PDA

Shiko versionin e plotė : RomancaFaqe : 1 [2]

 1. Pse e kaluara mashkullit mund te falet, ndersa e femres jo?
 2. Si do ta zgjonit te dashuren/in nga gjumi?
 3. Historia e 2 Shokeve qe duheshin shume!
 4. Si mund te kuptoj qe nje femer.......?
 5. Studimi: Femrat pėlqejnė meshkujt me fytyrė femėrore ...
 6. Ēfare do donit te benit ne keto momente me te dashuren/in tuaj?
 7. ·٠•LoVe Story•٠·
 8. Shkruaj emrin tend ne Alfabetin e dashurise.
 9. Zenkat Ne Cift
 10. Gjestet qė tregojnė se keni njė lidhje tė gabuar!!!
 11. 5 mėnyrat mė tė kėqija pėr tė propozuar pėr martesė !
 12. Ja disa kėshilla qė e forcojnė marrėdhėnien tuaj
 13. Propozimi romantik pėr martesė (Video)
 14. Si te harrosh dike...
 15. Tradhtia, ana e errėt e dashurisė
 16. Zemra e thyer!
 17. Si te hysh ne bisede me nje femer
 18. 14 Gjera Qe Nje Mashkull Nuk Di Per Nje Femer ....
 19. Takimi i pare, rregullat qe nuk duhen shkelur nga nje mashkull.
 20. Si te mbroni nje lidhje ne distance
 21. Fakte interesante rreth puthjes
 22. Si ta beni personin e Zemres tuaj te ju doje "ēmendurisht"
 23. Ndarja
 24. Kur dashurojnė meshkujt…?
 25. Kam nevoje per ty...
 26. Llogaria e fėmijės me nėnėn e tij.
 27. Gjėrat qė ti nuk i bėre kurrė … ( Fjalėt e nje vajze drejtuar ish tė dashurit.. )
 28. Puthja
 29. Zeri i partnerit zbulon tradhtine
 30. Impakti juaj nė takimin e parė
 31. Idealizimi i dashurisė!
 32. Ēelėsat e lidhjes sė suksesshme tė dashurisė
 33. Femrat nuk i duan djemte e mire
 34. Nata e fundit ne tirane
 35. Dhjetė fakte tė sigurta qė ju tradhton
 36. Gruaja ideale, ja si e duan meshkujt
 37. Perse je ende 'single'?
 38. Lela
 39. Mesazhi....
 40. Pasurojeni martesėn tuaj
 41. Lista e shenjave per te zbuluar genjeshtrat e partnerit
 42. Nje ngjarje ne diten e 1 prillit
 43. Lere te shkoj?
 44. perralla te ndryshme
 45. Rikujtojme kohet femijrore
 46. Bora e Pare
 47. Bashkėjetesa pėrpara martesės rrit shanset pėr divorc!
 48. Endrrat e se ardhmes
 49. Nga jeta
 50. Nje poezi e shkurtur
 51. 10 shenja qė tregojnė se njė mashkull ju dashuron
 52. Ja cilat jane 100 genjeshtrat qe thone meshkujt
 53. nje shetitje e paharrueshme
 54. Ja cilat jane zakonet me te keqia te meshkujve
 55. Edhe gratė e vuajnė varėsinė ndaj seksit
 56. Sakrifica e Nenes
 57. Dashuria nė distancė, sfidė e cila mbijeton
 58. 10 gjėrat qė burrat kėrkojnė te gratė
 59. Ēiftet grinden 2.455 herė nė vit: 7 herė nė ditė!
 60. Dhuratat qė nuk duhet ti blini partnerit
 61. Si ta bėni puthjen tė paharrueshme
 62. ...nje ndjenje...
 63. 5 gjera qe nuk duhet t'ia themi nje mashkulli!
 64. Cfare adhurojne meshkujt tek femrat!
 65. Ja si si duhet te flirtojme!
 66. Shikoni se ēfarė do tė merrni nėse kėrkoni nė Google pėr kėtė barazi!
 67. Ēfarė u shkon nė mend meshkujve posa ta shohin njė femėr?
 68. Letra e dashurisė mė e gjatė nė botė
 69. Profesioni i njėjtė dėmton jetėn private tė ēiftit!!
 70. Ēelėsi i njė martese tė lumtur, besnikėria bashkėshortore
 71. Si te jeni nje e Dashur e perkryer!
 72. Dashuria e Vertete!....
 73. Koha dhe Dashuria
 74. Dashuria ka forcen ti bashkoje njerzerit
 75. Po ty..........
 76. Sa te "zjarrte" jemi sipas shenjes se horoskopit..
 77. Cfare eshe dashuria e vertete?
 78. Kur zemrat flasin
 79. Prostituta ruse nė Greqi infekton shume persona me virusin AIDS
 80. A kam rene ne dashuri ?!
 81. Sikur te isha...me ty...tani...
 82. Meshkujt e thone te paret fjalen "Te Dua"....
 83. Pasioni shuhet pas moshės 30-vjeēare
 84. Pėrgjigje e femijėve per dashurinė!!
 85. Dashuria, fole nė zonė lufte
 86. Tuneli i Dashurisė
 87. Ke Anetar do te ftoje per nje Takim Dashurie...
 88. 25 gjera qė njė vajzė dėshiron, por mos e pyesni kurrė Pse....
