PDA

Shiko versionin e plotė : Life Style 1. [Kryetemė] Shėrbimi qė ofrojmė
 2. Rritja ekonomike, Shqiperia ne balle te rajonit
 3. Funksionet Manaxheriale.
 4. Norma bazė e interesit drejt rėnies
 5. Lufta ndaj korrupsionit, sipas modelit amerikan
 6. Bankat, garantohen depozitat
 7. KE: Viti 2010 do t'i kushtohet zbutjes sė varfėrisė
 8. Strategjia e Barack Obamas
 9. Kursi i kėmbimit, leku dhe dollari nė rėnie kundrejt euros
 10. Leku, rinis zhvleresimi
 11. Qeveria tė marrė masat pėr krizėn ekonomike
 12. Vera e varfer ne euro
 13. Urgjent strategjia pėr zhvillim ekonomik
 14. Pushohet nga puna si llogaritare se eshte shume e bukur!
 15. Keni vetem 20 mije lek - Cfare do te blinit?
 16. Pas 8 muajsh bien ēmimet
 17. Komplimentet qė dėshirojnė femrat
 18. Shofer i mire !?
 19. Historia e trishtė e 6-vjeēarit
 20. Fėmijėt duhet tė flenė me nėnėn deri 3 vjeē
 21. Iran, s’ka ski pėr femrat e pashoqėruara nga njė mashkull
 22. Japonia, vendi i beqarėve
 23. A ėshtė sezon i festave edhe sezon ndarjesh?
 24. Raporti dashuri-urrjetje mes nuses e vjehrrės
 25. Borė nė Tiranė
 26. Si te shkruajme nje Ftes per Ditelindje
 27. Nese Teoria Maya do te vertetohej, ku do e kalonit Naten e Fundit
 28. Hola:Prane kujt do te donit...
 29. Rrezikon jetėn pėr tė shpėtuar qenin
 30. Grabitėsit tėrheqin bankomatin me traktor
 31. 7 Difektet e nje mashkulli qe femra urren se tepermi
 32. Kujdes Internet Kafetė vatra tė vjedhjes tė tė dhėnave personale.
 33. Femrat, ēfarė i kėnaq mė shumė
 34. Fotoja e vitit 2011
 35. Rri shume kohe para Facebook, babai qellon me 12 plumba kopjuterin
 36. Marinsat amerikanė ushqehen me gjak kobre
 37. Infrakti, mė tė rrezikuar burrat tradhetarė
 38. Nuk duron dhembjen e dhėmbit, var veten ish-modeli.
 39. Mashkulli lind fėmijė.
 40. Lojrat e Puthjeve!....
 41. Disa shenja qe tregojne se Ai do qe te jeni vetem miq..!
 42. Nje 2 vjecar duhet te dije mbi 25 Fjale
 43. Me mire Vetem apo te Dy?..
 44. 30 gjera qe duhet te beni para se te mbushni 30 vjec
 45. Femrat Brune jane me besnike..!
 46. 41 Keshillat me te mira per nje lidhje..
 47. Si te harroni ish te dashurin/en...
 48. Si ta kuptoj qė gruaja mė do mua?
 49. Cili ėshtė speci mė djegės nė botė?
 50. Tė kėrkosh falje, shenjė force apo dobėsie?
 51. Shtatzena kujdes! Mos hani kikirike
 52. 1 nė 4 femra me mbi 3 meshkuj njėkohėsisht
 53. Kėshillat pėr blerjet me ulje
 54. Te mirat dhe te keqet e kafese
 55. Femrat preferojnė djemtė e “kėqinjė”
 56. Stil per diten e Dasmes suaj..!
 57. Edhe femrat duhet tė urinojnė nė kėmbė !!(Video)
 58. Cfare Femrash duan Meshkujt?...
 59. Si ta pervetesoni ATE...!
 60. Shampanja kjo pije Klas!
 61. Femrat kenaqen kur partneri i tyre merzitet!
 62. Lumturia egziston......dhe mund te matet.......
 63. Ndonjėherė ndarja nga e dashura tė bėn mirė.
 64. Problemet martesore i zgjidh vetem dhoma e gjumit....!
 65. 20 Shenja qe tregojne se ai/ajo ju tradheton....
 66. 3 Arsyet qe Femrat dhe Meshkujt nuk kuptohen!...
