PDA

Shiko versionin e plotė : Chit ChatFaqe : [1] 2

 1. CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE
 2. Gjeni fjale me dy shkronjat e fundit te cdo fjale
 3. Video Argetuese AXE :)
 4. Video - Mace Shkalluar
 5. Cili eshte vesi yt me i keq ?
 6. chit-chat
 7. Ēfarė bėni kur nuk ju flihet gjumė?
 8. Urime
 9. Gjėrat mė tė ēmėndura qė keni dėgjuar, parė, ose lexuar!
 10. A jeni nervoz
 11. Kenga qe je duke degjuar tani
 12. klonimi njerezor !
 13. Truke ne loje me letra
 14. Vonė pėr pune?!
 15. Sa orė shpenzoni nė internet gjatė ditės?
 16. Aksidente ne Video:Udhekryq i rrezikshem ne San Petersburg
 17. Ēfare jeni duke veshur nė kėto ēaste?
 18. Ēfare ishte gjėja e parė qė bėt kėtė mėngjes?
 19. Cila eshte dhurata qe do donit te merrnit...
 20. Ē'farė do tė doni tė hani sot pėr darkė???
 21. Ku ju shkojnė sytė...
 22. Nje puthje per nje antar!!
 23. Po juve??
 24. Pse???
 25. -Thuaj Njė Fjalė-
 26. Une..............Ti...........
 27. Sikur........
 28. E kunderta e nje fjale!!!!!!
 29. Na ishte njehere..........
 30. Si mendoni?
 31. pershendetje
 32. Cfare po mendoni ne keto momente!!??
 33. Tė Flasim pėrēarėt!
 34. Ju Lutem! JO Tema/Postime me nga nje fjale!
 35. Te palosim leket, nqs keni teper!
 36. Mosha ideale per ju per tu martuar
 37. Personi siper ....??!!:)
 38. M'ka shku mendja...
 39. CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE
 40. Ku do ti kaloni pushimet?
 41. Avatari me i bukur!
 42. Cilin anėtar te forumit do deshironit ta njihni me mirė??
 43. per te gjith
 44. Ika une, naten e mire
 45. ~*~Kam vene re...........~*~
 46. **Me cfare ushqimi do e krahasonit njeriun e zemres tuaj?**
 47. BEQARET
 48. ^~^Po apo Jo^~^
 49. Kujt do ti jepnit nje shpulle?
 50. Pyete te pergjigjet!?!
 51. Kur merzitem..............!!
 52. Fabrika e deshirave.... aty ku realizohen! :punk:
 53. Erdha me ne fund!
 54. U merzita vetem!!!
 55. Ketu... do ti uroni njeri tjetrit naten e mire!!!
 56. dhe une ju denuncoj!!!!!!!!!!!!!!!
