PDA

Shiko versionin e plotė : Software - Programe pėr KompjuterFaqe : [1] 2

 1. Si tė fitoni Astet nė eBay
 2. Rubrika: Tė flasim Falas nė Telefon
 3. Windows Live Messenger 8.5 Beta
 4. Ekrani laget nga shiu (video)
 5. Bot per MSN messenger
 6. Ēfarė ėshtė Bluetooth
 7. Defragmentacioni Kompiuterit
 8. Ēfarė ėshtė dhe pėr ēfarė shėrben eMule?
 9. Ēfarė ėshtė dhe pėr ēfarė shėrben BitTorrent
 10. Faqja web eBay
 11. Add-ons dhe truke per Firefox
 12. Programe nė Gjuhėn Shqipe
 13. Shto fotot e tua ne Google Maps!
 14. 11 Programe per te fshire gjurmet nga Interneti
 15. Mixxx Program per Dj
 16. Editor per filet XML
 17. Adobe Media Player
 18. Hydra, i ngjashem me Word 2007, por per internetin
 19. Nje program per lidhjet e shpejta HotKey
 20. Transformo Foton tuaj ne nje Oqean romantik
 21. Firefox addons tani ne shqip
 22. Shkarko Program antivirusi falas per perdorim personal
 23. Program per Filet PDF
 24. Konverto DVD ne file AVI me nje klik
 25. Me duhet 1 program Convert doc
 26. Version i ri per Skype mbi Windows
 27. Paketa Office falas nga ThinkFree Office
 28. Cfare do te thote me ne fund, hyni dhe nuk do humbisni
 29. Kaspersky Internet Security 2009 FALAS 1vit nga Lirenti.com
 30. Versioni i ri per Opera - Shkarko Falas
 31. Eshte Google Altruist?
 32. Boll paguat per Anti-Virusin - 7 Versione Falas
 33. 3 Programe per te shkarkuar nga Rapidshare
 34. Te gjitha shkurtesat qe ekzistojne-Cfare nenkuptojne?
 35. Program per me i bo folderat me ngjyra
 36. 1 Milion Programe
 37. Karaktere per Shkrim - Art
 38. Program me ze shqip
 39. Per me ja ndrru emrin "Startit"
 40. Si mundeni me rikthy PC tuaj nje Muaj Mbrapa !!
 41. Shikojeni New York Live nga Interneti
 42. Firefox Add-ons qe ne ju rekomandojme!
 43. Shkarko VLC Media Player
 44. Antivirusi me i mire 2008
 45. Karakteret special qe nuk i ka tastjera juaj
 46. Notepad 2008 me Menu ribbon
 47. Rreth Sistemeve Operative
 48. Googlism qe te shikoni se kush jeni!
 49. Nje nga faqet me te vecanta ne bote!!!
 50. Shikoni Token me ngjyra!
 51. Antivirus per Vista & XP me liēens 3 vjeēare te rregullt
 52. Krijoni vete, Diplomen e endrrave tuaja!
 53. Motorr kerkimi lojrash!
 54. Falas Firewall ZoneAlarm PRO 2009 me Liēens te rregult
 55. Te instalojme nje program pa lene gjurme ne kompjuter
 56. Programe per montazh
 57. Program per te monitorimin e Webcam-it tuaj
 58. Ndihme per Oren e kompjuterit
 59. Cilin program perdorni per komunikim?
 60. Zilla -Konvertues nga PDF ne TXT
 61. Ja si te fshijme filet dopio ne kompjuter!
 62. Kontrollo baterin e kompjuterit deri ne detaje
 63. Nje ScreenSaver me efekt Zjarri (me ze)
 64. Programi Anti Mushkonje
 65. Antivirus FALAS me ClamWin
 66. Shkarko video falas nga file sharing me xVideoServiceThief
 67. Program per te fshehur Adresen IP dhe te jesh Anonim ne Web
 68. Si ta scanojm Pc-jen pa SoftWare
 69. Azhornim udhezues satelitor becker 2009
 70. Becker navigator 2009
 71. Vista Inspirat 2
 72. Everest Ultimate Edition - 1 License Falas per lexuesin e pare te Lirenti.com
 73. numrat per disa xp
 74. Shkarkoni ni koleksion te antivirusave
 75. Krijoni Nje Radio Online
 76. Njė komandė qė do t'ju shpėtojė Hard Diskun tuaj
 77. DriverMax 5.4 Falas per Shkarkim
 78. Programi qe ju tregon gjithēka mbi kompjuterin
 79. Nje menyre si te gjeni Titullin e Kenges
 80. Adobe Photoshop cs4 extended | With Serial
 81. Shutdown, Logoff dhe Restart PC nga Twitter
 82. Shkarko FL Studio 9 XXL Producer edition
 83. Windows 7 Activator Shkarko
 84. Harta e Shqiperise dhe Kosoves per Celular
 85. Firefox 4 - Veshje e re! (new design)
 86. DamnVid - Shkarkoni video dhe i konvertoni me lehtesi
 87. Adobe Creative Suite 5 - CS5
 88. Veshje per Firefox nga Lirenti.com
 89. Program per te mbrojtur syte nga erkani kompjuterit!
 90. Fotografia juaj ne filmin Avatar!
