PDA

Shiko versionin e plotė : Shtypi i DitėsFaqe : 1 2 [3] 4

 1. Kukės, aksident rrugor, dy tė vdekur
 2. Nėna e Edi Ramės padit Sali Berishėn
 3. Dosja “Hoxha”, Gjykata e Londrės liron Ilir Kumbaron
 4. Nis faza e dytė e projektit pėr gratė nė qeverisje
 5. Meta: Opozita tė japė kontributin pėr vizat
 6. Gjirokastėr, lumi pėrmbyt dy automjete, policia shpėton tre persona
 7. Shqipėri: Moti i keq, probleme nė gjithė vendin
 8. Berisha: Pranoj ēdo kėrkesė veē kutive. Rama: Nuk tėrhiqemi
 9. Shqipėri: Shkon nė gjashtė numri i tė vdekurve me A/H1N1
 10. PD: Berisha mė i votuari. Ēiljeta, renditje e kėnaqshme
 11. Basha: Viti 2009 mė pak vrasje nė kėto 10 vite
 12. Nis shpėrndarja e shpėrblimeve pėr pensionistėt
 13. Angli, vellezerit shqiptare martojne bashke femijet
 14. Festat, 27 mijė emigrante nė atdhe brenda 24 orėsh
 15. Viktima e tetė e gripit tė derrit nė Shqipėri
 16. Personazhi i Vitit, Rama fiton anketen e dominuar nga politika ne minutata e fundit
 17. Viti i Ri, festime ne mbare boten
 18. I pushon zemra 4 minuta ndersa lind femijen
 19. Viti i Ri ndan binjaket
 20. “Avatar” arketon 1 miliarde per 17 dite
 21. Permbytet Shkodra, mijera hektare nen uje
 22. A/H1N1, tjeter viktime nga virusi
 23. Pėrmbytjet, Meta mbledh trupin diplomatik pėr t’u kėshilluar
 24. Permbytjet, NATO i vjen ne ndihme Shqiperise
 25. Kriza, 2500 shqiptare humben vendet e punes
 26. Mijera shtepi nen uje, "Ja pamjet nga lart"
 27. Hapja e portave, permbytet Mali i Zi
 28. Hipopotami arratiset ne liqenin e Shkodres
 29. Portat qe permbyten Shkodren
 30. Shqipėri, tė hėnėn seancė e jashtėzakonshme nė Kuvend
 31. Ndėrpriten shkarkimet edhe nė Vaun e Dejės
 32. Berisha: Tė zhduket korrupsioni nėpėr universitete
 33. Tirane, pranga grabitesve te automjeteve
 34. Pogradec, Qellon dhe Vret Nenen
 35. Durres, masaker ne lokal, 3 te vdekur
 36. Vizat, Fekter: Shqipėria, pėrparim nė plotėsimin e kushteve
 37. Topi: Keqardhje pėr debatin qė u zhvillua nė Strasburg
 38. Rama: Gati tė ulem nė tryezė nėse e thėrret Topi
 39. Vrasjet nė Devoll, aksion pėr kapjen e autorit
 40. Arrestohet i dyshuari pėr vrasjen e trefishtė nė Durrės
 41. Ngrica nė verilindje tė Shqipėrisė, bllokohen akset e rėndėsishme
 42. Masakra e Devollit, vdes edhe vėllai i tretė
 43. Bllokohet procesi i prodhimit tė pasaportave biometrike
 44. LMN: PS humbi zgjedhjet, tė zėmė vend nė Parlament
 45. Nė shkurt situata epidemike mund tė bėhet mė e vėshtirė
 46. Meidani: Topi tė kishte ndėrhyrė. Opozita t’i japė fund bojkotit
 47. Meta: Nuk ecim pėrpara duke shkelur Kushtetutėn
 48. Tirane, vrasje tek "Xhamlliku"
 49. Rama: Hapja e kutive njė e drejtė kushtetuese e Kuvendit
 50. Islami: Deputetėt socialistė nė kuvend nė fillim tė marsit
 51. Agim Krasniqi godet me kokė dėshmitarin
 52. “Dosjet”, PD ankimim nė Strasburg
 53. “Gėrdeci”, arrestohet dėshmitari gjatė procesit gjyqėsor
 54. Masakra nė Devoll, pranga autorit
 55. Berisha paraqet masat pėr liberalizimin e vizave
 56. Vritet aksidentalisht 13 vjecari
 57. Bllokohen dy dite doganat
 58. 22-vjecarja hidhet nga tarraca me femijen 2 vjec
 59. PS do tė hyjė nė Kuvend pėrpara datės 4 mars
