PDA

Shiko versionin e plotė : Aktualiteti ShqiptarFaqe : [1] 2 3

 1. Festat, 29 nentori dite pushimi, jo ceremonial
 2. Kartat pa impulse, hetime nga Antikrimi Ekonomik
 3. Kap gruan me tė dashurin, rrihet si hajdut
 4. Nis fluksi i emigranteve per festa, ja “plani antiradhe”
 5. SHBA: Jo shtyrje te zgjedhjeve
 6. Katastrofe ne Lezhe, shperthejne depot e naftes
 7. Moisiu kerkon daljen nga kriza e zgjedhjeve
 8. Fier, dhjete studio ēelin me foto ekspoziten “Fieri ne vite&
 9. SIM-Kartela vetėm 5 euro
 10. Kriza shqiptare
 11. Falsifikimi, 160 vulat e bllokuara
 12. Piro Dhima nuk i harron rrėnjėt e tij!
 13. Trinjak lindi kanadezja ne muajin e gjashte.
 14. Shkon per argetim, gjen vdekjen
 15. A do te dilni ne Demostraten e 10 shkurtit ne Prishtin
 16. Vret djalin e vetem per 200 mije leke
 17. Shqiperia ne NATO ne 2008
 18. Saimiri i “Fiks”-it flet seriozisht
 19. Zucchero, live nė “Selman Stėrmasi”
 20. Xhorxh W.BUSH nė Shqiperi
 21. Bush shpall pavarėsinė e Kosovės
 22. Sean Paul koncert ne Tirane ne 4 korrik
 23. KONCERTET E PLANIFIKUARA NGA LIVING ROOM
 24. Regjistrimi i numrit celular nė Shqipėri.
 25. Live Earth: 2 Miliard ne koncertin global per Token
 26. Bamir Topi President i Shqiperise!
 27. Tirana per her te parė me Kryetar shteti
 28. Emigrantet ne Greqi
 29. Ai mburret
 30. Vetehelmohet me fotoksine nje 18-vjeēare.
 31. Ēfare ndodhi te Hoteleri-Turizmi
 32. Greqia nen flaket e zjarrit, digjen njerez te gjalle.....
 33. Votoni, ju lutem! Tregohuni kombdashes!
 34. Aksident ne Greqi, nje shqiptar i vdekur dhe 10 te plagosur!
 35. Futet ne parlamentin grek partia ekstremiste Laos...
 36. Vdes fėmija 6 vjeē, nė rrezik pėr jetėn motra tjetėr...
 37. Shperthimi ne Prishtine, behen te njohur emrat e viktimave
 38. 20 profesionet mė tė lakmuara tė viteve 2000
 39. Perdhunon mbesen 10-vjece.
 40. Lajmet me te fundit nga Shqiperia!
 41. Te reja te ndryshme nga bota
 42. Histori origjinale nga Shqiperia
 43. Patentė pėr Alonson nė Shqipėri
 44. Harta e Greqisė deri nė Vlorė!!!
 45. INTERPOLI/ Persona nė kėrkim nga policia, tė ekstraduarit
 46. Gjendet i vrarė 10-vjeēari i zhdukur, arrestohet autori.
 47. 7 tatimorė me diploma false.
