PDA

Shiko versionin e plotė : Shtypi i DitėsFaqe : 1 [2] 3 4

 1. Kapet nė ujėrat e detit Jon peshkaqeni gjigant
 2. Trieste, A/H1N1 nė traget, bllokohen 200 pasagjerė shqiptarė
 3. Gjashtė tėrmete lėkundin brenda disa orėve Shqipėrinė
 4. Tiranė, pėrleshje me thika nė shkollė,plagoset 14-vjeēari
 5. Tėrmeti godet sėrish Shqipėrinė
 6. Aksident nė Qafėn e Llogarasė. 2 tė vdekur 4 tė plagosur
 7. Policia trajnohet pėr parandalimin e veprimeve terroriste
 8. Policia Rrugore, kontrolle tė rrepta nė tė gjithė Tiranėn
 9. Sot, eshte festa e Bajramit te Madh
 10. Tranvestitit i pritet fyti me thikė, dyshohet tutori
 11. Durrės, aksident rrugor, vdes kalimtarja
 12. Policia gjen 10 kilogramė marihuanė nė rrugė
 13. Shqipėri: Konfirmohen tre raste te reja me AH1N1
 14. Itali, kapet shqiptari me 19 kg drogė
 15. Katėr shqiptarė nėn pranga nga policia greke
 16. 1 Euro=140 lekė
 17. Vdes nė burg i dėnuari
 18. TI apel qytetarėve: Denonconi korrupsionin
 19. Mediu, kallėzohet nga banorėt e Gėrdecit
 20. Abuzim me tė mitur, pranga shkrimtarit shqiptar
 21. Ambasadorja britanike: Hyrja nė BE, jo e lehtė. Kriter, besueshmėria
 22. Rama rikonfirmohet kryetar i PS-sė
 23. Liberalizimi i vizave pas pėrmbushjes sė kushteve
 24. 12 studentė tė Universitetit tė Vlorės nė grevė urie
 25. Policia rrugore, 3.070 gjoba vetėm nė njė ditė
 26. Vasili, kritika shefave tė shėrbimit
 27. Ngrohja globale po ndodh mė shpejt
 28. Arrestimi i mjekėve, MSH: Qytetarėt tė denoncojnė
 29. Italia avokate e Shqipėrisė pėr nė BE
 30. “Gėrdeci”, nis seanca gjyqėsore ndaj 29 tė pandehurve
 31. Policia bllokon 52 makina dhe 615 leje qarkullimi nė njė ditė
 32. Gjykata e Lartė shpjegon vendimin pėr Mediun
 33. Topi e Berisha dėnojnė vrasjen e mjekut
 34. Tiranė: Nėnė e bijė gjenden tė vdekura nė banesė
 35. 2.8 milionė euro pėr pastrimin e minave nė Shqipėri
 36. Shqipėri: Zgjedhjet e pjesshme, mė 15 nėntor
 37. Trafiku i makinave, pranga 4 shtetasve nga Kosova
 38. “Traktati i Libsonės”, lajm i mirė pė Shqipėrinė
 39. Vasili: Mjekėt e paaftė do tė largohen nga puna
 40. Familjarėt e viktimave dorėzojnė kallėzimin penal ndaj Mediut
 41. Shqipėri: U pastruan fushat nga minat
 42. BE, Suedia shqyrtim kėrkesės sė Shqipėrisė
 43. Shqipėri: Vetėhelmimet, 4.500 raste nė 8 muaj
 44. Tiranė, policia merr masa pėr mitingun e PS-sė
 45. PS fton qytetarėt nė protestėn e sė shtunės
 46. Basha: Jepen pasaporta me ritmin mė tė lartė nė Ballkan
 47. Falja e kufijve Greqisė, jep dorėheqjen shefi i Hartografisė Ushtarake
 48. KE: Shqipėria, notė kaluese pėr zgjedhjet
 49. Berisha: Nėnė Tereza tė prehet nė Atdhe
 50. Aksident nė Gjirokastėr, regjistrohen dy viktima
