PDA

Shiko versionin e plotė : SmartphoneFaqe : [1] 2 3

 1. Kode Sekrete tė celularėve Nokia
 2. Per Celulare
 3. Shkarkim lojrash per Celulare
 4. Si tė instalojmė lojrat nė Motorola
 5. Ndrysho ikonat e celularit Nokia
 6. Video Clipe per telefona Celular
 7. Koleksion LOVE SMS per telefonat celular
 8. Lojra Falas SIS per telefonat celular
 9. ndihme motorola razr v3
 10. Programe per celulare! (+Kerkesa)
 11. Theme per celulare Sony Ericsson
 12. Themes/Wallpapers per Nokia N-series / E-series
 13. Theme per S60/S80/S90/os8.1
 14. Zilja e Cel tuaj :degjo:
 15. Krijo sfonde te animuar per celularin tuaj
 16. 210 sfonde per telefonin tuaj
 17. 525 ringtone mp3 (zile per celular)
 18. Windows Mobile 6 (sistem operativ per celular)
 19. 2 x 100 Sfondet me te nxehta per Celularin tuaj
 20. Si mund te gjej lojra per Samsung E900 ?
 21. FIFA 2007 / 2008
 22. samsung sgh E-250
 23. GPS navigator program per Smartphone Windows Mobile
 24. Faqe per Celulare (programe e Lojra)
 25. Video Converter per telefona celular
 26. Koleksion me Wallpaper per celulare
 27. 1200 Lojra Java per telefonin tuaj
 28. Aplikacione per Symbian S60v3 me ēelesa
 29. Zbrisni cfare te doni per celular Sony Ericsson dhe Nokia
 30. Lojra per telefon Nokia N73
 31. CELULARI:Sa vend ze ne jete tuaj
 32. iPhone PC Suite 1.0.7.2
 33. Angel iPhone Video Konvertues
 34. Lojra Per Culular : 9 super sports games
 35. iPhone RingTone Maker 2.5
 36. Agogo iPod Video Converter 8.38
 37. Samsung hap faqe per Programet e Telefonave
 38. 26 Mobile Antiviruses
 39. 101 ringtones me shqetesuese qe keni degjuar!
