PDA

Shiko versionin e plotė : Tema ShoqėroreFaqe : [1] 2 3

 1. Ēdo te thote te martohesh????!!!
 2. Di tė bėsh pėr vete dikė
 3. O ca po na bon emigrimiiiii
 4. éshte i shtrenjté emri i nénés?
 5. Cka mendoni per kulturen e rinis Kosovare???????
 6. C'do te benit nese dikush qe...
 7. BUKURIA E FEMRAVE SHQIPTARE
 8. Eshte gjynah te jesh e bukur ne shqiperi?
 9. Kujtimi qė nuk do te vdes kurre.
 10. C'fare do te benit nese i/e dashur-i/a do tju linte?
 11. Vetem shoke apo...........??
 12. Veshja e vajzave ne Shqiperi...?!?!....
 13. HELLO GILL*!! Edison Ypi shkruan................
 14. Do martoheshit pa lejen e prinderve...?
 15. Si mendoni cila ėshtė mosha ideale pėr martesė..?!
 16. Femra, mister i pazbuluar?
 17. Sekretet!
 18. A eshte gabim te tregohesh gjithmone i sinqerte?
 19. Intervista Per Forumistat :)
 20. Zhgenjimi!!
 21. Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?
 22. Interviste me Emaus dhe Dakun!
 23. Pėrdhunimi!
 24. Interviste me Forumistat NR2
 25. Xhelozia!
 26. Dashuria!
 27. Sa mund te rezistoje nje lidhje pa marredhenie intime???
 28. Interviste per Insomnia & Renix!
 29. Interviste per Poligrafiksin & Altinin!!
 30. Mosha
 31. " Jeta dhe kuptimi i saj ! "
 32. Vajzat pyesin kurse Djemte pėrgjigjen...
 33. Njohja e vetės pėrmes shkronjės sė parė tė emrit! :lol:
 34. Vajzat ju pergjigjen pyetjeve tuaja
 35. Njerez te Humbur!
 36. Urrej...
 37. Vizioni per nje jete sa me te mire!
 38. Interviste me Alb-Angel & Kukulla
 39. Mardheniet me vjerren e vjerrin?
 40. Familja
 41. Keshillat
 42. Si te sillemi me keta persona?!?!
 43. happy valentines day to all female
 44. Cfare mendoni kur dy fe "behen" bashke?
 45. Pornografia -Kenaqesi apo shkaterrim?
 46. Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?
 47. Vetėvrasja
 48. Respekti!
 49. Thashethemet, arma mė e pėrhapur nė planet
 50. Droga ne shoqerine tone
 51. Intuita dhe ne!
 52. Mbiemri pas martese.
 53. Besimi fetar ndienje apo dije.
 54. Festime masive nė sheshet kryesore pėr Pavarėsinė e Kosovės!
 55. Si mund ti quani keta njerez
 56. Kujt i takon femija?
 57. A ju intereson se cfare mendojne te tjeret per ju?!
 58. Me mire nje genjeshter apo sinqeritet i ashper e direkt?
 59. Flirtimi! :wink:
 60. Vdekja
 61. Pedofilia
 62. HIPOKRIZIA
 63. Si te sillemi me njerezit qe nuk na duan!
 64. O sa mire qe jam SHqipetar!
 65. Cfare mendoni per kulturen e rinis Kosovare?
 66. Interviste!#3
 67. Nga forumistat, cili do te ishte miku yt ne jeten reale???
 68. Lypsat
 69. C'fare mendoni per prostitutat?
 70. A duhet te punoje gruaja?
 71. Jeta sa e veshtire!!!!!!
 72. Dua shokė virtualė
 73. Lojė njerezore
 74. Moda e forumeve
 75. 5 karakteristika te shqiptareve
 76. Te kthehesh te dashuria e vjeter
 77. Do ta ftonit EX ne Dasmen tuaj?
 78. Si tė organizojm njė Dasėm!
 79. Kuptimi i jetes
 80. Mire se vini ne boten e Cyberkrimit
 81. Ēfarė filmi do mė kėshillonit pėr mbrėmjen?
