PDA

Shiko versionin e plotė : Galeria Fotografike 1. [Foto] Britney Spears
 2. [FOTO] Shakira
 3. [FOTO]Festimet e Viti 2007 nėpėr Botė
 4. [IMG] Imazhe Firme tė personalizuara per forum
 5. [Foto] Tepėr seksi...
 6. [Foto] Kot s'thonė qė bota ėshtė e rrembullaket :P
 7. genta
 8. foto makinash
 9. 50 cent [FOTO]
 10. Foto te ndryshme nga vizita ime ne Shqiperi...
 11. Eklipsi Hėnės - Mars 2007
 12. Njerezit me te medhenje te Internetit
 13. Miss Usa
 14. Foto nga Festivali i punimeve prej akulli ne Lituani
 15. Jo gjithemon letra perdoret per te shkruajtur
 16. Kur reklamat bėhen seksi
 17. mos hani shume:
 18. Foto nga qyteti ku jetojme!
 19. Foto Te Vjetra Te SHQIPERISE
 20. Parate shqiptare nder kohera
 21. Foto e dites :)
 22. Foto me celular :D
 23. Foto te levizshme, me urime, glitter etj.
 24. Lirenti Motor Show
 25. Foto 3D, etj
 26. Foto dhe karta per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!
 27. PowerPoint Presentation
 28. Foto te ndryshme, per Shen Valentinin!
 29. Ferrari pak i gervishtur!
 30. Derrkuci me tatuazh
 31. Kolltuke per vjerrat:)
 32. Bukuri mashkullore
 33. Trasformimet Natyrore te Kafsheve
 34. Foto mister nga vete natyra
 35. Figura te krijuara nga tymi
 36. Mjeshteria e pirunjve
 37. Abazhure per te gjitha gustot:)
 38. Ja se cfare mund te beje njeriu me portokalle...
 39. Statujat me te cuditshme ne bote.
 40. Bukuri Sportive - Euro 2008
 41. Wallpaper pėr me te vegjėlit
 42. Kuaj te ndertuar me copa druri
 43. Rruge pak te cuditshme
 44. Parqe te bukur per lojrat olimpike ne Pekin
 45. Foto me karakter biblik
 46. Foto me urime: Gezuar ditelindjen,Happy Birthday
 47. Piktura mbi rruge!
 48. Kamiona te pikturuar
 49. Fantazia me ato ēfare hame!
 50. Dysheme prej qelqi
 51. Top Modele
 52. Paris Hilton Gossip
 53. Imazhe nga Ura mbare boten
 54. Kallashnikov prej Ari
 55. Maniak Kompjuterash
 56. Bukuria e Syrit
 57. Emotione te ndryshme
 58. Disa foto nga qyteti Milanos
 59. Bukuri Natyrore!
 60. Foto nga Hapesira dhe nga laboratoret e NASA
 61. Foto Kuq e Zi!
 62. Foto nga Octoberfest Festival
 63. Foto vizatimore mahnitese!
 64. Foto trik
 65. Vende tė mrekullueshėm nga bota - cilėsi e mirė
 66. Foto te bera nga qielli
 67. Banesa ne vende te cuditeshme
 68. Trupa te vizatuar dhe me tatuazhe
 69. Foto te Madones
 70. Karikatura
 71. Foto te ndryshme gliter per firme
 72. Ja se cfare mund te beni me pjeset e kompjuterit te vjeter
 73. Reklama
 74. Foto nga vizita ne Ambjentet e Microsoft
 75. Foto te ndryshme fishekzjarresh
 76. Foto punimesh me rėrė
 77. 50 ndėrtesat mė tė ēuditshme tė botės!
