PDA

Shiko versionin e plotė : Arkivi Forumit 1. "TOP" LOVE STORY
 2. "POLICI" I DASHURUAR
 3. Gėzuar Vitin e Ri nė 500 Gjuhė tė huaja
 4. [Video] Jingle Bells
 5. Si ju duket Hapja e Re per Portalin?
 6. Vjedhja e kenges se sonit ne eurovizion
 7. CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE
 8. Gjeni fjale me dy shkronjat e fundit te cdo fjale
 9. Gjeni fjale me dy shkronjat e fundit te cdo fjale
 10. CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE
 11. Gjeni fjale me dy shkronjat e fundit te cdo fjale
 12. CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE
 13. Gjeni fjale me dy shkronjat e fundit te cdo fjale
 14. Pershendetje
 15. re
 16. MIRMBREMA....dhe naten e mire......
 17. -Thjesht opinion!!-
 18. mroma
 19. Deshirat tuaja per ket vit te ri?
 20. bukur
 21. Gau giu
 22. Leter Ministrit: Sherbimi ushtarak
 23. Kur
 24. Komente per forumin