PDA

Shiko versionin e plotė : Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit 1. Verejtje
 2. Kam nje ankese si duhet te veproj
 3. Paqartesi te ndryshme!
 4. Ne lidhje me pseudonimin
 5. KUJDES nga kėta individė!
 6. Pse Portali nuk po hapej?
 7. virusi i ri
 8. Modifikimi i Profilit
 9. pytje
 10. Problemacione me Lojrat!
 11. Kerkese...
 12. Hello!! Tė bashkojmė mendimet & idet!
 13. Kam nje verejtje per LAKEN
 14. pyetje
 15. I provuat Sms-te Falas? Lini nje koment/feedback....
 16. gjinia...tek profili...,.
 17. moderatorve
 18. mos u frikesoni bre- se nuk e kam ndermend qe te behem moder
 19. Pse?
 20. *Piket dhe Eurot?????*
 21. per administratoret!
 22. si te luhen lojrat
 23. Bllokim IP
 24. Kerkese per mospranim ne forum (per dhenie ban)
 25. Gjuhet e huaja!
 26. Verejtje per lojrat
 27. Nuk mund te postoj me shume se 3 imazhe ne forum
 28. Mbi titullin e temave!
 29. SHARJET NGA DJ_DANIEL
 30. Lajmėrim pėr anėtarėt e komunitetit Lirenti.com
 31. Kampionati i lojrave
 32. Ndihmė Lirenti, Opsioni Thanks ne forum!?
 33. Probleme me reputacionin???
 34. Njė pyetje.
 35. Do tė ishte mė mirė....
 36. Pyetje...mbi adresat rapidshare
 37. Dhurimet per Lirenti.com
 38. Kerkes per Administratoret - Smundem te hap tema te reja
 39. Copy prej www.lirenti.com
 40. Krijimi i nje profili per politiken.
 41. Ēfare jane... reputacioni, piket, postimet?
 42. Sygjerim mbi Reality Show BBA
 43. Lexoni te gjithe pa perjashtim! Duhet lexuar & [ Verejtje per Adminat ]
 44. Nje propozim per Chat!
 45. Pseee?? Foto e avatarit ne forum?
 46. Reklam ne mesazhet private!
 47. Pyetje per Adminat
 48. Problem me Avataret - dalin te shtrember
 49. Ku jane disa nga lojrat ?
 50. Probleme me Faqen
 51. Pyetje per albumet ...!!
 52. Koha per te derguar PM te ulet
 53. Perse.....
 54. [Sygjerim] Temat e marra nga faqet e tjera
 55. Probleme ??
 56. Sa eshte e drejte te mbrohet injoranti!
 57. Si te fus nje postim ne Blog?!
 58. Amanet labja...
 59. Sygjerim..