 48. Sekretet e njė zonje 100% klasike
 49. Rrihet barbarisht mėsuesja e fshatit.
 50. Kercenoi Ambasaden Gjermane,arrestohet 35-vjecari
 51. Depresioni, vetvritet me arme nje 49 vjecar
 52. ELBASAN: ARRESTOHEN DY POLICĖ RRUGORĖ
 53. INTERPOL TIRANA EKSTRADON NGA GREQIA KATER TE KERKUAR
 54. Vjedhja ne shtepi, kapet 22-vjecarja.
 55. Largohet nga puna, vetevaret 20-vjecari.
 56. Rekord,fshati njė vit pa drita.
 57. Vodafone dhe AMC: Ja si tė mbroni celularėt tuaj nga viruset
 58. Anomalia, 19-vjeē dhe nuk e di nėse ėshtė femėr apo mashkull
 59. Me pensionin qė marrim, jetojnė nėn minimumin jetik.
 60. Finlandė, 18-vjeēari masakėr nė shkollė.
 61. Ne vitin 2050 njerezit seks me robotet.
 62. Bije 5 vjecarja nga Ballkoni, shpeton.
 63. Sarandė, tė miturit mbyllen e torturohen nė njė "shkoll
 64. Shkollė tmerri nė Sarandė
 65. Tė sėmurėt mendorė, nė sulm
 66. Torturat dhe vrasjet e shqiptarėve nė Greqi
 67. 315 tė vdekur nga pakujdesia e shoferėve
 68. Durrės, njė nė dhjetė nxėnės merr drogė.
 69. Revoltė nė Lezhė, policia shpėton arbitrin e ndeshjes.
 70. Femija "peshkaqen"
 71. Fier, shtėpi publike pranė policisė.
 72. Durrės, 83 pėr qind e grave dhunohen nga partneri.
 73. Duhani dhe vdekjet e parakohshme.
 74. I sėmuri mendor tenton tė vrasė 5 veta: Bėnin zhurmė.
 75. Tiranė, 5 tė rinj rrahin 3 policė.
 76. Perdhunim makaber ne Greqi
 77. Varfėria, 5 mijė fėmijė analfabetė enden rrugėve.
 78. Gjykohen 12 lojtaret e Tun .per marredhenie me te mitur..
 79. Tushemishti :P
 80. Shkodėr, ngjarja e rėndė ndodhi nė sytė e djalit 17-vjeēar.
 81. Tetor i frikshėm nė Tiranė, 13 krime nė ditė.
 82. Hajdutet pushtojne Tiranen
 83. Prostitutat.
 84. Ja si i vjedh shteti grek emigrantėt shqiptarė.
 85. Zoti Kryeminister
 86. Thahet Tirana, dy ditė pa ujė.
 87. Plumba per lojen e bilardos, dy te plagosur.
 88. Raporti, 32% e fėmijėve nga mosha 6-17-vjeē punojnė.
 89. Gjithēka qė duhet tė dini pėr Amerikėn
 90. Tė njohim Amerikėn
 91. Hackeri 16 vjeēar vjedh sekretet e NASA-s
 92. Masakra, rrefehet nena e vrasesit.
 93. Nėna helmon fėmijėt
 94. Verdhėza infekton nxėnėsit
 95. Ukrainė, dhjetėra tė vdekur nė minierė
 96. Ministrja e Shėndetėsisė sė Italisė, nė Shqipėri.
 97. Rebelohen studentet, sulmohet menaxheri i Petroliferes
 98. Vritet 18-vjecarja, plagoset “shenjestra”
 99. "S’me dhate vajzen, po ikim ne parajse"
