PDA

Shiko versionin e plotė : Shtypi i DitėsFaqe : [1] 2 3 4

 1. Dosjet, BE:Tė shqetėsuar pėr pėrmbajtjen e ligjit
 2. Barak Obama do tė vizitojė Kosovėn?!
 3. Nė pranga 7 shqiptarė. Itali, shkatėrrohet banda e drogės
 4. Bashkia e Tiranės prezanton projektin “Mendo Gjelbėr”
 5. “Tė bėsh biznes” - Shqipėria, e para e rajonit
 6. Veliaj i jep fund hipokrizisė, krijon partinė satelite tė radhės ndaj PS-sė sė Edi Ra
 7. Liderėt e BE-sė, miratojnė formalisht aplikimin e Shqipėrisė si vend kandidat
 8. Ne "treg" leternjoftimi i pare
 9. “Obama mund tė vizitojė Shqipėrinė nė Prill?!”
 10. Kriza financiare nė Evropė do tė kalojė nė energjetike
 11. KE: Pronat, kusht per investime dhe integrim ne Europ
 12. BE-ja nuk e duron nepotizmin nė Kosovė
 13. Jeremiq: Mė 17 shkurt, situata nė Kosovė mund tė destabilizohet
 14. Baba nė moshėn 13-vjeēare
 15. Ne dhe CIA
 16. Tani kemi lot gėzimi e jo pikėllimi, tė faleminderit Kosovė!
 17. Obama uroi Sejdiun nė pėrvjetorin e pavarėsisė
 18. Njė vit shtet kosova
 19. Shqipėria siguron vizėn pėr NATO
 20. Haradinaj ndėrmjetėsues nė Ugandė?
 21. Njė profesor lokalizon vendndodhjen e Bin Ladenit
 22. Ligj i ri per bashkejetesen ne komunitet
 23. Pėrballja me krizėn globale
 24. Ja si pėrgjohen shqiptarėt
 25. Dhune ne spitalin rajonal te Fierit
 26. Arratisja, familja e Rizait hap shtepine per urime
 27. Aplikimi i Shqipėrisė, BE: Nuk ju mirėpresim tani
 28. Policia vret 50-vjeēarin qė shtiu nė ta
 29. Babai rreh vajzen ne mes te Universitetit
 30. Djaloshi Sheh nė Terr
 31. Mbrojtje policit, e dhunonte bashkeshortja
 32. SHBA: Qeveria shqiptare, prioritet madhor luftėn kundėr krimit
 33. Tragjedia e familjes shkodrane ne Itali - Vdesin nene dhe dy femije
 34. Aplikimi pėr nė BE, brenda Qershorit
 35. BRENDA 2009-s, KROACIA DO TĖ LIBERALIZOJĖ VIZAT ME SHQIPĖRINĖ
 36. Skandali, shkarkohet ministri Ylli Pango
 37. Tėrmet 4 ballė nė Kavajė e Tiranė. S'ka tė lėnduar
 38. Subjekti: Vetem 17 muajshe dhe di te lexoj
 39. Ekonomia globale do tė tkurret gjatė vitit 2009
 40. I biri i Adem Jasharit jashtė FSK-sė
 41. Ivanoviq: Kurrė nuk do tė kėrkojmė leje
 42. Shkup: Hidhet nė lumė 36 vjeēarja Sadete Jakupi
 43. Itali, njė shqiptare gjendet e vrarė brutalisht ne shtepine e saj!
 44. 1 vjetori i Gėrdecit, Rama: Tė gjithė bashkė mė 15 mars
 45. Pėrdhunoi gruan, 6 vjet burg aktorit
 46. "Kartat", Dobjani: Probleme me procesin
 47. Elbasan, droga kercenon shkollat
 48. Tragjedia e Gerdecit, sot nje vit nga shperthimi i frikshem
 49. Merret peng dhe perdhunohet 19-vjecarja
 50. Perdhunoi 5 te mitura, pranga 70-vjecarit italian
 51. OSBE paralajmėron se kriza ekonomike do tė rrisė krimin ne Shqipri
 52. Pėrmbytje nė Fier, bllokohet hyrja nė qytet
 53. Debora ne jug, veshtiresi qarkullimi ne disa zona
 54. 84-vjecari hidhet nga pallati duke gjetur vdekjen
 55. Kukes, ekzekutohen dy police
 56. Kriza, i jep fund jetes biznesmeni
 57. Per here te pare zhvillohet transplanti i veshkes ne Qendren Spitalore Universitare n
 58. Veteranėt e UĒK-sė u shkruajnė veteranėve tė ushtrisė serbe
 59. Biznesmenėt turq shprehin interes pėr investime nė Shqipėri
 60. Ora e Tokės, nėn errėsirė totale 2848 qytete nė mbarė botėn