 91. Me ndimoni me nje serial ose nje aktivizues per microsoft office 2010 plus
 92. Financa 5
 93. Reseto Programet Trial 15-30 ditorsh
 94. Programe te domosdoshem per cdo PC (portable)
 95. Shkarko Google Chrome 6 ne versionin Beta
 96. Ja si do tė duket Internet Explorer 9! Ju pelqen?
 97. Windows Internet Explorer 9
 98. Portable Power cd-dvd recovery
 99. Uninstall expert
 100. MLS Talk&Write.....Ju flisni ai shkruan
 101. Soluto. Gjen perse Pc juaj eshte e ngadalshme
 102. Mp3 downloader
 103. Anti porn
 104. Program qe ju meson te shkruani shpejt ne Kompjuter!
 105. Pasi tė keni instaluar Windows-in
 106. Kompjuter per lojtaret e videolojrave
 107. Fitoni nje License per Antivirus Norton 360!
 108. Hacker i Ekraneve gjigand!
 109. Gjeni prapashtesat e file-ve qe nuk njihni
 110. Shkarko versionin Final te Firefox 4
 111. I azhornoni (update) shpesh here Programet?
 112. Dragon NaturallySpeaking 10
 113. Reseto programet trial
 114. Rosetta Stone Language Learning Success 3.4.7
 115. Free Music Players - Lista me lexues muzikor falas
 116. Adobe Flash Player - Per te pare Video ne Internet
 117. Beni kompjuterin tuaj me te shpejt ne ndezje
 118. Firefox 5 Beta gati per shkarkim
 119. Video-Prezantim mbi iOS 5
 120. Konkurs-Dhurohen 3 Licensa Falas per Anti-Virus
 121. Lėshohet Skype 5.5 Beta pėr Windows
 122. Fituesit e Liēenses per Antivirus!
 123. iPhone(iOS) ėshtė sistemi operativ mė i preferuar tek shqiptarėt
 124. Firefox hidhet ne versionin 5
 125. Si te perdorim memorien e sherbimit gmail si server
 126. Konkurs: Dhurohet nje licens falas per Anti-Virus
 127. Veshjet dhe Shtesat me te mira per Google Chrome
 128. 5 Programe te Ashampoo Falas !
 129. Gėzuar Vitin e Ri 2012 - 44 Wallpapers pėr Desktopin tuaj
 130. Driver Genius Professional Edicion • Crack + Video Tutorial
 131. Shkarko Facebook Messenger Falas!
 132. Firefox 64-bit - Shkarko Waterfox Falas
 133. Zėvendėsim pėr programin vReveal Premium
 134. Internet Download Manager + Video Tutorial
 135. Corel WinDVD Pro 11 + Video Tutorial
 136. Microsoft Office Pro Plus 2010 me SP1 x86/x64 DVD.iso Retail *Multi-lang* [Download]
 137. Firefox 10 i disponueshem per shkarkim dhe update
 138. 1 Vit Megashare Premium Account
 139. DAZ 3D - Programe falas !
 140. WinZip + WinRAR
 141. 512GB Online hapsire falas
 142. 5 Menyra per ta bere Kompjuterin tuaj me te Shpejte
 143. Photo DVD Slideshow Professional 8.20 + serial
 144. Paketa LibreOffice 3.5 sjell azhornime dhe te funksione te reja
 145. Me faqen Minus ngarkoni online mbi 10Gb
 146. Dhjetė programet kompjuterike mė tė papėlqyerat
 147. VMware Workstation 8
 148. Diskutimi rreth Pakets Microsoft Office 15
 149. Dhurohet nje Antivirus Falas per fansat ne Facebook dhe Twitter!
 150. Aleternativa te tablet-it iPad
 151. Shkarko Facebook Messenger per Windows
 152. Rikthe Butonin START tek Windows 8
 153. Kaspersky Internet Security 2013 i gatshėm pėr shkarkim
 154. Gjej kartelat me te medha ne kompjuter me Make Room
 155. Shkarko Firefox 11 me RISI !
 156. Google korigjon gabimet e Chrome
 157. Pėrdorni auto runs pėr te pastruar manualisht njė kompjuter tė infektuar
 158. Si te nderrojme baterine e iPhone 4
 159. Fito nje License Antivirusi Kaspersky Internet Security 2012 Falas
 160. Poikosoft Easy CD-DA Extractor 16
 161. Talisman Desktop 3.4
 162. Shkarko Hiren's Boot CD
 163. Programet me te mira per Muzike MP3
 164. Adobe Photoshop CS6 nuk funksionon ne Vista !
 165. Photoshop CS6 pėr 64 bit
 166. Programet dhe Plugin qe duhet te azhornoni me shpesh ne Windows
 167. Mozilla leshon Firefox 12
 168. Firefox Metro per Windows 8 [Video]
 169. Helpppp plzzz !!!!!
 170. Shkarko MP3 Toolkit per menaxhimin e skedareve MP3
 171. Vjen Firefox 13
 172. Trend Micro Titanium Antivirus+ 2012 me 1 Vit Licens
 173. Trasformo File Word ne PDF ose Imazh
 174. Shkarko Norton AntiVirus 2013
 175. 5 Programe te Ashampoo Falas!