 82. Interviste e personalizuar
 83. Kush ka deshir me u bashku Shqipria me Kosoven?
 84. Njė lutje pėr ata qė ju ėshtė mėrzitur jeta
 85. Ka dhe nga ata si ky me poshte qe e blejne dashurine me leke
 86. Ne perkujtim te 11 Shtatorit
 87. Qe te mos ankohemi por te jemi mirenjohes
 88. Cfare eshte CYBERSEX?
 89. Pėlqej...
 90. Nexhmie Hoxha,me vjen per te vjelle ka kurajo e flet ende.
 91. Mardheniet burre -grua
 92. Kurre mos thuaj kurre, dhe ju
 93. Sa femije do te donit te beni?
 94. Sot ditelindja e Enver Hoxhes, c'mendoni per te?
 95. 50 vende te cilat duhet ti vizitoni!
 96. Vendi ideal per te jetuar
 97. Nuk vret vetem shpejtesia por edhe pakujdesja jone!
 98. Ku dhe si do e kaloni fundjaven?
 99. Tregoni jeten e emigrantit
 100. Martesė apo liri seksuale ?
 101. Sa shpenzuat sot?
 102. Perse femerat kerkojne te jene siper meshkujve?
 103. cfar eshte ????????????????
 104. RREGULLAT E DEMBELIT
 105. DASHURIA dhe MIQESIA
 106. Thenie Te Mencura Per Femrat
 107. Facebook?
 108. Tradhetia
 109. Pse shpif bahtir hamza kunder deshmoreve dhe shkrimtareve
 110. Nje e mete e femrave
 111. Burri dhe gruaja
 112. 13 thenie
 113. Nena nxjer gocen nga shtepia
 114. Leter publike per media e shkenctarit dhe shkrimtarit Flori
 115. Per emigrantet: A ju mungon vendlindja?
 116. test i karakterit
 117. Rregullat e dembelit
 118. Femra ka gjithmone fjalen e fundit
 119. KULMI I KULMEVE
 120. Mosmarveshjet ne familje
 121. LETER...
 122. Brezi i Viteve 80
 123. Dashuria e Nėnės
 124. Pse po ben kaq buje te madhe faccebook ??
 125. cfare mendoni : per relacionin shoqeri dashuri
 126. Cmendoni per divorcin ne Kosove?
 127. Denimi me Vdekje ne Shqiperi
 128. Kush mendoni se do te jete fitues ne big brother ne kete edicion...?
 129. Xhelozia e tepruar
 130. Jeta nė dy rrugė
 131. Krenare apo te perulur??
 132. Si e vleresoni nje njeri
 133. Per ēfare jeni me shum krenar?
 134. Vetmia tė jep mundėsinė
 135. A Eshte Feja E Rendesishme Per Bashkimin e Dy Personave?
 136. Profil Gruaje
 137. 60 pėr qind e popullatės sė botės posedojnė celularė
 138. Histori nga jeta: Tė jetosh me dy zemra!
 139. A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
 140. Varfėria, rritet numri i femrave qė prostituojnė
 141. Dashuri sipas shqiptarėve
 142. Bukuria e njė zemre tė dhimbsur!
 143. Jeta e nates ne zonen tuaj!
 144. Proverba kineze mbi parane
 145. Cili eshte kuptimi i jetes?
 146. Vazo e jetes
 147. Njė histori e vėrtetė miqėsie ...
 148. Si e keni perjetuar antarsimin e Shqiperis ne NATO
 149. Votoni qe Spanja te bej pranimin e Kosoves
 150. Kriza ekonomike
 151. Malli per shqiperine.
 152. Konsullata ne milano
 153. Trualli im
 154. Lufta e Tretė Botėrore
 155. Kthehet ne shqiperi pas 10 Vitesh mergim!
 156. Danimarka! Sa turp! Nje skene e trishtueshme.
 157. E dini kuptimin e fjales Stalking?
 158. Sa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve per ty
 159. Jeta ime ne kete periudhe ngjan me...
 160. Ti per mua je ......
 161. Hidhe atė cigare!
 162. Dy pika loti....
 163. Teknika te vetembrojtjes
 164. Zgjedhjet e 28 Qeshorit
 165. Aparenca genjen
 166. Ku gjejne shesh,bejne pershesh...
 167. Pėrgjigju Sinqerisht!!! - ReniX -
 168. Pergjigju Siqerisht * MiMa*
 169. Probleme sociale
 170. Hera e 1
 171. Kėshilla pėr udhėtimin dhe larjen nė det
 172. Gratė qajnė 16 muaj tė jetės
 173. Thenia e Dites ???
 174. A dini te pershendeteni ?
 175. Nėse jeta juaj do tė ishte libėr,ēfarė titulli do t'i vinit?
 176. Kafja e Forumit Lirenti.com
 177. Si do te veproni nese i dashuri juaj do tju tradhtoj me miken tuaj me te perzemert
 178. 10 gjerat qe duhet te beni para se te....