 67. Cfare i pelqen nje vajze qe te degjoj nga i Dashuri!
 68. Ja arsyet pse unaza mbahet ne gishtin e katert!...
 69. Nderkohe qe ti sheh ndeshjen...e dashura te tradheton.....
 70. 2/3 femra nuk i hedhin rrobat qė si bėjnė
 71. Ke lindur nė dimėr? Je mė i prirur drejt depresionit !!
 72. Futni fėmijėt nė punė qė 13 vjeē, po rrisim brez dembel
 73. Hiqni 3 kg me menunė pranverore
 74. Martesa: Kriza e Vitit te 7...
 75. Cilat veprime te meshkujve e acarojne nje Femer..!
 76. Femrat nuk i pelqejne Meshkujt me mjeker..!
 77. Keshilla per femrat per nje super dekolde......
 78. Fuqia e Puthjes...!
 79. Ku gjen punė mė tė mirė se kjo?
 80. Pranvera ka nisur sot nė orėn 6:14
 81. Meshkuj...ja gjerat qe nuk duhet t'ia thoni nje Femre!..
 82. Femra: Para dhe Pushtet,tani eshte radha e saj te jete e PARA
 83. Ngjyra qe "Cmend" Meshujt
 84. A doni te dini si eshte nje Mashkull?....
 85. Genjeshtrat me te shpeshta te Femrave!
 86. Flokėkuqet ndjejnė mė shumė dhembje
 87. Dieta me qumėsht, humb 2 kg pėr 3 ditė.
 88. Doni tė mbeteni shtatzėnė? Pini ēaj
 89. Futbolli rrit dėshirėn pėr seks.
 90. Gabimet fatale te Femrave ne shtrat!
 91. Keni fituar ndonjehere Llotari?
 92. 9 gjerat qe nuk duhet t’ia thoni kurre shefit tuaj !!
 93. Si c'kodohet nje mashkull
 94. Receta bukurie me mjalte.
 95. Cfare bejne njerezit pasi fiken dritat?
 96. Gatimi, pasioni i ri i meshkujve.
 97. Femrat gjithmone me te bukura se meshkujt..!!
 98. Gabimet qe bejme para se te fleme gjume!
 99. Gjerat irrituese qe bejne Meshkujt!
 100. Ēfarė vėrejne meshkujt tek njė femėr
 101. Situatat kur lejohet aktrimi ne shtrat!
 102. Tė vėrtetat e hidhura rreth meshkujve
 103. 17 keshilla sa per te qene joshese dhe perfekte
 104. Cilet nga keto terma Tech qe mund te keni degjuar por nuk dini kuptimin?
 105. 3 gjera!!
 106. Ja pse femrat zgjohen mė shpejt nga meshkujt nė mėngjes !!
 107. 100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere te lumtur
 108. Cili eshte Superheroi juaj i preferuar?
 109. Femrat janė shefe mė tė mira
 110. Kush e dominon Telekomanden ne shtepine tuaj?
 111. Cfare eshte me e rende, Deshtimi apo mos Perpjekja?
 112. Perse duhet te qeshim 25 minuta ne dite
 113. Femrat mė pak tėrheqėse zgjedhin karrierėn?!
 114. Me kėta meshkuj nuk duhet tė martoheni
 115. 9 fazat qe kalojme ne nje lidhje dashurie!
 116. Disa sekrete per ta bere mashkullin "tuaj" per vete!...
 117. Ja disa menyra per hapjen e 1 shishe birre !!
 118. Ja si do tė jetė ēadra e sė ardhmes (FOTOT) !!
 119. Puna mė e vėshtirė por mė e bukur nė botė (VIDEO)
 120. 15 zonat ku duhet ta perkedhelni nje Femer
 121. Pse Femrat flasin me shume se sa Meshkujt...
 122. 10 Profesionet mė tė lakmuara nga meshkujt !!
 123. E ashtuquajtura "Makine per Femra"
 124. Rregullimi i banesės me qira - ēka nuk duhet tė bėni?
 125. Burrat, 43 minuta ne dite duke kerkuar gra !!
 126. Disa gjera qe meshkujt nuk i pranojne!...
 127. Kur ėshtė fjala pėr paratė femrat gėnjejnė shumė
 128. Meshkujt flasin pėr futboll dy herė mė shumė se pėr femrat !!
 129. Femrat nxiten seksualisht nga femrat tjera
 130. Dashuria e vėrtetė ėshtė nė fshat !!
 131. Gjerat qe nuk duhet t'ia thoni kurr mashkullit tuaj...
 132. Si te dashurohesh serisht me burrin tend...
 133. 6 Shenjat qe percaktojne njeriun e duhur...
 134. Femrat e bukura shihen si "objekt" nga vetė femrat
 135. Femra ideale pėr meshkujt ...
 136. 10 Menyra per te Relaksuar Partnerin...
 137. Si te aplikosh per Guinness World Records
 138. Profesionet Ideale per Femrat
 139. Faktet e famėshme tė dashurisė
 140. Shtatė lloje tė meshkujve, tė cilėve femrat nuk mund t’u rezistojnė !!
 141. Gjerat qe nervozojne me shume mashkullin...
 142. Cfare kerkojne Meshkujt beqare?....
 143. 6+1 Arsye per te tradhtuar Femren...
 144. Shteti Ideal per nje Femer
 145. Pėrse duhet tė dhurojmė gjak?
 146. Pyetjet qė secila femėr duhet t’ia bėjė nje mashkulli..
 147. Ēfarė duhet tė hamė nė verė?
