PDA

Shiko versionin e plotė : Sportet nėpėr botė 1. 4X4 RALLY ALBANIA
 2. Michael Schumacher!
 3. Vdiq rellisti McRae
 4. Tenis
 5. Formula 1
 6. Video Sportive - Talente
 7. HUMOR SPORTIV
 8. BOKS
 9. Kjo nuk eshte Lojė!
 10. Sportet Ekstreme - Makina
 11. Kush janė sportistėt mė tė mirė tė olimpiadės “Pekin 2008”
 12. Europa “cmendet” per brazilianin Dentinho
 13. Formula 1- Pjese nga gara te ndryshme
 14. Makina Rally del nga pista, fotografi shpeton per mbrekulli
 15. Micheal Jordan-Legjenda e Basketbollit.
 16. 10 futbollistat dhe pronarėt mė tė pasur nė Angli?
 17. Pitsburg fiton 'Super Bowl'-in
 18. Moto GP
 19. Williams mund tė braktisė Formula 1
 20. Rog: Masa strikte anti-doping
 21. Glok le pas Masen ne testet e Jerezit
 22. Tenis: Nadal tepėr i fortė pėr Andy Murrayn
 23. Wimbledon: Serena dhe Venus nė gjysmėfinale
 24. Federer nė finalen e shtatė radhazi tė Wimbledon
 25. Sportistėt mė pėrfitues tė vitit 2009
 26. Bukuroshe ne fushen e tenisit!
 27. 10 transferimet mė tė mira tė verės
 28. Sporti 4x4 Extrem
 29. UEFA kėrkon 5 gjyqtarė nė EURO 2012
 30. Volejboll ... me kėmbė! (VIDEO)
 31. Shqiptarja Romela Begaj, kampione e Evropės ne peshengritje
 32. Vdes nė fushė futbollisti i Livornos
 33. Smith i dhuron Federerit kostum e Men in Black