PDA

Shiko versionin e plotė : Video-Foto Humoristike 1. [VIDEO] - Portokalli (Vini&Gjini)
 2. [VIDEO] Portokalli - Shblsh - Ne maternitet
 3. [VIDEO] Portakallia e plote - 4.13
 4. [VIDEO] Portakallia e plote - 3.13
 5. [VIDEO] Shqiperia ne video...
 6. [VIDEO] Shqiperia ne video...
 7. [VIDEO] Portokalli Grimca
 8. [Video] Tyryryry Show(top-channel)
 9. [VIDEO] Camera tė Fshehta
 10. [Video] - Portokalli 100 (viti 2007)TAR
 11. Kartona - FAMILY GUY in albanian
 12. Videot me Argetuese
 13. VIDEO TUAJA
 14. Gallata interneti, bashkbisedim ne msn...
 15. zunePhone nga Microsoft
 16. Pema e Krishtlindjeve :P ! Shume e cuditshme! :P
 17. Nusja qe merr flakė
 18. Mos nxitoni te nxirrni perfundime te gabuara dhe te gjykoni
 19. Reklama qesharake nga e gjithe bota
 20. Umbrella: Obama - Hillary Clinton Music :)
 21. Spektakel me Coca Cola dhe Mentos
 22. Vjersha me qesharake ne Kosove
 23. Femra me e keqe si shofere!
 24. Kur gruaja mund te ndihmoj
 25. 6 Birra ne 10 sekonda
 26. Kur martohesh me nje pilot te Formula 1!
 27. Keni pare njeri te luaj keshtu?
 28. Shikoni si futen kinezet ne tren
 29. I vini dot vulat kaq shpjet sa kjo aziatja?
 30. Shefike & Qenon (Troy), humor
 31. humor nga Olio e Stelio
 32. tomi dhe jerry
 33. Pse te jene rrahur dasmoret?
 34. Ku dreqin eshte Matt?
 35. Kamera tė fshehta...dhe jo vetėm
 36. humor ( mix )