 60. Voroset per se gjalli 16 vjeqarja ne Turki
 61. Kamez, vritet me arme zjarri 56 vjecari
 62. Itali, provim per emigrantet
 63. Shqiperia, borxhi rekord
 64. ISHP: Njė nė dy shqiptarė vdes nga sėmundjet e zemrės
 65. Aksidentet si bilanc lufte ne Shqiperi
 66. Investimet kriminale ne Shqiperi do sekuestrohen
 67. Shqipėri: Reshje dhe ftohtė ditėt nė vijim
 68. Moti i keq, probleme me rrugėt dhe me energjinė
 69. Frosinone, sherr masiv mes shqiptareve e rumuneve
 70. 20 Shkurti, Dita e pėrkujtimit tė viktimave tė komunizmit
 71. Berisha takon Topin: Riafirmuam qėndrimin tonė
 72. Ruēi: Hetimit tė zgjedhjeve nuk i vihet kufizim pėr kutitė
 73. Leterme: Mbėshtetje tė fuqishme Shqipėrisė pėr nė BE
 74. 12 fėmijė shqiptarė abuzohen seksualisht nga njė grek
 75. Reshjet e dėborės dhe shiut bllokojnė katėr akse rrugore
 76. Itali, shkaterrohet banda shqiptare
 77. Perdhunonte te bijen, arrestohet shqiptari
 78. Arrestohet Alban Rexha
 79. Skoci, 3 shqiptare hidhen nga pallati, iu refuzua azili
 80. MPPTT: Tuneli i Thirrės hapet mė 15 mars 2010
 81. Berisha: Qytetarėt do tė deklarojnė tė ardhurat personale
 82. Shkoder, vrasja e biznesmenit trondit qytetin
 83. Berisha: Internet pėr cdo familje shqipetare
 84. "Aleat" shton orarin e shėrbimit pėr aplikimin dhe tėrheqjen e pasaportave biometrike
 85. Presidenti Topi dekoron me Urdhrin “Mjeshtėr i Madh”, regjisorin e shquar Bujar Kokon
 86. Pėrse 1 prilli i dedikohet gėnjeshtrės?
 87. Video shok:Helikopteri i ushtrisė amerikane sulmon qytetarė nė Baghdad
 88. Liberalizimi i vizave, zbulohet draft-raporti pėr trafiqet
 89. Grindet me burrin, 38-vjeēarja pret damarėt
 90. Durrės, ekzekutohet 35 vjeēari
 91. Shqipėria gati pėr pėrdorimin e sistemit 3G
 92. Vėllai ther vėllain pėr dy rrėnjė domate
 93. Foto Lajm!
 94. Itali, perleshje mes shqiptareve e italianeve
 95. Rezultat zero nė Strasburg,Fule dėrgon shefen e kabinetit pėr bisedime nė Tiranė
 96. Humbet emigranti shqiptar nė Greqi,vazhdojnė kėrkimet nė lumin e zonės
 97. Fjalor i Papershtatshme i Deputeteve Socilaist Ne Parlament.
 98. Shqiptarja, rrihte, i jepte drogė dhe nxirrte nė rrugė patrioten e saj
 99. Biznesmeni kinez paguan faturėn e restorantit si bos
 100. Aktori shqiptar vlersohet si aktori me i mirė
 101. Zbulimi i antitrupave mund tė ēojė nė gjetjen e vaksinės pėr SIDA-n
 102. Sa tė sigurta janė tė dhėnat tuaja nė postėn elektronike
 103. Femrat, tė prirura pas lėkurės “bronz”
 104. Alpinistet shqiptar "pushtojne' Kilimanxharon
 105. Vlorė, arrestohet mafiozi italian
 106. Vizat, Fajon: Informoni qytetarėt
 107. Tifozėt serbė djegin flamurin shqiptar nė Itali
 108. Facebook me ngjyra kuqezi
 109. Trafiku, apokalips nė Tiranė
 110. Shqipėria insiston qė Kosovės t'i jepet udhėrrėfyesi pėr heqjen e vizave
 111. Vokshi", transferohet polici qė ndaloi nė kufi deputeten
 112. Almir Rrapo ekstradohet nė SHBA
 113. Arvizu mbėrrin nė Tiranė: Mirėnjohje Shqipėrisė
 114. Shkodėr, 12800 ha tokė nėn ujė, 7944 njerėz tė evakuar
 115. Iran, zbulohet Ylli i Davidit nė tarracėn e ndėrtesės
 116. Krasniqi uron Presidentin e vdekur tė Emirateve tė Bashkuara Arabe
 117. Tronditet Kosova:The Guardian: Thaēi kryemafioz