 51. Tėrmet i fuqishėm nė Korēė
 52. Belushi merr shtetėsinė shqiptare
 53. Protesta pėr hapjen e kutive, Rama: Te drejten, cdo shesh
 54. Vdekje e dyfishtė nė Bulqizė, dyshohet vrasje mes ēiftit
 55. Kėtė vit tė gjitha studimet sipas Kartės sė Bolonjės
 56. Sekuestrohen 30 kg drogė nė Gjirokastėr
 57. India: Nėnė Tereza ishte njė shtetase indiane
 58. Babai plagos tė bijėn, lidhje me shqiptarin
 59. Nis viti i ri akademik, Mjekėsia proteston
 60. Njė pjesė e eshtrave tė Nėnė Terezės nė Prishtinė
 61. Grabitja e bankės nė Vlorė, Policia: 30 mijė euro pėr informatė
 62. Rama: Kthehemi nė Parlament me kusht hetimin e zgjedhjeve
 63. Paralizohet puna nė portet e Durrėsit dhe Vlorės
 64. Basha raporton arritjet ndaj krimit nė konferencėn e Interpolit
 65. Balkaninsight: KE nota pozitive pėr Shqipėrinė
 66. Berisha lehtėson udhėtarėt: Nė kufi vetėm njė sportel kontrolli
 67. Shqipėria progres, por nuk janė pėrmbushur plotėsisht standardet
 68. Meta pėr marrėveshjen me Greqinė
 69. Kryesia vendos tė ndryshojė statuti dhe programi i PS-sė
 70. Shqipėri: Bien temperaturat, borė nė verilindje
 71. Topi ndėr liderėt mė tė pashėm nė botė
 72. Rama: Basha e Mediu pėrpara drejtėsisė
 73. Terrorizmi, John Withers takon Ina Ramen
 74. Facebook “njeh” Kosovėn?!
 75. Wetzel: S’ka integrim pa opozitėn nė Parlament
 76. Marrėveshja me Greqinė, Meta: I gabuar, vendimi i PS
 77. Stamm: Vizat pėr Shqipėrinė nė 2010
 78. Malaj “thyen” bojkotin: Futem vetėm nė parlament
 79. Berisha: Qeveria nė dietė jep rezultat
 80. Marrėveshja me Greqinė, politike
 81. Topi: Vetėm pengesa teknike pėr nė BE
 82. Gjyshi vret nipin me sėpatė
 83. Blushi ripėrsėrit nevojėn pėr tė hyrė nė Kuvend
 84. Njė i ri shqiptar vritet me thikė nė Itali
 85. Shi nė tė gjithė Shqipėrinė, temperaturat dimėrore
 86. Shqipėri-Turqi, hiqen pagesat pėr vizat
 87. CNN: Shqipėria dhe India pėrplasen pėr Nėnė Terezėn
 88. Kokainė dhe prostituta nga Ballkani nė Itali. Nė pranga 5 shqiptarė
 89. Meta, vizitė nė Romė
 90. PE pranoi raportin pėr heqjen e vizave
 91. Bregu: Partneriteti, ēelėsi i suksesit tė Shqipėrisė
 92. Pakti me Greqinė, opozita dorėzon padinė nė Gjykatėn Kushtetuese
 93. Shqipėria, shembull suksesi nė luftėn kundėr krimit tė organizuar
 94. Shqipėri: Inspektime pėr zbatimin e Ligjin anti-duhan
 95. Rama: Kutitė po hapen kudo
 96. Frattini: Nė 2010 Shqipėria pėrfiton nga heqja e vizave
 97. KLD prezanton reformėn nė gjyqėsor
 98. Berisha: Hapja e kutive, kėrkesė absurde
 99. Topi: Shqipėria, shembull i tolerancės fetare
 100. PS: Tė vendosur pėr hapjen e kutive
 101. Berisha “Kėshilla” Ramės
 102. Vetėm te 5 % e femrave nė Shqipėri kanceri diagnostikohet me kohė
