PDA

Shiko versionin e plotė : Informacione dhe Komunikime 1. [INFO] Si Funksionon Sallė Lojrash !
 2. [INFO] Si tė Luajm Sudoku!
 3. [INFO] Si Funksionojn Pikėt dhe Lekėt?
 4. [INFO] Si Tė Luajm te Casino?
 5. [INFO]Si Funksionon llotaria?
 6. [INFO] Si funksionon Dyqani?
 7. [INFO] Fjalekryqe
 8. Salla e Lojrave
 9. Degjo Radio Live dhe bej kerkesa muzikore
 10. Si tė pėrdorim forumin...
 11. [INFO] Falas dhe Fantastik Lirenti.com ToolBar
 12. [INFO] Hapėsira pėr Celularėt ėshtė shtuar
 13. [INFO] Eshtė Shtuar Hapesire pėr dėgjimin e muzikės on Line
 14. Ēfarė mendoni pėr Toolbar-in
 15. [INFO] Foto Editor nė linjė
 16. Hyrje e re pėr Portalin
 17. [INFO] Sistemi Reputacionit
 18. [INFO] Design i ri pėr forumin
 19. [INFO] Adresė e-mail dhe msn
 20. [LEXO] Ju pėlqen siti? Doni tė jeni Moderator?
 21. [Dhurime] Kontributi Juaj Bujar
 22. Doni tė keni Websitin tuaj? Doni tė instaloni njė portal?
 23. SMS Falas dhe per Smod, Mod, Vip, Club
 24. FAQ - Ndihma e Shpejt e Forumit
 25. Portali do tė mbyllet pėr disa ditė(do te behet azhornimi)
 26. Ēfare NUK ju pėlqen dhe ēfare PO!?!
 27. [INFO] - Shtoni Vendodhjen tuaj, tani e disponueshme
 28. Luaj Mahjongg!!!
 29. Gold TV - Televizioni per forumin tone
 30. Kalimi ne nje server te ri dhe 1 ofert per webmasterat
 31. Problemet me regjistrin e forumit
 32. Lexo ketu para se te Ankoheni?
 33. kerkoj ndihm
 34. Informacione mbi Profilin Tuaj!
 35. Anėtarėt qė duhet tė verifikojnė email-in janė..
 36. A eshte i domosdoshem nje CHAT ne bord?
 37. Chat-i ėshtė aktiv - Mbi 250 shqiptar nė linjė
 38. 10 gjėrat qė duhet tė dini mbi Lirenti.com!
 39. Si mund tė kontaktoj me Stafin?
 40. Lajmerim Per Graden Mbreti Lojrave
 41. Leksione on line - Votoni temen qe doni te flitet!
 42. Merrni pjesė nė Konkursin e bukurisė studentore shqiptare
 43. Bashkonuni dhe ju me Lirenti.com! - Shtojeni si te preferuar!
 44. Cila eshte Hapesira qe po pelqeni me shume tek FORUMI i Ri (v.4)
 45. Rregjistrimi nga adresat Gmail.com eshte pezulluar!
 46. Shtoni ETIKETAT ne ēdo Teme te Re qe hapni!
 47. Shtohet kategoria per Makinat dhe Motorrat
 48. Logo dhe Sllogan per Lirenti.com - Jepni mendimin tuaj!
 49. Vini re: Modifikime mbi Lirenti.com
 50. Mirė se vini nė Versionin 4!
 51. 1 Klik na ndan me Facebook! Lexo si tė veproni!
 52. Lirenti.com Magazine - Dergoni dhe ju artikullin tuaj!
 53. Video Prezantimi i Lirenti.com
 54. Si Ju Duket Toolbari Ri Poshte Faqes Se Lirenti.Com
 55. Atmosfere Festash!
 56. Anetari i Vitit 2010 dhe Grada te reja!
 57. Anetaret me Gradat e Reja
 58. Lirenti.com ne Telefonin tuaj
 59. Adriatik apo Jon? Pse jo qe te dyja ne Vlore?
 60. Votoni Anėtarin e Vitit 2011!
 61. Jane shtuar Lojra te reja Arcade
 62. Anetari me i mire i Muajit...
 63. Anetari me i mire i Muajit Shkurt 2012
 64. Anetari me i mire i muajit Mars 2012
 65. Anetari me i mire i muajit Prill 2012
 66. Permiresime te vogla te faqjes dhe funksione te reja
 67. Propozimi per Gradat e Reja - Q2 2012
 68. Shtohen Fusha te reja Diskutimesh
 69. Lirenti.com 7 Vjeē! - Urime dhe Faleminderit!
 70. Propozoni Anetarin e Vitit 2012
 71. Adresa per Imazhet
 72. Lirenti.com sė shpejti me pamje te re!
 73. Anėtari i Vitit 2013 - Votoni!
 74. Propozimi pėr Gradat e Reja - 2013