PDA

Shiko versionin e plotė : Pyetni Ekspertėt e InformatikėsFaqe : [1] 2 3

 1. Faqe me MP3
 2. Si tė heqim MSN messenger default.
 3. Shėrbim e-maili me 3 Giga
 4. Skin pėr Celularet Falas
 5. Chato on-Line pa asnjė program
 6. Si tė vjedhesh Passwordet e MSN Messenger
 7. Sherbim Faksi Falas
 8. Shiko kush tė ka bllokuar nė msn?
 9. Stop message 0x0000007F, a mund te me mdihmoni?
 10. Kush di program per te pare Satelit TV ne PC
 11. Pse pc im eshte i ngadalte?
 12. adresa powerpoint images
 13. Disa Adresa te prodhuesve te skedave meme per pc
 14. WINDOWS VISTA
 15. A eshte e mundur kjo gje?
 16. Free domain
 17. Si te riparojm "Hacked by Godzilla" ?!
 18. Instalim i nje faqeje apo nje template te gatshem?!
 19. PS2
 20. ATICCC problem...
 21. Do te doja te dija si mund te beja nje java chat ?????
 22. Shkurtimet qe perdoren ne internet(msn, forume, chat)
 23. invalid boot.ini
 24. Si mund te parandaloj shkarkimet(downloads) nga kompjuteri?
 25. Si mund te aktivizoj Microsoft Office 2007?
 26. Pse nuk luaj dot lojrat?
 27. TV Satelitor!
 28. Pse nuk shkakoj dot filma
 29. Problem Genuine Microsoft Software!
 30. Kam harruar Windows Pasword
 31. Si te vendos keygen (crack) te nje programi te shkarkuar?
 32. Spyware
 33. Problem me Hard Diskun
 34. Msn NUK me Funksionon
 35. Si te veproj me!
 36. Ndihme! me riinstalimin e Norton dhe instalimin e programeve
 37. PC Errors :idea: *libėr*
 38. ikona
 39. Nuk me hapet interneti
 40. Mateni Shpejtesine e internetit
 41. Msn On Line per ata qe e kane te bllokuar nga puna
 42. "A Disk Read Error Occured. Press CTRL ALT DEL to restart"
 43. Si te instalojme FONT ne kompiuter?
 44. Formatet standarde tė letrės
 45. Si dergohet nje e-mail "Reklame" ??
 46. Passworde per te lexuar New York Times
 47. Problem me viruset - pse me ngjiten mua difektet
 48. Si te kthejme nje faqe ne PDF
 49. Exploit Search
 50. Kerko linket Rapidshare ne Google
 51. Pse me del ne MSN "virus scan failed"?
 52. Patch per MSn Messenger Live
 53. Si tė Azhornoni/Update Drejtuesit/Drivers nė Windows
 54. Kėrkoni Drivers qė ju mungojnė nė Windows
 55. Si si kalohen fotot nga celulari me bluetooth ne PC?
 56. RapidShare Happy Hours - Shkarko Falas nga RapidShare
 57. Site qe mund tju hyne ne pune
 58. Kam harruar pasin e biosit
 59. Si mund te fus foto ne Google
 60. Pyetje per MSN
 61. Pyetje per PhotoShop
 62. MSN eksportimi i listes se shokeve/miqeve
 63. Konfigurim Web Camera ne MSN
 64. Probleme me Kompjuterin??!
 65. PYETJE - Si te ndajme ne dy pjes nje video?
 66. Ndihme Hard Disk
 67. Konfigurimi E-mailit ne Microsoft Outlook
 68. Kerkese per libra elektronike
 69. Me ndihmen tuaj a mund ti kryej veprimet e meposhtme
 70. pershendetje
 71. ndihme me zerin e kompjuterit
 72. Ndihm per "don't send"
 73. Shkarkim nga rapidshare
 74. Si mud te nderroj IP per te shkarkuar nga rapidshere
 75. Ndihme sme hapet MSN
 76. problem me windows live
 77. Memoria virtuale
 78. Si te fshijme viruset te marranga ne MSN
 79. Si te shkarkoj nga Youtube
 80. Ndihme ne Desktop
 81. Pytje per firefwall
 82. Mohimi i instalimit te Programeve ne Vista!
 83. Problem me caktivizimin e folder lock
 84. Kujdes nga Email-et me foto Seksi - Permbajne VIRUSE
 85. Kompiuteri fiket?
 86. Problem kur downloadoj
 87. Si mund te licensoj Windowsin
 88. Ndihme me display control panel
 89. Ēfare antivirusi mund te shkarkoj?