 103. Nesėr do ndėrrohen akrepat njė orė mbrapa
 104. Aksidenti tragjik nė Prezė, identifikohen viktimat
 105. Lohan: Shqipėria shumė shpejt pėrmbush kriteret pėr vizat
 106. Mcilwham: Askush nuk duhet tė jetė mbi ligjin
 107. Berisha: Gati tė heqim imunitetin
 108. Rama: Shkodra qė rrėzoi Enverin, s’mban nė kurriz Saliun
 109. Humbja e studentėve ēekė, 100 mijė $ pėr informacionin
 110. Kufijtė, Moisiu: Negociatorėt vepruan me moskompetencė
 111. PS: Berisha te dėgjojė kėshillat e Brukselit
 112. Policia e Shtetit nderon policėt e rėnė nė krye tė detyrės
 113. Ajri i Tiranės, 2 vite jetė mė pak pėr ēdo banor
 114. Borchardt: Ndėshkoni korrupsionin
 115. Vlorė: Aksident tek Uji i Ftohtė, dy tė vdekur
 116. Berisha: Vizat do tė liberalizohen siē kam premtuar
 117. Ligji antiduhan, Vasili: Masa tė rrepta pėr moszbatuesit
 118. Basha dekoron familjarėt e policėve tė vrarė nga Dajti
 119. BE shqyrton statusin e Shqipėrisė
 120. Prokuroria kundėr Mediut: Gėrdeci, aksident njerėzor
 121. USAID: Gratė shqiptare duhen ndihmuar
 122. Largohet nga detyra Ahmet Prenēi
 123. Topi: Ngjarja nė Dibėr, pėrgjegjėsi e tė gjithėve
 124. Rama: Koha s’punon pėr Sali Berishėn
 125. Reklama shteterore e Kosoves
 126. Bill Klinton, tė dielėn nė Kosovė
 127. Kosova mirėpret vizitėn e presidentit Clinton
 128. Tragjedia shqiptare nė Itali, Prokuroria zbardh motivet
 129. Nga sot pa viza drejt Bosnje-Hercegovinės
 130. “Xhindi”, Roskovec, protestė pėr zbardhjen e vrasjes
 131. Djali i aktorit tė njohur ekstradohet nga Italia
 132. “Gėrdeci”, mungon gjyqtarja, shtyhet seanca
 133. Topi: “Shqipėria e madhe”, keqinterpretim
 134. Taēi: Nuk kam pasur konfrontim fizik me Bazen
 135. Detyrimet pėr integrimin nė BE, Meta takon Ina Ramėn
 136. Dhuna ndaj Bazes, Topi: Autorėt sa mė shpejt para drejtėsisė
 137. Dhuna ndaj Bazes, Rama akuzon Berishėn
 138. Dhuna ndaj Bazes, gazetarėt protestė para Kryeministrisė
 139. Liberalizimi i vizave, Basha pret reporterėt e KE-sė
 140. Zbardhet lista pėr zėvendėsimin e kandidatėve socialistė
 141. “Gėrdeci”, publikohet lista e 391 dėshmitarėve
 142. Gazetarėt, 10 mijė euro pėr gjetjen e Taēit
 143. Taēi dorėzohet nė Policinė e Tiranės
 144. Berisha: Luftė korrupsionit nė spitale
 145. Topi: Pa njė media tė lirė nuk mund tė ketė demokraci
 146. Basha: Masa pėr pėrballimin e emergjencave
 147. Tjetėr balerin shqiptar shkėlqen nė Itali
 148. Merret masa e arrestit ndaj Rezart Taēit
 149. Reshjet pėrmbytin Durrėsin
 150. Shqipėri, 9 raste tė reja brenda javės me A/H1N1
 151. Pėrmbytjet, Berisha ndjek situatėn e krijuar dhe masat e marra
 152. Tiranė: Vaksinimi pėr A/H1N1 do nisė nga mjekėt