 78. Fantazia e njeriut!
 79. Disa imazhe tė habitshme!
 80. Vipat miliona vjet mė parė. Shikoni si mund tė ishin ato
 81. Karnavalet neper Bote - Rio, San Paolo, Venecia
 82. Lakuriq ne fushe - Sport
 83. Akoma nuk e keni zgjedhur torten?
 84. Foto me urime per festen e gruas
 85. Foto nga Prizreni
 86. Amazing Pictures
 87. Reklama mahnitese dhe teper reale!
 88. Vizaton makinen e padukshme te 007
 89. Gjenden fosile te teknologjise!
 90. Thalia-foto- aktorja dhe kengetarja e njohur meksikane
 91. Pikturat e "Zotit"
 92. Foto nga Festa e Balonave!
 93. 15 Dizajne kreative dhe tė pazakonshme tė stacioneve tė autobusėve
 94. Aurora Lirenti.com
 95. Disa Punime Te Miat Ne P-Cs4 Per Demat E Kuq .....
 96. Praktikoni Joga duke u dehur!
 97. Akoma nuk e keni zgjedhur
 98. Bukuroshi dhe Bukuroshja e Dites
 99. Foto te ndryshme bebesh dhe femijesh
 100. gjyshja
 101. Arti i librave: Ja se cmund te beni me libra!
 102. Arti i lapsave
 103. Trasformimi i nje Wallpaper ne HDR
 104. Kepucet prej Buke!
 105. 2010 neper bote - Foto me festimet e nderrimit viteve!
 106. Arti i letres - punime me leter
 107. Do ju pelqente nje shtepi e tille e bere ne gure?
 108. Viti qe kaloi, 2009 i pershkruar me foto
 109. Dimer!!!
 110. Foto tė Aurrela Gaēe
 111. Imazhe te krijuar me Shkronja!
 112. Koncepte surrealiste per PC
 113. "Vdekja eshte shume afer…"
 114. Foto me Zemra
 115. Mendon se jane bere me Photoshop?
 116. Parisi ne foto 26 Gigapixel
 117. Po te ishte interneti nje klase shkolle,nxenesit do te ishin….
 118. Wallpaper dhe Bileta per Pashke! Mahnitese ne shqip!
 119. Vajza dhe Bananet!
 120. Foto Bardhe e Zi
 121. Kalendari Radiologjik Seksi!
 122. Autobusi me kondicioner
 123. Dashuria ekziston kudo!
 124. Copy dhe Paste ne boten reale!
 125. 15 fotot me te bukura te vitit 2009 nga National Geographic
 126. Natyre e Eger!
 127. Si e perfytyroni personin lart ne moshen 70 vjecare
 128. Foto Macesh!
 129. Ja fotografia e vdekjes...
 130. Jahte luksoze – FOTO
 131. Vendet qė ofrojnė kėnaqėsi, relaks dhe qetėsi – FOTO
 132. Stina e dimrit nė FOTO
 133. Foto nga Forca e Sigurisė sė Kosovės
 134. Si e paramendoni filan antarin ne keto Momente... Foto
 135. Femijeria dhe rinia e yjeve
 136. Bukurit e natyres (Rugova)
 137. Apartamentet mė tė ēuditshme nė botė
 138. Adriana Lima
 139. Jessica Alba
 140. 10 qytetet me te pasterta ne bote
 141. Pishina
 142. Kombinim i kafshvė
 143. 15 njerėzit mė tė bukur tė botės
 144. Vip-at ne gjendje te tmerrshme.
 145. Kur ne zyre nuk te punohet!
 146. Foto nga kengetaret tuaj te preferuar!
 147. Foto me Fishekzjarre
 148. Eklipsi henes me 15 Qeshor
 149. 10 Pjesė mė ekstreme te trupit
 150. Pershkruani ndjenjen e momentit me foto!
 151. Parajsa ishullore, ja modeli i fundit i Yacht-it modern ...
 152. Sirena gjigande
 153. Tė vėrtetat qė na habisin
 154. 10 operacjonet plastike me te tmerrshme!!!
