PDA

Shiko versionin e plotė : Studentėt Shqiptarė 1. :arrow: Site tė Univesiteteve Shqiptare
 2. Faqe Interneti te Univesiteteve te Huaj neper Bote
 3. Poezi te nxėnėsve
 4. Si mund tė aplikoni pėr studime nė Gjermani
 5. Per cfare studjoni ?
 6. Learn Albanian Language / Mesoni Shqip online.
 7. Universitetet 2007/08. Ku ka me shume kuota te rezervuara
 8. Matura, nis regjistrimi dhe shpėrndahet formulari A2
 9. THENIE TE MESUESVE
 10. Universitetet Shqiptare
 11. Kur duhet tė hyjė fėmija nė shkollė?
 12. Fotokopje te Bolonjes
 13. Program per Matematik, shume i mire.
 14. Si Mund te aplikoni per Studime ne Britnin e Madhe (UK)
 15. Petronini ne 8.00(kur mbyllet dera)
 16. Matura 2008, shpallet rregullorja e re
 17. Ngarkesa e teksteve tė shkollave, ankohen nxėnėsit
 18. Matura Shtetėrore, ja datat e provimeve
 19. A kopjohet ne nje provim? Ja disa menyra!
 20. Zgjidhja e nje ushtrimi!
 21. cfare mendoni per universitetet private ne shqiperi?
 22. Referuar studenteve ne Suedi
 23. Ja si propozon njė Student!
 24. I shkreti student , si ti marri provimet?!
 25. Math Quiz Creator
 26. 25-29 maj, ditėt e konsultimeve pėr maturantėt
 27. sa kushton masteri i juridikut ne shtet?
 28. Provime - Pėrfundon provimi i Letėrsisė
 29. Neser matura shteterore ne kosove
 30. Dy universitete njeheresh
 31. Disa ēudira ne veprime matematikore!
 32. Do te preferonit Shkollat Private apo ato Shteterore?
 33. Pse bjen intresimi per Librin gjate koheve te nxehta
 34. Studimet me korrespondence
 35. Hetuesi nga Shkodra: Kam zbuluar misterin e Stonehenge
 36. Master per krijues?!
 37. Si ta bėj njė Kėrkesė pėr Bursė
 38. Une pasardhes ilir
 39. Te ikesh nga vendi do te thote te vdesesh nga pak
 40. Fizika: Ligjet e Isaac Newton
 41. Informacione per Kometat (Astronomi)
 42. Ndihme per nje projekt fizike
 43. Microsoft Mathematics 4.0: Shkarko Falas
 44. Ne lidhje me kimine
 45. Ėshtė vėndi im, u linda kėtu e do vdes kėtu
 46. Si tė zgjedhim shkollėn e lartė?
 47. Si tė zgjedhim programin master?
 48. Disa Metoda Studimi Efektive
 49. Nje faqe per te mesuar Frengjisht
 50. DUa te Aplikoj ne nje universitet te SHBA ???????
 51. Sezon provimesh?! Mėsoni si tė shmangni stresin!
 52. Vetem nje fjale dhe shum tinguj zemre!
 53. Si mund te aplikoj per shkoll te lart jashtetit?
 54. Prap ne shkolle
 55. Language Learning on line !!!!
 56. Ndihme-kerkes per shtepi ne Wienn
 57. Per te gjithe ata qe mendojne se Anglishtja eshte e lehte
 58. Planifikues dhe Organizues Javor per Studentet
 59. Humor ne Shkolle
 60. Keni kryer kurse per gjuhe te huaj
 61. Lirentsat ne shkolle !!
 62. Cila eshte gjuha e huaj me e veshtire per tu mesuar?
 63. Sa maturante kemi ketu?
 64. Forma ''kam pėr tė''
 65. Tabela per Organizimin e Kohes
 66. Historiku i muzikes shqiptare ... ?
 67. Rezultatet e provimit tė Maturės per Letėrsinė
 68. Yjesite
 69. Dhome/shpi me qera ne Paris
 70. Problemet e shfaqura me gjuhėn shqipe nėpėr Universitete !!
 71. The world's best courses on line, 4 free - Kurse Falas Online
 72. Rėndėsia e shkollimit pėr shqiptarėt (video)
 73. Libėr Matematike me Ushtrime dhe Probleme te Zgjidhura
 74. Koeficentet e shkollave dhe lendeve me zgjedhje
 75. 10 vendet mė tė mira nė botė pėr tė qenė student
 76. Studentet Shqiptar ne France
 77. Katėr gjėra qė duhet t’i dini para se tė zgjidhni se ēfarė dhe ku tė studioni