PDA

Shiko versionin e plotė : Fotografia dhe Grafika 1. Te krijome nje Tekst 3D
 2. Si te bejme nje Apple Tekst
 3. A e dini se nė photoshop...
 4. Video - Te krijojme Efektin Matrix
 5. Video - Matrix Efekt II
 6. Si tė heqim Sytė e kuq nga fotot digitale
 7. Tekst me borė sipėr
 8. VIDEO - Trasformim foto ne atmosfer dimri
 9. Si tė krijojm njė User bar
 10. Drita e Vetėtimės
 11. Web faqe per designs
 12. Jep mendimin pėr njė logo tė portalit!
 13. Paketa Vista 2007 sipas Lirenti.com
 14. VIDEO - Si te zvogelojmė nje imazh/foto?
 15. Tekst me Diamante
 16. Tekst me Grafiti nė mure
 17. 42 Stile Layer per Photoshop Falas
 18. Krijoni Tekst me flake
 19. Tekst Frozen i ngrire
 20. 3D Teks Shkėmbor Ajzberg
 21. Tekst i kromuar
 22. Si te krijojme nje Logo Futbolli
 23. 800 Actions per Adobe Photoshop
 24. Sfonde per Kompjuter nga Lirenti.com
 25. Si te aplikojme nje Watermark (mbishkrim) mbi foto
 26. Si tė krijojmė njė imazh GIF transparent
 27. Si tė krijojmė njė Ikon Alarmi
 28. Si te krijojme nje Deklarate Dashurie - Love
 29. Lirenti 3 dimensionale...
 30. Adobe Photoshop ONLINE
 31. Si te krijojm nje Userbar[VIDEO]
 32. 10 Foto High Speed Photography
 33. Disa Foto te bera me Adobe Photoshop CS3
 34. Projekto dhe mobilo shtepine ne menyre moderrne!
 35. Tutorial - Si te bejm nje logo transparente
 36. Si te krijojme nje wallpaper 3 Dimensional
 37. Efekt shiu ne Photoshop
 38. Punimet e mia ne Photoshop CS
 39. Cilin photoshop te download
 40. Extract filter adobe photoshop cs4
 41. Nje Reklam per BMW 318i
 42. Nje punim per 2010 [BULE & BLACK]
 43. 2 WebDesigne thejshta :)
 44. Tunning Car
 45. Smoking Kills
 46. Lirenti.com Designs
 47. Lionel Messi GFX
 48. Te gatuash me Adobe Photoshop
 49. Krijo karikatura me Digibodys
 50. Video: Si te krijoni nje tekst me efekt te kendshem!
 51. Si te krijoni dhe shpetoni Layer Styles ne Photoshop
 52. Video: Sfera 3D ne Photoshop - Efekt Super!
 53. lirenti.com battery energy
 54. Si te perdorim Pattern ne Photoshop
 55. Video: Tekst me efekt per Lirenti.com
 56. Video: Si te krijojme nje ylber ne foto
 57. Video: Efekt mbi floke ne Photoshop
 58. Photoshop Plugins/Tutorials etj
 59. Video: Si te krijojme nje userbar
 60. Adobe Photoshop ne iPhone
 61. Evolucioni i Photoshop nga viti 1988 – 2009
 62. Dizenjo me zjarr
 63. Photoshop ne shqip – Komandat baze te Photoshop-it ne shqip
 64. Si te krijojme nje wallapaper www.Lirenti.com
 65. Si te vizatojme nje stilograf Real ne Photoshop!
 66. Hena me efekt djelli !
 67. Skin Plugins Te Ndryshme Pėr Adobe Photoshop
 68. Konkursi Vizatimit ne Photoshop - Lexo si te merrni pjese!
 69. Si te pastrojme ne Fotoshop fytyren nga nishanet gervishjet etj... !
 70. Paketa Logo/Font Lirenti.com per vizatimet tuaja!
 71. Efekti perendim ne photoshop Cs4
 72. Video mbi Sfond Wallpaper me ngjyra Ylberi
 73. Foto Profesionale ne Bardhe e Zi!- Video Mesimi
 74. Foto e Dubati ne 45 gigapixel
 75. Alexandre Pato
 76. Adobe Photoshop CS5 (Portable)
 77. Cristiano Ronaldo | Wallpaper
 78. Si te krijojme nje Abstract Visual Effect
 79. Text Effekt | Mesim
 80. 10 Keshilla mbi krijimin e nje logo-je.