 61. Mossadi pėr vrasjen e Erdoganit
 62. Itali, perleshje mes shqiptaresh, nje i vdekur
 63. Obama: S'ka nevojė pėr valutė tė re ndėrkombėtare
 64. Braktiset ne gemushe foshnja dy muajsh
 65. Shqiperia e Kroacia, zyrtarisht ne NATO
 66. Sarandė, grabitet regjistri i pronave, si gjithmon kerkohen autoret!
 67. Termet ne Itali, mbi 200 te vdekur
 68. Durres, aksidenohet per vdekje 12-vjecari
 69. Rrufeja shkakton te plagosur dhe shkaterrime ne Permet
 70. Tenton tė vrasė ish-tė dashurėn, kapet babai i 2 fėmijėve
 71. Shkodėr, plagosen tre policė gjatė njė aksioni
 72. Tiranė, nėna var veten pasi i vdes djali 10 vjec
 73. Tragjedi ne Greqi, shqiptari i pret kembet se shoqes
 74. Kthehet vone ne shtepi, babai vret djalin me thike
 75. Shqiptari shmang tragjedine
 76. Kapshtice, rritet fluksi i emigranteve
 77. Vlore, i riu vret te atin dhe kusheririn
 78. Korce, sulmohet me thike, vdes 23- vjecari
 79. Strasburgu ndeshkon Shqiperine
 80. Tirane, grabitet me maska filiali i Raiffeisen
 81. Arrestohen piratet e “Pay Per View”
 82. Skandal, operatori i katėrt per celularet, qeveria jep licensėn pa tender
 83. Rrjet prostitucioni pėr diplomatėt nė Tiranė
 84. Durres, aksidenohet per vdekje ne pune 44-vjecari
 85. 15-vjecari perdhunon moshataren
 86. Bllokohet kufiri, doganat greke serish greve
 87. "Lufte" ne Durres, 5 persona te plagosur
 88. Kriza per kartat drejt fundit
 89. Mbesin ne provim, shkarkohen 40 police
 90. Hakersat kosovare sulmojne web-in e Vidic
 91. Beni kujdes nga Virusi i Derrit!
 92. Shkoder, grindja banale mbyllet me vrasje
 93. Anetaresimi ne BE, Shqiperia dorezon aplikimin
 94. "Orgji" kokaine ne qender te Tiranes
 95. "Fort Dix", burg perjete tre shqiptareve
 96. Sondazhi i USAID: Korrupsioni mė i lartė se njė vit mė parė
 97. Filmonte krimet, bie ne pranga banda shqiptare
 98. Ekzekutohet deputeti socialist, Fatmir Xhindi
 99. Itali, arrestohen tre shqiptare, iu gjet 80 kg heroine
 100. 21-vjecari plagos me thike 4 bashkemoshatare
 101. Kapet me 65 kg heroinė, sekretari i ambasadės shqiptare nė Maqedoni
 102. Berlusconi: Jam lideri me i vleresuar ne Europe
 103. Trieste, bllokohen ne traget 170 shqiptare
 104. Eksploziv parukerise, dyshohet per konkurrence
 105. Durres, ekzekutohet me arme 44 vjecari
 106. Shqiperi-Itali, grup pune kunder trafikut te droges
 107. Emigracioni ilegal, blindohet kufiri me Greqine
 108. Foto tronditese te shqiptares qe iu prene gjymtyret
 109. Makina bie ne Lane, 5 te rinj plagosen
 110. E “mbysin” borxhet, pranga biznesmenit te mermerit
 111. Babai vret veten se vajza iku me te dashurin
 112. Policia shpeton te riun, tentoi vetevrasjen
 113. Shtohet dhuna ne familje
 114. Dhjetėra viktima nga shpėrthimi nė Pakistan
 115. Tropoje, 18-vjecari i ve flaken vetes
 116. Greqi, aksidentohet autobusi me shqiptare
 117. Tirane, helmohen 50 studente maqedonas
 118. Vetevritet ne qeli i paraburgosuri
 119. Nga “Big Brother” nė politikė
 120. Kalimash, Berisha dhe Thaci “perfundojne” tunelin
 121. Vlore, burri dhunon per vdekje gruan
 122. Shqiptaret nuk preferojne prezervativet
 123. Nje tjeter zyrtar shqiptar kapet me droge
