PDA

Shiko versionin e plotė : Tė Rejat e TeknologjisėFaqe : [1] 2 3 4 5 6 7

 1. Interneti
 2. Protokolli TCP/IP
 3. Lexues Mp3 me Turbolinux
 4. Harta dixhitale, shtate kompani ne gare
 5. Interneti dhe jeta jone private
 6. Zhvillimi i televizionit digital
 7. Web: Kinezet humbin rreth 10.000 domaine web
 8. Kompiuterat e kontrolluar nga Hakerat
 9. Gjeniu i ri i internetit refuzon 1 miliarde dollare te Yahoo
 10. Salone i Detroitit 2007
 11. YouTube do tė ndaj tė ardhurat me pėrdoruesit
 12. Pėr tė gjithė webmasterat...
 13. phpbb3 beta 5 eshte publike
 14. Inteligjenca Artificiale
 15. Australia: stop sitit YouTube
 16. Hapet Panairi Cebit i Hi-Tech
 17. Adobe Creative Suite 3
 18. Eshte hapur Grada 100%SMS Falas
 19. Acesori seksi qe ngre nervat Apple-it
 20. Firefox up to date versioni 2.0.0.4
 21. e Ardhmja sipas Microsoft & Intel
 22. Shikoni Ameriken sikur keni dale xhiro
 23. Telefoni Openmoco - Rivali i iPhone
 24. Cili eshte kompjuteri qe ju zoteroni? Parametra e foto!
 25. Loja - Halo 3
 26. Operatori i pare falas per telefonine mobile
 27. 10 Celularėt mė tė shitur nė botė !
 28. Veza nuk thyet nga 22 m lartesi - Shock Absorbing Gel
 29. Teknologji : Business.com shitet pėr 345 milionė dollarė!
 30. Shiten 40 milionė licenca tė Vistas
 31. Teknologji : Nis qarkullimin treni mė i shpejtė nė botė.
 32. Njė lloj letre e re, me shtresė tėrheqėse magneti.
 33. Boom : SAMSUNG CAMERAPHONE 10 MP
 34. Ēmimin Nobel tė Fizikės e marrin njė gjerman dhe njė francez
 35. Ubuntu 7.10 - Gutsy Gibbon Versioni me i ri i Linux
 36. Raca e zezė s'ka nivel t'njėjtė intelegjence si raca e bardh
 37. PS3 ul cmimet ne SHBA
 38. How to buy a Computer!
 39. Gadgets me kristale Swarovski!..
 40. KUJDES!!! Virus me emrin "invitatione"
 41. 15 adresat e internetit qė ndryshuan botėn.
 42. Telefonat me lluksoz ne bote, Vertu
 43. Autobuzi me lluksoz ne bote.
 44. Microsoft
 45. Lamtumirė papastėrtisė nė ekranet e laptopėve
 46. 2009, kompiuter me 5 TByte memorie!
