PDA

Shiko versionin e plotė : Bota shpirtėrore 1. Nė Shqipėri, 245 grupe fetare
 2. Gruaja e shenjtė qė i falen kryeqytetasit
 3. Mesazhet e Zotit nė librat e shenjtė
 4. A eshte Kur'ani shpallje e Zotit?
 5. Pendimi nė Bibėl
 6. Parajsa dhe Ferri nė Bibėl
 7. Ferri - Video Klip
 8. E meta e nje femre !
 9. Si t'ia fitosh zemren vjehrres?
 10. Porosia ime pėr ty ... O babai im
 11. Bukuria e njė zemre tė dhimbsur!
 12. Kush tė krijoi qė nuk beson...!!!
 13. Tregim i ēuditshėm i njė femre
 14. Djali nga Tirana, si u bė musliman
 15. Vdekja gjate nates ne gjume(Shembull interesant)
 16. Kur'ani dhe bibla ne driten e shkences
 17. Thirrja vehabiste nė selefizėm
 18. Arlinda Zeka pėrjashtohet nga shkolla pėr shkak te shamis
 19. Islami u perhap me shpate? - Ahmed Deedat
 20. Ahmed Deedat - Debat me ushtarė amerikanė
 21. Dita e Premtuar {Dita e Kjametit}
 22. Film Dokumentar Jakup Hasipi
 23. Islami nuk mposhtet, nga Shejk Kishk
 24. Sheikh Albani qan pas informimit te nje ėndrre
 25. Hedhe Cigaren!
 26. Cka eshte halli i muslimaneve ?
 27. Pas 20viteve shpaloset Shehidi dhe trupi i tij eshte siq ka qen !!!
 28. Islami me hapa te shpejt eshte duke u perhapur neper bote.
 29. Tregimi i njė heroi
 30. Cila eshte historia e vertete e Davidit?!
 31. Cfare feje do te donit te praktikonit?
 32. Kerkime per varrin Real te Jesus Christ
 33. Per ēfare do te luteshit sot?
 34. Lamtumire Jete !!
 35. Libri qe heth posht krishtėrimin
 36. Largimi i Ekzorcizmit ne Kolumbi (foto)
 37. Skandal apo tolerance fetare?! Shume e ulet per besimtaret
 38. Dashurija e Motres!!
 39. Nata e fundit e Sokratit
 40. Ateizmi si formė e re e besimit
 41. Disa parashikime pėr vitin 2016
 42. Kush janė raelianėt, sekti fetar mė enigmatik nė botė?
 43. Pentagrami, misteret e simbolit tė pranishėm nė ēdo fe dhe kulturė