PDA

Shiko versionin e plotė : Kinematografia dhe Televizioni 1. Shiko Humor Shqiptar nė Vite
 2. Modelet shqiptare qe mahniten Nju Jorkun
 3. Adresa me titra/subtitles filmash tė ndryshėm
 4. Spiderman 3
 5. Cili film ju ka lene mbresa dhe do donit ta rekomandonit?
 6. Arrestimin e Riēard Gir urdhėroi gjykata indiane
 7. [VIDEO] - RTSH "Festivali i 22-te-i-kenges 1983
 8. Kinemaja Shqiptare
 9. Skllavja Izaura
 10. Te rejat nga Hollywood!
 11. Ndahet nga jeta Sulejman Pitarka
 12. Roli i Krishtit dhe fundi i karrieres artistike
 13. Nje fragment nga filmi “Zoteria 420"
 14. Jet Li ėshtė aktori mė i paguar kinez
 15. TEMAT E FILMAVE NGA A-ZH
 16. Dhjetė filmat mė tė mirė nė vitin 2007
 17. Showgirl i kushtohet kėngės
 18. Cili ėshtė filmi mė i bukur Shqiptar?
 19. Fight Club me Brad Pit
 20. Hackers (1995) me Angelina Jolie
 21. Dogs Shot
 22. Spider Man 3
 23. My Super Ex-Girlfriend (2006)
 24. Big Brother Albania
 25. Lexo si ti shikoni filmat!
 26. Sharon Stone, mbushi 50 vjec.
 27. "Oscar 2008", nata magjike e kinemase
 28. Clint Eastwood (biografia)
 29. “Tė eksportohen filmat shqiptarė”
 30. Shtatė filmat e rinj tė Qendrės Kinematografike
 31. Ice Age 3 - Epoka e Akullnajave 3
 32. Traileri Hellboy 2 - The Golden Army
 33. Merlin Monro.Gruaja me e bukur apo nje mit?
 34. Rikthehet Beverly Hills 90210
 35. MTV Movie Awards 2008!
 36. 25 rolet mė tė mira nė historinė e kinematografisė
 37. Jim Carrey dhe ne jete reale nuk i le shakat
 38. Charlize Theron
 39. Supernatural
 40. 10 filmat me te "mire" thriler :)
 41. The Fast and The Furious 4
 42. "Skėnderbeu", 55 vjet mė pas
 43. Mbrapa skena xhirimi
 44. Velinat
 45. E Diela Shqiptare dhe "partnerja" e Ardit Gjebreas
 46. "Portokalli", ja surprizat e edicionit tė ri!