 37. humori shqiptar nder vite
 38. Kur jeta eshte Slow Motion
 39. Ngjashmeria midis burrit dhe gruas!
 40. Maunet kunder Ures!
 41. Aksidente me makina!
 42. Video - Reklama
 43. Rregulloni dhembet ne Indi!
 44. Si te bejme nje femije!
 45. Shenon koshin me te pamundur ne Basketboll!
 46. Umbrella Girls - Vajzat nga Monza
 47. Qeni qe luan basketboll
 48. Video Humoristike #2
 49. Autolarje seksi
 50. Makina me e fundit
 51. Goooooooool !!!!!!!!!!!?
 52. English.........
 53. Fragmente nga Filma Shqiptar!
 54. Qeshni me futbollin
 55. Modelja qe rrezohet
 56. Video humoristike #3
 57. Video interesante
 58. Super Mario
 59. Shkallet piano!
 60. Fragmente nga Jeta Jone!
 61. Ja pse nuk duhet vene alumini ne Furrin me Mikrovale
 62. Nje interpretim mahnites
 63. teknolodhia e se ardhmes
 64. Hitleri merzitet me Google.Com
 65. I pergjigjemi Grekut, Sipas Portokallise!
 66. Veprat me te medha te artit te para ne ,teknologjia e fundit
 67. E futa ne vrymen e gabuar!
 68. Parkimi i biēikletes me frena dore!
 69. Photoshop fun !
 70. Si te perplasesh koken duke fjetur
 71. Te mbani barkun me dore nga te qeshurat!
 72. Kur Microsoft Office te ve alarmin
 73. Silvio Berluskoni dhe Gogoli
 74. Shkallet elektrike tek City Park Tirane
 75. Stupcat nė Portokalli
 76. Video - Do te ngarkoj skafin, por mbytet fugorni
 77. Duke qeshur gjate kurorezimit martesor
 78. Intervista me qesharake !
 79. Shikojeni njehere se ē'eshte HUMORI BRAZILIAN
 80. Prezantimi i BOOK - Teknologji teper e avancuar!
 81. Megan Fox seksi nė reklamen e Armanit
 82. Japoni: Show i mahnitshem parakalimesh
 83. Qeni perdhunon pulen dhe nuk denohet
 84. Ja pse nuk duhet te ēohesh nga vendi yt kur je ulur ne autobuz
 85. Shqiperia ka talente
 86. Hajgare me pleq
 87. Hapesi i kanaceve te birres me dhembe
 88. Dčsole Shqip & Dčsole me Qifteli:P
 89. Shetitje me Lopen!
 90. Ja si trembet gruaja!
 91. Coco Jumbo Party
 92. Te Bemat e nje Prezantuesi te i Famshem ne USA !
 93. Krishtlindjet ne kohen Moderrne!
 94. 30 kenge per Krishtlindje ne 1 minute
 95. Majmuni mė qesharak me mjekėr
 96. Bebja “Rambo” qė stėrvitet pėr betejė
 97. Djaloshi i zhgėnjyer me dhuratėn e Krishtlindjeve
 98. Shikoni Messin nė mesin e elefantėve
 99. Performance kercimi ne Stacionin e Trenit
 100. Reklama e Xbox 360 - Duhet ta shikoni!
 101. Lista e 10 te dashureve qe sdoje kurre ti kishe!
 102. Reklama humoristike #3
 103. Dashuria nuk nje limite
 104. Reklama mė e mirė pėr veturė (video)
 105. Kur loja Wii behet seksi
 106. Ja kėshtu kėrcehet
 107. Bebja pijanece – VIDEO
 108. Qeshja mė e bukur e njė bebe (video)
 109. Arti i puthjes sė policeve – VIDEO
 110. Qeni qė nget biēikletėn (video)
 111. Muzikanti qė pėrdor instrumente nga akulli (VIDEO)
 112. Ja se si Polici shkruan raportin (video)
 113. Ja kėshtu festohet goli! (VIDEO
 114. Humor nga ushtri te ndryshme
 115. Hollywood shqip !?
 116. Biseda mes Orange dhe iPhone!
 117. Minahedhėsi hedh predhėn te kėmbėt
 118. Kenga only girl only boy kenduar dhe kercyer nga rihanni
 119. Hip-Hop Baby!
 120. Ajd kush pret per taksi te bejme nje xhiro
 121. Si e mori macja nofkėn Tyson
 122. Nje super lajm - Rekorde
 123. Humori shqiptar ne vite
 124. Dasem Gallat!
 125. U zgjua nga gjumi dhe u bė i famshėm!
 126. U bė e famshme me mjaullimė, lehje…
 127. Shikoni se ēfar veprimi ben Presidenti Obama!
 128. Pata qė ndjek qenin “si qen” (Video)
 129. Kujdes se si po i Trajtoni Shpezėt!
 130. Qeni i cili flet!
 131. Interviste me korcarin.
 132. Grimca humori nga Fadil Hasa
 133. Qypi me mjalte-parodistet e vlores
 134. Ta vodhen lopen Cane
 135. KOĒO DEVOLE Kush me shtyu
 136. Frika e tmerrshme nga miu!?
 137. Kujdes kur blini banane!
 138. Lajmet raportohen nga kuzhina?! (VIDEO)
 139. wooooooo gooool!
 140. Ja si reagon djaloshi nė ofertėn pėr martesė
 141. Babysiteri i friksuar per vdekje
 142. Qeni Vs Macja
 143. Italianet para kampionatit!
 144. Nje xhiro per qefi with my brothers :D
 145. Laura non ce (Versioni Polifonik Shqiptar)
 146. Ēiklisti bėri ndeshje me antilopėn (Video)
 147. Gol te tille nuk keni pare ndonjehere
 148. Shoqet e ngushta :P
 149. Ahengu i kallasheve nė Kosovė !
 150. Sbesoj Se keni pare nje ndeshje futbolli te tille Mos e Humbisni .Hahahaha
 151. Plaka friksohet nga Laseri...
 152. Nxjerr tymin e cigares nga veshi!
 153. Berisha Shan deputetin per nene e grua
 154. Saliut i iken truri ne Shkoder : "Edi, do me besh te besoj se je i tredhur ne rini.
 155. Do te votoj Salen dhe pike!!
 156. Intervista ma e qart e Viti 2011 Gjilan
 157. Gabime gjatė te folurit
 158. nifar nifar vete vete....