 179. Isp
 180. uroni per krishtelindje ne menyr speciale
 181. Postimi i pare i 2010 ne Lirenti.com FITON 100 EURO!
 182. gezuar vitin e ri 2010 !
 183. Pėrshkruaj vitin 2009 nė njė Fjalė!
 184. Prostitutat shfrytezojne pasurite e tyre :D
 185. Se sa special/e je.
 186. Nese vdekja fshin gjithcka, c'kuptim do i mbetej jetes?
 187. Thone se me kalimin e viteve njeriu ndryshon
 188. Ndergjegja drejton jeten apo jeta ndergjegjen?
 189. Dhunimi Martesor...!
 190. Forca e fjaleve
 191. Tregime !! Braktisja e femijeve
 192. Sa puthje keni marre... ose dhene sot ? ?
 193. Armiku me i madh i njeriut?
 194. Australia, vendi i mėkateve..
 195. Fenomeni 'Facebook'
 196. Armiku me i madh i njeriut?
 197. Cili eshte vesi yt me i keq?
 198. Me mire i cmendur apo i pakuptueshem?
 199. A eshte genjeshtra gjithmone gabim?
 200. Djemtė u frikesohen vajzave intelegjente?!
 201. Keni komplekse?
 202. Hajde te zgjedhim mashkullin me te bukur shqiptar
 203. Sa ju kane ndryshuar pervojat e jetes??
 204. Oda e Burrave (E ndaluar per femra)!
 205. Jeta,fati,shpresa
 206. Kur ka qen hera e fundit qe keni qare?
 207. Sa kohe i kushtoni vetes para pasqyres???
 208. Cili eshte Komplimenti me i Mire qe keni Marr deri Me Sot?
 209. Nje fjale e huaj....
 210. A i besoni shoqerise??!!
 211. Pse burri ēdo here ka pas pushtet mbi gruan?
 212. Pse femrat beqare shokun me te ngushte kane Lotin
 213. Cili qytet ne botė ju pelqen me se shumti?
 214. A duhet lejuar shamia ne shkollat publike shqiptare?
 215. Si e kalonit kohen e lire para se te...
 216. Kosova Dhe Shqiperia ,dy Shtete apo dhe Dy Kombe?
 217. Jeta eshte e bukur :), perpiqu ta shijosh ate pa cenuar jeten e tjetrit
 218. Kushtuar Ushtrise Greke
 219. Cfare gjeje Nuk mund ti Rezistoni?
 220. Nje ese
 221. Jeni gati per Intervisten Moderrne!
 222. A mendoni se ne shqiptaret jemi raciste me shume se greket etj........
 223. Une.............TI..............?
 224. A kemi frike nga origjinaliteti dhe nga vetvetje
 225. Fjale me Rime
 226. A ndjehemi apo jemi te bukur?
 227. Ja dhe nje matematike e thjesht burre+grua=?
 228. Si ta zgjedhim nje emer per femijet
 229. Cila eshte thenia juaj e preferuar?
 230. Eliksiri i jetėgjatėsisė fshihet te miqtė
 231. Dėmet qė shkaktojnė miqėsitė e ngushta
 232. Ti qe vije pas meje
 233. Cilin anetar/e do te zgjidhnit per nje nate te zjarrte?
 234. A provoni gjithcka qe ju ofron casti...
 235. Ngjarjet ne femijeri...lene gjurme
 236. Mesoni nese se keni nje lidhje te gabuar
 237. Krijesat e ēuditshme dhe Fenomenet paranormale tė kohėve moderne
 238. Udhetim ne token e ndaluar
 239. A jane ne nivelin e duhur shkollat Shqiptare
 240. pse fjalett e huazuara kane zene aq shume vend ne gjuhen shqipe
 241. Bukuria e njė zemre tė dhimbsur!
 242. Krahėt e nėnės
 243. Sa larg mund te shkoj zilia ndaj dikujt?
 244. Pervec shendetit cfare do te donit me teper ne jeten tuaj te perditshme???
 245. Si rrahu Rama gruan e tretė nė mes tė Tiranės
 246. Kush mendoni se esht sistemi me i drejt politik KOMUNIZMI apo KAPITALIZMI
 247. Cilat jane ato 3 gjera pa te cilat s'dilni dot nga shtepia
 248. Gjerat qė njerėzit pėlqejnė
 249. Martese apo Bashkjetese?
 250. Homoseksualiteti ne Shqiperi!