 90. Si i preferoni Tutorialet ne Lirenti.com?
 91. Ja si tė Shkarkojm muzikė nė MP3 nga Youtube!
 92. Cilin varjant te firefoxit me sygjeroni te downlodoj
 93. Problem me internet explorer
 94. Lexoni ketu para se te beni nje pyetje eksperteve!
 95. Ndihme: Si mund te cinstaloj nje program?
 96. Windows genuine
 97. Si mund ta bėjė boot njė CD apo Dv
 98. Problem me cinstalimin e Neros
 99. Ndihme per domain live
 100. Si te mbroni kompjuterin nga viruset
 101. Kam nje problem me Skype
 102. Probleme me ekranin i kompjuterit
 103. Adobe Photoshop CS3 EXTENDED..... Ndihme!!
 104. me hapet nje faqe e bardhe
 105. Si mund te formatoj USB-N?
 106. Vonese ne veprime
 107. winrar pass
 108. PYETJE-Si mund te shkarkoj ne rapidshare
 109. Si mund te krijoj hapsire memorie.
 110. kam problem me dvd-rw
 111. Problem me Rapidshare
 112. Kam problem tek fotot ne forum.
 113. Problem Me IP
 114. Problem me Subtitles
 115. Dua te di per zerin e kompjutrit.
 116. Problem kur hap msn!
 117. Player per Video MP4 te Nokia N95
 118. Problem me mousin e kompjuterit
 119. Kam problem me DOWNLOAD
 120. Probleme me internetin
 121. Si tė instaloj MSN Messenger?
 122. i phone
 123. Problem me instalimin e Kamerės
 124. Problem me filmat e lirentit
 125. Si ti fshij virusat?
 126. Problem me Antivirusin
 127. Cjane keto Torrent ne internet?
 128. Pyetje per Apple Mac.
 129. Website ku mund te shohesh "football matches free live"?!
 130. Si ti largoj files te panevojshem ne Startup?
 131. Si te publikojme mesazhe audio te gjata?
 132. Shikimi i kanaleve satelitorė nė mė shumė se njė TV
 133. Llogari Rapidshare Premium Falas per Anetaret e Lirenti.com
 134. Si ta hapim formatin .bin
 135. Si mund te konfiguroj ikonat
 136. Lojra per psx
 137. Probleme me hi5
 138. Windows movie maker convert
 139. Nje pyetje per nje program
 140. Shpejtoni punėn e kompjuterit tuaj
 141. Nje pyetje per wireless
 142. Si instalohet nje program nga disku ne Ubuntu?
 143. Cili eshte WEB BROWSER me i mire?
 144. Si mund te perdorim nje teme ne Windows XP?
 145. Kam nje problem me PC
 146. S'na u ndane proplemet - Adobe CS4 dhe karta grafike
 147. Si mund te dergoj SPAM ?
 148. Nuk me fiket PC-ja
 149. Problem me instalim te msn-s
 150. Driver per Kamere RED ROCK 4 mega pixel.
 151. Din ndonjeri si formatohet pc-ja... Xp
 152. Kerkoj ndihme - 2 viruse ne kompjuter
 153. Nuk mund te hap asnje file me prapashtesen .exe!
 154. Program per bashkim kengesh.
 155. Nuk hyj dot ne Messenger?
 156. Si te ruajme driverat para formatimit
 157. Problem me hapjen e e-mail-ve
 158. Program per Telefonata falas?
 159. Si mund et krijoj nje konto/account
 160. Problem me startim te Windows-it
 161. Problem rreth kompesimit te PDF
 162. Kush mund te me ndihmoj per rapidsharin
 163. Problem me WebCam !?
 164. Emrat duplikat ne exel
 165. Problem rreth instalimit te Bluetooth-it
 166. Rreth printerit ne nje network
 167. Problem me IDM
 168. Si te krijoj nje theme
 169. Msn freeze
 170. Problem Me TuneUp Utilities 2009
 171. Pse ndodh kjo? Defragmantimi harddiskut
 172. Ndihme me veshjen e Windowsit
