PDA

Shiko versionin e plotė : RomancaFaqe : [1] 2

 1. Letra te pa postuara asnjehere
 2. Thenie dashurie ne italisht
 3. Thenie per lumturine ne italisht
 4. Pese fazat e ndarjes.
 5. SMS pėr personin qė dashuroni (italisht)
 6. Ditari i ndjenjave
 7. Arome e larget
 8. Si ta mbani gjallė lidhjen tuaj?
 9. Mesazh dashurie pėr tė dashurin/ren tuaj!
 10. Ēfarė dhurate bėtė, dhe cfarė ju bėnė, pėr Shėn Valentinin?
 11. Shen Valentini-sa shume stres dhe dhurata
 12. Si lindi Shen Valentini?
 13. E mbani mend puthjen tuaj te pare?
 14. Puthja eshte tradheti?
 15. Cfar do benit nese i/e dashuri/a ndahet nga ju!!!
 16. Djemte qe martohen me vajza me te mėdha ne moshe.
 17. Kanė thėnė pėr dashurin!
 18. Si do ti propozonit nje vajze?
 19. Dashuri ne "chat/msn"??
 20. Muaji i Mjaltit...sa romantik jeni???
 21. Ēfarė ėshtė pėr ju lumturia?!
 22. Shoqeria kthehet ne dashuri?
 23. Mardhenie seksuale para martese?
 24. Pse dashuria e sinqert, ndodh vetem ne fazen e adoleshences?
 25. Dashuria e pare harrohet apo jo
 26. Mesazhe celulari :D
 27. Te dua por mos i trego njeriu!!
 28. Cfare eshte per Ju nje Puthje?
 29. "Ciftet e forumit!!"
 30. Si te besh te lumtur nje femer apo nje mashkull!
 31. Te tjere duam,te tjere na duan, me te tjere perfundojme!?!?
 32. Kush tradhton me shum femrat/djemt?
 33. 10 variantet si te puthemi
 34. Te Dua ne me shume se 100 Gjuhe te botes
 35. Kush dashuron me teper djali apo vajza?
 36. Me mire te harrosh apo te falesh??
 37. Ne dashuri me te dashuren/dashurin e shokut/shoqes!!
 38. *~Sa kohe do prisnit...........*~
 39. Numerologjia e dashurise!
 40. Disa thenie per dashurine
 41. Kulla e vajzės qė flet parreshtur pėr dashurin
 42. Pse Femrat Shqiptare martohen me te huaj?
 43. Me ke mendoni se mund te jeni me te lumtur??
 44. 20 fakte qė tregojnė se ai ka njė marrėdhėnie tjetėr
 45. Beqar :) Dashuruar :dashuria: Fejuar & Martuar
 46. Djemte trajtojne me mire vajzat e huaja,ndersa shqiptaret jo
 47. Pesė mėnyra qė tė mos e shikojė asnjė femėr tjetėr
 48. Ēfare do ti thonit personit te zemres ne keto momente?
 49. Cfare do ti ndalonit partner/es/it tuaj?
 50. Histori Dashurie!
 51. Cdo ti dhuroni personit te zemres kete Valentin?
 52. Ndjenjat!
 53. Dashuria tek adoleshentet
 54. Meshkujt S'DUAN BIONDET
 55. Te dashurohesh me mesuesin/en
 56. Poezi per dashurine
 57. ...Un bacio č...
 58. Puthjet sipas shenjes se Horoskopit
 59. Ēfarė tip mashkulli ėshtė pėr mua?!
 60. Cfare do te thone disa veprime ne ciftet...
 61. A vdes dashuria, apo ekziston edhe dashuria e perjetshme?
 62. Verė 2008, stina e dashurisė
 63. Dashuria e shprehur ne imazhe
 64. Te dashur dhe te dashuruar-ne te gjitha gjuhet shkruani ketu
 65. Puthja per vajzat
 66. Si organizohen dasmat ne vendin ku jetoni ju?
 67. Bjonde apo brune?
 68. Dashuri ėshtė...
 69. TEST ne ITALISHT - LA TUA INTESA SESSUALE??
 70. Gjermania, vendi i parė nė botė pėr tė rėnė nė dashuri
 71. Dashuria e vertete zgjat tere jeten
 72. Partneri/ja ideale
 73. Kenaqesia femerore, me e madhe me nje partner te pasur
 74. 10 mėnyrat mė tė mira pėr tė propozuar pėr martesė
 75. Puthja pėr femrat, mė e rėndėsishme se seksi
 76. Si t’i kuptosh sinjalet e dashurisė?
 77. Gjashtė kėshilla pėr tė gjetur shpirtin binjak
 78. Fraza Dashurie
 79. Dashuria e pare
 80. Kėshilla pėr njė marrėdhėnie tė mirė
 81. Mund te urresh nje person qe e ke dashur shume?
 82. Dy fjale per dashurine!
 83. Gjesti me i bukur qe ka bere per ju personi i zemres
 84. Mendoni se dashuria e humbur mund te rikthehet perseri
 85. Si mendoni per martesat me shkuesi/mbleseri?
 86. Cfare dhurate deshironi nga partneri juaj per festen e 8 marsit?
 87. Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?