 40. Te rejat nga Mobile World Congress ne Barcelona
 41. Nokia N95 8GB
 42. Dua te shkarkoj java por lojra ::help me please::
 43. Nokia e90
 44. Motorola # celulare te rinje
 45. Kodet e celulareve Samsung
 46. Trasformo Celularin ne nje Webcam
 47. Bashkepunimi Intel me Nokia
 48. Vodafone Italia SMS Falas!
 49. Ndihm per themes
 50. Ringtone te personalizuara per Telefonin tuaj
 51. Sony Ericsson humb 167 milion euro, shpreson se X10 do ta shpėtojė
 52. Nokia po kėndellet
 53. Verbatim Pocket Drive 250GB HDD
 54. Nokia N97 Mini
 55. OVI udhezues satelitoe per nokia falas me gps te integruar
 56. Si te zhbllokojme nje iPhone - Apple per ēdo SIM Card! Shpjegim Shqip!
 57. Nokia Symbian 3 - User Interface
 58. Ringtone per celular
 59. Harta per Celular
 60. Sony Ericsson XPERIA X10 mjaft i bukur dhe i fuqishem
 61. HTC Evo 4G smartphoni me i fuqishem !
 62. Rregjistrohu nė Apple iTunes Apps pa Karte Krediti
 63. Si te bejme Screenshot ekranit te iPhone pa program!
 64. Nokia N8 nė vjeshtė
 65. Nese mundet dikush te me gjej serial cod
 66. Samsung prezenton telefonin e parė celular me 3D ekran
 67. Guida si te instaloni Android ne iPhone tuaj!
 68. Ndihme ne telefon NOKIA 6300
 69. Shitje e dobėt e Nokia N900
 70. Kerkesa per Samsung
 71. Lirenti.com Themes
 72. Kush do lojra per iPhone?
 73. Formatim per telefon Nokia
 74. Interneti ne telefonin Blackberry
 75. Ipko 50 MB Internet Falas ne telefonat celular
 76. Interneti ne telefonin Celular
 77. Telefonata Falas me Google Voice
 78. Thirje private
 79. Kam nje problem me Nokia N82
 80. Ja si do te jete Windows Mobile 7
 81. Ristarto telefonin Samsung
 82. Program qe tregon ēfar baterie i perket telfonit tuaj Nokia
 83. Shiko nese telefoni juaj eshte valid
 84. Microsoft paraqet celularėt e rinj me Windows Phone 7
 85. Samsung Omnia 7 del mė herėt nė treg!
 86. Telefonat e menēur: Rrjetet sociale mė tė pėrdorura se emaili!
 87. Vodafone Albania me ofertė tė re atraktive pėr klientėt e saj
 88. Zyrtare: HTC HD7 bazohet nė Windows Phone 7
 89. Dell Venue Pro edhe nė Android?
 90. Pajisja e parė me Nokia MeeGo arrin nė 2011
 91. iPhone 4 i bardhė vjen nė Apple Store
 92. Google lanson Nexus Two nė Evropė?
 93. PlayStation Phone gjatė vitit 2011?
 94. Samsung do tė paraqes Nexus Two?
 95. Si te instaloj lojra ne telefon Acer me Android?
 96. Nokia tani ka aplikacionin e vet tė Wordpress
 97. Platformė reklamuese mobile nga Adobe
 98. iPhone u sjellė evropianėve njė orė mė shumė gjumė!
 99. X8 i Sony Ericsson do tė marrė Android 2.1 para fundit tė vitit
 100. Nokia Z500, tablet nė MeeGo
 101. Palm Pre 2 fillon me para-porosi
 102. iOS 4.2 gjatė nėntorit
 103. Mbėshtetje evropiane pėr Symbian
 104. Aplikacioni qė pėrkrahė Flash nė iPhone, “shitet tėrėsisht”
 105. Samsung Focus vjen me Windows Phone 7
 106. Ndihme - Upgrade Acer Liquid ne Android 2.2
 107. Verizon Motorola Droid Pro zyrtarisht nė treg
 108. LG L-04 Optimus, smartphon-i i fundit Android pėr kėtė javė
 109. Celular nė vend tė ēelėsit
 110. iPhone dhe iPad nė Android?
 111. Ferrari nė Android
 112. Edhe HTC Mecha nė Android?
 113. Samsung Galaxy S edhe nė versionin Giorgio Armani
 114. Shtyhet paraqitja e Apple iOS 4.2
 115. Google Voice mė nė fund gati pėr iPhone
 116. VALA – 4.8 milionė SMS pėr festėn e Kurban Bajramit
 117. A keni parė ndonjėherė vetėm telefon mobil?
 118. Sony Ericsson hedh poshtė thashethemet pėr celularė me Windows Phone 7
 119. iPhone 4 i bardhė shitet nė tregun e zi?
