PDA

Shiko versionin e plotė : Shtypi i DitėsFaqe : 1 2 3 [4]

 1. Kriza nė Europė dhe punėsimi i studentėve tė Greqisė
 2. Masakra e Oslos, Gjykata: 21 vite burg Breivik - qesh nė sallė
 3. Rama: Shqipėria digjet, qeveria "krihet"
 4. YouTube e mbylli padashje fjalimin e Michelle Obamas
 5. Kosova me prefiks +355
 6. Politikanet Shqiptare me llogari te rreme ne Twitter
 7. Me fund na u dha leja te bejme zgjedhje te ndershme
 8. Kėpucėt qė e gjejnė shtėpinė !!
 9. Hapet “shkolla pėr prostituta”, prokuroria: “Ėshtė e ligjshme” !!
 10. Blerja e klikimeve ne YouTube
 11. Flamuri i Kosovės nė kufjet e reperit amerikan
 12. Itali, gratė nė krye tė mafias
 13. Debia, CEZ stakon energjinė ujėsjellėsave, ja qytetet pa ujė
 14. Shqiptarja.com - Google mund te zgjedhi doodle e Lirenti.com ne Diten e 28 Nentorit!
 15. Rita Ora perfomoi nė Tiranė (video)
 16. Tirana reagon pėr lirimin e zotit Haradinaj
 17. Parashikime tė ēuditshme pėr 2013-ėn! (Viti i gjarprit) !!
 18. Krim nė familje nė Vlorė, 21-vjecari i dehur masakron me thikėn e bukės tė atin
 19. A edhe PTK-nė doni me e falė, a?
 20. Votimi mbaroi: 89 vota pėr... Shqipėria e veriut u shit!!!
 21. Greqi, policia vret shqiptarin e arratisur (video)
 22. Terror ne plazhin e Vlores, 3 te vdekur!
 23. Kosovėn dhe Evropėn i pret " dimri i shekullit"
 24. Njė dashnore nė kėmbim tė biēikletės
 25. Ish-edukatori qė abuzoi me vajzat e vogla nė ēerdhe
 26. Zbulohet nė Kukės tulipani shqiptar
 27. Pavarėsia e gjyqsorit ne Shqiperi!
 28. Djali i deputetes sė PS godet sėrish, masakėr me 4 tė vrarė nė Tiranė
 29. Dėshmia e administratorit tė lokalit: Xhuvani qėlloi mbi viktimat
 30. Kosovari "blen" banesat e 2.3 milionė eurove pa dhėnė asnjė cent!
 31. Nuk jemi nė luftė me Islamin
 32. Skandali i pėrgjimeve nė Itali:Neritan Ceka i pėrfshirė nė aferėn e blerjes sė votave
 33. Kroacia bėhet i pari vend nė Ballkan qė legalizon marijuanėn mjekėsore
 34. Protesta e PD, Ambasada e SHBA dėnon dhunėn
 35. Basha: Protesta, mesazh i mbėshtetjes pėr PD-nė
 36. Kur Berishėn tentuan ta hidhnin nė erė me bombė (Video)
 37. BBC: Nėnė Tereza “shenjtorja e gjallė”
 38. “Daily Mirror”: Hashashi shqiptar financon ISIS-in
 39. Pėr komente nė Facebook, pėr pak sa nuk u vranė nė Gjirokastėr
 40. Prezantuesja e motit mė seksi nė botė (Video)
 41. Rama nė CNN: Ja pse jam kundėr Trump. SHBA nuk i pėrkasin vetėm vetėvetes
 42. Shullazi mbetet nė burg. Pas hekurave pa afat, i gjithė grupi
 43. Pritet shpallja e gjėndjes sė Jashtėzakonshme pėr tu ballafaquar me pėrmbytjet
 44. “Skėnderbej”, njė ditė pas inaugurimit (FOTO)
 45. Kush ishte senatori John McCain qė u nda sot nga jeta – fjalėt e tij kur vizitoi Koso