 57. Antari qe shkoni me mire ne forum.
 58. Falendero dike. Faleminderit...
 59. Lokal "GRUPI" 8)
 60. Luaj online!
 61. KUSH ESHTE ME I SHPEJTI?
 62. Ketu vendosni nota per forumistat :)
 63. DO DOJA...
 64. >>>Me ka marre malli....<<<
 65. Mirmengjes grupi
 66. carolines
 67. Llafazanet e forumit!:D
 68. KUJT I NGJANI?
 69. SA XHELOZ JENI?
 70. WC Per ata qe i vje e nuk din ku ta bojn! :lol: :lol:
 71. Shtet, Qytet, Fshat, Kafsh, Emer Vajze, Emer Djali, (Loje)
 72. Nese ky/kjo lart do ishte i/e dashuri/a juaj...
 73. Dhurata per grupin me rastin e festave.
 74. Lokali i ri "GRUPI" pronare kuklla e Altini.
 75. Sa lekė keni ne xhep me vete tani ...?
 76. Pershkruaje antarin/en me 3 fjale?
 77. Pershtypje nga antaret e forumit!
 78. HUMBJA E PASURISE
 79. Sa jeni te kenaqur me.....
 80. fantastike
 81. Llogaritesi i Dashuriese
 82. memedheu
 83. Cfare fsheh nje lajmerim ne rubriken "kerkoj burre/grua
 84. KULME
 85. Meshkujt lol
 86. Them nje fjale, formo nje fjali!
 87. CAR PO BENI NE KETO MOMENTE 2
 88. Gjeni fjale me dy shkronjat e fundit te cdo fjale 2
 89. Pencioni!
 90. JU LUTEM MOS KLIKONI KETU
 91. Ju ka kap ndonjerė Policia?
 92. Si te kalojme nga XP ne Vista falas dhe legale
 93. Une te jap nje... Po ti mua...?
 94. Kur e keni dhene puthjen e pare?
 95. Te pagjumet e forumit
 96. C'do te benit ne nje dite me shi?
 97. Si e imagjinoni aparencen e antarit paraadhes?
 98. Sa ore gjume flini?
 99. Me cilin/en antar/e do donit te pinit nje kafe?
 100. Ndihme :ndihme: .....
 101. C'fare do te benit po te beheshit milioner?
 102. Oroskopi i plote
 103. Dhuratat per antaret e forumit per kete fund viti
 104. 1 Cilesi --- 1 Difekt
 105. Cfare rryme muzikore parapelqeni shume?
 106. Ēfarė ėshtė per ju Shėn Valentini???
 107. Moret dhurata per Shen Valentinin?
 108. C'far po hani ne kete moment?
 109. Mirmrama te Gjtive
 110. Sot
 111. Po fillojme me fjalen Une jam...
 112. Vendosni nje pseudonim antarit me siper..!!!
 113. Shaj sa te mundesh postuesin siper teje....!!
 114. Ēfare do te benit
 115. Kush do te fitoje ne zgjedhjet e 2009?
 116. Para marteses
 117. Fruti juaj i preferuar
 118. Deshire...
 119. Ēfare urreni me shume ne jeten tuaj?
 120. Do te doja......
 121. Ēfarė do dėshironit tė pini ne kėtė ēast?
 122. Ēfarė plani keni pėr nesėr?
 123. Shikoni a njgjane njeriu me majmunin
 124. Roli qe luan interneti ne jeten e te rinjve shqiptare
 125. A Qajn Meshkujt per Dashuri apo vetem Femrat?
 126. Tre arsye qe do rrefuzonit nje lidhje!
 127. Gjerat qe pelqeni dhe urreni ne vija te pergjithshme
 128. Redknapp: Chelsean duhet ta drejtojė Moyes
 129. Rihanna do te deshmoje
 130. Sikur....
 131. Nuk dua...
 132. Ndihme
 133. Pyesni Anėtarin qė doni!
 134. Fantazma e Michael Jackson
 135. Cfare ore zgjoheni nga gjumi!!!
 136. Cfare po mendoni tani?
 137. Nje histori nga ju.....
 138. Kush e ka avatarin me te bukur???
 139. Nje lule per....
 140. Msn-ja
 141. Testoni nervat
 142. Na thoni dicka duke filluar me fjalen Une...
 143. * Beni Komentin E Cdo Germe Te Nick Name Tuaj *
 144. Si u zgjuat kete mengjes?
 145. Me ēfare pije doje ta kishe goten tani?
 146. Mendime
 147. Ku do e kaloni 1 Maj!
 148. Shqiperi
 149. Pyetje-Pergjigje Per Pc!
 150. Enderra ime
 151. Jeta eshte...
 152. Fotografia qe mbani ne portofol?
 153. Cila eshte gjeja me e cmendur qe do te donit te benit ???
 154. Dua .... Dua ... Hmmm cfar dua???
 155. Cfare po beni ne kete moment ?
 156. Ēdo gje qe nuk e doni...
