PDA

Shiko versionin e plotė : KurioziteteFaqe : [1] 2 3 4 5 6

 1. bing bang, zanafilla e botes
 2. Fiton nje abonim per gjithe jeten sepse....
 3. Rrembehet nga kenaqesia virtuale e perfundon...
 4. 3 te verdhe = 1 te kuq, nese nuk besoni lexoni....
 5. Se shpejti revolucioni elektronik....
 6. A E DINI SE?
 7. Studimi, dikur nė Mars ka pasur det
 8. Bote e ēuditshme!
 9. Njeriu mė i moshuar i botės, nė SHBA
 10. Bretkose brenda nje guri ambre qe para 25 milion vjetesh
 11. Kartolina mberrin pas 90 vjetesh(foto)
 12. Nje Superpeshk (sunfish)(foto)
 13. Kuriozitete & Zbulimet e fundit nė botė (foto)
 14. Shpikjet e tė ardhmes
 15. Eshte nje raket? eshte nje Avion? boh eshte Google Maps!
 16. Kompiuteri 1 Milion Dollarė (foto)
 17. 8 Mije SMS ne muaj dhe fiton 25dollar
 18. Kuader rekord shitur 72 milion dollar(foto)
 19. Kafshet Ribele. Shpeton Majmuni, Lopa ne qytet
 20. sa ju besoni magjistareve iluzionist
 21. Anomalit e Mjekesis - Konkursi Photoshopit
 22. Rekorde Gines (Guinness World Records)
 23. Lajme tė ēuditshme nga e gjithė bota
 24. TEST. Dini te pergjigjeni Shkencerisht?
 25. Shenjat astrologjike
 26. SAIMIR STRATI NE GUINES
 27. Vajza nga Kina me floket me te gjate ne bote!
 28. 18.000 modela lakuriq (nude)
 29. Dueli mė i gjat nė boks
 30. Zogu i goditur fluturon ende!
 31. Meshkuj dhe Femra, natyra na ka bėrė tė ndryshėm!
 32. Njeriu me i gjate ne bote takon njeriun me te shkurter.
 33. Kuriozitete
 34. Makina 8 milion dollare
 35. Albanese,njė planet qė mban emrin e Shqiperise.
 36. Altruizmi "njerėzor" i milingonave
 37. 20 fakte qė si dinim pėr jetėn nė hapėsirė.
 38. EKSPLORUESIT E RINJ TE TOKES
 39. Lamtumirė injeksioneve, shpiket ēipi kurues.
 40. Muzika qetėson mė shumė se ilaēet.
 41. Laptop ne vitet e '80
 42. Ne Tailand lind nje femi gjysma kafshe....(foto)
 43. Nje automobil i vitit 1911
 44. Natyra krijoi nje lum te ri...
 45. 61 miliardė SPAM-e ēdo ditė mbushin e-mailet.