 47. Laptop me veshje dru (Asus)
 48. Google fsheh tė vėrtetėn
 49. USB 3.0 do tė ketė shpejtėsi 10 herė mė te madhe se USB 2.0
 50. Shumė shfrytėzues mbesin pa llogari nė Gmail
 51. Transcend 16GB JetFlash V60
 52. Net Aplications: XP mė i popullarizuari
 53. Jastėku mp3
 54. Televizori PG60 – inovacioni mė i mirė nė treg
 55. 10 me te pasurit e internetit
 56. Kompjuteri qe ndihmon qenin te flase
 57. MacBook Air - Laptopi me i holle ne bote
 58. “Eagle Mobil”, nis me 1 mars
 59. Celular me ekran tė lakueshėm
 60. Disklavier - njė piano digjitale pėr internet
 61. Televizori me i madh ne bote
 62. Sony Ericsson fillon integrimin e Windows Mobile
 63. "Modu Mobile", celulari me i vogel
 64. Microsoft liron ēmimin e Vistas gati pėrgjysmė
 65. Italianėt publikuan fotot e Abarth-it tė ri
 66. Audi lanson A4 Avant
 67. GPS me test tė alkoolit
 68. Edhe 308 GT e karavan SW nė panairin e Vjenės
 69. 204 milionė dollarė pėr zhvillim tė televizorėve OLED
 70. Kompjuter Portativ me baterite te cilat zgjasin shum
 71. 69 kėshilla pėr njė kompjuter tė sigurt
 72. Njė organizėm i ri Open Source fillon zhvillimin e ..
 73. Piratėt informatikė, parajsė nė Shqipėri
 74. Shpejtsia e Wireless prej 54 MBit/s nė 215 MBit/s
 75. Gjirokastėr, njė guidė dixhitale pėr hapėsirėn mbarėshqiptar
 76. Ka dale Internet Explorer 8.0
 77. Google Sky - Hapesira qiellore pa fund
 78. Windows Vista Service Pack 1 ėshtė gati pėr shkarkim
 79. Gomari i palodhshem!
 80. Shkarko Mozilla Firefox 3 nė Gjuhėn Shqipe
 81. Zhvillohet celulari mė i hollė nė botė
 82. Bėhuni pjesė e ekipit dizajnues tė Fiatit!
 83. Paraqitet Nokia E90 e dekoruar me diamante
 84. Mercedes paraqet ML-klasėn e ridizajnuar
 85. Facebook dhe intimiteti
 86. Celular i Motorolas me dy kamera
 87. Si do tė jetė Opel Astra e re?
 88. 26 vjet burg pėr dėrgim tė spam-it
 89. Mercedes rifreskon modelin B-Class
 90. YouTube mė i popullarizuari
 91. Paralajmėrohet Peugeot 608
 92. Dizeli R8 nga Audi nė pikėpyetje
 93. Adobe Photoshop Online
 94. Makina qe fluturon
 95. Telefoni Celular mbush 35 Vjeē
 96. Windows 7, mbase ne vitin 2009
 97. Telefonata pa LIMIT - Lufta e VoIP
 98. Celularėt nuk e rrisin rrezikun pėr kancer
 99. PMS - Mesazhet me "AROME" per celularet
 100. 3D Packages
 101. Microsoft Windows Messenger TV
 102. Sekreti mashtrues i printerave inkjet, qe sduan ta mesojme
 103. Audi RS6 Avant Plus, karavani mė i rrezikshėm nė botė
 104. Hakerėt sulmojnė mbi 500.000 lokacione uebi nė mbarė botėn
 105. Anti furto per kompjuterat Apple
 106. BMW-ja e re M5 - e fuqishme, e lehtė dhe agresive
 107. Yahoo! dhe Microsoft do te bihen dakort!
 108. iPhone 2.0 WWDC 2008
 109. Kompjuterat qe ndjekin moden!
 110. Firefox 3 Final - Sot pretendon rekordin
 111. Microsoft IE i dergon nje torte skuadres Firefox3
 112. Ska me Free Download mp3 per gjithe ata qe banojne ne France
 113. Kompjuteri nen ujore
 114. Addio e Bill Gates!
 115. Sekrete te Internetit!
 116. Per te gjithe adhuruesit e fantastiko-shkencores
 117. Adresa IP tė internetit do tė ketė vetėm pėr 3 vitet qe vijn
 118. Disa gabime te cuditshme te Microsoft.
 119. 15 Adresat e internetit qe ndryshuan boten
 120. Shtėpiza e iPhone 3G ēahet vetvetiu
 121. Si te: FITONI PARA DUKE LEN PC-n te Ndezur
 122. Google ka publikuar shfletuesin e tij te Internetit- Chrome
 123. Windows Live Messenger 2009 - Shkarko dhe foto te programit
 124. Orė zgjimi - On line
 125. Ubuntu 8.10 - Intrepid Ibex
 126. 3 Telefonat e ardhshem me prekje
 127. Gmail tani me zė dhe video
 128. Videokonference me shume persona!
 129. Youtube tani eshte Widescreen!
 130. Shkarko Windows 7 - Sistemi Opetativ i Ri nga Microsoft
 131. YouTube heq zerin e videove me copyright
 132. Problem pėr Windows 7 beta me McAfee
 133. Te rejat rreth Teknologjise
 134. Dell do tė prodhojė telefona tė menēur?
 135. Laptopi mė i fuqishėm nė botė
 136. India do tė prodhojė laptop prej 20 dollarėsh
 137. Google Translate edhe nė gjuhėn shqipe
 138. Tani versioni i ri Firefox 3.0.6
 139. Celularėt IPhone, tani edhe nė shqip
 140. AMD prezanton pesė procesorė tė ri Phenom II
 141. Gjeni prodhuesin e ēdo produkti me bar code (GTIN)
 142. Zbulohet aparati pėr ndalimin e krimeve
 143. Shkėmbim i menjėhershėm i tė dhėnave me anė tė USB-sė
 144. Ēfarė ėshtė VPS
 145. Dora zėvendėson telekomandėn!
 146. Google Voice me telefonata falas dhe nis sfida e Skype
 147. Google Earth mund te zbuloje tsunami-n
 148. Teknologjia mahnit trurin, tė jesh jashtė trupit tėnd
 149. Anuloni porosine e derguar me Gmail