 157. Beni nje prezantim te shkurter per mua
 158. Me mungon...
 159. Keni frike nga...?
 160. Kam nevoj per sygjerime
 161. Nese?
 162. Fjalet me te keqija per personin e katit me lart
 163. Sa here qe...
 164. Cfar dhuratash moret per Krishtlindje :) ??
 165. Qyteti me i bukur i Shqiperise
 166. Do ta jepja jeten time per...
 167. Gjerat me te bukura dhe me te keqija qe me ndodhen sot
 168. Sa xhan e ke personin siper ???
 169. Gallatat e dites !
 170. U be kohe e gjate qe...
 171. Dikush...
 172. Test
 173. Vazhdo historine ....
 174. Kush do qe te marri grua , te vi te me pyesi mua
 175. Sepse
 176. Cili eshte kengetari(ja) juaj e preferuar ??
 177. Emri juaj nė Japonisht :D
 178. Lirenti.com per mua eshte...
 179. Kafe dhe Diskutim i Lire!
 180. Ndonjehere.....
 181. Sikur te ishe....
 182. Anetaret e Forumit neper faqet sociale te ndryshme ne Internet
 183. Cfare do te besh pasi te dalesh nga forumi ?
 184. Mendim momenti.......!
 185. Jetimore quhen akoma???
 186. Oovoo
 187. Moment i pa pershtatshem...
 188. Cfare po pini ne keto momente?
 189. Aman mo kush e krijoi punen_...se do ta mbysss!
 190. Cfare po beni o njerez..ku jeni?
 191. Pffffffffff nuk shtyhet hic!..:cry::koke:
 192. Pffffffffff nuk shtyhet hic!..
 193. Sa me pihet nje birre e ftohte...
 194. Sa i bukur deti sot o njerez..si thoni zhytemi?
 195. Per ju forumista!
 196. Want To Know What Love is!! ....kenga ime...
 197. Per mua je......?
 198. Naten e mire!...
 199. Neser Shen Valentini!
 200. Greqia na la
 201. Gezuar Shen Valentinin!
 202. Tradhtia
 203. Si e quani me perkedheli te dashurin/en tuaj?...
 204. Thuaje Dhe Ti Genjeshtren Tende Per Sot
 205. Mirmengjes te gjitheve...
 206. Poezi dashurie...
 207. Nese ne keto caste shihni nje yll ne qiell cfar emri do ti vini?
 208. A ka mundesi nje minut / do dalim per kafe
 209. Bej nje thashethem per antarin/en siper...
 210. Ēfarė profesioni i ofroni anėtarit sipėr?
 211. Na tregoni me cfare merreni.
 212. Need you now...i'm alone...!
 213. Mirmbrema i themi njeri-tjetrit..
 214. Bisede VETEM me 3 fjale ! ! !
 215. Horoskopi,Femrat-Meshkujt!
 216. Mundesia per te regjistruar .EDU mail
 217. mediafire.com ---> Your Account Suspended
 218. #AntiSec hackers deface Panda Security site
 219. Shqipėria ėshtė shteti mė i infektuar nga Malware
 220. Te kam...?
 221. Heret a vone...
 222. Tema per femrat! xD
 223. Sygjerime !!
 224. Tema e Arjolit
 225. A mendoni ndonjehere per te nesermen?
 226. Interviste per Forumistat...
 227. E le i dashuri e dashura i shkul te gjithe dhembet.
 228. Hobi im..!
 229. Me ty kam te perbashket.....?
 230. Si ndiheni per momentin??
 231. Ketu beni pazar (Shopping Game)
 232. Thone se ..... !!
 233. Gjej kush poston pas teje
 234. Moti ne qytetin tuaj ?
 235. Sa i shkathet je ?
 236. Pyete te Pergjigjet - nr2
 237. Une te jap nje... Po ti mua...? nr2
 238. Thuaje Nje Fjale - Nr2
 239. Po apo Jo.... nr2
 240. Kenga qe je duke degjuar ne keto momente
 241. Nje puthje per nje antar! nr2
 242. Kam vene re.......nr2
 243. Dialogu.
 244. Shiko Rock in Rio LiVE nga Youtube
 245. Ndjehem mire kur...
 246. Ēfare po beni ne keto momente 3
 247. Personi Siper....2
 248. Ju lutem te gjithe mos klikoni ketu
 249. Fjalor Shqip-Italisht
 250. Fjalor, Femer-Mashkull