherė kėtė veēori tė llogarisė suaj nė Facebook!
 74. Facebook hedh poshtė thashethemet pėr njė celularė
 75. Pse duhet tė kujdeseni pėr HTTPS nė Facebook (ose nė uebfaqe tė tjera)?
 76. Twitter mė i shpejtė se CNN
 77. Facebook “forcon gardhin” e sigurisė
 78. Google e Facebook kėrkojnė tė blejnė Twitter
 79. Facebook Messages gati pėr tė zėnė vendin e e-mail
 80. Ēka nėse Facebook e blen Twitter?
 81. Shfaqen risi nė faqet e rrjetit Facebook
 82. Facebook Messages, pėr tė gjithė
 83. Zuckerberg paralajmėron pajisje tė llojllojshme Facebook
 84. Postimet nė Facebook mė tė fuqishme se “cicėrimat” nė Twitter?
 85. A po ju shqetėsojnė shokėt tuaj nė Facebook?
 86. Zuckerberg: Pothuajse nuk reklamohemi
 87. Kina bllokon qasjen nė rrjetin profesional Linkedin
 88. Aplikacionet e Androidit dėrgojnė tė dhėna kritike tė pakriptuara!
 89. Facebook vendosi: Like bėhet Share
 90. Facebook e pėrvetėson shėrbimin Beluga
 91. Sistemi i ri i komenteve nė Facebook
 92. Google ridizajnon profilin personal
 93. Google i kundėr-pėrgjigjet Facebook-ut
 94. Facebook tani vlen 65 miliardė dollarė?
 95. “Angry Birds” do tė debutojė edhe nė Facebook
 96. Revolucion nė Facebook, tani dhe filma nė “streaming”
 97. Facebook me “reklama tė menēura” qė lidhen me statusin
 98. Facebook rritet por Google nuk bie!
 99. Google se Shpejti si Facebook ?
 100. Facebook prezanton Facebook Questions
 101. Google po pėrgatit njė aplikacion mobil pėr njohje tė fytyrės
 102. Facebook sfidon Google me qendra tė hapura tė tė dhėnave
 103. Facebook angazhon gazetarė pėr tė pėrhapur gėnjeshtra rreth Google
 104. Facebook do tė implementojė teknologjinė PhotoDNA
 105. Twitter e Facebook dinė mė tepėr sesa ē’duhet pėr ju!
 106. Facebook-u njeh pavarėsinė e Kosovės..!
 107. Franca ndalon reklamimin e Facebook dhe Twitter
 108. Facebook me aplikacion unik tė fotografive nė iPhone
 109. Google+, ku janė femrat?
 110. Kush do ftese per Google+ (Plus)?
 111. Google+ hap dyert
 112. Shqipėria, mbi 1 milion pėrdorues tė Facebook
 113. Facebook, publikohen fotot private tė Zuckerberg
 114. Kujdes nga virusi qė vjedh llogarinė e “Facebook”
 115. 2012: Facebook bėhet gati pėr 1 miliard pėrdorues
 116. Facebook-u tė trishton
 117. Shpiket shtrati “Facebook”
 118. Facebook hap vende pune, 235 mijė nė BE, 3 mijė vetėm nė Shqipėri
 119. Twitter tani ka nje faqe te re si Design
 120. Facebook nxjerr nė shitje pėrdoruesit - Futet ne Wall Street
 121. Facebook mbush tetė vjet, ja historiku
 122. Pėrdoruesit e rrjetit Facebook marrin mė shumė se qė japin
 123. Angry Birds vijne ne Facebook
 124. Facebook do te perdori pseudonime per VIP-at
 125. Facebook: Foto ne rezolucion te larte dhe full screen
 126. Si te hiqni nga Email, njoftimet e Facebook-ut
 127. Facebook blenė Instagram
 128. Brenda javes Google do te ofroj 5 Giga Byte Falas per te gjithe
 129. Google mund ta beje oferte per te blere Twitter
 130. Buzeqeshjet Sekrete te Skype
 131. Twitter, zbulohen mijėra fjalėkalime
 132. Facebook te lansoje App Center te veten
 133. Martohet Babai i Facebook
 134. Facebook blenė aplikacionin Karma
