PDA

Shiko versionin e plotė : Pėrshėndetje dhe UrimeFaqe : [1] 2

 1. HUMBJA E PASURISE
 2. Gezuar Diten e Pavarsis
 3. Gezuar Ditelindjen Nerti!
 4. Gėzur Festen e Vitit te ri ,Bajramit dhe Krishtlindjet
 5. Pėrshėndetje pėr anėtarėt qė janė online
 6. Gėzuar Vitin e Ri nga Lirenti.com (video)
 7. urime dittlindjen
 8. URIME PER DITELINDJE
 9. [Urime] Gėzuar Shėn Valentinin
 10. Gezuar Ditelindjen Atit
 11. Gezuar ditelindjen LeoX
 12. 7 Marsi
 13. Gėzuar 8 Marsin Nėnave
 14. Gezuar Ditelindjen Emaus!
 15. pershendetje
 16. Gezuar Ditelindjen kumbaja
 17. HELOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 18. Gezuar ditelindjen Peniel!
 19. Nje pershendetje per stafin e forumit :)
 20. persh all
 21. pamvarsia
 22. pershendetje
 23. Gezuar ditelindjen Ermalit
 24. Gezuar ditelindjen Kapedanit
 25. Gėzuar ditelindjen Erumahtar
 26. Gezuar ditelindjen Princess
 27. Gezuar Ditelindjen Celesiano
 28. Urime edhe Artii-t per ditelindjen!
 29. urime vlora
 30. me fat
 31. LAKJA KA DITELINDJEN :)
 32. U bera teze :)
 33. Te Trashegohesh KUKLLA! :)
 34. ALB-ANGEL JU BEN TE FALA
 35. pershendetje
 36. ~|~Edhe 100 vite te tjera Poligrafiksi~|~
 37. pershendetje
 38. Ju pershendes tek Gold Tv :)
 39. WEBSITET PERSHENDESIN NE SHQIP
 40. Gezuar ditelindjen Sir_Tiger:)
 41. Gezuar ditelindjen BEHAR
 42. GEZUAR DITELINDJEN!!!!
 43. GEZUAR DITELINDJEN PORTALIT LIRENTI.COM
 44. Nerti u befsh 100 vjec!!
 45. konti ka ditelindjen
 46. ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``
 47. Si e kaluat Vitin e Ri dhe ku?
 48. "~Edhe 125 vite te tjera ReniX~"
 49. ~*~ Dhe 100 Pranvera te bukura per Kukllen ~*~
 50. ~U befsh 100 vjece Carolina!~
 51. `¬`Insomnia Gezuar Ditelindjen`¬`
 52. Gezuar Shen Valentinin!
 53. Pershendetje per njeri tjetrin me kenge e valle!:P
 54. *Gezuar Ditelindjen Anna!*
 55. 7 MARSI, UROJME MESUESET TONA
 56. Gezuar 8 Marsin Nenave dhe Femrave Shqipetare!
 57. Gezuar diten e veres
 58. Urime per ke te doni
 59. ~?~Gėzuar Ditėlindjen EMAUS~?~
 60. *** 120+4 Urime per ty “Alb-Angel”! ***
 61. 19 Mars - Urime per festen e Babait!