 150. Celular pėr tė verbėrit!
 151. Firefox para Internet Explorerit
 152. Falas kundėr sulmeve kompjuterike
 153. Microsoft shkėput mbėshtetjen pėr Windows XP
 154. Office 64-bitėsh
 155. Virusi Conficker fillon sulmin nė kompjuter
 156. Hakeri suedez sulmon NASA-n
 157. Prodhuesit e shfletuesve tė internetit ankohen nė Windowsin e ri
 158. Hakerėt sulmojnė rrjetin Facebook
 159. Facebook ka mundesi te vendos video chat
 160. Krimbi Conficker infekton 50.000 kompjuter nė ditė
 161. Se shpejti Google Wave - Vala e Google
 162. Bing - Motorri i Ri i kerkimit Made in Microsoft
 163. Yahoo po zhvillon projektin e madh "OpenID"
 164. SHBA, tani password-et lihen trashegimi
 165. Zbulohet ne web Playstation PSP-go nga Sony
 166. Motorola Motosurf A 3100
 167. Fikni dritat nė Youtube
 168. Fjalėt mė infektuese nė internet
 169. YouTube, tani edhe ne ekranin e televizorit
 170. Ja microprocesori me i kushtushem Intel - Xeon 7040 3.0ghz
 171. Google me shume te ardhura se Microsoft
 172. Muzike falas, se shpejti
 173. Vjen Opera 10 Beta 1
 174. Apple WWDC Keynote 2009 - Te rejat e fundit dhe iPhone 3Gs
 175. Del versioni Firefox 3.5
 176. Nė YouTube deri nė 2 gigabajt
 177. Facebook ēdo ditė e mė shumė si Twitter
 178. Google do tė lanēojė sistemin e vet operativ
 179. Microsoft leshon platformen social network, Windows Live Planet dhe sfidon Facebook!
 180. Microsoft paraqet Silverlight 3 me akselerim GPU
 181. Google Moon, projekti qe do sjelle Henen ne Toke
 182. Facebook bėhet me konkurrent
 183. Microsoft Office 2010 pa pagesė dhe online
 184. Facebook arrin shifrėn e 250 milionė anėtarėve
 185. Rikthehet Kazaa
 186. Google Health, “testament biologjik” per amerikanet
 187. Firefox 3.7 me veshje Mockups per Windows
 188. Pėrfundon ndėrtimi i Windows 7
 189. YouTube ka filluar edhe me video 3D
 190. Nė Windows 7 pėrdoruesit do tė zgjedhin vet shfletuesin
 191. Firefox Super Search
 192. Yahoo e Microsoft arrijnė marrėveshjen?
 193. Facebook e Twitter nė shėnjestėr tė hakerėve
 194. Twitter edhe mė tutje lufton kundėr sulmeve tė hakerėve
 195. 61 pėr qind e tė rinjve vjedhin muzikė nga interneti
 196. Lėshohet Firefox 3.6 alfa
 197. Google pėrgatit version tė ri tė makinės sė kėrkimit
 198. Nokia e Microsoft arrijnė marrėveshje
 199. Shperthen nje tjeter iPhone
 200. Fotoaparate me ekrane tė pėrparme
 201. Archos Clipper
 202. Ekran plazma nė 85 inē
 203. Shkarkoni komplet The Pirate Bay para shuarjes sė plotė
 204. Facebook sė shpejti me fytyrė tė re
 205. TomTom pėr iPhone
 206. Hakerėt shfrytėzojnė Twitter pėr tė kontrolluar kompjuterėt
 207. OneApp – softuer pėr celularė tė lirė
 208. Aplikacion nga Nokia pėr tė verbrit
 209. Kamera e web-it transmeton video me rezolucion HD
 210. Sė shpejti iMac i ridizajnuar
 211. Google lanson veglėn Sidewiki
 212. Njė gigaherc nė telefon tė menēur
 213. Google nis versionin eksperimental tė shėrbimit tė ri
 214. Dy modele tė reja tė Toshiba Satellite T100
 215. Disk optik prej 320 gigabajt
 216. Internet Explorer vazhdon tė humb tregun
 217. Sistemi operativ Chrome OS brenda dy javėsh?
 218. IBM paraqet konkurrentin e Gmail
 219. Celular me energji diellore
 220. Acer A1 gjatė kėtij muaji
 221. Nis punėn Windows Marketplace pėr celularė
 222. Windows 7 shfaqet nė eBay
 223. Paraqitet versioni 9 i AVG-sė
 224. Ekran 56 inēėsh nga Sony
 225. Tablet PC me Windows 7 nga Gateway
 226. Sony Ericsson Satio (Idou) nė shitje
 227. Booklet 3G gjatė kėtij muaji
 228. Pėrditėsim i sistemit operativ iPhone OS
 229. Apple Tablet nė fillim tė vitit tė ardhshėm?
 230. Kompjuter nga Sony me ekran tė ndjeshėm nė prekje
 231. Firefox 3.6 beta 1 edhe mė i shpejt se tani
 232. Giorgi Armani prezanton celularin e ri tė Samsung
 233. Lenovo SL410 e SL510
 234. Acer tėrheqė laptopė nga tregu
 235. Microsoft lėshon numėr rekord tė arnimeve
 236. PSPgo shitet mė mirė sesa paraardhėsit
 237. Shumica nė Bluetooth 3.0 deri nė vitin 2011
 238. Acer – telefoni mė i shpejt i menēur
 239. Rritet shitja e kompjuterėve Mac
 240. Sė shpejti ekrani Asus MS236H
 241. Librari online me gjysmė milionė tituj
 242. Miliona kompjuterė “tė mbrojtur” me anti-viruse tė rrejshme
 243. Fotografitė e para tė Nokias 5230
 244. Vjen stuhia e dytė e BlackBerry
 245. Bravia, celular pėr adhuruesit e multimiedias
 246. Vjen Canon EOS 1D Mark V?
 247. Asus Android deri nė fund tė vitit
 248. Google pėrgatit celularin dhe netbookun e vet
 249. Ultra laptop nga Acer pėr masa tė gjera
 250. Rifreskim vjeshtor nga Apple