 47. Fragment nga Matrix - Juno Reactor's Navras
 48. Batuta nga Filma Shqiptar!
 49. Kinemaja shqiptare
 50. "Shqiptari" personazh negativ nė filmat e huaj
 51. Big Brother Albania 2 - Live
 52. Will Smith, aktori qe ben me shume para
 53. Oskar, tė djelėn, mes trofeve dhe gurėve tė ēmuar
 54. Sanremo: Njё yll i pornos del lakuriqe nё skenё
 55. "The Dark Knight" arrin shifrėn njė miliard dollarė
 56. Stallone “punėson” Schwarzenegger-in
 57. De Niro dhe Pacino bashkohet pėr proces gjyqėsor
 58. Blerta Gace merr pjese n "America's Got Talent"
 59. Dėmtohen pesė filma nė Arkivin Qendror Shtetėror
 60. Filmi X-Men Origins: Wolverine
 61. Per fansat e Harry Potterit
 62. Kenga e filmit Indian "JETE E DYFISHTE"
 63. Itali,GF 2009, fitues Ferdi Berisha
 64. Oferte ne film porno per kengetaren e "shemtuar"
 65. "Skenderbeu" kthehet ne atdhe
 66. Momentet e fundit te jetes se Freddie Mercury
 67. Vajza e vogel e Homer Simpson fillon te flasi!
 68. Eurovision: Midis krenarisė kombėtare dhe ekstravagances
 69. Plaku Hero i Disney, Carl Fredicksen
 70. Televizori dhe ndikimi i tij te ne
 71. Qetsori, Fituesi i Big Brother 2 Albania
 72. Ofendoi kėngėn shqip tė Kejsi Tola nė Eurovizion, BBC kėrkon falje
 73. MTV Movie Awards - Twilight filmi mė i mirė
 74. Reality show; martese me nje te panjohur
 75. ēarli ēaplin
 76. Vdiq Patrick Swayze
 77. Ju pelqejne filmat e vjeter apo kinemaja moderrne?
 78. Nis aventura e re e “Big Brother”
 79. Avatar Mania - Presidenti Obama dhe Twilight
 80. Kine, Avatar mund Konfucin
 81. Cmimet Oscar 2010 - Nominuesit dhe Fotogaleri
 82. Beckham debuton nė kinema me “Arratisje pėr fitore”
 83. Catherine Zeta Jones vuan nga anoreksia - Shiko fotot
 84. Claudia Schiffer nudo per revisten Vogue
 85. Gjithcka ne 3D
 86. Fituesi i Big Brother Albania! eshte....
 87. Filmat per meshkuj qe duhet te shohin femrat
 88. Spektakel Hot ne Raidue
 89. Eurovision, Shqipėria nė finale
 90. Keshtu nuk e keni pare asnjehere Christina Aguilera
 91. Filmi i parė vizatimor
 92. Paris nė versionin Monroe
 93. Bardot: Asnjė aktore s'mund tė mė interpretojė
 94. Minka Kelly, gruaja mė e bukur pėr vitin 2010
 95. Foto te Ilary Blasi
 96. Justin Bieber, artisti i vitit
 97. Arta Dobroshi, triumfon nė Irlandė
 98. Agron Llakaj: U largova unė para kohe, nuk me pushuan
 99. Rihanna, koncert live nė Tiranė me 8 Dhjetor ?
 100. 'Shqiptari' Nik Xhelilaj
 101. Nis gara e Big Brother Albania 4
 102. Gjithēka rreth Big Brother Albania 4!
 103. Cili ėshtė filmi fundit qė keni parė?
 104. Eneda Tarifa-Salsano Rrapi, drejtuesit e rinj tė Portokallisė
 105. Tre ēmime pėr Milionerin e teatrit Bylis
 106. Fustani trasparent i Rihannes ne Grammy Award 2011
 107. Movie Trailer
 108. Strategjite mahnitese ne realizimin e filmave!
 109. Roberto Vecchioni - Fituesi i Festivalit Sanremo 2011
 110. Movie Soundtrack - Kolona zanore te filmave
 111. Kate Perry ne Koncert
 112. Efektet speciale me te mira te kohes
 113. Animaton & Cartoon
 114. Filmi mė i shikuar i javės, “Gnomeo & Juliet”
 115. Ne cilin film donit te ishit Protagonisti kryesor?
 116. Cili ishte programi juaj i preferuar kur ishit femije?
 117. Ballkan Bazar, historia qė fshihet pas Kosinės
 118. Film i ri pėr vrasjen e presidentit amerikan Linkoln
 119. Titanic nė vitin 2012 vjen ne 3D
 120. 10 muzikantėt mė tė paguar
 121. Filmi mė i keq nė historinė e kinemasė
 122. Venecia, nata finale e festivalit tė filmit
 123. Ndėrron jetė protagonisti i serialit “Spartacus”
 124. Shqipėria e madhe artistikisht
 125. Filmi Matrix i Ri do tė fillojė xhirimet
 126. 5 Skenat Hot Love ne Filmat e vitit 2011!
 127. Top 10 filmat e vitit 2011
 128. Big Brother Albania 5
 129. Te nominuarit ne Oscar 2012
 130. Telenovela Ezel me e ndjekur se Big Brother
 131. Banoret e Big Brother 5, jane te gjithe te spektaklit
 132. Oscar - Triumfon "The Artist"
 133. Top Fest 9 hap dyert per telentet e reja
 134. Big Brother per JU eshte ....
 135. Apartamenti 2XL VS Portokalli
 136. Starton edicioni i 3 i Dancing With The Stars Albania ...ja kush jan konkurrentet !!
 137. Kosova refuzohet nga Eurovisioni
 138. Femrat shqiptare tė njohura nė Hollywood
 139. Gjendet njė film i humbur i Charlie Chaplin
 140. Top 10 Sex Symbol te viteve 50-60
 141. Agron Llakaj do te kaloj te televizionin Vizion Plus
 142. Prezantim i zbehtė i biografisė sė ikonės sė Hollivudit
 143. Filmat qe do te vine ne 2012
 144. Schwarzenegger do te festoje 65 vjetorin e tij
 145. “Mercenarėt 2” edhe nė Shqipėri (Video)
 146. Telenovelat me te ndjekuara
 147. Pashaporta e Shqipėrisė nė Filmin "One in the Chamber 2012"
 148. Kinemaja Shqiptare
 149. Ndryshimet e frekuencave te tv digitale ne shqiperi
 150. Sezona e dyte e serialit Game of Thrones ne formatin Blu-Ray do te vije me 19 shkurt
 151. Filmi Angry Birds do tė dalė nė Kinema nė vitin 2016
 152. Big Brother-i i pazakonte fillon nė shkurt, ja risite e edicionit !!
 153. Se Shpejt Filmi Stand up Guys me Al Pacino dhe Christopher Walken
 154. Ermal Mamaqi vendos tė largohet nga “Apartamenti 2XL '' !!
 155. Te gjitha Sekretet e Big Brother Albania 6
 156. Fast & Furious 6
 157. Kėnga e Rovana Stefes ne Hollywood
 158. Big Brother Albania 6 !
 159. Pėr herė tė parė, votimi nė Eurovision Song Contest i mundshėm pėrmes njė Aplikacioni
 160. Big Brother Albania 6 - Fituesi
 161. "Margherita" Riccardo Cocciante- Elhaida Dani
 162. Superman dhe Batman, nė tė njėjtin film
 163. Lady Gaga +18 Cover
 164. Filmi The Wolf of Wall Street
 165. MasterChef Albania - LIVE
 166. EXPENDABLES 3 nė web para kohe, mbi 100 mijė shkarkime
 167. Mė 25 Gusht fillojnė xhirimet e filmit "Mission Impossible 5" nė Wien, Austri
 168. “The voice of Albania 4”
 169. Rikthehet Taken 3 - Nga Janari ne Kinema
 170. Kėrcėnime pėr sulme ndaj kinemave nėse shfaqet “The Interview”
 171. Filmin "The Interview" tani mund ta shikoni online
 172. Tė mėdhenjtė e kinemasė pa “Oscar”
 173. Gjithēka gati pėr Big Brother Albania
 174. Vdes bashkėregjisori i serialit vizatimor "The Simpsons"
 175. Ēmimet "Golden Globes"
 176. 15 orė pėr t’u shndėrruar nė personazhe filmash vizatimorė (foto)
 177. Jeta e Pablo Escobarit, “Mbretit tė kokainės”