 62. Urim per mamate e reja te forumit.
 63. U befsh 100 vjece Dea!
 64. Urime Penelit per Ditelindjen.
 65. Urime Gentit per 25 vjetorin
 66. 5 maj dita e deshmoreve
 67. mami Mima 100 te behet cuni
 68. Shume Urime Dak ....100 vjeē !!!!!
 69. Ju Pėrshėndes Me Njė Kėngė..
 70. Urime Rovi!
 71. mima edhe 100 vjec
 72. urime thirteen
 73. TE TRASHEGOHESH LAKE
 74. urime enxhi korcarka
 75. Urime Nerti per vajzen
 76. Urime Festa e Fiter Bajramit
 77. ~|~Poligrafiksi edhe 100 vite te tjera ~|~
 78. Erlindi ka ditelindje, gezuar
 79. Urime Mimes per Theon
 80. Vite tė gjata pėr LIRENTI.COM..
 81. Gezuar 28-29 nentorin
 82. Gezuar Krishtlindjet
 83. Gezuar Vitin e Ri 2009
 84. Nje urim per festat me nje dicka te vecant
 85. Nje pershendetje per moderatoret e forumit.
 86. Gezuar ditėlindjen ReniX!
 87. Dhe 100 Pranvera te bukura per Kukllen
 88. *^^* Hej Insomnia , U besh 100 vjeēe *^^*
 89. Per lirentasit
 90. Gėzuar Shėn Valentinin.
 91. Gezuar festen e beqareve
 92. Nje urim per Kosoven
 93. Mire se erdhe midis nesh Drini vogel!
 94. Anna, Gezuar ditelindjen per shume vjet
 95. Gėzuar Ditėlindjen...
 96. Urim nga qendrim
 97. Urime mesuesve festen e 7 Marsit!
 98. Dita Ndėrkombėtare e Gruas – Gėzuar Grave Shqiptare
 99. Urim ditelindje
 100. Gėzuar Ditėlindjen, Emaus!
 101. Gezuar Festen e Miqesise
 102. Gėzuar festėn e baballarėve!!!
 103. Dini gje qe sot aurelio u be 30 vjec?
 104. Gezuar ditelindjen Sefedin!
 105. Gezuar Pashket
 106. Pershendetje tifozeve Juventin.
 107. Nje perqafim te gjithve
 108. Pershendetje.
 109. Urime per Peniel - Gezuar Ditelindjen!!!
 110. Nuk ju dihet se qfar do te fitoni
 111. Pershendetje
 112. Gezuar ditelindjen Genti
 113. Gezuar 1 Majin festen e punetoreve.
 114. Falenderime per Kliton
 115. Gezuar ditelindjen Bledi1
 116. 100 per Timin e vogel
 117. Sme uroi njeri ditelindjen
 118. Gezuar ditelindjen Klevi88!
 119. Gezuar ditelindjen Pajazit!
 120. Gezuar Ditelindjen aldo24
 121. 100 vjet mima
 122. Gezuar ditelindejen Kliton
 123. X-men Gezuar ditelindjen!
 124. Oj lumee....pershendetjee....
 125. U befsh 100 vjec lukatoni
 126. Pushime te mbara!!!
 127. Gezuar ditelindjen Majdi!
 128. 1 vjetori i Deas se vogel
 129. Pershendetje
 130. Urime per 1 Shtatorin
 131. **** Mu befsh 126 vjeē Poligrafiksi ****
 132. *** Uaaaa na festoka Erlindi 21 vjetoirrnn ....***
 133. Gezuar ditelindjen Bleranda
 134. Gezuar ditelindjen B|1n1
 135. Urimi per 28 Nentorin - Video HD
 136. Gezuar bajramin
 137. Gezuar 3-vjetorin Albumishqiptar.com & Lirenti.com
 138. Urime 28 nėntori
 139. Gezuar ditelindjen Erdi!
 140. Bore ne Venezia
 141. Gezuar ditelindjen Nerti
 142. Gezuar Krishtlindjen
 143. Gezuar Vitin e Ri 2010!
 144. Gezuar ditelindjen Mekaniku
 145. Gezuar ditelindjen anetareve qe festojne ne date 31 Dhjetor
 146. Ditelindja e Arditit
 147. Gezuar ditelindjen Goga!
 148. Gėzuar ditėlindjen Toni65
 149. Gėzuar ditelindjen ReniX!!!
 150. Gezuar Shen Valentinin
 151. Urime Pavarsia e Kosoves !!!
 152. Gezuar ditelindjen Anna!
 153. Gezuar 8 Marsin! - Dita e Gruas
 154. Gezuar Diten e Veres!