 120. Nokia X2, edhe i menēur edhe i lirė
 121. Motorola Olympus, smartphone Android me dual-core
 122. PlayStation Phone nė shkurt?
 123. Samsung GT-i9200 Galaxy 2, nga firmware zbulohet Android 2.3
 124. Celularėt shkaktojnė alergjinė
 125. Sony Ericsson sjell Android 2.1 nė modelin X8
 126. Si zhbllokohet Samsung SGH P910
 127. Trik per celularet Samsung
 128. Motorola lanson tabletin Xoom
 129. Samsung lanson super-telefonin Infuse 4G
 130. Unlock code per Nokia
 131. Si tė zgjasni jetėn e baterisė sė celularit tuaj
 132. HTC lanson telefonat e Facebook
 133. HTC lanson tabletin Flyer
 134. Teknologjia 3G tashmė mbėrrin edhe nė qytetin e Durrėsit
 135. YouTube mbėshtet ngarkimin mobil 3D
 136. Motorola Xoom pėr 799 dollarė
 137. Sa numra permban Rubrika Juaj?
 138. Ringtone per celular: Jennifer Lopez ft. Pitbull - On the floor
 139. Si tė mėsoni se jua pėrgjojnė telefonin
 140. Programet me te mira per iPhone dhe iPad
 141. Programet me te mira per telefonat Android
 142. Lojra dhe Programe per telefona BlackBerry me vleren e 100 Dollareve
 143. Si hapen file Jar ne Telefon
 144. 100 Gold Android Apps Falas !
 145. 15 aplikacionet mobile mė tė mira tė vitit 2011
 146. Celularėt mė tė mirė pėr xhepin tuaj nė vitin 2012
 147. Androidėt me diamante nga Huawei
 148. iPhone 5 do tė dalė nė verė?
 149. Gjermani: Apple nuk mund te shese disa produkte online
 150. pyetje
 151. Samsung Galaxy S III, veē 7mm i hollė?
 152. Smartphone: Google Chrome eshte i disponueshem per Android
 153. Gjuha shqipe per telefonat celular
 154. Galaxy S3 do tė jetė njėri nga telefonat mė tė hollė
 155. Apple pėrgatit aplikacionet pėr iPad 3
 156. ICS nė Nokia N9
 157. Phone Unlocking pėr ēdo Mobil
 158. Dy menyra per te formatuar nje celular te llojit nokia
 159. Si ta gjeni se ku eshte prodhuar telelefoni juaj ?
 160. Si te ktheni nje SIM Card ne Micro SIM Card per iPhone 4 ose iPad 3G
 161. 5 Programe Android per ata qe pelqejne te Udhetojne
 162. A do ketė Chrome pėr iOS?
 163. Telefonat qė pėrmirėsojnė disponimin
 164. Telefoni mė cmim me te lirė nga Nokia – Lumia 610
 165. Njė smartphone qė mat nivelin e stresit
 166. Nokia Lumia 610
 167. Android ne Nexus nga LG
 168. Smartphone me kamer 41 Mega Pixel nga Nokia
 169. G Data MobileSecurity per Android falas me 1 Vit licens
 170. Samsung Galaxy S2 per momentin nuk do te kaloj ne Android 4
 171. Remote Notifier for Android - Njoftimet e Android ne Kompjuter
 172. Nokia C1
 173. SMS Falas Ne Gjithe Boten
 174. iPhone 5 prezantohet mė 14 tetor
 175. 6 Lojra per Telefonat Android qe duhet ti luani
 176. Shkarko BlackBerry Desktop Software Falas !
 177. Shpjegimi koncepteve Tethered Jailbreak vs Untethered Jailbreak
 178. Shkarko iOS Firmwares IPSW – iPhone, iPad, iPod Touch
 179. TOP 10 Sfonde per iPad 3 (HD)
 180. Instagram vjen ne Android
 181. Publikohet Opera Mini 7 per celularet Android
 182. iPhone 5 vjen ne Qershor ?
