PDA

Shiko versionin e plotė : Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj 1. Salcė kosi me mjaltė
 2. Eskallop derri ose viēi nė tigan
 3. Fileta me mbushje spinaqi
 4. Gatimi i vezėve
 5. Fėrgesė Tirane
 6. Midhje jahni
 7. Mishi i zier me barishte
 8. Tru tė skuqur me vezė
 9. Qofte tė zgarės
 10. Kukureci
 11. Zogj tė tiganisur me domate
 12. Pulė e zier
 13. Mish & Peshk Tavė peshku me hudhra
 14. Japrak me gjethe rrushi
 15. “Dollma” (Lakra tė mbushura)
 16. Jahni pule (per 4 persona)
 17. Takot e Ketit (Ushqim meksikan)
 18. Boza
 19. Receta gatimi!
 20. Supa te ndryshme per te gatuar
 21. Ėmbėlsira te ndryshme.
 22. Kėshilla tė rėndėsishme pėr kuzhinėn tuaj.
 23. recetat e mia
 24. Torte ananasi
 25. Akullore
 26. Torte me mente dhe nutella
 27. Salmon ne Tave
 28. Receta Gatimi
 29. Kerkoj Receten per Pastico shqiptare!
 30. Akullore shtėpie
 31. Ballokume pėr ditėn e verės
 32. Sallatė patateje me erėza
 33. Embėlsirė - Krem Anglez
 34. Pjate Fiorentinase - Panzanella
 35. Shija e Akullores - Cilen preferoni?
 36. Receta e Tiramisu Video
 37. Ushqim kinez, dhe per ata qe duan te mbajne diet
 38. Pije freskuese per te vegjel e te medhenj
 39. Si tė njohim cilėsin e Verės?
 40. Proēesi Fermentimit
 41. Muhalebi aromatike
 42. Receta per Sultjash
 43. Turshi
 44. Biskota me mjaltė (Melomakarona)
 45. Torte me cokollate te lengshme
 46. Disa Receta Embelsirash
 47. Makarona me limon
 48. Embelsire me fruta
 49. Disa keshilla praktike mbi Kuzhinen
 50. Ushqimi mesdhetar pėr mendje tė shėndoshė
 51. Si te gatuajme koranin?
 52. Byrek nė formė gėrsheti me djath ullinj dhe specka (me foto)
 53. Mishi i kuq demton shikimin
 54. Qumeshtor
 55. Recet per gatimin e filetave te peshkut Platesa
 56. Si te dallojme mjaltin nese eshte natyral apo jo
 57. Receta per Gatim
 58. Gurabije dhjami - Receta
 59. Restoranti qe i ben keq shendetit!
 60. Si te bejme fasule
 61. Na thoni vendet me te mira ne Tirane ku hani dicka dhe ju pelqen
 62. Pogaqeza te shijshme
 63. Banana Split
 64. Imam bajalldi
 65. spageti te ftohta
 66. kunguj te mbushur me mish (polpettone)
 67. Salce makaronash tipike boloneze
 68. Passatelli me leng mishi
 69. Supe me pule e spageti
 70. Piadina
 71. Keshilla praktike
 72. Torte me nutella dhe arre kokosi
 73. Torte ananasi
 74. Akullore nė enė akulli
 75. Bakllava e shpejtė
 76. Tavė me mish qengji dhe perime
 77. Ramstek i marinuar
 78. Revani
 79. Fruta deti tė pėrziera
 80. Tavė me spinaq
 81. Dore e pjekur!
 82. Ja si tė gatuajmė peshkun qė ti bėjė mirė zėmrės!
 83. Koktej shampanje
 84. Receta embelsira te ndryshme !
 85. Njė majė luge histori erėzash
 86. Si te hapim nje shishe vere me kepuce?
 87. Ja 7 vendtakimet e gjumit me ushqimin
 88. Pesė produktet ushqimore qė ulin kolesterolin
 89. Kuzhina franceze
 90. LLoj Sose..!!
 91. Si te gatuajme salsen greke Tzatziki Smirneiko
 92. Troftė nė furrė
 93. Meze & Supa Veze princeshe
 94. Kush me keshillon nje Torte me Oriz?
 95. Video receta si te bejme nje Focaccie Italiane (Genova)
 96. Role me kikirikė
 97. Ēfare embelsire hengret sonte?