 155. 10 VIP-a qe ngjasojne me kafshet
 156. 10 plazhet me unike
 157. Bukuritė e botės ku jetojmė
 158. 10 fotot me te bukura nga sportet per 2011
 159. Tatuazhet me te shpifur te 2011-tes
 160. Foto te Babagjyshit te Vitit pas darkes se 31 Dhjetor
 161. Foto - Si ishin dhe si jane! Kthim ne kohe!
 162. Nje Muze Me Telefona te vjeter,,
 163. Fotot me te bukura ne bote HD
 164. Xhamite me te bukura ne bote
 165. Kompjuterat me te cudishem ne bote
 166. Hijet e Enderrave
 167. Bluze Japoneze Interesante
 168. Teme e E veēantė (mė tė gjatė,me tė shkurtėr, mė tė cuditshem, dhe me te medha)
 169. Ja VIP-et me kembet me te shumtuara
 170. Dallimi mes tė varfėrve dhe tė pasurve
 171. Femra gjigande!!!
 172. Disa shpikje te cuditshme. . .
 173. Fustanet e Jennifer Lopez
 174. 16 Vjecarja qe ngjan si kukull barbi!
 175. VIP-t shqiptarė me dhe pa makijazh
 176. 10 qytetet mė tė gjelbėrta nė Europė !!
 177. Kėpucė nga thundrat e kuajve !! (Foto)
 178. 10 organizatat mė tė mėdha mafioze [FOTO]
 179. Fansja e cmendur, tatuazh emrin e Noizy-t poshtė barkut
 180. Kur gjerat shkojne ters - Fotogaleri
 181. Foto te shkrepura ne momentin e duhur
 182. Thyen rekordin botėror, mbulon trupin me 331 mijė bletė (FOTO) !!
 183. Kuzhina e sė ardhmes !!
 184. Foto te pa harrueshme !!
 185. 1 foto sa 1000 fjal !!
 186. Arti ne torta !!
 187. Krijime tė ēuditshme me flokė njeriu (FOTO)
 188. Vendet me te bukura te Shqiperise
 189. Njė kafshė pas politikanėve? Ja fotot e ngjashmėrive !!
 190. Foto te Kim Kardashian
 191. Konkursi Fotografik - 100 Vjet Pavaresi
 192. Lidhshmeria e Shqiptarve - FOTO
 193. Iluzione Optike Radioaktive
 194. Kombinim i bukur (foto)
 195. Miqesia ne foto !!
 196. Instagram - Male vs Female
 197. Geek Humor [Foto]
 198. Edhe vetė Van Gogh do ishte befasuar nga kėto FOTOGRAFI
 199. Treshja “e ėmbėl” mace-rosė-qen
 200. 10 Telefonat me te shtrenjte ne bote !!
 201. Gjuha e bishtit te maces !!
 202. Nderhyrjet plastike te deshtuara ne buze !!
 203. E pabesueshme: Kjo qė shihni nuk ėshtė fotografi (Foto) !!
 204. Majmuni i vogėl qė ngjan me Ajnshtajnin !!
 205. Njerez real qe ngjasojne me kartonat vizatimore !!
 206. Babai krijon figura qesharake nga ushqimi
 207. Imazhet e pabesueshme tė Islandės, foto
 208. Ushqime tė pikturuara
 209. Fotoja hit gjatė lindjes: Ja cila ėshtė mrekullia e jetės!!
 210. Veshje te cuditshme...!!
 211. Foto nga Dritarja Juaj
 212. Foto Horror - Kujdes
 213. Autobusė me shtretėr pėr gjumė!!
 214. Magjia e botės ujore !!
 215. Then and Now
 216. Ja si transformohet njė person kur shkon ushtarė nė luftė (foto) !!
 217. Foto Gif !!
 218. Piktura 3D ne rruge
 219. 15 krevatet me kreative !!
 220. Ja pse Shqipėria ėshtė vendi qė duhet vizituar patjetėr nė vitin 2014
 221. Mjegull e pazakonte ne New York - Shiko fotot spektakolare
 222. Vajza e ish Sulmuesit Plate foto HOT ne Instagram
 223. Disa nga fotografitė mė tė mira tė vitit
 224. Nė Kosovė, muaji Shkurt i ka 30 ditė! (Foto)
 225. Sinjale Rugore te veēanta ne Firenze-Itali