 118. Policia greke ktheu 150 shqiptarė gjatė 24 orėve tė fundit
 119. Gafa e BBC-sė: Moti minus 99 gradė Celsius
 120. Trafiku i organeve, Kacin: Akuzat s'ndikojnė mbi bisedimet
 121. Divorc dhe akuza mes prindėrve pėr vajzėn e zhdukur
 122. Tė krishterėt kremtojnė lindjen e Krishtit
 123. Aksident, humbin jetėn 3 fėmijė
 124. Shqiptari i dėshpėruar e quan Zvicrėn “shtet racist”
 125. Itali, pėrleshje me armė, vritet shqiptari
 126. Shqiptari i dehur vret dy italiane tė reja dhe shokun
 127. Demonstrata e 21 janarit, vetėdorėzohen 6 gardistėt "nė kėrkim"
 128. Ngrica mbulon gjysmėn e planetit
 129. "Top-Gear", ironi me Shqipėrinė
 130. 72 shqiptarė u konvertuan nė grekė me para nė dorė
 131. Kapen grabitėsit e njė banke nė Durrės
 132. Itali, tė shtėna me armė mes shqiptarėve
 133. Autostradat ne Shqiperi burim vdekjesh
 134. Himni i Kosovės bėhet me tekst
 135. Kosovari qėllon ushtarėt amerikanė-dy tė vdekur
 136. Njė serb i Pasjanit e vret njė 14-vjeēar shqiptar
 137. E vogla shqiptare mbahet e lidhur prej 5 vjetėsh nė Qendrėn e Fėmijėve
 138. Wikileaks “kėrcėnon” sėrish
 139. Shqipėria furnizoi Gaddafin me armė
 140. Plagosi babė e bir, vetėdorėzohet
 141. 37-vjeēari me probleme mendore terrorizon fshatin me armė
 142. Piknik me kallashnikova
 143. Japonia goditet nga tėrmetet dhe tsunami
 144. Skandali 'Vergine', miliona nga mashtrimi, por dhe rimbursim nga shteti pėr 'eksport'
 145. Shkodėr ekzekutohet 30 vjecari
 146. Babai aksidenton pėr vdekje fėmijėn 3-vjeēar
 147. Ndryshon ora, akrepat 60 minuta para
 148. Lamtumirė Pacolli
 149. Fier, rrihet pėr vdekje 9-vjeēari
 150. Vlore - I vdes vajza 6 vjeēe, vret pastiēierin
 151. 9 milionė homoseksualė nė SHBA
 152. Tradhtoi burrin, rrihet barbarisht nė publik
 153. Nė zonėn e Fukushimės do tė mund tė jetohet pas 20 vjetėsh
 154. Marveshja Shqiptaro Greke per kufijt ujore
 155. Rusi ble shtėpinė mė tė shtrenjtė nė botė
 156. Nuk jemi as 2 milionė?!
 157. Vdes burri mė i vjetėr nė botė
 158. Skandal pedofilie, shfrytėzonte vajzat 8-10 vjec
 159. The Pimpsons, ana tjetėr e politikės kosovare
 160. Fyerje raciste nė adresė tė Obamas
 161. Grindet me nėnėn, e mitura “ngushėllohet” njė javė te 5 meshkuj
 162. Zvicėr, pronari shqiptar i picerisė largon homoseksualėt
 163. Princi lė pa ftesa Obamėn, Sarkozyn dhe Berluskonin
 164. E masakruan vellzerit pse kishte pranuar islamin
 165. Zgjedhjet, kandidon nudo pėr kryetare bashkie
 166. Kina njeh Kosovėn?
 167. Obama: Bin Laden ėshtė vrarė
 168. Vdes Bin Laden, rruan mjekrėn
 169. Trafikantėt e drogės, nė shkolla
 170. "Osama nuk ka vdekur" Ja teorite e komplotit
 171. Policia shqiptare nuk njeh dokumentet e Ambasadės sė Kosovės
 172. Ja kėnga fituese e Eurovizionit (VIDEO)
 173. Shpenzon 140 mijė dollarė, pėr tė lajmėruar fundin e botės (VIDEO)
 174. Storm, 4 muajsh, do zgjedhe vete nese don te jete femer apo mashkull!
 175. Horror nė Kavajė
 176. Burri shpėton makinėn nga treni, rrezikon veten (video)
 177. Skandali me flamurin shqiptar, PE kėrkon ndjesė
 178. Austria do t’i prodhojė pasaportat biometrikė pėr Kosovėn
 179. 34-vjeēarja pėson amnezi, zgjohet "adoleshente"