 176. Temperatura e Procesorit (CPU)
 177. TrustPort Internet Security 2013 Falas me licens per 6 Muaj
 178. Shkarko Falas Microsoft Office 2013 - Versioni Ri
 179. Leshohet Firefox 14.0.1
 180. Diēka me shume rreth SkyDrive Pro
 181. Promo Verore: Fito nje Licens Falas per Antivirus
 182. Historia e Microsoft Office (foto + info)
 183. Telefonata Falas nga Viber
 184. MultiMi: Facebook, Twitter apo Google Plus ne nje Software te vetem
 185. Ndihme me file Video ne formatin vob
 186. Apple lanson Safari 6
 187. Shkarko Facebook Messenger per Windows XP & Vista
 188. Shkarko Ashampoo WinOptimizer 8 falas
 189. Shkarko Windows Essentials 2012
 190. Pamela per Skype
 191. Shkarko VMware Workstation 9.0 + VMware Fusion 5 per Mac me licens
 192. Shkarko 3 programe te Ashampoo falas!
 193. Free MP3 Grabber - Shkarko Muzike nga Youtube Falas
 194. Nero 12 Platinum
 195. Acronis True Image 2013
 196. Mozilla leshon Firefox 16
 197. box.com 25GB free
 198. Offerte : CyberGhost VPN 1 vit falas - offerta do jete e mundshme vetem 24 ore
 199. Microsoft leshon Windows Internet Explorer 10 Preview per Windows 7
 200. Cyberlink prezanton PowerProducer 6 (video)
 201. 5 Programe te Ashampoo falas
 202. StartW8 - Start menu per Windows 8
 203. Adobe Lightroom 4.3 tani i disponueshem per shkarkim
 204. Comodo Internet Security 2013 mbrojtje cilėsore falas
 205. Shkarko BitDefender Free Edition
 206. Free Video Call Recorder for Skype - Rregjistro bisedat ne Skype
 207. Bitdefender Internet Security 2013 falas me 1 vit licens
 208. 2 programe te Ashampoo falas me licens
 209. Vjen versioni beta i Avast 8 Antivirus
 210. Mė nė fund Internet Explorer 10 pėr Windows 7 ėshtė i gatshėm pėr shkarkim
 211. [Ofertė] Licens Antivirusi Bitdefender Internet Security 2013 falas per 1 vit
 212. Spector Pro - Monitorimi kompjuterit
 213. Messenger Plus! per Skype (video)
 214. Alarm Clock Hot
 215. 10+ Software falas
 216. Audacity 2.0.3
 217. AutoCAD
 218. Open Office
 219. Pas instalimit te Windows-it ju duhet ta instaloni programet e nevojshme?
 220. Kaspersky Anti-Virus 2013 - 1 vit falas
 221. Falas 100 GB Cloud Backup per 1,000,000 userat e pare
 222. Zapier: Automatizon punen tuaj
 223. Messenger Reviver 2 bene qe te punoj perseri Windows Live Messenger
 224. Viber vjen nė Desktop dhe Mac
 225. Kaspersky All Keys Product 2013-2014
 226. Avast Internet Security *Oficiale License falas*
 227. crucc 2.4
 228. CyberGhost Special Edition 1 Vit Falas
 229. OkayFreedom VPN Premium 10GB
 230. Steganos Online Shield (VPN)
 231. A ėshtė Kingsoft Office alternativa mė e mirė e Microsoft Office
 232. iolo System Mechanic FREE Edition
 233. SafeIP Free Edition
 234. AVG Antivirus & Internet Security 2013 me licens 1 vit
 235. Adobe CC *Adobe Creative Cloud*
 236. Windroy : run Android on Windows systems
 237. Program lokalesh v4.5
 238. Fjalor-i-ri
 239. Andicafe
 240. Pro Bar
 241. Symantec Endpoint Protection 12
 242. System mechanic 12 6 muaj falas
 243. Kaspersky Small Office Security 3
 244. Okayfreedom tre muaj premium falas
 245. VPN Gate - Public VPN Relay Servers
 246. Si te hapim nje llogari ne Skype?
 247. Shpejtoni!!! System mechanic 12 dhe te tjera nga softpedia
 248. Kaspersky 14.0.0.xxxx *Shqip*
 249. Apple lanson iTunes 12 Beta me dizajn tė ri (foto)
 250. Cyberghost premium 1 vit falas