 88. Disa arsye pse djemte pelqejne femrat
 89. Disa arsye pse femrat pelqejne meshkujt
 90. Disa keshilla per te qene sa me joshese dhe perfekte
 91. Disa kėshilla pėr tė pėrvetėsuar partnerin qė doni
 92. Pershkruani njeriun e zemres me dy fjale
 93. Fjalet qe nuk t’i thashe kurre!
 94. Takimet ne erresire, ne Internet
 95. 10 Frazat me te keqija per te ngacmuar nje femer!
 96. Braktis dasmen dhe iken me shoferin e limuzines!
 97. Moda mė e re e tė mbajturit dietė? Seksi…
 98. Seksi nė gjimnaz, tashmė nuk ėshtė mė problem
 99. Kjo ėshtė dashuria
 100. Ndikon PARAJA nė Tradhėti?
 101. Poezi kushtuar nga zemra ime per TY
 102. Kur fillojnė pėrgatitjet e vajzės pėr martesė?
 103. Unazat... Shpjegimi i tyre!
 104. Njė Tregim i mire lexoje sot! Neser mund te jete shume vone !!
 105. Test dashurie per vajzat
 106. Mbarimi i nje dashurie, fillimi i nje te reje (Testo veten)
 107. Puthja, casti qe ba ben te pavdekshem
 108. Test psikologjik: Si e perjetoni dashurine
 109. Sekreti i dashurise se perjetshme?
 110. Ditari im
 111. Numerologjia e dashurise: Llogarit edhe ti
 112. Kur braktise ate qe do
 113. Oh sa mė mungon!....
 114. Perkufizimi i Dashuris !!
 115. Martesat per “letra”???
 116. Kujtimet e dashurisė
 117. Dashuria e pare ...pse e kujtojme shpesh...
 118. Takimet e Mesnatave
 119. Shikimi i dashurisė!
 120. Dashuria e pare: prove apo epaharruar...
 121. Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...
 122. Armiku i Jetės !!
 123. Dashuria ėshtė sekreti i njė jete tė qetė!
 124. Dashuria e parė
 125. Puthja nėn vetėtimė
 126. Puthja, casti qe ba ben te pavdekshem
 127. Dashuria me e nxehte e ka Fundin me te ftohte
 128. Ndarja dhemb vetėm dy muaj e gjysmė
 129. Kur zemra dridhet ....?
 130. Deshira e Fundit
 131. Sytė e njė femre/mashkulli !!
 132. Kushti per te me fituar....
 133. Si kane dashuruar gjysherit?
 134. Mbarim i dashurisė, me tragjedi...
 135. Dite vjeshte...... dhimbja ime
 136. Pėrse tradhtojmė? Ah sikur ta dinim!
 137. Tradhtitė e njerėzve "tė ndershėm"
 138. Te dashurosh nje mashkull me te madh?
 139. Dashuria dhe sexi
 140. Martesa e adoleshentes
 141. Ku je ti?
 142. Poezi…....
 143. Bije e Mallkuar
 144. Pse ne dashuri nuk kemi besim ne vetvete
 145. Cili eshte Statusi i juaj per momentin ne Dashuri
 146. Ēka duan femrat
 147. Nje telefonate nga ishi/ ishja?
 148. Buzeqesh!
 149. Zemra dhe heshtja kur vret!
 150. Cfare shohin vajzat te nje djale ne takim te pare!!
 151. Disa kėshilla pėr jetėn..!!
 152. Tė dashurosh mėsohet
 153. Dhe jetuan pergjithmone ...!!
 154. Urtesi
 155. Kushtoji 2 min nga jeta jote ketij shkrimi...
 156. Mendimet mė ikin
 157. Dita e te Dashuruareve!
 158. Histori dashurie shume e prekshme!
 159. Me sa e ke pjesėtuar zemrėn time ?
 160. Si e definoni beqarine?
 161. Pse femrat e falin tradhtinė
 162. Qytetet mė tė bukura pėr muajin e mjaltit
 163. Gjyshja dashurohet me nipin e saj.
 164. 17 shenja qe tregojne se jeni rritur
 165. Probleme Dashurie!
 166. Pėrse quhet Muaj Mjalti?
 167. Divorci - semundje ngjitese!
 168. Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh...