 98. Feta djathi me mjalte!
 99. Si eshte receta e Imam bajalldi?
 100. Kampioni i Pizza akrobatike
 101. Gatime turke?
 102. Furra me mikrovale
 103. Ushqimet qė tė bėjnė tė bukur
 104. Ēfarė qumeshti konsumoni - UHT apo te Fresket?
 105. Lloje te ndryshme embelsirash
 106. Pjata juaj e preferuar!
 107. Cfar do me gatuaje sikur te vija per darke tek ti
 108. A ju pelqen juve te Gatuani dhe a i'a dilni dot mbane
 109. Si tė dekoroni Pjatat tuaj pėr raste tė veēanta
 110. Receta pėr fėmijė
 111. Pije & Cocktail Uiski i krijuar nga urina
 112. Receta Gatimi per Pashket
 113. Artikujt qė zgjasin mė shumė se njė dekadė, edhe pasi qė hapen
 114. Sallami, pėrse nuk u duhet dhėnė me shumicė fėmijėve
 115. Pijet energjike dėmtojnė rėndė zemrėn
 116. 10 ushqimet alergjike
 117. Pse duhet te hani Mengjesin
 118. Nje diete per ata qe vuajne nga Diabeti!
 119. Molle te skuqura
 120. Mish & Peshk 'Super'' qofte e mbushur
 121. Meze & Supa Role me proshute e speca
 122. Kripa, si me tė dhe pa tė
 123. Byrek role me mish dhe djathėra
 124. Musaka me patėllxhan
 125. Tortė Tenerina
 126. Brusketa (Bruschetta)
 127. 10 ushqimet mė tė mira pėr shėndetin e trurit
 128. Mish & Peshk Tave mishi me qepe e veze
 129. Brumė pėr Pica
 130. Pica Siciliane
 131. Strudel Vjenez me Mollė
 132. Shendetlia
 133. Mish me karota
 134. Karota e zier mbron zemrėn, lufton kancerin
 135. Sardele me djathė dhe me kungulleshka
 136. Makarone me Palltexhan
 137. Edukata e ngrėnies
 138. Si hahen disa lloje ushqimesh
 139. 10 Ushqime qe te sjellin fat ne jete po ti hash!
