PDA

Shiko versionin e plotė : Ditari i meditimeve  1. Fjale per motren dhe vellain, vitet e vegjelise
  2. Qyteti im
  3. ~>Ditar......<~
  4. Perballe vetvetes
  5. Mendime Momenti
  6. Bill klinton - jeta ime
  7. Gjyshja ime !
  8. ZOT....!