 100. Rekruton te mituren per te bere prostituten
 101. Bariē jep dorėheqjen pas humbjes sė turpshme
 102. "Maniaku" shpon gomat e 20 makinave
 103. Mbytet Anija ne Antarktide(foto)
 104. 20 fakte qė nuk i dinim pėr floririn
 105. Bie nga tarraca e pallatit, vdes 32-vjeēarja
 106. Festat, hyrje-dalje e lire nga Greqia
 107. Nxenesit filmojne poshte fundit te mesueses
 108. Tirana, sot 500 mijė banorė pa drita: Ja 9 zonat qė preken
 109. Vritet shqiptarja me shume identitete
 110. Vlora vishet me flamuj kuq e zi
 111. Si te beni dokumentat Italiane? (guida)
 112. Flamuri i Pavaresise, kater variantet e origjines se tij
 113. Mundohet te hape depozite bankare me fature fallco!
 114. Ēmimi i bukės nė Tiranė, 1 euro
 115. Arrestohet babai, pėrdhunoi tė bijėn 15-vjeēare
 116. Nata e Bardhė, kėngė partizane dhe pėrqafime publike
 117. Studimi, Italia diskriminon shqiptarėt nė spitale
 118. Tre sekrete pėr fėmijėt nga 0 nė 3 vjeē
 119. SIDA
 120. Mister vetėvrasja e 21-vjeēares nė Kamėz
 121. Origjina e SIDA-s
 122. VIP-at me SIDA
 123. Taksistė shqiptarė nė Alaskėn e minus 40 gradė C
 124. 95 vjet Forca te Armatosura shqiptare
 125. Prodi ne Tirane, per nuklearin
 126. Sulmohet makina me lekė e "Raiffeisen Bank"
 127. Ndricimi ne shkolla, nxenesit drejt verbimit
 128. Bota e bukurosheve inteligjente japoneze
 129. Parada, ushtria shqiptare tregon "muskujt" para NA
 130. Shqiptarėt, mė shumė shanse pėr tė fituar per Green Card
 131. Terri, shpiket kandili “shiringė”
 132. Pranga prostitutės, e kapin me dy klientė
 133. Plumba per nder, vrasin motren me te dashurin
 134. Plagos babain e vajzės qė donte
 135. Tabuja e incestit
 136. Bashkėfshatarėt i dėgjonin rėnkimet, por nuk e preknin
 137. Hygerta Sako - Martesa e ish-missit nė krizė
 138. 8 Dhjetori, koncert madhėshtor nė sheshin “
 139. Rritje pagash 20% nė shėndetėsi
 140. Ledina Ēelo martohet pėr tė marrė letrat nė Angli
 141. “Vrasjet brenda familjes, burgim te perjetshem”
 142. Qeveria, 10 mijė lekė shpėrblim
 143. Zihet me te atin, vetehelmohet adoleshentja
 144. Shkėmbim zjarri mes bandave, tre tė plagosur
 145. “Miliarderen e pritėm si Helenėn e Trojės“
 146. Fier, viktima e parė nga gripi
 147. Shtetrrethim nė Qytetin Studenti
 148. Pogradec, goditet me dru nė kokė drejtori i gjimnazit
 149. Blero akuzon: Ēmimet janė tė shitura
 150. Zhytet ne borxhe, prostituon shqiptaren shtatzene
 151. Ikėn pėr ditėlindjen, e pėrdhunojnė tri ditė rresht
 152. I ftohti, sot minus 9 grade Celsius
 153. KESH, energji pa kufizim per festa
 154. Fluksi i fundvitit, debora bllokon emigrantet
 155. Tritol tri femrave, dyshohet babai
 156. Nallbani: “Mafia” e Festivalit
 157. Merr peng fqinjen, kerkon ta perdhunoje
 158. Prostituta e mitur, kapet tutorja
 159. Gripi ngjitės
 160. “Burri me rreh qe prej 7 vjetesh”
 161. Mos braktis femijen, merr shperblim 10 mije leke ne muaj
 162. Zjarri shkrumbon nėnėn me 3 vajzat
 163. Vdesin dy persona, po hapnin njė kanal
 164. Radha nė Kapshticė shkon nė 5 kilometra
 165. Digjet pallati 10-katėsh, nė panik banorėt e ish-Bllokut
 166. Historia e kukullave
 167. Nėna e 5 jetimėve: Fėmijėt ngopen me bukė vetėm pėr Bajram
 168. Alarmi, nė treg lodra qė rrezikojnė fėmijėt
 169. Fisi ngujohet "pėr njė fjalė goje"
 170. Qė nga dita e sotme, vende tė reja i bashkėngjiten Shengenit
 171. Eni dhe Elsa Lila
 172. Humb jetėn 11-vjeēari, e tėrhoqi kali zvarrė
 173. Londra, "kryeqyteti i ri" i botės