 124. Vritet me thike 18-vjecari
 125. Shkaterrohet organizata italo-shqiptare e droges
 126. "The Sun": Shqiperia, shans te vdekurve per votim
 127. Vrasja e kreut te PDK, zi ne familjen Keka
 128. Zogby: Zgjedhjet barazim
 129. Firence, shkaterrohet banda italo-shqiptare
 130. Aksident i rende ne Lezhe, 4 te vdekur
 131. Terror ne Permet, grinden e rinjte, disa te plagosur
 132. Emigrantet kthehen per votime
 133. Itali, kapet me kokaine cifti shqiptar
 134. Berisha inauguron rrugen Rreshen-Kalimash
 135. Shqipėria sot voton
 136. Aksident i rėndė nė Durrės.Tre tė vdekur, mes tyre babė e bir
 137. Zgjedhjet, NATO: Nuk u arriten standartet
 138. SHBA pėrgėzojnė Shqipėrinė dhe qytetarėt e saj
 139. Tirana permbytet nga rebeshi i shiut
 140. Meta pranon ftesėn e Berishės pėr koalicion
 141. Plagoset turistja kosovare
 142. Rikthehet vera me te nxehtin 38 grade Celsius
 143. Greqi, dy shqiptare me grip derrash
 144. Panik ne gjimnazet e Tiranes
 145. Tirane, zbulohet laboratori i falsifikimeve
 146. Gripi i derrave, Shqiperia ne alarm
 147. Durres, plagosen dy kamariere
 148. Vlore, babai dhe e bija mbyten ne det
 149. Durres, pushuesit “pre” e hajduteve
 150. Helmimet, raste rekord ne Spitalin Ushtarak
 151. Termometri drejt 40 grade Celsius
 152. Temperaturat, nis java me e nxehte
 153. Policia greke kthen 160 klandesrine ne dite
 154. Mberrin gripi i derrave ne Shqiperi?
 155. Itali, perdhunohet prostituta shqiptare
 156. Itali, vritet shqiptari, foli me policine
 157. Gripi i derrit mes nesh
 158. Itali, karabinieri vret te riun shqiptar
 159. Dhune seksuale, minorenia denoncon 26-vjecarin
 160. Gripi i derrit, 4 te prekur nga virusi
 161. Ekzekutohet ish-agjenti i droges
 162. Sot dita me e nxehte
 163. Itali, arrestohen 58 persona, trafik droge me Shqiperine
 164. Itali, shqiptari aksidenton nje grua me te bijen
 165. Pergjaken rruget, 5 te vdekur
 166. Martesat brenda gjinise, feja kunder
 167. Aksident ne Velipoje, tre te vdekur
 168. Gripi i derrit, konfirmohen kater raste te reja
 169. Aksidentet, 4 te vdekur ne rruge
 170. Gripi i derrit, dyshohen 13 raste te reja
 171. Shqiperia rekord aksidentesh
 172. Brenda 24 oreve, tre te mbytur
 173. Durres, vriten pese police e nje qytetar
 174. Alarmi i rreme, banka tallet me policine
 175. Itali, ligj i ashper kunder klandestineve
 176. Makina me targa greke pėrplaset me autobotin, 3 tė vdekur
 177. Karnozina pėr shikim tė mirė
 178. Policia greke sekuestron 500 kilogramė kokainė
 179. Pranga tė shumėkėrkuarit fierak, i dėnuar pėr dy vrasje
 180. Dajti, listė me "gjobat" e biznesmenėve
 181. Rrėshen-Kalimash: 4 tė plagosur nga pėrplasja e 3 makinave
 182. Klasa edhe pėr nxėnės tė moshave 5-6 vjeē
 183. Nudo mbi veturė
 184. Korfuz, greku vret emigrantin shqiptar
 185. Berisha: Bashkim kombit, pa kufij Shqipėri-Kosovė
 186. Dajti, bashkėshortja ankesė nė prokurori
 187. Shqipėri: Shkon nė 16 numri i tė prekurve nga gripi i derrave
 188. Sėrish mbyllet (pėrkohėsisht) tuneli i Thirrės nė autostradėn Durrės-Kukės-Morin
 189. Enigmat e Dritan Dajtit
 190. Durres, vritet 30 vjecari per volumin e muzikes
 191. Gruaja nga Nigeria gėlltitė njė kilogram kokainė
