PDA

Shiko versionin e plotė : Bukuri dhe EstetikėFaqe : [1] 2

 1. Modele thonjsh.
 2. MODELI E FLOKEVE TUAJ
 3. Henna Tatoo qe kam bere une
 4. Modele thonjsh - Disa nga modelet e thonjve qe kam bere
 5. Reēipetat, arma e fuqishme e joshjes
 6. Kėshilla pėr t'i pasur buzėt mė tė bukura.
 7. Modele Flokesh
 8. Depilimi
 9. Maska per fytyren ne kushtet e shtepise
 10. Mbrojtja nga kozmetika
 11. Silvia Battisti eshte Miss Italia 2007
 12. Fashion :turpi:
 13. Bukuri nė majė tė thonjve.
 14. Takat tė zgjasin dhe tė zbukurojnė imazhin.
 15. Cilat janė tatuazhet e femrave tė Hollivudit...
 16. Rregulla rreth kravatės :)
 17. Eva Pepaj, fotomodelja shqiptare
 18. The Sexiest Albanian Female Celebrities
 19. Modele cantash
 20. Si tė kemi vithe seksi?
 21. 10 Gjėra qė Duhet ti Dini pėr Modėn
 22. Llojet Mė Tė Mira Tė Makijazhit Pėr 2007
 23. Ushqimet e bukurisė
 24. Makijazh i bukur pėr sy dhe buzė?
 25. 10 orėt e dorės mė tė shtrenjta nė botė!
 26. 6 sugjerime pėr buzė perfekte 8)
 27. Pėlhurat pėr rastet solemne
 28. Mashkull i hijshėm? Ja ngjyrat qė ju pėrshtaten !
 29. Rroba Firme apo Pazari?
 30. Buzėt? Trajtoji kėshtu
 31. Foto nga vizita ime ne ekspoziten e Manikyr-Pedikyr, Paruker
 32. Zbuloni gjunjėt!
 33. Edhe flokėt plaken
 34. 20 menyra per tu dukur seksi
 35. Veshja e duhur per cdo rast.
 36. Vetėm pėr femrat! make up
 37. Per nje paraqitje sa me te pelqyer dhe sa me te thjeshte
 38. Humbni peshen tuaj nė 6 shkalle
 39. Makiazh
 40. Keshilla dhe sugjerime per thonj.
 41. Modele Flokėsh
 42. Llojet e lekures se fytyres dhe trajtimi i saj.
 43. Modele ēantash te veēanta!
 44. Kostume intime seksi tė Victoria Secret
 45. Emina Cunmulaj,Top Modelja shqiptare qe pushtoi rev. "VOGUE"
 46. Spring - Summer 2008 Guess Collection
 47. Bikini i nje psikologe, teper seksi
 48. Modele te cuditshme kepucesh
 49. Menyra me e mire per te blere rroba te brendshme
 50. Moda e re: Do ti vishnit?
 51. Miss Sixty Spring Summer 2008
 52. Mbrekullite e Make-up
 53. Vajza, rroba banje per te gjitha gustot
 54. Te brendeshme femerore
 55. Dy mėnyrat e zbardhjes sė dhėmbėve....
 56. Video per trukimin e syve
 57. Tatuazhe seksi per femra
 58. Arti mbi trup - Body Art
 59. Tatuazhe Henna
 60. moda Milano 2008-2009
 61. truk per syte
 62. Beauty (gjithcka per te arritur ne persosmeri)
 63. Intimissimi vjeshte 2008 nga Yesica Toscanini
 64. Bukuri ne kembe
 65. Cila eshte aroma juaj e preferuar?
 66. Moda vjeshte-dimer 2008
 67. Kujdesu pėr buzėt e tua
 68. Ēfarė ofron vaji i bajameve dhe vaji i gjetheve tė trėndafil
 69. Ēfare flokesh keni?
 70. Disa Keshilla Natyrale Per Kujdesin e Fytyres Suaj
 71. Dy menyrat e zbardhjes se dhembeve
 72. Njė faqe qe mund te shikoni dhe beni nyja
 73. Taksi luksoze vetėm pėr femrat - Lady Taxi ne Paris
 74. Disa unaza martese
 75. D&G Dolce & Gabbana Spring Summer 2009
 76. Bukuria nė shkėlqim tė flokėve
 77. Si tė bėjmė modele tė ndryshėm thonjėsh me lule - Hap pas hapi me foto
 78. E vėrteta mbi 4 probleme tabu
 79. Tatoo mania, por femrat pendohen shpejt
 80. Mberrin kostumi i banjes per nxirje totale
 81. Epoka e re e bronzit
 82. Modele thonjėsh pėr nuse dhe jo vetėm...
 83. Bukuria nuk eshte vetem makiazh dhe veshje
 84. Si tė mbroni veten nga produktet kimike tė kozmetikės?
 85. Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?
