PDA

Shiko versionin e plotė : Turizėm dhe Udhėtime 1. Mundėsi Investimi nė Shqipėri
 2. Investime te mėdha priten te bėhen ne Shqipėri!
 3. Emigracioni, tė ardhurat qė mbajnė “frymėn” e Shqipėrisė !
 4. Turizmi, kryeson ne rritjen ekonomike te vendit edhe me 2008
 5. Vende Mahnitese qe duhet ti vizitoni patjeter!
 6. Dua te vizitoj...
 7. Vendet me te mira qe ja vlen te jesh femer!
 8. 15 Qytetet me te shtrenjta ne bote
 9. Pushimet Verore 2012 deshiroja ti kaloja ne...
 10. Cfare Restoranti do te Rekomandonit nga Qyteti ku jetoni
 11. Hotel nė hapėsirė
 12. 10 Muzetė qe duhet te vizitoni kur jeni ne Londer
 13. Restoranti mė i veēantė nė botė !!
 14. Shkoder - Dita e Turizmit 2012
 15. Pushimet nė Qipron Veriore (foto)
 16. Po kėrkoni restorantet mė tė ēuditshme, hidhini njė sy listės
 17. Water Discus Hotel: Hotel nen uje ne Dubai (foto)
 18. Plazhi me i bukur ne Shqiperi
 19. Ne New York do te ndertohet Rrota Panoramike me e madhe ne bote!
 20. Vintage Vienna: Wiena ne kohet e vjetra (foto)
 21. Restoranti i fundit qe keni qene
 22. Super-jahtet, “Azzam” zbret nga froni “Eclipse” (foto)
 23. Me cilin nga anetaret do te pelqente te kalonit pushimet?!
 24. Kostoja e jetesės nėpėr botė (Infografik)
 25. Lideri botėror DHL e njeh Kosovėn si shtet dhe zhvillon prezencėn nė tregun kosovar
 26. Ishulli me gjithė Kėshtjellė nė shitjė nė Itali pėr 3 milion £ (foto)
 27. 23 qytetet me nivelin mė tė lartė tė jetesės (foto/video)
 28. 20 vende nė botė qė duket sikur janė nga njė tjetėr planet (foto)
 29. Brenda hotelit “mė tė mirė nė botė” (foto)