 153. Trualli nė qendėr tė Tiranės, Olldashi: Bashkia gėnjen
 154. Gramsh, lumi rrėmben makinėn, 2 tė vdekur
 155. Armina Mevlani pėrfaqėson Shqipėrinė nė Miss Bota 2009
 156. Laboratori i ri, pėrgjigja pėr A/H1N1 brenda ditės
 157. Tuneli, reagon Olldashi: Ėshtė fenomen gjeologjik
 158. ”Tuneli” Rama: Berisha tė hetohet pėr nxitimin e punimeve
 159. Reforma nė drejtėsi, Nishani: Peng i opozitės
 160. Familjarėt e Gėrdecit kėrkojnė imunitetin e Mediut
 161. Nė Tiranė gjendet makina e vjedhur Gattusos
 162. “Gėrdeci”, Delijorgji dhe Pinari kėrkojnė gjykim tė shkurtuar
 163. Topi nė Paris: Shqipėria luftė kriminalitetit
 164. Parlamenti Evropian mbėshteti heqjen e vizave
 165. Tiranė, arrestohet trafikanti i drogės, kėrkohej nga FBI
 166. Policia pengon minatorėt tė hyjnė nė Kryeministri
 167. Mbyllet me “fitore” greva e studentėve tė Kamzės
 168. BE: Po kėrkesės sė Shqipėrisė
 169. Zgjedhjet 2009 - Hitleri mbi situaten politike ne Shqiperi
 170. Basha: Heqja e vizave, tulla e fundit e Murit tė Berlinit
 171. Fier, grabitet me armė banka nė qendėr tė qytetit
 172. Familjarėt e “Gėrdecit” ēojnė dosjen nė Strasburg
 173. 12 tė arrestuar nė Itali, mes tyre edhe shqiptarė
 174. Shqipėri, arrin nė 76 numri i tė prekurve me A/H1N1
 175. Konfirmohet viktima e parė nga A H1N1 nė Kosovė
 176. Tė dielėn zgjedhje tė pjesshme nė Shqipėri
 177. Ekspertėt pėr Reuters: Shqipėria nė BE, jo pėrpara vitit 2020
 178. Zhvillohen zgjedhjet e pjesshme nė Shqipėri
 179. Edhe 3 raste tė konfirmuara me AH1N1
 180. Vendorėt socialistė protestė pėr reduktimin e buxhetit
 181. BE pranon aplikimin e Shqipėrisė pėr statusin kandidat
 182. Virusi i derrit, nė Shqipėri 96 persona tė prekur
 183. Gjirokastėr, sekuestrohen 100 kg kanabis
 184. Greqi, pranga Alket Rizait, u arratis nga burgu me helikopter
 185. Ngjarje historike pėr Shqipėrinė
 186. Gripi A/H1N1, Shqipėria numėron 121 raste
 187. Korrupsioni: Shqipėria e 95-ta
 188. Presidenti Topi fton Papėn nė Shqipėri
 189. Itali, aksion ndaj trafikantėve shqiptarė tė drogės
 190. Gjykata lė nė burg Rezart Taēin
 191. Tė paditurit e procesit Gėrdeci akuzojnė Mediun
 192. Lohan: Mė shumė luftė kundėr korrupsionit
 193. Maroni: Shqipėria meriton heqjen e regjimit tė vizave
 194. Barrot: Liberalizim vizash pėr Shqipėrinė nė 2010
 195. Gripi i derrit, vdes shqiptari nė Napoli
 196. Tėrmet nė Tiranė, epiqendra 13 km larg kryeqytetit
 197. “Gėrdeci”, Gjykata: Jo, gjykim tė shkurtuar Delijorgjit
 198. Lirohet nga burgu Rezart Taēi
 199. Itali, goditet banda e drogės, mes tė ndaluarve shqiptarė
 200. “Vizat” ambasadorėt francez e holandez inspektojnė Qafė Thanėn