 169. Dy fjal zemre...
 170. Kush ka thene i/e para "te dua"?
 171. Kushtuar dashuris se pamundur :(
 172. Vende tė cuditshme pėr tė bėrė dashuri
 173. Dashuria online dhe pasojat negative
 174. Femrat me tituj shkencorė divorcohen mė pak
 175. Sa xheloz/e jeni ?
 176. Te lidhemi apo te mos lidhemi .... ??
 177. Kujdes me zgjedhjen e partnerit
 178. Me kalimin e vetive,dashuria venitet apo forcohet?
 179. Zbulo partnerin pėrmes cokollatės
 180. 10 fajtorėt kryesor pėr divorc
 181. Poezi Kushtuar Njė Tradhtares!
 182. Kur jasht bie shi
 183. Shtate rreziqet me te medha te marteses
 184. A ka kthim nė dashuri?
 185. Fraza Dashurie...
 186. Intimiteti dhe kėrkesat
 187. Seksi mbi tė gjitha ėshtė njė analgjezik shumė i mirė
 188. Vetem per ata qe mendojne te martohen
 189. 10 menyra si te puthemi - French Kiss
 190. Foto puthjesh!
 191. Gezuar Shen Valentinin 2011!
 192. Matematika e Romances
 193. Flirtimi nė celular, ēfarė s’duhet bėrė
 194. Lamtumire dashuria ime!
 195. Meshkujt ‘pėrballė’ dashurisė
 196. Sinjalet qe te tregojne se ajo...ndjen dicka
 197. Foto ēiftesh - Dashuria ne Foto!
 198. Disa teknika joshese - Per femren dhe mashkullin!
 199. Duke menduar per nje VALENTIN ndryshe !
 200. Trandafili...
 201. Dashuria dhe era nuk maten nė peshore
 202. Frika , interesi apo dashuria..?
 203. Sa Ka Rendesi Pamja Fizike Ne Dashuri??
 204. 100 thenie te zgjuara per martesen
 205. Puthjet sipas shenjes se Horoskopit
 206. Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?
 207. Femra e vlerėson mashkullin nėse ėshtė i duhuri pėr 3 minuta
 208. Lojėrat e joshjes
 209. Gjuha e vertet e dashurise, mesazhet ne telefon
 210. Tė sakrifikosh njė dashuri pėr njė dashuri tjetėr!
 211. Rusia dhe Irani ndalojnė Shėn Valentinin
 212. Mashkulli Don Zhuan e femra Lavire!
 213. Kuptimi i Puthjeve!
 214. Kenge Dashurie - Love songs
 215. Ēfarė konsiderojnė meshkujt se ėshtė romantike?
 216. Nje pik loti...
 217. Larg cdo gjeje...
 218. 15 Kuriozitete dhe Fakte mbi Dashurine
 219. Poezi me foto
 220. Nje mesazh..
 221. Martesa me shkeusi
 222. Cifti me i lumtur..
 223. 4 shenja qė ai ėshtė feminist
 224. Cilat jane cilesite e lidhjes tuaj perfekte?
 225. Nuk ėshtė sėmundje dashuria, por mungesa e saj
 226. Problemet e dy tė dashuruarve
 227. Epoka e barazisė: Kush paguan nė takimin e parė?
 228. Si ta besh nje femer per vete....
 229. Si ta besh nje djal per vete...
 230. A mjafton dashuria pėr t’u martuar ?
 231. Perqafimet...!!!
 232. Puthja, ēelėsi i dashurisė
 233. Pse ėshtė mirė tė jesh femėr
 234. Pse ėshtė mirė tė jesh mashkull
 235. Aroma e duhur
 236. Si te parandaloni nje tradheti
 237. Pse mashkulli kthehet perseri tek ishi qe ka pasur ??
 238. Fraza dhe Dedikime te ndryshme
 239. Do te ndaheshit me nje SMS?
 240. E refuzoi te dashuren para 10 personave
 241. 8 karakteret qė tėrheqin femrat
 242. Femra dashuron aq sa mundet , ndersa mashkulli aq sa do?
 243. Bisedoni, mos u grindni
 244. 9 gjėrat kryesore qė irritojnė mashkullin nė ēift
 245. Pėrse femrat braktisin tė dashurit?
 246. Shenjat qe tregojne raportin ne cift
 247. Cfare i terheq meshkujt tek femrat
 248. Sms romantike & humoristike
 249. 10 arsyet qė prishin njė dashuri
 250. ta jap nje puthje sepse...?