PDA

Shiko versionin e plotė : ThaSheTheMe 1. A e dini se?
 2. Mos e merrni seriozisht Ju Lutem!
 3. Cilat janė vajzat mė seksi nė botė?
 4. adresa juaj per kontakt
 5. Krishtlindje Seksi :P
 6. Horoskopi Ditor
 7. Cila ėshtė kėnga juaj e preferuar?
 8. Cilin kengtar/e do te deshironi te ftonit ne dasmen tuaj?!
 9. Rassegna di colmi(ita)
 10. KERKESE
 11. Policise i vjedhin makinen
 12. Cila ėshtė fjala qė mungon?!
 13. I pasur lind apo bėhesh?!
 14. Thashethemet sa qef i kam :D
 15. KORCA IME................................
 16. Te kerkojne ne forum...
 17. Welcome Online
 18. Sa kile jeni?
 19. SA TE GJATE JENI
 20. Humbet lojen dhe mendjen
 21. Pse?
 22. Si ndiheni sot?
 23. LAJMERIM PER MBLEDHJE NE DREJTORI!!!
 24. Pa lidhje
 25. Fight for Kisses !!!
 26. Pese numrat e pare te numrit te telefonit tuaj
 27. FIERI IM.........
 28. Halloween !!!
 29. Cila do ishte gjėja qė do i thoshit MJAFT tek Lirenti.com
 30. Genjeshtra i ka kembet e shkurtra :lol:
 31. AKSIDENTE MAKINASH.....
 32. Ku do te donit te ishit ne kete moment?
 33. Nėse jeta juaj do tė ishte libėr,ēfarė titulli do t'i vinit?
 34. Sot takova nje forumist/e dhe msn-ist/e
 35. 12 shenjat qe e kuptoni se keni rene ne dashuri...
 36. Test: Ēfarė personaliteti keni?
 37. ZBULOJENI SE KUSH JENI PĖRMES ORĖS SE LINDJES
 38. Grupi (foto shaka) :D
 39. Gallate MSN-je! :P Ketu e keni vendin te gjithe! :lol:
 40. Kush eshte me i paster?
 41. 3 Ankesa per personin lart
 42. Si te gjuash nje femer, duke perdorur pak humor
 43. Femrat
 44. Birrat dhe Femrat
 45. motive per gjinine e kompjuterave
 46. Best SMS (englisht)
 47. Testi i Inteligjences (italisht)
 48. Endrra qe kini pare mbreme, dhe si do te donit te vazhdonte
 49. Klinika qe do te bej me floke
 50. Makina e ēmendur! Vret 1 person
 51. Gėnjeve apo tė Gėnjyen?
 52. Perjashtimi i dy vajzave nga BigBrother pas sherrit
 53. Block ne msn!
 54. Te pijme sebashku! - Ja me fund :)
 55. Burri shtatzane per here te dyte
 56. Sa do te pagonit per...
 57. Kafeja dhe ju
 58. Ēfarė tregon pseudonimi juaj...
 59. Si donit ta kishit emrin?
 60. A ,e dini qe sote ketu ku rri une fryne era me 100 km ne ore
 61. Gisele Bundchen, shtatzene
 62. Dennis Abner - Njeriu mace
 63. Historia e emrit tuaj
 64. Ku do ti kaloni pushimet kete vere?
 65. Si do ua vije emrin femijeve?
 66. PETA kėrkon nga Gaga tė zhvishet
 67. Furtado heq dorė nga kėngėt nė anglisht
 68. Kate dėshiron fėmijė me Alex
 69. Macja shkarkon pornografi fėmijėsh nga interneti
 70. e beni dote kete qe bene ky
 71. Facebook prish martesat
 72. Traktori dėnohet pėr shpejtėsi tė madhe
 73. Ajo qe me pelqen tek ti???
 74. Gjobiten pėr seks tė gjatė e tė zhurmshėm
 75. Vetėvrasėsi potencial hedh para nėpėr autostradė
 76. Femrat zbulojnė sekretet brenda dy ditėsh
 77. Leter dashurie ne tre gjuhe!
 78. A e keni daten 13 si diten pa fat?
 79. Thashethemet qe keni degjuar per veten tuaj!!!
 80. Rezarta Shkurta e Rozana Radi pėrleshen me grushta
 81. Sinan Hoxha : Dua 50.000 euro per te rrefyer te verteten
 82. Ricky Martin eshte gay
 83. Nese shitesja e dyqanit eshe seksi, burrat shpenzojne me shume
 84. Ne syte e tu shoh...
 85. Miss Prapanica-t mė tė bukura tė botės
 86. Femra nuk e refuzon seksin
 87. Libri me lėkurė njeriu
 88. Njė rome 23 vjeēe ėshtė gjyshja me e re nė botė
 89. Cfare ju ka bere te merziteni sot ?
 90. Marieli i bindet mamasė, ndahet nga Mirjeta
 91. Horoskopi Javor
 92. Horoskopi Maja
 93. Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto
 94. Me thuaj datelindjen, te te them se cili je !!
 95. HOROSKOPI i Pranverės !!
 96. Ēfare po benit para 5 Minutash?
 97. Sa vjeē jeni? Face.com ua gjen tė saktė sipas fotos!
 98. Revista Globe: Michele Obama tradhėton presidentin
 99. HOROSKOPI i Tė Ngrėnit – Shijet tona sipas shenjave zodiakale !!
 100. Kujt donit ti telefononit ne keto momente?
 101. Ēfarė doni tė dini nga anėtari sipėr?
 102. Michael Jackson eshte ende gjalle!
 103. Mė thuaj ēfarė shenje je, ta di kur mė tradhton!!
 104. Horoskopi per vitin 2013
 105. Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?
 106. Niveli juaj i reputacionit ne forum!
 107. Partia Lirenti.com premton....
 108. Vdekja nuk egziston
 109. Pese numrat e fundit te numrit te telefonit tuaj. (PART II)
 110. Mbi Muziken
 111. Doktori vs Piktori!
 112. Cfare do te beni neser
 113. Shpreh ndjenjat e momentit me nje kenge...
 114. Trasplanti i kokes tek njerzit
 115. Hena po na vjedh gjumin
 116. Ne cilin muaj keni lindur??!!...Ja cfare dmth ka!....
 117. Shihni cfare luleje i perket muaji juaj i lindjes!!...
 118. Si falen gabimet, sipas shenjave tė horoskopit....
 119. Me cfare shkronje fillon emri juaj...ja kuptimi!...
 120. Cili parfum i takon shenjes suaj te Horoskopit?...
 121. Horoskopi Per Vitin 2014....
 122. 12 Shenjat e Horoskopit si e shprehin dashurine... dhe sa dashurojne!!!...
 123. 12 Shenjat e Horoskopit sic nuk i keni lexuar kurr me pare!....