PDA

Shiko versionin e plotė : Letėrsia shqiptare dhe e huaj 1. Ēmendoni per Ismail Kadaren?
 2. Fjalė tė Urta
 3. DASHURIA PĖR NĖNĖN
 4. Jeta ne vetmi perkushtim per nenen
 5. NĖNA
 6. Learn Albanian language / Mesoni Shqip
 7. Libri qe po lexoni
 8. proze apo vargje
 9. Libri shqiptar me i mire per ju
 10. Poezi te preferuara
 11. "Pleshti" Dritero Agolli
 12. HYMNI KOMBETAR
 13. Virgjil Muēi rrėfen udhėtimin e tij 10 -vjeēar nė planetin..
 14. Migjeni
 15. Interviste me personalitetin e shquar Ismail Kadare
 16. " Bushtra" (Roman)
 17. Fraza mė e bukur, qė keni lexuar apo degjuar?
 18. SONATA E HENES (FATOS KONKOLI)
 19. leter e nje nene
 20. Cfare perfaqesojne 36 germat e alfabetit shqiptar per ju?
 21. Gramatika
 22. English Grammar ( Pjesa e parė) Gramatika e Gjuhės angleze
 23. letersia shqiptaqre
 24. poezi te shkeputura diku
 25. Libri shqiptar me i mire
 26. vjersha me e mire
 27. Erih Maria Remark (Biografia)
 28. Emri, mbiemri, pėremri, pjesėzat, pikėsimi...
 29. Fjale te urta nga Bibla
 30. Poezi nga Dritero Agolli
 31. Tregime nga Gjergji Zoja
 32. ELANKO POEZI - Poezi nga Elda Kokoneshi
 33. Nje kukull qe nuk eshte kukull
 34. LETĖR MIQVE TĖ MI TĖ VJETĖR
 35. POEZI KUSHTUAR MESUESES SIME TE HISTORISE
 36. POEZI--TE PRITA NJE JETE TE TERE
 37. POEZI--NDARJA
 38. POEZIA E JETES
 39. POEZI VAJI PER NENEN
 40. NJE POEZI TJETER PER NENEN
 41. POEZIA KUSHTUAR LIQENIT
 42. Mirush Kabashi trondit Athinėn
 43. Poezi me figure !
 44. Ndihm-analiza filologjike e ndonje vepre letrare
 45. Poezi dhe krijime per nenen
 46. Poezi Kurbeti...
 47. 100 librat qė duhen lexuar
 48. A po i kthehet lexuesi letėrsisė shqiptare?
 49. Sebahate byci"zambaku i gjakovės"
 50. Per dashurinė
 51. CIKĖL POETIK NGA PĖRMBLEDHJA"TOKĖ DARDANE";Shaban Cakolli
 52. Poezi nga autore te ndryshem
 53. Tregime nga shkrimtarė tė rinj
 54. Pjeset me te bukura qe keni lexuar ne liber
 55. Shpjegime te fjaleve te panjohura!
 56. Poezi per femij...
 57. Femrat po i kthehen piraterisė sė librave elektronikė
 58. Trėndafili i ēamėrisė
 59. Shkrimtarėt mė tė paguar nė botė
 60. “Archea” i Nedės, patetizėm apo revolucion?
 61. Tė Dua !
 62. Poezi mbi Dashurine
 63. Poetja jonĖ ganimete jashari
 64. Shekulli s“na bashkoi
 65. Poetja jonĖ sadbere gagica-spahija
 66. Cikėl poetik
 67. Atdheu im i dashur
 68. Sekreti....qe me ndryshoi jeten!!
 69. Per ty edhe 1000 her te tjera
 70. Librat e rinj
 71. Kadare merr “ēmimin e Jeruzalemit: Haaretz” I dha shprehje lirisė nj
 72. Kadareja mbush sot 79 vjet‏
 73. Gjirokastėr: 2016 - Viti i Ismail Kadaresė
 74. Bill Gates: 5 librat qė duhet t’i lexoni kėtė verė!