 89. Ah kjo dashuria!
 90. Kenge te pa vdekshme !!
 91. Pushimet e Para me te dashurin?.....
 92. Cili ėshtė ēmimi i dashurisė?
 93. Ai.....
 94. Ideali i Endrrave...
 95. Ajo....
 96. Heshtjes....
 97. E duam diken tjeter me shum se veten, apo thjesht ja themi nga deshira e madhe.
 98. Kur afer nuk je ...
 99. STOP fjaleve mes meje dhe teje
 100. Poezi me sfond muzikor e imazh
 101. Zemra
 102. Si tė zini tė dashur gjatė pushimeve tė verės !!
 103. 5 vjet u argėtuan pėrmes internetit dhe erdhi momenti
 104. Pershkruajeni te dashurin/en tuaj me 1 fjale...e fjala te filloj me Germen e 1 te tij
 105. Ku eshte Dashuria ?
 106. Propozimi mė i bukur martese i tėrė kohėrave!
 107. Pyetjet qė secila femėr duhet t’ia bėjė mashkullit !!
 108. Dashuria Romantike....ja se cfare eshte ajo....!!
 109. Pas ndarjes, pse ėshtė e mirė vetmia?
 110. Mitet dhe tė vėrtetat pėr njeriun e zemrės
 111. A mund ta largosh 1 person qe e don duke sajuar 1 genjeshter qe nuk e beson as vete ?
 112. Dashuri e gabuar
 113. Une & Ti
 114. Hej ti....po pra po .ti....ndalu pak dhe hyr ne kete teme....kam nevoj per ndihme !!!
 115. E di...?
 116. U martove...
 117. Horoskopi i dashurise !!
 118. Ligjet e Dashuris
 119. Viktima e pėrdhunimit, pėrse preferon heshtjen
 120. Tradhėtia, njė nė dy njerėz e bėn
 121. Vajza a mundet ti propozoi nje mashkulli
 122. Viti i parė i martesės ėshtė mė i palumturi
 123. 50 mijė euro pėr tė pasur fėmijė, humbin shpresat, por fėmija ngjizet gjatė muajit tė
 124. Perse ciftet e martuar tentojne te nderojne partner
 125. Bukuria shpirtėrore nuk mbetet kurrė jetime
 126. Pse femrat varrosen nje meter me shum se meshkujt
 127. Kush ėshtė domethėnia e fjalės dashuri?
 128. Tė pėrgjosh partnerin ėshtė e drejtė apo e gabuar?
 129. Urime te menēura e argetuese per martese !!
 130. Xhelozia
 131. Thesari im !!
 132. Menyrat per te verifkuar nese ai ju tradheton !!
 133. Femrat duan perkedhelje dhe komplimente
 134. Fitoni nje Darke Romantike per Shen Valentin
 135. Histori Dashurie
 136. Kur martesa nuk fuksionon
 137. Idetė mė tė mira pėr Shėn Valentin
 138. Perse femrat xhelozojne me shum se meshkujt
 139. Kur e keni dhene puthjen e pare?
 140. Femrat dhe meshkujt
 141. 3 Arsye pse eshte me mire te jesh Single dhe 3 pse eshte me mire te jesh i Martuar
 142. Arsyet qė tė ēojnė drejt divorcit
 143. Arsyet pėrse burrat nuk i durojnė dot gratė e tyre
 144. Femrat
 145. Ai...Ajo..ose...Ata te Dy...
 146. TĖ dua cikĖl poetik pĖr dashurinĖ
 147. Ajo...
 148. Pershendetje nga Erielvi!
 149. Ai ėshtė mė i ri se ajo, 7 gabimet qė duhen shmangur
 150. Poezi
 151. Ide: Propozimet mė romantike pėr martesė pėr te dashuren apo te dashurin tuaj !!
 152. Pse zemra eshte simboli i dashurise?
 153. Surpriza me e bukur qe ju kane ber ?
 154. Cili shte sms me e bukur qe keni marre ne telefonin tuaj?
 155. Mos guxo tia thuash partneres
 156. Te dashur,pastaj miq?!
 157. Cila ėshtė thėnia mė e bukur pėr dashurinė?
 158. Japonezėt lėpijnė syrin nė shenjė dashurie !!
 159. Distanca forcon marrėdhėnien
 160. 7 Fraza per ti thene Lamtumire nje femre...
 161. Femrat mė tė lumtura se meshkujt
 162. Cifti qė tallet me fotot e fejesės
 163. Pėr 100 vjetorin i dhuron vetes diēka ndryshe... Lexo ēfare!
 164. Happy Valentine's Day
 165. Model flokėsh qesharak pėr t’i rėnė nė sy njė vajze tė re
 166. Poezi ndarje te dhimbshme
 167. Takimi i maturės desh mė ndau nga burri..
 168. Shėn Valentini nė Shqipėri
 169. Letrat e dashurisė sė njerėzve mė “tė famshėm” tė historisė
 170. Propozim pėr fejesė
 171. Historiku i Shėn Valentinit (video)
 172. Dashuria nuk njeh kufij!
 173. Studimi: Martesa ju bėn mirė tė gjithėve
 174. Ajo eshte e tepert