 174. Varfėrohet tavolina e Vitit tė Ri
 175. Perdhunon kusheriren, pranga 21-vjecarit
 176. E mitura shtatzene, pranga pedofilit
 177. Gjakmarrja, vriten nėnė e bir
 178. Santa Klausi, historia e nje miti
 179. Viti i Ri, 4 kubiste do te ndezin Tiranen
 180. Shtatzene, mbytet me shall 21-vjecarja
 181. Radhė pėr shpėrblimet, vdes pensionistja
 182. "Elisabeta II ėshtė njė dhi"
 183. Han, zyrtarisht trajner i Shqipėrisė
 184. Autori: Drejtėsia mė detyroi tė bėhem vrasės
 185. Korēė, zbulohet moteli me prostituta
 186. Shqiptarja 117-vjecare, qe i shkroi leter Bushit
 187. Vritet Benazir Bhutto, liderja e opozitės
 188. Denoncon ish-te dashurin pas ndarjes
 189. Shqiptaret shfrytezojne studenten Polake
 190. Sekretet e vogla tė Elsa Lilės
 191. E le i dashuri, vetedigjet 30-vjecarja
 192. Viti i Ri, si te festojme pa kokecarje
 193. Pas 1 janarit, vizat “merren si buka”
 194. Pa koment :P
 195. Vriten pėr gjakmarrje motėr e vėlla
 196. Djeg veten 31-vjeēarja e divorcuar
 197. Lindjet e para, 2008 "vit mashkull"
 198. Interneti, protagonisti i vitit 2008
 199. 70 vitet rok tė Ēelentanos
 200. Festat, 400 milionė lekė fishekzjarrė
 201. Perdhunohet ne qeli, ne cmendine i mituri
 202. Italiani digjet i gjalle pas aksidentit
 203. Aksidentet, 3 te vdekur ne dite
 204. "Ishulli i kristaltė" qė do prekė qiellin
 205. Tiranė, digjet vila e Qazim Mulletit
 206. Fundjava dhe festa, nė Kapshticė shkon radha 5 kilometra
 207. Bie tavani i klasės, plagosen dy nxėnės
 208. Vizat, BE ndėshkon Shqipėrinė
 209. Qendra e Tiranes, ferri i automjeteve
 210. Femija moster
 211. Itali : Bebja e pare lind shqiptare
 212. Kasapi ther pasagjerin per parkimin
 213. Angli, shqiptarja i pėrdredh kokėn burrit
 214. Rumunet perdhunojne shqiptaren
 215. Dialogjet e Alise me intelektualet ne '90
 216. Gripi nė Korēė, 100 vizita nė ditė
 217. Perdhunimi i femijes, pranga 40-vjecarit
 218. “Si u shita te shqiptaret skllave seksi”
 219. Bakllavaja: Histori petesh dhe festash
 220. KURSI I KEMBIMIT
 221. Lėvizja e qytetarėve nė Maqedoni, si mė parė
 222. Vodhen regjistrat per t’u shpetuar mungesave
 223. Grabitet dhunshem nje grua
 224. “Top Channel”, licence kombetare
 225. Abuzimi me femijet, veper penale
 226. Shesin beben per 3 mije euro
 227. Skllave seksi per te rritur femijen
 228. Senati "rrėzon" Romano Prodin
 229. Akuza pėr ngacmim seksual shqiptarit viktima 11-vjeēare
 230. Perdhunohet femija, pranga ish-te dashurit
 231. ISHP: Higjiena nė shkolla, kushte shumė tė kėqija
 232. Stop kontrollit ndaj FSHF-sė
 233. Gjendet i varur 11-vjecari
 234. Shkėlzen Berisha: Pse ika nga “Eagle Mobile”
 235. Vizat me Maqedonine, arrihet marreveshja
 236. Vajza, e zhvirgjeruar prej shume vitesh
 237. Droga vret te riun, familja: E prisnim
 238. Nėndrejtori i ēon letra ngacmuese gjimnazistes
 239. Abuzoi me te mituren, pranga 70-vjecarit
 240. Vellezerit vrasin per nje fyerje kusheririn
 241. Pavarėsia e Kosovės do shpallet mė 17 shkurt
 242. Tė gjithė jemi nga pak tė ēmendur
 243. Ekzekutimi i biznesmenit, pranga te dashures
 244. Pergjaket dashuria e ciftit, masakrohet xhaxhai i djalit
 245. Bangladeshi, bordelloja qė vuan urie
 246. Ne agoni nga SIDA, femija pret... jete
 247. Ish polici, seks dhe tutor me dy te mitura
 248. Arrestohet banda qė vidhte shtėpitė nė Tiranė
 249. "Aventura ime nga Guantanamo nė Tiranė"
 250. Historia e festės sė Shėn Valentinit