 201. Rama-Berishės: Ke fyer njė popull tė tėrė, hap kutitė
 202. Berisha: Edhe sikur Enveri te ngrihet, s’hap kutitė
 203. Grabitja e sllovenėve, pranga policėve tė rremė
 204. Shtatorja e Bushit nė Fushė Krujė
 205. Virusi H1N1 pėson mutacion
 206. Gruaja vetėhelmohet pas vrasjes sė bashkėshortit
 207. Berat, digjet shtėpia, flaka pėrpin dy vajza
 208. Policia sekuestron 23 kilogramė heroinė
 209. Berisha: Harrojeni hapjen e kutive
 210. Rama: Berisha ka vetėm 10 ditė kohė pėr t’u menduar
 211. Berisha injoron kushtin e opozitės, “sfida” do bėhet nė shesh
 212. Policia e Shtetit padit nė Prokurori Fatos Klosin
 213. Arrestohet oficeri i policisė sė Durrėsit, informonte Dajtin
 214. Withers: Shifrat pėr dhunėn nė familje, alarmante
 215. Qeveria dėmshpėrblen ish tė dėnuarit politikė
 216. Rama-Berishės: Reflekto, hap kutitė e votimit
 217. Arrin nė 7 numri i vdekjeve nga gripi i derrit
 218. Vizat pėr Shqipėrinė, Italia dhe Sllovenia letėr BE-sė
 219. Rama takon Mirel: Jo nė parlament pa hapur kutitė
 220. Obama uron pavarėsinė e Shqipėrisė
 221. Kushtetuesja pezullon procedurėn
 222. Topi: Tė frymėzohemi pėr rritjen e begatisė sė shpirtit
 223. Aksident tragjik nė Itali, vdesin tre emigrantė shqiptarė
 224. Berisha takon Papandreun: Mbėshtetje pėr Shqipėrinė
 225. Berisha: Rama, ēfarėdo qė tė ndodhė pėrgjegjės do jesh ti
 226. Raporti i KE udhėrrėfyes pėr Parlamentin
 227. 28 Nėntori, Ilir Meta “divorcohet” nga Berisha
 228. Festat, shtohet numri i emigrantėve nė portin e Durrėsit e Kakavijė
 229. Itali, ndėrron jetė nė spital shqiptari
 230. Shqipėria feston ditėlindjen e Kombit
 231. Greqia mbėshtetje Shqipėrisė pėr procesin e integrimit evropian
 232. Dita Botėrore e AIDS-it. Nė Shqipėri 450 tė infektuar
 233. Aksident tragjik nė Krujė, humbin jetėn gjashtė persona
 234. Berisha: Do ta ēmontoj mafien
 235. Itali, 29 shqiptarė arrestohen pėr trafik droge
 236. Policia italiane arreston 4 shqiptarė pėr trafik droge
 237. Topi: Mbroni dhe siguroni Atdheun
 238. Berisha: Shoqėria tė reagojė ndaj dhunės nė familje
 239. Marihuanė nga Lazarati drejt Sarandės, kapen 340 kg
 240. Opozita, tė premten nis vala e protestave
 241. Shqipėri, viktima e pare nga A/H1N1
 242. Berisha: Mė 8 dhjetor, tė gjithė nė shesh
 243. Itali, burg tė pėrjetshėm shqiptarit masakroi tė moshuarit
 244. Gjoka: E hodha djalin nga ura pėr inat tė ish-gruas
 245. Mbi 100 tė arrestuar nė Athinė, mes tyre 3 shqiptarė
 246. Shqipėri: Gripi i derrit, 2 viktima pėr njė ditė
 247. Gjirokastėr: sekuestrohen 300 kg marihuanė
 248. Berisha: Luftė ndaj mafias nė vend
 249. Protestė nė Fier kundėr Vasil Bollanos
 250. Bora nė Shqipėri, probleme nė disa akse rrugore