 173. A mundet me ma gjet ndonjeri windows media player 11?
 174. Si te shfaq, kartelat e fshehura!
 175. Iphone ka codin e kompanis tjeter
 176. Bllokimi i msn- it
 177. Lidhja e 2 PC
 178. Smund Te Hap nje Tem te Re !!!
 179. Kam Harrua Paswordin e Pc,Si te Veproj Per Ta Gjetur?
 180. Problem Me Filet "Exe"
 181. Si te bej format nje USB flash te re
 182. Nuk me ndizet Laptopi!!!
 183. Probleme me Installer
 184. Postim i shoqeruar me media(foto,gif,video)
 185. Si te bejme nje CD me Nero
 186. Kam 2 pytje - Logo mbi videoklipet
 187. Probleme me cameren e MSN
 188. si mund te nderroj temat ne facebook???
 189. Mund te shkaktoj veret dem ne kopiuterin tim nga lojrat???
 190. Ndihme- Kompjuter me USB 1.0 apo USB 2.0?
 191. si mund te kem programin. Winrar???
 192. Program per filet dopio?
 193. Problem me Linux
 194. A e dini per ēfare sherbejne vizat mbi butonat ne tastiere!
 195. Intel E5300 (lga775)
 196. Kerkoj ndihme per nje projekt ne informatike!!!
 197. Instalimi i dy windowsave ne nje kompjuter.
 198. Driver per 3 Com
 199. Si mund te download av webcam morpher dhe nje free key ju lutem
 200. Driver per lgr40
 201. Nuk me kujtohet kodi admin
 202. Windows Genuine
 203. Antivirusi Microsoft Security Essentials
 204. Nuk ndizet kompjuteri
 205. Kush mund te me ndihmoje me ca leksione te exceli?
 206. Shkarkimi me Utorrent, shpejtesia 1mb/s
 207. Me ndihmoni me programi DriverSkanner 2009
 208. Si tej hap disa dosje me pass nga rapidshare.
 209. Kerkoj ndihme per Divera Laptop
 210. Kerkoj nje program konvertimi kengesh
 211. Kerkoj ndihm per USB flesh
 212. Problem me PC
 213. Kam nje problem me laptopin
 214. Ndihme nuk me hapen fotot ne facebook
 215. Ne Lidhje me USB
 216. Nuk me formatohet usb-ja
 217. Si te instaloj microfonin ne PC
 218. Problem me zerin ne Messanger
 219. Si mund ta ndaj hardiskun ne dy pjes
 220. Ndihme: Si te ndryshoj dhe te ruaj TTL ne dreambox ?
 221. Kerkoj Ndihme Per "key logger"
 222. Probleme ne Bios
 223. Program per USB.....
 224. shikojeni pak kete postim pls !
 225. Pyetje Rreth Konvertimit
 226. Me ndihmoni Si ti kthej fotot e fshira
 227. Adrese te re ne hotmail dhe msn
 228. Disa pyetje ne lidhje me ISP-n time. Neotel Wimax ne maqedoni
 229. Problem me windows xp
 230. Ndihme per adresat e msn
 231. Startimi i Kompjuterit!
 232. Problem me Facebook
 233. Upload ne rapidshare
 234. Ndihme per wireless
 235. Key per ESET Nod32 Antivirus 4
 236. Ndihme me instalim e Nero dhe progremeve te tjera
 237. Ēfarė mendoni pėr kėtė TV LED Philips 40 polsh?
 238. Kerkoj ndihme per nje program per passwordet ne facebook
 239. Ndihme per nje domain ne windows live
 240. Problem me kartelat ne kompiuter
 241. [Kėrkoj] Windows XP Multilingual user interface pack (German)
 242. Si te rikthejme Koshin ne Windows
 243. Cfare eshte zip - kodi
 244. A ka difekt kompjuteri im
 245. Ndarja e Diskut ne Windows XP jo ne vista nuk po shkon e njejta procedur
 246. adobe after effect pyetje ?
 247. Flash chat...
 248. Formatimi i kompjuterit
 249. [Kėrkoj] Licens per Norton Antivirus 2011 !
 250. Ndihm per duplikacion te Windows-it