 86. A e dime se cfare veme ne fytyre
 87. Modele flokesh per nuse – Hair Styling for brides (Pjesa 1)
 88. Make - up i duhur pėr BUZĖ PEFEKTE
 89. Kėshillat mė tė mira pėr depilim
 90. Si ta organizoni dhomen tuaj!
 91. Zbukurim nga mineralet
 92. Make up - Makiazhe pėr tė gjitha gustot
 93. Modele thonjsh me majė tė gjatė dhe dekorime
 94. Lente Kontakti Ekstravagante
 95. Ndryshoni shpejtė lookun tuaj
 96. Ananasi ndihmon per largimin e celulitit
 97. Ja ushtrimet qė mund tė bėni nė shtėpi pėr t’u dobėsuar
 98. Flokė 2010 Ide, mbrojtje, ngjyra
 99. Stili i flokėve tregon njė pjesė tė personalitetit
 100. 5 preparate kozmetike qė nuk ju duhen
 101. Mėnyrat pėr tė pasur vetulla tė bukura
 102. Maske me patate per rrathet e syve
 103. Dieta 24 ditėshe
 104. Mėnyrė e re pėr heqjen e dhjamit pa bėrė operacion
 105. Qasje e re nė luftėn kundėr plakjes
 106. Te brendeshmet <Tanga> shkaktojne dhimbje koke!
 107. Sė fundmi, "mbipesha s'ėshtė mė problem"
 108. Mosha e vertete e fytyres tende
 109. Rrobebanjot zbulojnė personalitetin
 110. Kombinimet dhe veshjet qė zgjasin siluetėn
 111. Dantella, veshja trend e sezonit
 112. Manikyri, ngjyrat dhe pėrshtatja me duart
 113. Make-up special per buzet!
 114. Ide per dhuratat e Shen Valentinit
 115. Parukier apo skulptore - Shikoni keto modele flokesh
 116. Lookbook-Lacoste pranvere-vere 2011
 117. Koleksion bizhuterish (Jewelry)
 118. Java e modės do tė realizohet nė muajin mars
 119. Veshje Intime per Meshkuj
 120. Syte e saj - Galeri me foto
 121. Cilin Make Up-line perdorni?
 122. Uje e sapun, per sy te bukur
 123. Minifundi, veshja qė nuk vdes kurrė!
 124. Moda per femra
 125. Moda per meshkuj
 126. Per ato se pelqejn Arin(flori)
 127. Fustana Mbremjesh
 128. Mė nė fund zbulohet se ēfarė fshehin femrat nė dollapėt e tyre
 129. Kombinime veshjesh
 130. Fustane Nuserie
 131. Si vishesh ? (test)
 132. E bukur nga koka te kėmbėt
 133. Modele flokesh per emo !
 134. Si tė shmangen efektet anėsore tė depilimit?
 135. A do te kishit pranuar te beni operacion pėr bukurin tuaj
 136. Meshkujt e urrejne makeup, me te pelqyera femrat e thjeshta
 137. Modele flokesh per meshkuj...
 138. Femrat shpenzojne 3 vjet jete, per tu bere te bukura
 139. E bardhė nė mode kėtė pranvere
 140. 20 keshilla per floke te bukur
 141. Cfare kishit veshur sot?
 142. Si vishen yjet per oscar
 143. Sinjalet e buzeve per shendetin tuaj
 144. Kafshimi i thonjve
 145. Moda: Pranverė – verė 2011, lamtumirė pantallonave tė ngushta, vijnė nė modė…
 146. Taka, Ballerina apo sportive forever??
 147. Kėshilla pėr zeshkanet
 148. Dėmet qė sjellin takat
 149. Kėpucėt mė tė kushtueshme nė botė
 150. Flokėt e kuqe janė IN
 151. Trendet sezonale tė modės pėr meshkuj
 152. Eleganca e shprishur
 153. Xhinse nga koka tek shputat
 154. Modė e re - funde mbi pantallona
 155. Take dhe kėpucė tė ulėta nga "Dior
 156. Moda, tani unaza edhe pėr thonjtė
 157. Bukuria ėshtė relative
 158. Si tė kesh njė gojė tė freskėt dhe dhėmbė tė shėndetshėm
 159. Magjia e ngjyrave dhe ndjenjat qė na shkaktojnė
 160. Nė moda lule shumėngjyrėshe
 161. Pantallona tė gjerė nga vitet shtatėdhjetė
 162. Dhjetė veshjet mė tė mira sipas "Vogue"
 163. 5 top frizura pėr flokė tė gjatė
 164. Arita kandidate potenciale pėr “Miss Norvegjia”
 165. Kėshilla pėr tė pasur njė stil francez
 166. Cfar NUK duhet te mungoje ne gardaroben tuaj??
 167. Cfar mendim keni per kte? Suri Cruise, 5 vjece, nder femrat e veshura me mire ne bote
 168. Fustane magji nė mbrėmjen Gala pėr nder te Alexander McQueen
 169. E kuqja, femrat dhe dashuria