 81. Video Kursi per Photoshop LIVE - Na ndiq!
 82. Lexo Mbi Kete Teme
 83. Si Te Krijoni Nje "ICE" TEXT EFFECT"
 84. Disa nga punimet e mia ne Photoshop
 85. Extreme Makeover
 86. Wallpaper danc !
 87. Foto cilesore e Grupit Polifonik Lab
 88. Koleksion kornizash per Photoshop
 89. Si te zvogeloj dimesionet file te nje fotografie
 90. Nje logo per........
 91. Nje pyetje ndihmese ju lutem mbi Photoshop
 92. Krijoni Kalendarin tuaj per vitin 2011!
 93. Veshja per Festat ne Kompjuterin tuaj nga Lirenti.com!
 94. Ndihme per Photoshop
 95. Kalendari i Muajt per Kompjuterin tuaj!
 96. Sfonde mbi Shen Valentinin!
 97. Photoshop Ekstrem - Dora e prerė
 98. Ndėrtoni shtėpine e Endrrave tuaja
 99. Lirenti Typography
 100. Lirenti lines
 101. Radio wallpaper
 102. EnjoyPic - Editor online per ti bere fotot argetuese
 103. 1000 Photoshop Tips and Tricks
 104. Lirenti 3D Designs
 105. Bileta Kartvizitash te gatshme PSD
 106. Video Guide - Si te krijojme nje Tekst 3D
 107. Diskutime mbi Video Mesimet per Photoshop
 108. Photoshop Wallpaper By ME
 109. Lirenti Bubureze
 110. Lirenti Wallpaper
 111. Design a Girl
 112. Mysterious Design
 113. Steve Jobs
 114. Kartavizita - Creative Business Cards
 115. Si te instalojme Brushes ne Photoshop CS
 116. Si te konvertoim nje VIDEO ne FOTO(GIF) me PHOTOSHOP
 117. Shkarko Patterns me motive Dimri
 118. Aparati Fotografik me 36 Milion Pixel nga Nikon
 119. Adobe Photoshop CS6 - Video e Pare mbi Content-Aware
 120. Ashampoo Photo Commander 9 Falas !
 121. Guida eBook per Fotografet
 122. Canon prezantoi EOS-1D C DSLR
 123. Pinta - Program Vizatimi dhe Editor Fotosh
 124. Adobe nis sherbimin "Creative Cloud"
 125. Per gjith fansat e photoshopit
 126. Imazhe per Cover Facebook Timeline
 127. Guida se ēfare formati te shkrepin ne nje Reflex - RAW apo JPEG
 128. Foto HDR me Simplycontrast
 129. Nje super master i photoshopit!
 130. Samsung EX2F ėshtė high-end model xhepi
 131. Cili Aparat Fotografik Dixhital eshte Ideali per mua - Shpjegime mbi blerjen
 132. Cili Objektiv eshte Ideal per te shkrepur Fotografi ne Dasma
 133. The War Has Just Begun
 134. HD Wallpapers krijuar nga une
 135. Keto jane sfondet e Windows 8
 136. Ja dhe fotografia qe Photoshop cs6 ka perdorur si imazh
 137. Sdo ta besoni cfar fshe mbrapa kesaj fotografie
 138. Led foto GIF
 139. Kush do deshironte nje dhome te tille ?
 140. FK Partizani wallpapers
 141. 100 Vjet Pavarėsi:1912- 2012 - Sfonde per kompjuter
 142. “Photoshop” nė vitet ‘50 (foto)
 143. Versioni i ri i Adobe Photoshop nuk do te perkrahe Windows XP-ne!
 144. [Dizajn] Adobe leshon Photoshop Elements 11 dhe Premiere Elements 11
 145. Gafat me te medhaja te Photoshop-it (foto)
 146. Icik ndim ?
 147. Skin per Virtual dj 7
 148. 65 Punime te pabesueshme me Photoshop (foto)
 149. Tatuazhet e Pavarėsisė (foto + video)
 150. Si tė shkrepni foton perfekte me kamerėn e Instagram
 151. Kartolinat e krishtlindjeve nga rrjetet socjale (foto)
 152. Si mund te krijojm nje kartoline me Photoshop
 153. Punimi "Cut & Hold" i Erik Johansson me Photoshop
 154. Lirenti foto Gif
 155. Lirenti Facebook Cover
 156. Adobe blenė Behance
 157. Personazhet e Disney ne Jeten Reale
 158. Loja me aparatin fotografik (foto)
 159. Cila ishte kamera jote e parė ?
 160. Bėhu mjeshtėr i Aparatit NIKON D3200
 161. Kamera kompakte PEN E-P5 nga Olympus me 16MP dhe Wi-Fi (foto/video)
 162. National Geografic zgjedh fotografinė e Alban Dragoshit
 163. Disa punime tė artistit Hua Tunan
 164. Njerėz lakuriq tė mbuluar nė mjaltė (foto)
 165. Si tė punoni me filterėt e Instagram nė mėnyrė professionale
 166. Pikturat perfekte tė artistit gjerman (foto)
 167. KFOR-i sjell fotografi tė mahnitshme, kryesisht tė maleve tė Kosovės (Foto)
 168. [Fotografi] Martin Luther King, Jr
 169. Kėto foto do t’ju thyejnė zemrėn
 170. Nė shtator mbahet gara e fotografive tė monumenteve “Wiki Loves Monuments 2016”
 171. Qė nga 2010 tregu i kamerave ka rėnė me 84%
 172. Fotoaparati 102 megapikselėsh i Fujifilm do tė kushtoj 10.000 dollarė (foto)