 159. Sa i Vram Ky..
 160. Shaka Mizore
 161. Goditet me top nė kokė nė transmetim direkt.
 162. Shakaja qe perfundon ne Tragjedi !
 163. Nuk E Mban dot Veten nga te qeshutat.
 164. Ja si pastrohet vetura
 165. Reporteri i TV pakistanez nokauton me mikrofon (Video)
 166. Pse t’i pėrlyeni gishtat me gazetat e mėngjesit kur mund tė konstruktoni makinė
 167. Video Meta-Prifti skandali X-Factor Albania
 168. Nėna 15-vjeēare
 169. X Factor Albania - Konkurenti mban tanga ne valixhe, VIDEO.
 170. Si te hyjme ne klase kur jemi me vonese,,,
 171. Humor kinez ne parlamentin shqipetar
 172. Video thjesht per te qeshur
 173. Ja ne cfare te "shnderron" Coca-Cola !!
 174. 1 Shishe Absolute Vodka ne 15 Sekonda
 175. Telekomedi te Vjetra ne Vite
 176. Kung fu Bear
 177. Barcalona Tallava
 178. Love for ever
 179. Ja si e humbi karrieren nje gazetar gjerman !!!
 180. Ja pse shqiptaret jane njerzit me te mencur
 181. Si te hapesh nje shishe birre
 182. Angela Merkel nuk e din ku eshte Berlini
 183. Akrobacite e Remi Giallard
 184. Sa e rendeshishme eshte era e gojes
 185. 10 Baste qe mund te fitoni disa lek
 186. Nje reklam pak provokuese - Seductive Motion
 187. Paintball Warfare - Epic Paintball Battle
 188. Defaxhinjtė e Gjakovės
 189. I shpeton per qime aksidentit tragjik
 190. Robbie Williams kendon ne Chat Roulette
 191. Historia e Video Lojrave - PC Games
 192. Test i kufjeve te veshit
 193. Perjashta eshte parkingu o shoku! (foto)
 194. Kush e pelqen Gangnam Style
 195. Momenti kur tė bie dyshemeja e ashensorit !!
 196. Momentet e ndarjes se tortes festive ne kryeqytet
 197. Shkaqet e tradhetise!
 198. Karaoke mė e frikshme qė keni parė ndonjėherė…!! ( Video )
 199. Ja pse duhet te keni nje makine Lamborghini
 200. Jo vetem Foto Humor por do mbani barkun me dor :) hahaha!
 201. Ne muzike vertet e veēant ne Youtube!
 202. Harlem Shake Style neper Bote
 203. Cmendet nusja ne diten e dasmes ,si ky kercim nuk keni pare ndonje here!! (VIDEO)
 204. Video Tutorial si te zgjoni gjumashet :D
 205. Ēfarė nėnkupton ky numėr?
 206. Funny videos
 207. Lirenti.com HARLEM SHAKE (video)
 208. Muzika ne jeten reale
 209. Lepri i Shqiptarit - Video
 210. Ultimate Fails Compilation
 211. mos qello se ta ...
 212. Shakaja mė e ēmendur qė keni parė ndonjėherė! (VIDEO)
 213. Ja si teknologjia te thjeshteson punen por te le dhe me ...
 214. Nervat e Fevziut....hit ne rrjetet sociale...!!
 215. Profesori vs Studenti
 216. Rri si shit nashi
 217. Like a Boss
 218. Ja cfare ndodhi ne 21 dhjetor 2012
 219. Tani mund te pini kafen me foton tuaj siper
 220. Reklama ne Vendin e Gabuar
 221. Ja se me cfare ngjan harta e Shqiperise...
 222. Goats scream Albanian
 223. Disa gjerave nuk u humbet kurre vlera...
 224. Matja e kohes ne menyr te quditshme
 225. Mbledh 20 Dollar per te futur koken tek gjokset e femrave!
 226. Te githa Videot Portokalli Sezoni Ri 2013-2014
 227. Bebi me i ndjeshem qe kam pare ndonjehere !!!!!
 228. Dancing Boobs
 229. Kercimi i mbrekullueshem i pinguineve ne nje dasem shqiptare !!
 230. We Wish You a Merry Christmas!
 231. Gjuha Shqipe - Video Humoristike
 232. Si tė keni fat dhe sukses me femrat! Shiko pėrgjigjen
 233. Bie nga shkėmbi mbi 15 metra
 234. Apple Parody
 235. Kamera e fshehte me fuqi supernatyrore!
 236. Kamera e fshehtė mė e tmerrshme qė keni parė! (video +18)
 237. Disa kanė milionat dhe disa veēse njė zemėr tė dashur!
 238. 16 Foto qe ndryshojne kuptim me logon e BRAZZERS siper
 239. Urime festat (per meshkujt :P) Video
 240. Video nga Departamenti Policise ne Denver USA
 241. Perverse: I riu masturbon nė autobusin urban nė Tiranė (Video)
 242. Si te pjekim Bacon ne kohe lufte!
 243. Kur argetimi kthehet ne tmerr
 244. Kamera te fshehta . Scare Prank Killer clown !
 245. Kėto janė dhjetė reklamat mė tė mira tė vitit 2015 (Video)