 135. Facebook mund te bleje shfletuesin Opera
 136. Shpjegimi i Hash dhe At ne Twitter
 137. Integrim me i thelle i Facebook ne iOS 6
 138. Ftesa per rrjetin social te Microsfot so.cl
 139. Pesė tipat qė duhet tė shmangen nė Facebook!
 140. Bie rritja e Facebook
 141. Rekord Guinness nė Facebook
 142. Facebook: Gjeni miqtė afėr jush!
 143. Facebook heq opsionin "gjeni miqte afer jush"
 144. Facebook ndryshon adresat e-mail tė pėrdoruesve
 145. Shkurtimet nga Tastjera per Facebook
 146. Facebook Emoticons per chat
 147. Posta e re nga Microsoft - Outlook.com
 148. Twitter shton edhe tre gjuhe te reja
 149. Facebook ndryshon "mesazhet"
 150. Instagram i takon Facebook-ut zyrtarisht
 151. Perdoruesja me e vjeter e Facebook mund te jete nje grua 108 vjecare nga California
 152. Bing shton kerkimi e fotove te Facebook
 153. Dropbox partneritet me Facebook
 154. MySpace e provon dhe nje here
 155. Facebook Gifts, shėrbimi mė i ri i gjigantit social
 156. Gmail vs Outlook.com: Cili ofron njė shėrbim mė tė mirė
 157. Top-Postings ne Facebook per 5 euro!
 158. Kryeministri Anglez hap faqen e vet ne Twitter
 159. Facebook ka zgjeruar tregun e Anti-Viruseve duke shtuar edhe tete partnere te rinje
 160. Si tė dalloni mashtrimet nė Facebook
 161. Facebook do te prezantoje sherbimin e ri "Facebook-Gifts"
 162. Zyrtare: Skype do te zevendesoje Windows Live Messenger ne 2013
 163. Peticion per 100 Vjetorin e Pavaresise ne Twitter
 164. Iniciativa per 28 Nentorin ne Twitter
 165. Ēasja nė Facebook, sė shpejti pėrmes gjurmėve tė gishtėrinjėve
 166. Facebook mohon partneritetin me Yahoo
 167. Navigoni me shpejt ne Facebook
 168. Instagram vjen ne Firefox
 169. Facebook do tė blejė aplikacionin WhatsApp?
 170. Instagram nuk do tė shfaq mė fotot nė Twitter
 171. YouTube me dizajn te ri
 172. Twitter i kundėrpėrgjigjet Instagram me "filtruesin e fotove"
 173. Facebook ėshtė punėdhėnėsi mė i popullarizuar nė vitin 2012
 174. Google+ me 18 funksione tė reja
 175. Mesazhi i parė i Papa Benediktit nė Twitter (video)
 176. Top 10 videot mė tė shikuara nė YouTube pėr Vitin 2012
 177. Meetic (IAC) ka blerė Massive Media, kompaninė pas Netlog dhe Twoo pėr $25m
 178. Top temat e rrjeteve socjale nė 2012 (Infografik)
 179. Top 10 trendet e vitit 2012 nė Facebook
 180. Twitter, Franca kundėr racizmit
 181. Facebook kėrkon $100 per t`i derguar njė mesazh dikujt qe nuk e keni tek shoqėria
 182. Cilin shėrbim tė e-mail pėrdorni ?
 183. Rrjeti socjal Facebook ndėr vite (foto + info)
 184. Twitter ka prezantuar "Vine" nje video-app gjenial per iPhone
 185. Facebook prezanton "Facebook Card" (foto)
 186. Nga data 8 Prill ju nuk do tė mund t'a pėrdorni mė Windows Live Messenger
 187. Yahoo me pamje tė re
 188. Instagram tani ka 100 milion pėrdorues aktiv
 189. Kamera e Instagram tė dalė nė treg nė 2014
 190. Facebook ndryshon - Perseri
 191. Skype do tė integrohet nė Outlook.com (video)
 192. Google Reader do te mbyllet me 1 Qeshor
 193. Facebook sė shpejti tė integrojė hashtags nėpėr postime
 194. Digg do tė jetė pasardhėsi i Google Reader