 46. Kuptimi i IP Adreses
 47. DORESHKRIMI MISTERJOZ
 48. Martohet me qenin pėr tė larguar fatin e keq.
 49. Njeriu dhe Ariu 8O
 50. 200 miljon dollar KESH (foto) :P :P
 51. Angli, krijohet fustani me kartmonedha
 52. Kopsht pėr burra kur gratė tė bėjnė pazar
 53. "Bateria prej letre" e ardhmja e elektronikės
 54. MP3 playeri mė i shtrenjtė nė botė
 55. 100 datat me te rendesishme te shekullit te kaluar
 56. Vendet ku festohet festa e flamurit 2007
 57. Koleksion me ēudira
 58. Njeriu-Dru
 59. Peshku fluturues ne gjirin e Meksikes
 60. Kuriozitete mbi Gjumin
 61. Njerez me brire…
 62. Roboti
 63. Vjedh tortėn pėr tu kthyer nė burg
 64. Policia italiane arreston Robin Hoodin
 65. Top 10 ndėrtesat mė tė larta deri nė vitin 2010
 66. Shikoni se si vizatohet :P :P
 67. Paisje usb Flash spiun
 68. Ktu jan disa nga karakteristikat per femrat...
 69. Shtetet qė pėrdorin mė tepėr celularėt
 70. 10 aeroportet me te mira ne bote
 71. Angli, 10-vjeēarja dhe 13-vjeēari bėhen prindėr
 72. Foshnja e lindur nėn dritėn e celularėve
 73. Ja Misteret E Botės
 74. Mėngjesi, mėnyra mė e mirė pėr tė nisur ditėn
 75. Gjigandi i detit
 76. Bur Dubai
 77. Bau Xhishun - Njeriu mė i gjat nė botė
 78. Gratė janė mbretėresha tė ftohjeve
 79. Burgoset zogu pėr shkak tė fyerjeve
 80. Mjalti nė mėnyrė tė efektshme zbut kollitjen e natės
 81. Shimpanzetė mė tė mirė se njerėzit nė lojėn e kujtesės
 82. Plantacion marihuane nė manastir
 83. Cilat janė shtatė mrekullitė kompjuterike!!
 84. Si shkaktohet e gėrhitura gjatė natės
 85. Shpėtoi mirė :o
 86. Kur ka lindur martesa?
 87. Jamie Lynn Spears – shtatzėnė nė moshėn 16-vjeēare
 88. 30 vdekjet mė tė ēuditshme nė historinė e botės
 89. Abigail dhe Brittany, dy vajzat binjake
 90. Nėse vuani nga bulimia, terapia ėshtė....martesa!
 91. Disa veti te ujit
 92. Miu i modifikuar gjenetikisht nuk u frikėsohet maceve
 93. Gjysma e grave do tė ndryshonin pamjen e partnerėve tė tyre
 94. Hena na e ndryshon jeten?
 95. Fjalet me te kerkuara ne Google per vitin 2007
 96. Sambath Uon dhe miku i tij i vecante
 97. Skulptura prej akulli me e madhe ne bote
 98. Alkooli ua ha zemrėn heshturazi
 99. I shpėton rėnies nga kati i 47-tė!
 100. Vitamina C - vitamina qė tė zgjat jetėn
 101. Marihuana kancerogjene
 102. Restoranti me i mire ne Kine!
 103. Kalendarėt, prejardhja dhe kuptimi i 12 muajve
 104. Qente me te medhenj ne bote!
 105. Lajmet e cuditshme nga cdo cep i botes
 106. 12 shenjat e horoskopit pėr 12 muajt e vitit
 107. Breshka me dy koka
 108. Gjen vėthin e humbur nė stomakun e peshkut
 109. Ku ndodhen burgjet mė interesante nė botė!
 110. Si tė zgjasni jetėn pėr 14 vjet?
 111. Ngjitet pėr krevat qė tė mos shkonte nė shkollė
 112. Familjet mbretėrore mė tė pasura tė botės
 113. Historia e Pemės mė tė famshme nė botė
 114. Martohet Me Te Burgosurin e Denuar Me Vdekje...!!
 115. Ndikimi i telefonave celularė tek dėgjimi
 116. Si vizatohet ne Paint :P
 117. Si ishte moti sot ne....?
 118. Vitaminat kryesore
 119. ‘Aeroxheli’ peshon pak me shume se ajri.
 120. Si mund te rregullohet kubi nga nje femije i vogel...
 121. Dentisti ofron kontroll pėrmes internetit
 122. Ne planetin Mars ka Jete!
 123. Pishina me e madhe ne Bote!
 124. Disklavier - njė piano digjitale pėr internet
 125. Si ta vizatosh fytyrėn..?
 126. Lepuri me veshet me te gjate ne Bote
 127. Ka kaluar 72 minuta ne akull
 128. David Copperfield
 129. Padisin fqinjėn sepse pi shumė duhan
 130. Nje verber kapet duke ec me shpejtesi!
 131. Kuriozitetet e nje dite
 132. Rinspeed sQuba, makina e pare nenujore
 133. Llogaritje interesante, aktuale dhe tronditese!!!
 134. Great Wall of China (Muri i Madh)
 135. Qeni qe pi cigare..
 136. Elefanti, mendon se eshte Piktor!
 137. Shikoni token nga galaksia
 138. Shikoni se cfare shpik Microsofti
 139. Hotele te lire ne Austri: vetem 15 euro
 140. Bajga e dinozaurit shitet rreth njė mijė dollarė
 141. ARTI, proverba...
 142. 15 mėnyra pėr tė lidhur kėpucėt!
 143. Kujdes nga imitimet!
 144. Pas 100 Vjetesh!!!
 145. Do vinit ne nje restorant te tille???
 146. 25 te pasurit e botes
 147. Logot e mbretėrve tė rrugėve
 148. Princėrit dhe princeshat mė tė famshme tė botės
 149. REMBRANDI ORIGJINAL SHITET SI IMITIM
 150. Fantazia e Natyres
 151. Kupa prej 1 Milion dollaresh
 152. Gjendet Anija e luftes te '700
 153. Shpeton Ariun nga mbytja
 154. Nga Vesa tek Zogu
 155. Te besh nje Gare me gruan mbi shpin!
 156. Goja me e madhe ne bote
 157. Eshte me te vertete e pabesueshme kjo qe ben ky personi
 158. Dhjetė hajdutėt mė budallenj nė botė
 159. Katarakt i cuditshem qe nuk bie
 160. Shikoni cfare ben ky personi
 161. Ligjet me te cuditshme ne bote !!!
 162. Nje mur pak sa i ēuditshem!
 163. Si te shmangim nje kamer sigurie me 1 Euro
 164. Nje ujvare e ēuditeshme!
 165. 20 trashėgimtaret mė interesante tė botė
 166. Reklama e Chupa Chups
 167. Misteri i flokeve te kuq
 168. Piercing ne sy, mbi qerpikun e syrit!
 169. Gjarpri duke ngrene gjarper!
 170. Ylber me kokeposhte ne Britani
 171. 10 organizatat kriminale mė tė rrezikshme nė botė
 172. 10 fjalimet mė tė famshme nė histori
 173. Jeton me thiken e ngulur mi koke!
 174. Dilni ne faqe te pare te revistave me te famshme!
 175. Kinezi qe kendon shqip
 176. Disa balete nga popuj te ndryshem vertet te mrekullueshme
 177. Disa nga rekordet Guinness ne bote
 178. Foto nga Rekordet boterere - Guinness World Records
 179. Ēfare ben Demi kur e ze vapa?