 192. Masakrohet shqiptari nė Itali, dyshohet pėr trafik droge
 193. Ushtarėt shqiptarė nė Afganistan, asnjė problem me sigurinė
 194. Lėkundje tėrmeti. Epiqendra nė Ulqin
 195. Vlorė, kaos nga largimi i emigrantėve drejt Italisė
 196. Aksident nė autostradėn Tiranė- Durrės. Vdesin bashkėshortėt
 197. Shqipėri: Gripi i derrit, shkon nė 20 numri i tė prekurve
 198. I dėshpėruar nė dashuri bėn alarme tė rreme pėr bomba
 199. Pelegrinazhi nė Tomorr, 1 i vdekur, 4 tė plagosur
 200. Vjen nga Spanja ne Shqiperi, 2217 km me biēiklete
 201. Itali: Shkatėrrohet banda e hajdutėve shqiptarė
 202. Ministria e Mjedisit, raport pėr ndotjen e bregdetit shqiptar
 203. Kosovarja, e treta e “Miss Universit”
 204. Ekspertėt: Dajti qėlloi ndaj policėve me dy duar dhe dy pistoleta
 205. Shuhen zjarret nė Greqi, bilanci i dėmeve katastrofik
 206. Dy anije kundėr ndotjes nė det, dhuratė nga Italia
 207. Dy ēifte homoseksuale bėjnė seks nė mes tė ditės nė Durrės
 208. Dajti: M’u duken si grabitės, jo si policė
 209. ISHP: 9 raste tė dyshuara me virusin A
 210. Babai i dy fėmijė nė koma nga gripi i derrit
 211. Greqi, pranga te superkėrkuarit shqiptar
 212. Korēė, zjarr i madh nė magazinat e hekurit
 213. Shkėmbimi i territoreve dėmton shqiptarėt
 214. Shqipėria nė prag epidemie respiratore
 215. Digjen rėndė katėr punėtorė nė Elbasan
 216. Aksidente nė Fier dhe Shkodėr, 3 tė vdekur
 217. Busek: Nuk ka disponim pėr zgjerimin e BE-sė
 218. Fluksi, mbi 4.000 emigrantė drejt Italisė gjatė 2 ditėve
 219. Rrezikon jetėn nė det deputeti i PD-sė, Tritan Shehu
 220. Diveroli pranon fajėsinė pėr mashtrim tė qeverisė amerikane
 221. Lista e pranimeve nė universitete, gati nė 15 shtator
 222. Publikohet tė premten raporti i OSBE/ODIHR pėr zgjedhjet
 223. Ivanaj: Gripi nuk pengon hapjen e shkollave
 224. Firmoset pakti, Meta zv/kryeminister e minister i Jashtem
 225. Viktima e parė shqiptare nga gripi i derrit
 226. Oketa i telefonon ushtarit tė infektuar me AH1N1
 227. Vasili: Prioritete, vaksina e anti-korrupsioni
 228. Nishani: Luftė pa kompromis ndaj krimit
 229. Kukės: Vdes shoferi 15 vjeēar
 230. Rritet numri i viktimave nė Liqenin e Ohrit
 231. Genc Habazaj i pėrzierė nė trafik droge
 232. Xhindi, 20 persona nėn hetim
 233. Ditė zie nė Maqedoni
 234. Policia greke vret njė shqiptar
 235. Njė tėrmet i fuqishėm trondit Shqipėrinė
 236. Nė pikėn doganore Morinė kapet njė sasi e armatimit
 237. Maroni: Vizat, Shqipėria ende larg
 238. Shqipėri: Gripi, do vaksinohet 1/3 e popullsisė
 239. Asgjėsohen 1.323 rrėnjė hashash, 4 shtetas nė kėrkim
 240. Zani Ēaushi pėr 10 orė i lirė nė Vlorė. Kishte tė atin sėmurė
 241. Poni: U shpėrndanė 150 mijė pasaporta biometrike
 242. Shqipėri: Gripi i derrave, shkon nė 31 numri i tė prekurve
 243. Itali, pranga shqiptarėve, u kapėn me 145 kg drogė
 244. Itali, lirohet shqiptari i marrė peng
 245. Digjen 10 ha pyje nė Levan tė Fierit
 246. Tjetėr lėkundje tėrmeti nė Ostren, banorėt nė panik
 247. Tiranė-Durrės, pėrplasen 2 makina e 1 motor, njė i vdekur
 248. Vihen nė kontroll zjarret nė Lezhė
 249. Gerdeci, Gjykata pushon ēėshtjen ndaj Mediut
 250. Dita e parė e shkollės, 400 mijė nxėnės fillojnė mėsimin