PDA

Shiko versionin e plotė : Familja dhe tė Rinjtė 1. Dhuna ndaj femres!?!?!?!?!
 2. A do pranonit nje martese te tille?!
 3. Disa keshilla per te qene prinder sa me te mire
 4. Dielli largon alergjitė nga fėmijėt
 5. Kujdestaria e fėmijės. Babai gay kundėr nėnės lesbike
 6. Vetėvrasje nė emėr tė dashurisė
 7. Cila eshte mosha e arte ne jeten e femrave?
 8. A mjafton Dashuria per t'u Martuar..
 9. Si tė kėrkosh dorėn e vajzės nė 4 vende tė ndryshme
 10. Familja me gjashtė breza
 11. Interneti, droga e fundit e rinisė !!
 12. Marredheniet ne cift , rutina shuan fantazine
 13. Ide pėr dhuratat e fundvitit
 14. Itali, rritet konsumi i kanabisit tek adoleshentėt (video)
 15. Si do tė duken njerėzit pas 100 mijė vjetėsh? (foto)
 16. Homoseksualėt e parė qė bėhen prindėr, shpėrthejnė nė lotė (Foto)
 17. Tradita kosovare, dasmė pa flamur nuk bėhet
 18. Tė gjithė i kanė bėrė kėto 13 gabime nė rrjete sociale
 19. Dasma e parė nga sytė e tė ftuarve (foto/video)
 20. Fotot e dasmės, industri fitimprurėse nė Kinė