PDA

Shiko versionin e plotė : Elita kombėtare 1. INTERVISTE ME TIMO FLLOKON.
 2. "OLLGA" E SKENES SHQIPTARE
 3. ARTISTI I POPULLIT, SANDER PROSI
 4. Gjysmeshekull ansambel per Agim Krajken
 5. Ismail Qemali
 6. Tinka Kurti mbush 75 vjec
 7. Ndricim Xhepa
 8. Reshat Arbana
 9. Robert Ndrenika
 10. ROLAND TREBICKA
 11. ROZA ANAGNOSTI
 12. TINKA KURTI
 13. AKTORI NAIM FRASHERI
 14. MARGARITA XHEPA
 15. NENE TERESA
 16. NERTILA KOKA
 17. Rikthimi i gardes se vjeter
 18. NENE TERESA
 19. Marlin Barleti
 20. CERCIZ TOPULLI
 21. Pėr 100-vjetorin e Eqrem Ēabeji
 22. Mirėnjohje dhe falje pėr Gjeneral Telinin
 23. Piktura shqiptare
 24. Sami Frashėri parė nga afėr
 25. Eno Koco
 26. nje grusht njerzish qe do te perule nje Hero
 27. Mustafa Kruja. Fjalim i conferences 22/11/42