PDA

Shiko versionin e plotė : Komuniteti i krishterė 1. Dhe numri i tij ėshtė 666.
 2. Prodhimi i Kloneve...
 3. Krishti, Permbledhja e Gjithckaje Frymore
 4. Fjalė inkurajuese!
 5. Largojeni ankthin nga jeta juaj!!!
 6. Gezuar Krishtlindjen!
 7. Letra drejtuar Filemonit
 8. Tė mendojme pėr shenjterine e familjes
 9. Mesazh nga Jezus Krishti per Kishen e Tij
 10. Fjale dhe histori qe e ndihmojne shpirtin tuaj.
 11. Kisha e Jezus Krishtit. A ngjan Ajo me Krishtėrimin e sotėm?
 12. Ftesa e Jezus Krishtit
 13. Feja v.s. Krishterimit!
 14. Dhurues organesh: Pozicioni i tė krishterit.
 15. Teoria e Evolucionit apo Krijimi?
 16. Cfare besojme?
 17. Shėn Pali nė Iliri? Ja si e dėshmon Bibla
 18. Betania
 19. "E shtrenjta Liliana", Gene Edwards
 20. Gezuar Pashken Katolike
 21. Gėzuar Pashket Ortodokse!
 22. Deshmi
 23. Teater, Skece, Drama dhe Pantomima te Krishtera.
 24. Alfabeti i Djallit
 25. Krishtėrimi nė Shqipėri pėrmes objekteve tė kultit
 26. Vėllazėria Ungjillore Shqiptare dhe Rilindja Kombėtare..
 27. Disa kėshilla nga Bibla
 28. Ylberi nė Bibėl
 29. Rrethprerja nė Bibėl
 30. Video per besimtaret
 31. Drita e botės. Papa, Kisha, shenjat e kohėve."
 32. Statuti i privilegjeve te kristianeve nga Profeti Muhammad
 33. Botohet libri i ri i Papės pėr Krishtin
 34. Filmi qė pėrdhos krishtėrimin
 35. Ndahet nga jeta imzot Rrok Mirdita