 183. Nokia 808 PureView me para-porosi ne Itali
 184. Celulari juaj eshte me Parapagesė apo me Kontratė
 185. Edhe iPhone flet Shqip!
 186. Samsung Galaxy S3 ne Amazon
 187. Megjithatė, asgjė nga Windows 8 nė telefonat e vjetėr
 188. Samsung 4G Windows Phone i bardh
 189. Samsung prezanton Galaxy SIII (Foto)
 190. Update per iPhone dhe iPad me permiresim te gabimeve
 191. Apple: iOS 6 pa Google Maps
 192. Gjithēka qė duhet tė dini pėr Galaxy SIII
 193. Ja se si mund te jete iPhone 5
 194. Chrome pėr iOS
 195. 9 Milion porosi per Celularin Samsung Galaxy S3
 196. Office per iOS & Android vjen ne Nentor
 197. Absinthe 2.0 mbėrriti- Jailbreak untethred per iOS!
 198. Wallpaper Android
 199. Samsung Galaxy S III thyen rekordet e Vodafone
 200. 6 aplikacione tė Android qė duhet t’i keni
 201. Si te shperndajme Internetin nga Celulari - Hotspot
 202. S-Voice per te gjitha pajisjet me Android 4.0
 203. Nokia Lumia 900 32GB Version vjen ne Gjermani
 204. Nje Ide se si mund te jete Windows Phone 8
 205. Nvidia lanēon kartėn GTX 680 GPU pėr aparatet celularė
 206. Apple don ta ndaloje shitjen e Galaxy S3 ne Amerike
 207. Paraqitet Facebook App Center per iOS
 208. Sa i forte eshte xhami i Samsung Galaxy S3 kundrejt iPhone 4S
 209. Apple iOS 6 vs. Android vs. Windows Phone
 210. Windows Phone 8 ne Nokia Vertu me SkyDrive te integruar
 211. Galaxy SIII mė 27 Qershor arrinė nė Kanada
 212. Nokia PureView te Henen arrine ne Amerike ?
 213. Nokia 808 PureView do te kushtoje $699 ne Amerike permes Amazon
 214. Nokia, Samsung, HTC dhe Huawei do te jene te parat pajisje me Windows Phone 8
 215. TOP 5 Smartphone-t pėr kėtė verė
 216. Pėrdorimi i tepėrt i smartphonė dėmton shėndetin
 217. Google te leshoje Chrome per iOS sot
 218. Samsung te lansoje Galaxy Note 2 ne Shtator
 219. Dyqani i Windows Phone 8 edhe pėr Shqipėri
 220. Android Jelly Bean dhe Face Unlock - Zhbllokimi me ane te fytyres
 221. Smartphone: Apple vs Samsung
 222. Amazon eshte duke punuar per nje Smartphone
 223. Rikthehet Galaxy Nexus ne dyqanet Google Store
 224. Mozilla OS- Sistemi Operativ per telefonat smartphone
 225. Dy versione te ri smartphone nga Sony - Xperia Miro dhe Xperia Tipo (Video)
 226. Kodet Sekrete te telefonave Nokia
 227. Facebook per Smartphone Android
 228. iPhone 5 te kete ekran me madhe dhe me i holle
 229. iPhone 5 do te kete Nano-SIMs
 230. Firefox Mobile OS do te vije ne 2013
 231. TOP 20 Smartphone-t Android me XXL-Display
 232. Disa keshilla se si ta mbroni Smartphone-in tuaj Android
 233. Ska Upgrade ne Android 4 per HTC Desire HD
 234. Zhblloko iPhone ose iPad me Absinthe
 235. Zbulohen foto te Sony Xperia Mint (foto)
 236. HTC dhe Facebook se bashku per nje Smartphone te Ri
 237. Guida - Si te beni UPDATE smartphone Android ne Jelly Bean
 238. Pjeset perberese te iPhone 5 (foto)
 239. Ja kamera e re 41 megapikelė e Nokias
 240. Sharp do te prodhoje ekranet per iPhone-n e ri ?
 241. Reklama e iPhone kushton 647 Milion Dollare
 242. G Data MobileSecuriy v2 per Android + Licensa per 1 vit
 243. Nokia te prezantoje Windows Phone 8 me 5 Shtator ?
 244. HTC sjell Ice Cream Sandwich per HTC One X
 245. Si tė krijoni melodi pėr iPhone
 246. Oferte ne eBay: iPhone i gjenerates se pare per 10.000 Dollare
 247. Sony konfirmon Xperia SL
 248. Nokia se shpejti do te lansoje dy "vrases te iphone 5"
 249. Apple kerkon te ndaloje shitjen e 8 Smartphone te Samsung
 250. LG lajmeron Optimus L9