 180. Shikoni cila kenge ishte Nr1 diten qe keni lindur!
 181. karikoni celularin pa rryme elektrike
 182. 20 kishat mė tė interesante nė botė!
 183. Fruta gjigande per njerez te xxlarge
 184. lind macja me 2 koka
 185. Njė shtėpi e thjeshtė dhe e varfėr...
 186. Dy vajza bejne dush ne lavamanin e pjatave!
 187. A e dinit qe....
 188. Si mund te fshihni nje elefand me ndihmen e Photoshop…
 189. Disa Kuriozitete
 190. 4 Hakerat Me te Famshem ne Bot
 191. Disa Kuriozitete
 192. 12- Kuriozitete
 193. Kuriozitete te ndryshme interesante!
 194. Fakte Shkencore
 195. Kuriozitete te Cuditshme
 196. Ja nje gare e ēuditeshme - Vetem nqs keni stomakun bosh
 197. Kuriozitete nga Bota
 198. A ėshtė Obama, Osama Bin Laden? Shikoni videon...
 199. Kjo grua ėshtė 76 vjeēe!!!
 200. Lind kompjuteri njeri
 201. Ēifti i pasur, 155 mijė $ pėr tė klonuar qenin
 202. Torta mė e madhe me djathė nė botė
 203. Shpiket celulari qė mat nivelin e stresit
 204. Foto mbi rekordet boterore !
 205. Gjinjtė mė tė mėdhenj nė botė
 206. Gjarpri mė i madh i tė gjitha kohėrave
 207. Disa Kuriozitete!!!
 208. Shtepia Levizese brenda Autobuzit
 209. Harron 10.000 euro nė tualet publik
 210. Ndėrtesa e 1.000 dritareve
 211. Gjen celularin nė barkun e njė merluci
 212. Klinika amerikane ofron bebe me porosi
 213. Gjėra tė pabesueshme qė ndodhin nė Amerikė…
 214. Qeni endacak ia blen vetes ushqimin
 215. Majmuni mbyt pronarin e pashpirt me kokos
 216. Kėpuca turke qė goditi Bushin, rekord shitjesh
 217. Nėna lan foshnjėn me qumėsht gjiri te saj
 218. Humb gishtin ne aksident, e zevendeson me USB
 219. I pafajshėm pas 27 vjetėsh burg
 220. 97 vjeēe, martohet pas 80 vitesh me tė dashurin e parė
 221. Restorant ku rrobat dhe qeni nuk lejohen!
 222. Zbulohet nje elefant roze ne Afrike
 223. I paralizuari fillon tė ecėn pasi kafshohet nga merimanga
 224. Mashkulli shtatzėnė pret binjakė
 225. Gruaja ulėrin si ujk
 226. Papagalli shpėton fėmijėn, shpallet hero
 227. Sirena - Te jete e vertete?
 228. Gjykatėsi nė gjumė, gjatė kohės sė gjykimit
 229. Minjtė heronj zbulojnė minat
 230. Punime te mrekullueshme qe kane si material perdorimi konserva te ndryshme
 231. ADN vendos kur duhet ta humbisni virgjerine
 232. Me anė tė Facebook-ut ia shpėton jetėn
 233. Cudia, mjeket ia nxjerrin plumbin pas 12 vjetesh
 234. Gjarperi qe ka ngrene dhe ka ne bark nje njeri
 235. Si te hapni makinen tuaj nese keni humbur celesat
 236. Si te pastroni mausin tuaj
 237. Feston ditelindjen ne lume, e ha krokodili
 238. Udhėtari tokėzon aeroplanin, pasi ndėrron jetė piloti
 239. Ngrin spermen per 22 vjet, i vjen ne jete nje vajze
 240. Bredhi 5 centimetra nė mushkėritė e njeriut
 241. 75-vjeēari xhiron film pornografik
 242. Rusi, biznesmeni premton nje kishe per cdo vit jete
 243. Jill, gruaja qe po ben me “dhimbje koke” shkencetaret
 244. Interesante
 245. Miqesi e rralle, gruaja puthet me luanin
 246. Flokėt 2.6 metra tė gjata
 247. Hajni dėnohet me shkollė
 248. Rusi i pi tetė shishe vodkė dhe mbijeton
 249. Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit ēantėn
 250. Hap profil tė rrejshėm nė Facebook pėr t’i kapur punėtorėt