PDA

Shiko versionin e plotė : Krijimtaria juaj



 1. Krimtaria juaj.
 2. Letra te pa postuara asnjehere
 3. JETA ESHTE E VOGEL!
 4. Fjolla bore***
 5. Poezi te dedikuar Antareve te forumit
 6. POEZI
 7. Lexojeni se jane te lezecme
 8. Disa nga poezitė dhe krijimet e mia
 9. Copėza mendimesh
 10. Mendime te shfrenuara artistike
 11. Disa Vargje te miat ne Poezi...
 12. "KRISMA E FJALĖS"Shaban Cakolli
 13. "Me mallin e luleve"Shaban Cakolli
 14. Poezi kushtuar Babit....
 15. Hamendėsimi i njė vrasjeje tė pa kryer
 16. Mbledhje Partie
 17. Si u bė Tropojani vorioepiriot
 18. Kulakia qė u bė mjeke
 19. E cmendur per ty
 20. Dymbedhjete Hapa Drejt Vetmise
 21. Dikur...kur ndjeja per Ty! Krijimtari e humbur!
 22. Ata te dy...!
 23. Miku im...
 24. Hija e tij...
 25. Vajza dhe piktori...
 26. Arushi im i shtrenjt...
 27. Pse?...
 28. Mengjes i cmendur...
 29. Une dhe Deti...
 30. Ne kerkim te kujt?!....
 31. Per tyyyyy...
 32. Afer....por larggg...
 33. I dashur Dikush...
 34. Te urrejjjjjjjjjjjj!
 35. Babi im....!
 36. Shpirt i lire...!
 37. Diēka apo asgjė ... ?
 38. Me merr tek ti...
 39. Me merr ne krahet e tua..
 40. Aurora,nxenesia ime!
 41. Dashuria ime...jane ata!
 42. Me lere te jetoj te lutem....
 43. Stop Trishtim!...
 44. Puthja e tij....
 45. Dashuria ime...TI..
 46. Une jam...
 47. Ne nje ditelindje femre
 48. Deti i qete
 49. Une e di...
 50. Me fal oj Zemer!..
 51. Sepse je ti....
 52. Ne Emer te Dashurise!
 53. Se di.........
 54. Ne te Dy......!
 55. Si kurr me Pare........
 56. Ejaaaaaaaaa me merrrrrrr!
 57. Dhurate per Ditelindje!...
 58. Moment Cmendurie!...
 59. Jeta imeeeeeeeeeee
 60. Faleminderit!
 61. Te therrassss.....ku je?......
 62. Une dhe Ti.........
 63. Bota eshte e IMJA........
 64. Premtimi im....
 65. Neser do qesh une me ty!
 66. Jetoje Jeten.......njeri.......
 67. Ti zemer Ndal...
 68. Miku i zemres sime....
 69. Ma thuaj te lutem,Pse?...
 70. Te tjere duam e me te tjere perfundojme!
 71. Pa Ty
 72. Mos me duaj
 73. Ata te dy............!
 74. Guri i vetmise
 75. Ti....shko, te lutem...
 76. Ku te te kerkoj me thuaj?
 77. Enderr e larget
 78. Nuk e Di...
 79. Neteve
 80. Ne zemren time...
 81. Une Nuk e Di......
 82. Cdo gje per ty..,
 83. Per miken time "labja"
 84. Une.....Egoistja....
 85. Dashuri...."Absurde"....
 86. Me mer kete nate
 87. "Thesar"?...pse je i pa dukshem tek une?....
 88. "Zemrushi im"....
 89. Ajo
 90. Gjithmone ke nje vend
 91. Qyteti hesht.....
 92. Flas me ty....Ditari im....
 93. Vellai im i vogel....
 94. Ajo Vajza.....
 95. Muzika.....
 96. Nje Femer.....
 97. Flas me Zemer....
 98. Syte e Shpirtit......
 99. Kitara....
 100. Heshtjes....
 101. Pak Jete....
 102. Merre gjakun tend....
 103. Deti..Streha e Piktoreve!...
 104. Ndjesi e pa emer...
 105. Tango!....
 106. Mbylli Syte.....
 107. Kur dhembja behet fjale...
 108. E shtrenjta Nena ime....
 109. Vitet e Arta Shkollore...
 110. Te Kthehem Atje...
 111. Thuaje fjalen tende!...
 112. Thuaji Jetes "PO"...
 113. Cmenduri e "Mencur"....
 114. Cuditshem....
 115. Shiu....
 116. Strehim Ne Mesnat....
 117. Ajer....
 118. Nate e Ftohte!!!....
 119. Motres Sime...
 120. Ngjyrose Vete Jeten Tende!!....
 121. Dhjetori....
 122. Pa Titull....
 123. ...Dimer....
 124. ....Mendime Kuturu!....
 125. ....Sonte....
 126. ..."Perputhje Hyjnore"....
 127. ....Pafundesisht....
 128. ....Hapi Krahet.....
 129. ....Melodia e Eres....
 130. ....Kontrast....
 131. ....Arom deti...dhe pak...vere te kuqe...
 132. ...Fjale pa Fjale....
 133. Ti dhe vetem ti...
 134. .....Te Besosh...duhet si Ajri....
 135. ....Une dhe Deti....
 136. ...Ndoshta....
 137. ..E Fundit Buzeqeshje e "Pa Jete"...
 138. ....Sot...
 139. ....Ndonjehere...
 140. ...Si Une.....
 141. ...Heshtur....
 142. ....Kushtuar Femres...
 143. ...Mendim momenti...
 144. Ēka mė ndodh tash?
 145. ...Vjesht...
 146. ....Dite Shtatori...
 147. ....Si Je?!....
 148. ...E fundit dite e Shtatorit....
 149. ...Grimca Shpirti...
 150. ....Trishtim Diamantesh...
 151. ....Mik i larget....
 152. ..Ngjyra jete....
 153. ...Copeza Mendimesh...
 154. ....Dite Tetori...
 155. ...Bie Shi...
 156. ....Nje Arsye e Vertet....
 157. ...Moment....
 158. ...Ngrohtesi Shpirti....