 170. Edhe yjet kopjojnė veshjet e njėra-tjetrės
 171. Fustane moderne pėr maturėn
 172. Paris Hilton me koleksion tė kėpucėve
 173. Ngjyrat mė tė popullarizuara pėr thonjtė
 174. Te besh shopping...zgjat jeten!
 175. Ēokollata pėr bukurinė tuaj
 176. Buqeta e bardhė, zgjidhje ideale pėr njė nuse
 177. Mode-Sfera, pranverė-verė 2011
 178. Sekreti qėndron te pantallonat
 179. Pierre Cardin do tė shesė gjithēka
 180. Lulet e padėshiruara nė dhomėn e ditės
 181. Rokere romantike apo shkollare “e krisur”?
 182. Syzet e diellit, detaje me stil
 183. Michelle Obama shkėlqen nė Londėr me fustan tė Tom Ford
 184. Trup, bikini apo trikini kete vere ne plazh???
 185. Si te zgjedhim nje model rroba-banjo sa me te pershtatshem per trupin tone?
 186. Maska me vezė mbron dhe pėrmirėson lėkurėn
 187. Lapsi i zi pėr sy
 188. Trendėt mė tė popullarizuar pėr pranverė-verė 2001
 189. Femrat e plota mė tėrheqėse
 190. Ja cilat fustane barten kėtė verė
 191. Zbardhja e flokėve- trend mode me pasoja negative
 192. Fustani vegjetarian
 193. Ēantat qė rrisin elegancėn dhe disponimin tuaj
 194. Aksesorė tė mėdhenj pėr kėtė verė
 195. E bardha, tendenca e verės
 196. Ėshtė koha pėr bikini
 197. Taket mė tė kėrkuara tė kėsaj vere
 198. Ja si duket fustani mė i njohur filmik
 199. Buzėt mė tė lėngshme verore qė nuk refuzohen
 200. Lėvizjet dhe gjestet
 201. Lyerja e flokeve shkakton semundje
 202. Si tė mirėmbahen mobiliet
 203. Eleminoni Celulitin me pantallona te shkurtra
 204. Kur floku fillon te rrallohet
 205. Llumi i kafese dhe perdorimet e tij
 206. Ne 2012 fustanet e nuseve te shkurtra
 207. Floket, keshilla per nje pamje te bukur
 208. Ja canta mė e shtrenjtė
 209. Cadrat e mbretėreshės
 210. Cfare i bene njerzit te ndryshojne ne jete
 211. PO-te dhe JO-te per kujdesin ndaj lekures suaj
 212. Gabimet gjate makiazhit
 213. Miss Universi, fiton Angola
 214. Maskė bajamesh dhe vaj ulliri pėr flokė tė thatė e tė ashpėr
 215. Floket, dhjete mitet false per to
 216. Diamanti i verdhė shitet dhjetė milionė dollarė
 217. Mrekullia nė dy kėmbė
 218. Theksi bie te kėmbėt
 219. Keshilla per te pasur flok sa me te gjate dhe te shendetshem
 220. Si te parandalojme Aknet
 221. Makiazhi zyrit dhe i buzeve
 222. Kujdesi ndaj flokėve me pėrbėrės natyral
 223. Maska nga kuzhina pėr fytyrė
 224. Vaj susami per dhembe me te bardhe e me te shendetshem.
 225. Maskė eksfoliante, Rigjeneruese, Zbardhuese, dhe Masazhuese
 226. Ja 7 gabimet mė tė mėdha qė mund tė bėni me lėkurėn e fytyrės
 227. Koleksion me pallto dimri jo vetem per te qene ngrohte!
 228. Maske per ushqyerjen e lekures
 229. Shpiken xhinset qė pastrohen vetė nė dritėn e diellit
 230. Beqare... por e lumtur
 231. Vaji i ullirit i shendetshem per floket
 232. Skrab me sheqer pėr fytyrėn dhe trupin
 233. Si behet skrabi per fytyren
 234. Fustani 50 kilogramė i rėndė
 235. Proteza silikoni defektoze, nė pranga prodhuesi
 236. 25 Menyra si te lidhim Shallin
 237. Motrat Kardashian nxjerrin linjen e tyre te jeans
 238. Per floke fantastik..perdorni vajin e ullirit!
 239. Koleksioni i kėpucėve/sandaleve me ar dhe diamant nga Loriblu
 240. Make up perfekt per vetem 5 minuta!
 241. Sekretet per nje fytyre perfekte!
 242. Veshja e duhur per ne pune!
 243. Maskė ushqyese pėr lėkure tė yndyrshme
 244. Ushtrime tė ngadalta pėr trup tė bukur
 245. Rregullat e bukurise qe nuk vlejne me!..
 246. Tendencat sezonale te modes per meshkuj
 247. Ēiftet shqiptare foto.
 248. Maska natyrale dimerore per fytyren ne kushtete e shtepise!...
 249. Dėrgimi i sms-ve shkakton rrudha
 250. Karrota dhe kumbulla pėr tė qėnė mė tė bukur