 195. YouTube tani ka 1 miliard pėrdorues
 196. Facebook sjell shėrbimin e video-thirrjeve pėr pėrdoruesit nė Angli
 197. Facebook bėn publikė disa profile me pamjen e re - Ja si duket
 198. Google blen WhatsApp pėr 1 miliardė dollarė?
 199. Yahoo! Mail bėhet me Dropbox tė integruar
 200. LinkedIn blen aplikacionin Pulse pėr 90 milion dollarė
 201. Twitter Music do tė ketė Spotify, Rdio, iTunes, SoundCloud, Vevo, dhe YouTube
 202. Dizajnuesi i Timeline, Nicholas Felton, largohet nga Facebook
 203. Whatsapp ėshtė mė i madh se Twitter
 204. Foto me Vajzat Sexy qė po ēmendin Facebook
 205. Instagram lanson etiketimin e fotove pėr iPhone dhe Android (video)
 206. Facebook dėshiron tė blejė aplikacionin Waze pėr njė miliard Dollarė
 207. Top 10 blogjet mė tė mira nė Tumblr pėr t'u abonuar
 208. 10 pėrdoruesit qe "duhet" t'u abonoheni nė Vine
 209. Yahoo tė blejė Tumblr?
 210. Zyrtare: Yahoo do tė blejė Tumblr pėr 1.1 miliard Dollarė
 211. Si tė evitoni virusin “Zeus” nė Facebook qė mund t’ju boshatisė llogarinė bankare
 212. Ēfarė shkruani nė rrjetet sociale Facebook, Twitter, Instagram etj
 213. WhatsApp shton dėrgimin e mesazheve me zė
 214. Si te shikojme video ne YouTube pa ndalesa
 215. 65% e blerėsve kėrkojnė nė rrjete sociale pėr dhuratat perfekte (Infografik)
 216. Facebook blenė WhatsApp pėr 16 Miliard Dollarė
 217. Hiq Auto-Play Video ne Facebook
 218. Facebook "urdhėron" pėrdoruesit tė instalojnė aplikacionin Messenger
 219. Video nga Ice Bucket Challenge - ALS
 220. WhatsApp tani ka 600 milion pėrdorues aktiv mujor
 221. Ēfarė ėshtė kodi konfirmues nė Facebook
 222. Pėrditėsohet WhatsApp pėr iOS me funksione tė reja
 223. Facebook: $2.99/muaj do paguajne user-at duke filluar nga 1 Nentori
 224. Apple tė riemėrojė Beats Music nė Beats Me?
 225. ello.co invitation/ftesa
 226. Google prezanton aplikacionin per E-Mail, Inbox (video)
 227. "YouTube Music" sė shpejti
 228. Facebook ka humbur 138 milion dollarė vitin e kaluar me WhatsApp
 229. Ftesa pėr "Inbox by Gmail"
 230. Microsoft tė zėvendėsojė Mobile Outlook me Acompli Email?
 231. WhatsApp sė shpejti mund tė vijė edhe pėr Desktop (foto)
 232. WhatsApp arrinė rekord tė ri: 700 milion pėrdorues aktiv mujorė
 233. Chat-o ne siguri me MegaChat
 234. Twitter lanson mesazhet grupore dhe videot e shkurta deri nė 30 sekonda (video)
 235. Imgur Pro, tani falas pėr tė gjithė
 236. Flipboard tani edhe nė web (video)
 237. YouTube mbush 10 vjeē!
 238. Inbox by Gmail tani edhe nė Tablet dhe shfletues tė tjerė
 239. Yahoo mbush 20 vjet
 240. Facebook heq pėlqimet e fansave joaktiv!
 241. Facebook ka plane tė mėdhaja pėr Messenger
 242. Facebook prezanton "Platformėn e re tė Messenger" me aplikacione (foto)
 243. Microsoft lanson Skype pėr Web (beta)
 244. Instagram shton funksionet Fade dhe Color
 245. Facebook Messenger vjen edhe nė desktop
 246. Facebook Messenger tani edhe me video-thirrje (foto/video)
 247. Ēfarė nuk duhet tė bėni nė Instagram?
 248. #Love, hashtagu mė i pėrdorur
 249. Zuckerberg bėhet baba, vendos tė dhurojė aksionet e Facebook
 250. Yahoo mund tė shitet!