PDA

Shiko versionin e plotė : Arkitekturė dhe Dekor 1. Foto me arredime te Kuzhines
 2. Shtėpitė gjirokastrite modele pėr arkitektėt e ardhshėm
 3. Art i mrekullueshėm me hije
 4. Shtėpia mbi shkėmb del nė shitje
 5. Shtėpi klasike apo moderne?
 6. Arredoni shtepine me Sweet Home 3D
 7. Ide dhe Arredime per Sallonin e Shtepise
 8. Ide si te shfrytezoni shkallet me se miri
 9. Shtepia prej xhami (foto)
 10. Hoteli i ri luxoz ne Wien
 11. Banese per Milioneret (foto)
 12. Drejt pėrfundimit hoteli “fantazmė”
 13. Vila mė e shtrenjtė nė histori (foto)
 14. Ja trendet mė tė reja tė jetesės (foto)
 15. Foto nga ndėrtesa mė e lart nė botė
 16. A mund ta paramendoni veten pas 10 vitesh nė njė “shtėpi tė menēur” si kjo (Video) -
 17. Shtėpiza nė mes tė lumit (foto)
 18. Si te shfrytezoni hapesiren e shkalleve
 19. Poloni, shtėpia mė e hollė nė botė (foto/video)
 20. Sfidohet Burj Khalifa (foto)