 148. Pėrgjysmoni ushqimin, jetoni 20 vjet mė shumė
 149. Meshkujt, alkool pėr tė hequr stresin e punės
 150. "Rregullat" per te qene nje femer me Stil dhe Eleganc...
 151. Half-Drag: Gjej femren brenda teje
 152. Dita Internacionale e doremajteve
 153. E pazakontė, martesė treshe nė Brazil
 154. Danezet jane njerezit me te lumtur ne Europe
 155. Show: Vienna Products Collection
 156. 10 gjera qe nuk duhet t'ia thoni kurre nje mashkulli!
 157. 9 dhe 68 vjeē, moshat mė te lumtura te jetės !!
 158. Ēfarė duhet bėrė nė ditė tė caktuar tė javės
 159. 10 dhuratat qe te ndryshojne jeten.....te cilat mund t`ia besh vetes!
 160. 10 gjerat qe duhet te beni per nje dite perfekte !!
 161. Ja cfarė tregon forma e hundės pėr mashkullin !!
 162. Obama i pėrgjigjet letrės sė vajzės me 2 baballarė
 163. Si manipulojnė femrat me meshkujt!
 164. E dini se ne thelb ekzistojne 8 lloje femrash...
 165. Shqiptarėt, mė tė preferuarit pėr femrat italiane
 166. Peisazhe tė mrekullueshme (foto)
 167. Shitet nė ankand pianoja e “Casablanca”
 168. Fushatat mė tė mira pėr Krishtlindje nga Viti 2012
 169. Kėto janė profesionet mė tė rrezikshėm dhe vdekjeprurės nė botė!!
 170. Gabimet qe nuk duhet te beni ne cift kete vit !!
 171. 27 gjėra tė cilat ndryshojnė kur keni foshnje !!
 172. 5 vite jetė tė shpenzuara nė mendime !!
 173. Si t'i evitoni gabimet mė tė shpeshta pas ndarjes?
 174. Femrat, 1 vit e 3 muaj tualet gjatė jetės
 175. Puro me flori 24-karatėsh (foto)
 176. Festimi i Ditės sė St. Patrick (foto)
 177. Keshilla per te lare xhamat pa njolla
 178. Neser ndėrrohet ora
 179. Fotot qė ndryshuan Amerikėn (foto)
 180. Pranverė, pesė kėshilla kundėr lodhjes
 181. Ku jetojnė miliarderėt?
 182. Si t’i zgjeroni kėpucėt e ngushta..!!
 183. Objektet e padobishme pas 20 viteve
 184. Libri,20 shenjat qe tregojne varesi ndaj tij!...
 185. 14 keshilla per te qene i lumtur dhe ne paqe me veten
 186. 10 gabime kur lani rrobat ..!!
 187. 10 Zakonet qe kane femrat dhe meshkujt jo
 188. Gabimet qė bėn njė vajzė nė tė njėzetat !!
 189. Fjalet qe perdor me shume nje 'genjeshtar' !!
 190. Mos u marto nese...
 191. Pse ndihma pėr tė tjerėt ėshtė e rėndėsishme pėr ne?
 192. 9 Tendenca te modes qe femrat adhurojne...dhe meshkujt i urrejne!!..
 193. Femrat dhe Meshkujt....
 194. Me thuaj ngjyre e flokeve...te te them karakterin qe ke!!...
 195. Ndikimet pozitive tė muzikės....
 196. 5 problemet e femrave qė meshkujt nuk do i kuptojnė kurrė ...
 197. Ja ēfarė do tė thotė tė jetosh me 1 Dollarė nė ditė (foto)
 198. Jeta "normale" e tė rinjve iranianė (foto)
 199. 10 gjėra qė nė Europė janė tė ndaluara dhe nė Amerikė jo (Foto)
 200. E vėrteta shokuese qė fshihet nė firmat e njohura tė modės (Video)
 201. Si tė bėsh pėr vete njė femėr
 202. Vetmia dėmton njėsoj si duhani dhe alkooli
 203. Kalendari nudo i sportistėve polakė (foto)
 204. Trendi i ri, mjekra shumėngjyrėshe [foto]
 205. Tani ka dhe dasmė tė bardhė! (foto)
 206. 7 mėnyra pėr tė qenė partnerė mė tė mirė
 207. Ja pse jeni tė lumtur
 208. Festimet e Vitit te Ri ne bote
 209. “Gratė e hekurta” (video)
 210. A e dinit se, sot mbushen 100 vite nga prezantimi i orės verore?
 211. Ja ēfarė studiojnė miliarderėt
 212. Shenjat qė tregojnė se kurrė nuk do tė bėheni tė pasur
 213. Popujt me ‘pijanecė’ nė botė
 214. Fisi tibetian qė jeton pa para dhe pa asnjė mjet teknologjik (Foto)