 140. Mish & Peshk Si ta kuptojme qe Peshku eshte i Fresket
 141. Sllata & Perime Se shpejti ne tavolinat tona do te vije Domatja e Zeze - Galaksia
 142. Mish & Peshk Sallat me Peshk
 143. Kek Gjerman
 144. Kunguj me Tono
 145. Pije & Cocktail Screaming Orgasm
 146. Sllata & Perime Sallate me Prodhime Deti
 147. Pije & Cocktail Cocktail per Shen Valentinin
 148. Krep me portokall..!
 149. Brusketa Italiane..!
 150. Mish & Peshk Tave e Gjakoves me domate..!
 151. Meze & Supa Supe Peshku me Perime !..
 152. Meze & Supa Speca te kuq me djathe..
 153. Biskota Caji...
 154. Embelsire me Buke te thekur..
 155. Shkume me Limon..!
 156. Pule me Patate dhe leng Portokalli.
 157. Mish & Peshk Mish qengji me Kos dhe Makarona!
 158. Kthejeni ballkonin tuaj ne "farmaci"
 159. Mish & Peshk Kofsha pule te mbushura me salsice dhe mish te grire
 160. Buke me banane ( banana bread)
 161. Makarona & Oriz Makarona Spaghetti Carbonara
 162. Pije & Cocktail Limonate shtepie !
 163. Komposto Molle !
 164. Kek me Bajame !
 165. Frittelle (Embelsire tradicionale Italiane)
 166. Makarona & Oriz Pilaf Orizi me Kerpudha!..
 167. Pasta akulli me Krem qumeshti..!
 168. Fileto Pule me Ullinje !..
 169. Lazanja Italiane!
 170. Tave me Karkaleca dhe Domate!
 171. Molle te Pjekura!..
 172. Krem Portokalli!...
 173. Ballokume Elbasani !!
 174. Mish & Peshk Peshk me Majoneze..!
 175. Midhje te Mbushura...!
 176. Torte me Cokollate dhe Lajthi..!
 177. Molto.....
 178. Gjelle Gjermane..!
 179. Nje faqe re me Receta Gatimit - ArtiGatimit.com
 180. Embelsire Ftoi
 181. Kulace te shpejte me molle....
 182. Mish & Peshk Midhje me Beshamel
 183. Pice me (tono) Peshku dhe Spinaq
 184. Trilece - Receta e Gatimit ne Shqip
 185. Sheqer Pare.....!
 186. Lazanja me Spinaq dhe Rikoto
 187. Video Receta nga Arti Gatimit
 188. Keshilla te vlefshme per ne kuzhinen tuaj !!
 189. Cili eshte ushqimi me i ēuditshem qe keni ngrene?
 190. Dredhėzat tė dobishme pėr zemėr !
 191. Embelsire Verore me Fruta
 192. Te besh art me fruta!
 193. Disa kėshilla gjatė skuqjes me vaj !!
 194. Cappuccino Art Dekor
 195. Ushqimet qė shkrijnė dhjamėrat
 196. Molle me Spinaq
 197. Byrek me hithra !!
 198. Embelsira te lehta
 199. Funny kids food
 200. 10 ushqimet mė tė shtrenjta nė botė
 201. Kek me kos....
 202. Pica te vogla me djathe Filadelfia
 203. Qofte Italiane...
 204. Karkaleca te castit ne leter alumini...
 205. Strudel me Molle - Recete e Lehte
 206. Torte e lehte ne forme zemre - Me rastin e Shen Valentinit
 207. Torta Kosova - Embelsire e lehte
 208. Torta Meringe - Meringue
 209. Torte me molle dhe bistoka te bluara - Recete e lehte
 210. Revani - Receta
 211. Cokollate Snickers...
 212. Kek me Portokalle
 213. 4 Receta Fantastike per Bonbone
 214. Sllata & Perime Sallate Dimerore...
 215. Kungulleshka me Mish Vici...
 216. Orendi per Kuzhinen vertet Interesante
 217. Pije & Cocktail Kombinimi i veres me ushqimet - Tabela
 218. Kek me Cokollate...
 219. Torte me Krem dhe Fruta...
 220. Mish Pule me domate dhe kerpudha...
 221. Mish & Peshk Salmon me Bajame....
 222. Buke Misri....
 223. Torte e thjeshte me Biskota dhe Banane
 224. Speca te mbushura me Djathe...
 225. Dėrgo njė Recete Gatimi dhe fito 1 Tablet
 226. Akullorja juaj e preferuar...?
 227. Konkursi Gatimit nga Artigatimit.com - Finalja
 228. Receta Gatimi me Foto
 229. Nje ndihme ketu te kuzhina
 230. Torte e shpejt
 231. Picė mė mish gjarpri
 232. Kek me nutella dhe arra kokosi...
 233. Sllata & Perime Sallat me Luleshtrydhe dhe Spinaq...
 234. Meze & Supa Sup pule me miser...
 235. Keshilla tė vlefshme nė Guzhinė
 236. Ja si qerohet Shega! (video)
 237. Pije & Cocktail 20 Cocktails qė nuk i keni parė ndonjėherė
 238. Ėmbėlsirė me ēokollatė dhe dardhė
 239. Receta Gatimi Petulla
 240. Pije & Cocktail Si tė shpėtoni verėn ‘e keqe’? (video)
 241. Sllata & Perime Hani barishte, tė jetoni gjatė (video)
 242. Pije & Cocktail Cila pije pėlqehet mė shumė nga shqiptarėt? Birra apo Vera? (Infografik)