PDA

Shiko versionin e plotė : Diaspora Shqiptare 1. Shqiptaret.
 2. Shqiptaret ne Greqi dhe arvanitasit.
 3. Shqiptaret ne Itali dhe arbereshet
 4. Shqiptaret e kosoves, kosovaret.
 5. Shqiptaret ne France
 6. Shqiptaret ne Gjermani
 7. Shqiptaret ne Spanje
 8. Shqiptaret ne Amerike
 9. Shqiptaret ne Kanada
 10. Shqiptaret ne Turqi, Arnautet.
 11. Shqiptaret ne Zvicer
 12. Shqiptaret ne Australi
 13. Shqiptaret ne Austri
 14. Shqiptaret ne boten Arabe
 15. Shqiptaret e Amerikes Latine
 16. Shqiptaret ne Suedi
 17. Shqiptaret ne Hollande
 18. Shqiptaret ne Rumani, vllehet apo aromunet
 19. Shqiptaret ne Norvegji
 20. Shqiptaret ne Azi
 21. Shqiptaret ne Uk (United Kingdom)!
 22. Tė drejtat nė punė tė emigrantėve shqiptarė nė Itali
 23. Te arrestuarit e Italise, ja cfare perfitojne
 24. Bashkimi familjar per emigrantet ne token greke
 25. 50 shqiptarėt mė tė famshėm nė botė
 26. Parrulla "ironike" e shqiptarit qe ben tifo per Italin!
 27. bashkimi familjar per emigrantet ne Itali
 28. Gjeni persona me te njejtin mbiemer me ju ne te gjithe boten
 29. Itali, procedurat pėr bashkimin familjar
 30. Greket hapin kufirin per 75 dite
 31. Gjermanishtja!
 32. E duam atdheun, por jo tė jetojmė nė tė. Pse?
 33. Nese ju tradhetojne do te ishit hakmarrur?
 34. A deshironi te ktheheni per te jetuar ne Atdhe?
 35. Aplikim per lotarine amerikane dv 2012
 36. Shqiptarja Pamela Beqari nė emisionin Grek, "Momenti i tė vėrtetės"
 37. Eksperienca juaj ne Europe pa Viza!?
 38. Mohon se ėshtė shqiptare,deklaron se eshte meksikane
 39. Shqiptarja fiton “Next Top Model 2″ nė Greqi
 40. oh ....MOOS .... per 1 shkronje do te ishim afer !!!!!
 41. Cfare mendoni per vajzat Shqiptare qe jetojn ne Mergim
 42. Tungjatjeta
 43. Shqiptaret
 44. Te Nderuar Miq Kerkojme Ndihmė Per Krijuesin,Poetin,Rapsodin Z.Agim Gashi
 45. Pagesat ne angli
 46. Lotaria Amerikane - Ja si te Aplikoni!
 47. Pyetje Llotaria Amerikane
 48. Llotaria Kanadeze
 49. Pasaportat mė tė fuqishme nė botė
 50. Projektligj i ri pėr emigrantėt