 155. Gezuar Ditelindjen Emaus!
 156. Gezuar ditelindjen Kristimcs!
 157. shum urime per tonny
 158. gezuar datlindjen
 159. gezuar datlindjen
 160. Gezuar ditelindjen Aurel!
 161. Gezuar Pashket!
 162. Gezuar Ditelindjen Peniel!
 163. Urime per ata qe sot festojne ditelindjen!
 164. Pershėndtje
 165. Gezuar ditelindjen Zbulusja!
 166. Gezuar ditelindjen Engjellushja!
 167. Kush do tma uroj ditlindjen mua sot
 168. Urime per ditelindjen 3r1k0. Edhe 100!
 169. Edhe 100 per veten time
 170. Gezuar ditelindjen Lapraks4ever
 171. Urime per dy mbesat e mia!
 172. 10-Septemer My B-Day
 173. Urime ditelindjen!
 174. Faleminderit Stafit
 175. Urime festa e Kurban Bajramit
 176. Gezuar 28 nentorin !
 177. Ju pershndes te gjitheve
 178. Urime Festat e Fundviti per te Gjith antetaret e Forumit
 179. Gezuar Krishlindjet!
 180. Gezuar Vitin e Ri 2011!
 181. Ju kam munguar ndonjerit nga antareve prezenca ime
 182. Gezuar 2011
 183. U rritsh me prinder Besam
 184. Mire se erdhe Mąrtin!
 185. UrImE...UrImE.... ReNiX ... dhe 100 na u befsh
 186. Gėzuar ditėn e Dashurisė!
 187. Urime Pavaresia e Kosoves !
 188. Sot Majdi del nga spitali
 189. Urim per mamin..
 190. Edhe 100 RUBINETIT. hahahaha
 191. ReniX
 192. Majdi
 193. Erinaa
 194. Ulkina
 195. Labja....
 196. Smocking
 197. Gezuar 7 marsin, Diten e Mesueseve
 198. Gezuar Festen e Gruas!
 199. Pershendetje per.....?
 200. Gėzuar Ditėlindjen EMAUS!!
 201. Pershendetje per kusheriren
 202. Dhe 100 vjeē Aurel!
 203. Gezuar ditlndjen igli !
 204. Gezuar Pashken!
 205. Gezuar ditelindjen
 206. Sot e dua nje urim nga ju!
 207. Nje pershendetje e vecant shkon per..
 208. Fjale te sinqerta vetem per.........
 209. 100 Vjeēe - Nje urim vertet SPECIAL - Gezuar Ditelindjen Labja!
 210. Pershendetje dhe urime
 211. 100 Vjec per Ulkinen
 212. Gezuar ditėlindjen Mima!
 213. Dhe 100 vjeē Kliton !
 214. Gezuar Ditelindjen!
 215. Shuuum Urime Per Ty !!!
 216. Gezuar festen e Bajramit!
 217. Gezuar ditelindjen rezarta !!!!
 218. Pershendetje
 219. Futu lexo ktu (se ta tregoj un ty) :P (u befsha 100 vjec) :D
 220. O forumistaaaaaaaa nga beheni ???
 221. Urime Nerti ...
 222. Gezuar festen e krishtlindjeve
 223. Urimi mė i bukur i Vitit tė Ri: Xhamadani vija vija
 224. Gėzuar Vitin e Ri 2012!
 225. Bon Anniversaire ReniX dhe 100 Pranvera te bukura (^_^)
 226. Gezuar Ditlindjen Presore !!
 227. Gezuar 8 Marsin Nena te dashura!...
 228. Gezuar Diten e Veres
 229. Urime Emaus , na u befsh sa te doje zemra (^_^)
 230. Gezuar Ditelindjen Aurel
 231. Gezuar Pashket per gjithe besimtaret katolik
 232. Gezuar pashket ortodokset anembane shqiperise po pse dhe ne bote
 233. Gezuar Ditlindjen ICEMAN
 234. Mima
 235. Erinda
 236. Gėzuar Pashket per gjithe besimtaret Ortodoksė
 237. Po ICEMANI ???
 238. Gezuar Ditelindjen Igli
 239. Gezuar Ditelindjen Niko
 240. Olsi
 241. Per nipin tim ♥
 242. Happy Birthday Cherry
 243. Landi i
 244. Shumė urime pėr ty LABE!!!
 245. Urtesia..
 246. Pershendetje
 247. Unė (albanianboy)
 248. Gezuar Ditelindjen Mima
 249. Suurpriiizeee !!!!
 250. Gezuar Ditelindjen Kliton