PDA

Shiko versionin e plotė : Barsaleta dhe Humor nė Vite 1. si te besh te lumtur nje femer apo nje mashkull.
 2. Te ndryshme
 3. Barsaleta e humor me bjondet
 4. Ja ēfarė ndodh ta kesh baban GrafikDesigner
 5. [FOTO] Galeria pėr tė qeshur
 6. Basaleta #2
 7. Dialektet Shqiptare
 8. Barcoleta
 9. Barsaleta italisht
 10. Gafa njerėzore!!!
 11. Fjalor Turqisht-Shqip ( Te qeshim pak )
 12. GALERIA PER TE QESHUR (PACENSURE)
 13. Prezantime per te qeshur
 14. Fjalori me i goditur shqip- shqip :lol:
 15. Burra nese ju merziten grate,zevendesoini ato me birren!
 16. Keshillat per jeten. Duhet ti lexoni patjeter
 17. TEMA U MBYLL (ME MIREKUPTIM PoLiGrAfIkSi)
 18. I rrept ne klas! E di kush jam une?
 19. BEBAT E FORUMISTAVE
 20. Nese gruaja do te kontrollonte boten... :P
 21. Nuk e bleva se skishte garazh per makinen....
 22. Fjalor Shqip - Anglisht (me kod me te tera) :lol:
 23. GJENI PERSONIN QE JU INTERESON NEPERMJETE SATELITIT.
 24. Pa koment :D
 25. PC :lol:
 26. Para dhe Pas Martese!?
 27. Stema e Ferrarit
 28. Pallati dhe Kasollja :D
 29. Bjondja kėrkon burrė, Polici qė qesh, Plaku dhe vajza ..
 30. Baraleta +18 (zone e kuqe)
 31. Mendime komike - tė qeshura pa fund!
 32. Fjalė tė urta, tė pėrpunuara... (pėr tė qeshur)
 33. Anekdotat e mia:)
 34. Poezi humoristike
 35. W.C
 36. Ne cilin pozicion keni lindur? Kalendar Erotik
 37. Foto reklamash qesharake por dhe te zgjuara :)
 38. Nese rritet akoma cmimi i benzines...
 39. Burri, qe merr medaljen e vitit
 40. Ku eshte ndryshimi?
 41. Ēfare duhet te ndani me miqe dhe ēfare jo!
 42. Prapesira femijesh per te qeshur
 43. Djali me Fat!
 44. Mendon se eshte Spiderman!
 45. Ja si peshkohet!
 46. Keshtu eshte kur lini kasetofonin ndezur!
 47. Ndonjehere, makina e pa lare eshte me e bukur!
 48. Pas krizes se burses financiare ne Amerike :)
 49. Keshtjella prej rere!
 50. Keshtu eshte kur te martojne me zor!
 51. Ja si funksionon Qeverria!
 52. General Motors ...
 53. Humor nga Arkas me foto
 54. Dedikuar Lirenti.com
 55. Ja si te bejme lek!
 56. Gjeografia e femrės
 57. Receta, pėr gocat e forumit.
 58. Fabula gazmore
 59. Barcaleta mbi bjondet
 60. Per te qeshur
 61. Kujdes kur fle gjumė... smund te dish ēfarė tė bėjnė...
 62. Leter mamase
 63. Apartamenti me qera.
 64. Evolucioni i mashkullit dhe femres!
 65. Histori e "Trishtuar"
 66. Zmadhimi i dritares..
 67. E-Maili
 68. Foto humor - Gjera qe mund te ndodhin vetem ne Shqiperi
 69. Barcoletė -Nuk po hin
 70. Peshqiret
 71. Beni kthehet ne shtepi i lumtur
 72. Karabinieret
 73. Barcaleta per te qeshur
 74. Kalaja e Ibicės
 75. Gruaja e shėmtuar
 76. Jete koti !!!
 77. Video humoristike te llojeve te ndryshme
 78. Koalicioni PD me LSI
 79. Shkarkoni foto humoristike
 80. Leter e nje nene derguar djalit karabinier!
 81. Per bjondinat
 82. Cifti i ri!
 83. Histori qesharake!
 84. Barsaleta Te Ndryshme
 85. Shpėrblimi i policit
 86. ''Njė dhuratė pėr ditėlindjen''
 87. 10 keshillat e nje dembeli
 88. Gjashte te vertetat e padiskutueshme ...
 89. Goca e mamas
 90. Barcaleta by vini123
 91. Barcoleta
 92. Si te kerkojme Titullin e nje Kenge!
 93. Rekordi i Birres
 94. Facebooku ne te ardhmen !
 95. Photo Humor Collection
 96. Fytyra juaj pas 20 vjetesh!
 97. Arkitekti i Vitit
 98. Barsaleta
 99. Leter dashurie e vitit 1935 :P
 100. Thenie te zgjuara per te qeshur...
 101. Shije laberie
 102. Sms befasuese
 103. Je shqiptar kur...
 104. Humor Informatike
 105. SMS - Humoristike
 106. Fjalor humoristik
 107. Poezi Qesharake
 108. Humor me police
 109. Humor - Njė problem nė PC
 110. Babi,si linda unė?
 111. Mund te jemi miqte me te mire te jetes
 112. Foto Argetuese ku ne qender jane Kompjuterat
 113. Indiani me nje Testikul
 114. Pyetje te perditshme qe na bejne te qeshim.
 115. Barsaleta me Nastradinin
 116. 1 Problem ne PC
 117. Ai se eu te pego per ata qe dashurojne makinat
 118. Skeezy ft. Master D - Nuse Oj Nuse (Ai Se Eu Tu Pego Shqip)
 119. Provojeni
 120. Ndermarrja jone kryen keto sherbime
 121. Horoskopi Humoristik !!
 122. Dini tė bėni shaka? Horoskopi zbulon sensin tuaj tė humorit !!
 123. Ndihet femra me Sexy ne Bote
 124. Per qit fore a keni zgjidhje
 125. Nje interviste pune
 126. Ndaje CocaCola me Lirentin !
 127. Aktoret Shqiprare Te Humorit !!
 128. Neser nė "Epoka e Re" mund tė lexoni
 129. 15 pyetje qesharake qė na bėjnė ēdo ditė dhe 15 pėrgjigje qė nuk i japim dot !!
 130. SHQIPTARIA (sarkazem)