 180. 81 vjeēarja jep provimin e maturės
 181. Mish nga jashtėqitja e njeriut (Video)
 182. Studentja 24 vjeēare me sindromėn e "bukuroshes sė fjetur"
 183. Detyrojnė shqiptarin tė bėjė seks oral para tė burgosurve
 184. KQZ shpall sot rezultatin per Tiranen
 185. Michelle dhe Barak Obama drejt ndarjes?
 186. Arrestohet kosovari qė zhveshi njė mashkull nė Facebook
 187. Burg me 5 yje pėr Breivik!
 188. Austri, incesti i ri shokon vendin
 189. Nga Italia ne Shqiperi, me not…
 190. Ne Libi tregojne trupin e Gadafit ne dyqan mishi !!!!
 191. Tentoi tė pėrdhunonte njė djalė, rrezikon 10 vjet burg
 192. Viktoria Beckham iPhone Floriri 22 mijė paundėsh
 193. Miss Bota, 21 vjeēarja qė donte tė bėhej murgeshė
 194. Gjashte here 11,apokalips apo mrekulli?
 195. 11/11/11, dynd ēiftet e Kėlnit nė celebrim
 196. 100-vjetori i Titanikut, zhytje turistike 45.000 €
 197. Real vs Barcelona
 198. [Foto] Obama, pica dhe dhurata pėr Krishtlindje
 199. 2 vjet burg Ilir Metės per korrupsion
 200. Thaēi: Vetėvendosje po vetėfundoset
 201. Keqtrajton studentin, pranga presidentit tė universitetit
 202. Berisha falėnderon Pacollin, kritikon MPJ-nė
 203. Hiti i Obama-s mė i klikuari nė internet
 204. CNN - Happy Birthday Republic of Kosovo
 205. Big Brother 5, nė shtėpi edhe njė 55-vjeēar
 206. Sulmohen komandot shqiptare ne Afganistan.1 humb jeten
 207. Pse dimri u egėrsua kėtė vit nė Evropė
 208. Evropianėt sot nė protestė solidariteti: Tė gjithė jemi grekė!
 209. Peci, jashtė rrezikut pėr jetėn
 210. Vrau burrin me vaj tė nxehtė, 14 vite burg pėr gruan
 211. Ozil i pėrgjigjet CR7-ės me njė Ferrari 458 (FOTO LAJM)
 212. Deti Adriatik mund te kete 1 miliard fuci nafte-Ari i Zi
 213. Gati kėrkesa zyrtare pėr bashkim me Shqipėrinė!
 214. Nga 1-7 mars edhe planetėt mund tė shihen me sy tė lirė
 215. Adrijan Gaxha: Ja pse u ndava nga Luana
 216. Kriza nė Greqi, shqiptarėt braktisin emigracionin
 217. BE shtrėngon liberalizimin pėr Kosovėn
 218. Beyonce njeh Kosovėn, falė shqiptares Rita Ora.
 219. E rrallė, 6-vjecarja shqiptare transplant tė trefishtė organesh !!
 220. Mbi 1 milion tė papunė nė Greqi
 221. E rrallė, del nė breg nė plazhin e Shengjinit delfini 2 metra i gjatė !!
 222. Aleanca Kuq e Zi: PD-PS po e cojnė vendin nė humnerė
 223. A mund ti pres flokėt tani mami?
 224. Durrės, urim publik pėr tė dashurėn !!
 225. Ariani nga Gostivari - 17 vjeē, kandidat pėr deputet nė Zvicėr !!
 226. James Blunt, dokumentar per Kosoven !!
 227. Gjermani. Vėllai lind 4 fėmijė me motrėn e tij
 228. Emigrantėt, 29 mln euro mė pak pėr familjet nė Shqipėri !!
 229. Vlorė, deti eshte duke gerryer token ne zonat e plazhit
 230. Enkel Demi kalon nga Klani tek Vizion Plus
 231. Nano kandidati me serioz per President i Shqiperise
 232. Vret veten Ardian Klosi
 233. Vėllai ekzekutoi motrėn pėr nder nė oborrin e shtėpisė
 234. Krete:Dy 16 vjecarė shqiptare perdhunojne turisten
 235. Kosova Hacker Security (KHS) : Operation Greek
 236. Real Madrid shpallet kampion
 237. Shqiptari qe do te mbledhe 1 milion komente ne Facebook !!
 238. Greqia pas gjashtė javėsh falimenton?
 239. Kosova po stervit rebel sirian.
 240. Tėrmet nė Itali, 4 viktima
 241. Bie nė humnerė autobusi me 40 nxėnės
 242. Vogelushi qe ha ēfare i del pėrpara ne dhomen e tij
 243. Llogara, rrėshqet autobusi, tronditen 40 turistėt
 244. Sot Dita Boterore anti-Duhan, apelim per ndergjegjesim !!
 245. Gjyshja 66-vjecare ne 1 romance te pa perjetuar me pare !!
 246. Makaber : Vret shokun e dhomės, i ha zemren dhe trurin !!
 247. 5 euro taksė pėr Rrugėn e Kombit
 248. Aksidenti, zgjohet nė Austri Eriselda Gubere, ishte nė koma prej 21 majit
 249. Shoqėrohen nė polici 21 punėtorė, kultivues tė hashashit nė Lazarat
 250. Berisha: Verėrat shqiptare konkurrojnė ato spanjolle e franceze